Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

én pénteken veszem at a postán (nyaralok épp), ezek szerint nem fogta meg a vám :C

Gyári ROMot hagyjam, vagy rootolas miatt rögtön ROM(b)oljak? :) az elado azt írta ok nem rootolnak..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#202) pető bá' válasza HornedReaper (#201) üzenetére


pető bá'
őstag

szerintem a gyárinál jobb rom egyelőre nincs, a gyárinak vannak moddolt verziói, de szerintem elsőre nem kell romolni - a cikk alapján rootolhatod, feldobsz egy Play Áruházat, aztán használod.. legalább ismerd meg a gyári rendszert :D

"... and I hope you have a great day!"

(#203) pető bá'


pető bá'
őstag

használtok valamilyen tokot a telefonhoz? abban a néhány boltban, ahol az utóbbi 2 hónapban jártam, egyszerűen nem találtam egy normális tokot a telefonra, neten meg nem merek rendelni, mert ugye a típusra nem tudok keresni, sacc/kb-ra meg nem adok, rá akarom próbálni.. esetleg ha vettetek a neten vmi jó tokot, linkelhetnétek nekem :)

(MM-ben az XL-es (!) tok kicsi volt rá, kb. a telefon 1/3-a fért bele.. ilyen Galaxy Note II meg társainak már egyáltalán nem gyártanak tokot? mondjuk az inkább már táska.. :DDD )

"... and I hope you have a great day!"

(#204) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Megjött a teló, viszont root explorerben nem találom a beállítást a mappák írhatóságával kapcs.... :(

Így a Google Play sem megy még..

Recovery kell a MIUI-hoz is?

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#205) HornedReaper válasza HornedReaper (#204) üzenetére


HornedReaper
senior tag

elsőre nem volt jó a root, most már a root explorer is olyan, amilyennek lennie kell :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#206) pető bá' válasza HornedReaper (#204) üzenetére


pető bá'
őstag

igen, kell a recovery a MIUI-hoz :)

első benyomások, hogy tetszik a telefon?

"... and I hope you have a great day!"

(#207) HornedReaper válasza pető bá' (#206) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Eddig tetszik a ZTE U950, a kijelző felbontása nekem bőven megfelelő, az Android is gyors :)

A 3G hiánya remélem nem lesz gond, ez mondjuk hamar ki fog derülni, ha rendesen használatba veszem a telót..

A Dolby-t rögtön kikapcsoltam, ne gerjedjen a hangszóró, nehogy szétmenjen szegény :D

A root elsőre nem sikerült, másodszorra igen, és nem volt benne MicroSD. Azóta beköltözött a 32GB-os Sandisk, mérek majd SD Tools progival sebességet.

A ROM-okat nem lehetne másik letöltős oldalra feltenni, ahonnan nem törlődnek? Iszonyat lassan jönnek le az ingyenes letöltéssel...

A legújabb Antutu 12.003 pontot dobott teljesítmény-módban, kb. a felét energiatakarékosban. Volt rajta egy régi Antutu alapból.

Hol tudom megnézni, melyik ROM van a telón?

Amúgy a HTC HD2-esem enyhén kinyúlt sötétbarna, övre csatolható "bőr"-tokja jó lesz hozzá :)

V985-höz való fóliákat (remélem jó lesz hozzá) és 2 zacsi kínai feliratú dolgot is kaptam hozzá (gondolom tea lehet), valamint jó minőségű 110V-220V dugalj-átalakítót, nem az 1USD-s fajtát.

Ennyiért nagyon jó a teló, ami elkeserít, az még mindig a ROM-frissítések hiánya, valamint hogy a Google Play-t is mókolni kell, hogy a Tegrás cuccokat is megjelenítse..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#208) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Sandisk Class6 Mobile Ultra 32GB read: 7,4 MB/s write: 22,3 MB/s - ez volt a legjobb 3 mérésből
Van ugyanilyen Class 10-esem is "tartalékba" (eredeti, de a kínai piacra szánt), majd lehet azzal is megnézem..

Belső "SD" memória: write: 8.9 MB/s, read: 46,9 MB/s - igaz minden méréskor változik pár MB/s-al

Érdekes, hogy az Android gombsor "lecsíp" a program alján a betűkből :(

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#209) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

De nagy a telefon Xperia Mini Pro után, majd kiesik a kezemből :D

U950V1.0.0B04 van rajta, jó régi. Build.prop-ot átírtam a Desire-re.. Nem lehet valami tegra3-as telót oda beírni?

Légyszi adjatok letöltési helyet, ami nem data.hu -s a ROM-okhoz..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#210) pető bá' válasza HornedReaper (#209) üzenetére


pető bá'
őstag

azt írsz be amit akarsz, de ha Desire-t írva nem működik, akkor máshogy sem fog - a cikk ezt írja, hogy így jó, nekem meg sehogy sem sikerült :D igaz, frissebb rommal próbáltam, de a Play mindig u950-ként ismerte fel a mobilt, erről a webes felületen lehet meggyőződni..

van XDA-s fóruma ahonnan frissebb gyári romot tudsz tölteni, valamint megkértem egy csávót, hogy tegye már fel valami normális helyre a legjobb romokat (eredetileg kínai fórumokon lehet találni + a MIUI-t a hivatalos honlapon is), ebben a hozzászólásban linkelt: klikk

elsőre nekem is nagy volt, alig tudtam úgy fogni, hogy kényelmes legyen (én egy x10 mini pro-t használtam előtte kb. 2 hónapig, 2,55", qwerty... :DDD ), de így pár hónap után már abszolút kényelmes :)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#211) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Összességében nagyon tetszik a teló.

Ami nem: ritka a telefon, kevés ROM, és nincs új Android
néhány THD játék nem indul el
gyenge vaku
beépített akksi
csak 2G hazánkban
Dolby-val túl hangos, nélküle túl halk (honnan lehet újra beszerezni? - letöröltem)
nincs HDMI (MHL) kimenet (állítólag, aztán lehet majd kipróbálom, csak nem ég le semmi)
gyenge betekintési szög (HTC HD2 és Xperia Mini Pro után is zavaró kicsit, hozzá kell szokni)

A melegedés nem negatívum, legalább elvezeti a hőt a prociról, ahelyett hogy megsütné.

Ennél a procinál nem hiszem hogy jelenleg kellene erősebb, minden játék jól fut, amit próbáltam :)
Nem is értem mit panaszkodnak egyesek, hogy szaggat :)
Igaz, THD-s dolgokat próbáltam, de vagy 8-10 3D-s játékot.

A képernyő "részletgazdag" játékokhoz pici játszani, egy GTA-hoz 20-30cm-re kell tartani az ember fejétől a telefont, hogy lásson mindent.. (a felbontás elég)

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#212) pető bá' válasza HornedReaper (#211) üzenetére


pető bá'
őstag

ha nagyon ráérsz kínai fórumokkal szarakodni, akkor vannak romok.. a vaku szerintem zseblámpának tök jó, fotózni telefonnal úgysem lehet normálisan, éjjel meg főleg nem.
akksi - sosem cseréltem még akkut a telefonomban, persze van akinek ez fontos - utazás, kirándulás stb..
2G - ennek tudatában vettük meg :)
Dolby - mindjárt adok egy linket hozzá, igazából hozzá lehet szokni a szarakodásához, de ezt én is utáltam :D
betekintés - ezt mondtam, igen, nem túl szuper..

"... and I hope you have a great day!"

(#213) HornedReaper válasza pető bá' (#212) üzenetére


HornedReaper
senior tag

LG Optimus 4X HD dolby.apk jó lehet hozzá?

A wifi jel kijelzését nem sűrűn frissíti a teló, van hogy a router mellett van, és csak 3-as vagy 2-es a jel :)
Telefon-térerő is majdnem mindig fullon van :)

Az alkalmazásokat mivel tudom lementeni úgy, hogy visszakerüljenek, ha új ROM-ot rakok fel?

Amúgy nekem SMS-t sem küldött Kínába, vagy csak jól titkolja a teló :C (vagy azt a v985 csinálja?!)

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#214) pető bá' válasza HornedReaper (#213) üzenetére


pető bá'
őstag

a link a dolby-hoz: [link]
amúgy bármelyik update.zip-et vagy romot kicsomagolod, és a system/app mappában ott van :)

én a Titanium Backup-ot használom erre a célra, de a gyári romban is van valami backup program, nem akartam vele kockáztatni :D TB-vel lemented, ezzel elmenti az appok apk fájljait + az adatokat (ha kéred), aztán új rom után csak felteszed a TB-t, és visszaállítod. másik backup progit nem próbáltam, SMS-ek meg névjegyek lementésére alkalmaztam még másik appokat, de ma már ezt is megoldja a TB.

sms- nem tudom, de ha nagyon akarja megoldja ezt a tudomásod nélkül is..

"... and I hope you have a great day!"

(#215) HornedReaper válasza pető bá' (#214) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Xiaomi MI2-es fórumon szív valaki a WIUI-val, SMS-eket küldözget a telója Angliába..
hozzászólása
Én a Zoner Antivirust szoktam telepíteni az Androidos telóimra, remélem hatásos :D

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#216) pető bá' válasza HornedReaper (#215) üzenetére


pető bá'
őstag

ez így szívás.. mondjuk vírusirtóm talán egyszer volt fenn, 3 percig Androidos telefonomon, nem láttam értelmét :) feltöltőkártyával meg nem sok sms tud elmenni :D

"... and I hope you have a great day!"

(#217) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Max Payne Mobile elindult valakinek? :)

Vagy csak 2-en maradtunk, Pető bá'? :D

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#218) pető bá' válasza HornedReaper (#217) üzenetére


pető bá'
őstag

hát play áruházban nem vettem meg azért, hogy kipróbáljam neked, a warez meg tiltott (+ amúgy sincs időm :DDD )

"... and I hope you have a great day!"

(#219) Lalla válasza pető bá' (#218) üzenetére


Lalla
tag

Szerintem simán megy...

Eladó egy patika állapotú ZTE U950, érdekődni privátban.

nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

(#220) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

A méltán népszerű navigációs szoftvert sikerült valakinek működésre bírnia rajta teljes képernyőn?

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#221) Lalla válasza HornedReaper (#220) üzenetére


Lalla
tag

Én feladtam, maradt a sygic.

nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

(#222) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

XDA-ra felkerült a kernel:
[link]

XDA fórum:
[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#223) pető bá' válasza HornedReaper (#222) üzenetére


pető bá'
őstag

gondolom jót jelent, ha van kernelünk.. :D

"... and I hope you have a great day!"

(#224) HornedReaper válasza pető bá' (#223) üzenetére


HornedReaper
senior tag

reméljük :D

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#225) pető bá' válasza HornedReaper (#222) üzenetére


pető bá'
őstag

azért innen nem volt nehéz feltenni dropbox-ba, és belinkelni..:
[link]

:DDD :DDD :U

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#226) pacrora


pacrora
csendes tag

Sziasztok!

Nekem megy az Igo teljes képernyőn

(#227) HornedReaper válasza pacrora (#226) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Szia! Melyik verzió? :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#228) pacrora válasza HornedReaper (#227) üzenetére


pacrora
csendes tag

iGO_Primo_v9.6.7.235654_SR_thin_v0.5_Indiant.apk

(#229) Lenovotech


Lenovotech
újonc

Szerintetek, ZTE u950-est és lenovo a 770-ast lehet magyarosítanii?

Berecz Péter

(#230) Teonis


Teonis
csendes tag

Az én telefonom újabban nem reagál az érintésekre.
Először csak a képernyőzár feloldásakor jelentkezett a probléma,
de most már egyre gyakrabban történt meg, most pedig egyszerűen filmnézés
közben nem reagált, tehát nem kellett hozzá a képernyő bekapcsolása,
hogy előidéződjön a probléma.
Próbáltam szervizekbe vinni, (pláne, hogy a SIM-et még mindig nem látja,
de eddig legalább minden másra használható volt,) de ott annyit mondtak, hogy
minimum 7000 forint a szervizes átnézés, ha pedig nem tudnak segíteni, akkor úszott a pénz.
Ez pedig picit sok. Pláne, hogy mivel nagy valószínűség szerint hardveres a probléma (mármint a képernyőé),
ezért nem hiszem, hogy tudnának újat szerezni, hacsak nem Kínából.
Persze mind az EtoTalk, mind a ZTE magasról tesz a leveleimre.
Úgyhogy ciki, de ez van.

Szenvedett már valaki hasonló problémákkal???

(#231) aytukabozs


aytukabozs
addikt

kedves tulajok, atrix2 és eközött hezitálok, de most megakadt a szemem valamin. a 4.3-as kijelzőből mennyit vesznek le a virtuális gombok alul? vagy anélkül értendő a 4,3?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#232) pető bá' válasza aytukabozs (#231) üzenetére


pető bá'
őstag

a virtuális gombokkal együtt értendő a 4,3", de ez minden fizikai vagy érintőgombokkal nem rendelkező telefonnál így van. Viszont van egy alkalmazás a telefonon (mipop), amivel az alsó sáv eltüntethető, helyébe egy áthelyezhető vissza gomb kerül, ami "kinyitható", így jelenik meg minden funkció, képről talán egyszerűbb:
[link] és [link]. Viszont elég sok gond akadt a telefon GSM moduljával: eleve, Mo-n csak 2g-t tud, és (nekem legalábbis) rendszerint eldobálja a hálózatot (és ez nem egyedi hiba, az xda-n is elég sok felhasználó jelezte)..

szerk.: nem tudom mi alapján választottad ezt a két telefont, de egyik sem éppen mai darab. Ha mindenképpen a kettő közül választunk: Motorolának jobb a kijelzője, a kamerája is így első blikkre jobb képeket csinál, viszont a processzora a benchmark eredmények alapján gyengébb (2 vs. 4 mag.) Persze nem használtam a mororolát, de szerintem sokkal jobban moddolható (ez nem tudom nálad mennyire szempont), biztos vagyok benne, hogy sokkal több custom rom közül válogathatsz, mint a ZTE-re.. a kérdés, hogy miért éppen ez a 2 lett a kiválasztott? :)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#233) aytukabozs válasza pető bá' (#232) üzenetére


aytukabozs
addikt

Köszi az infókat. A választásom inkább érzelmi mint szakmai volt.

Blade-ről váltok, és volt egy pár sarokkövem aminek az új telefonnak meg kell felelnie (1/4 Gb ram/rom, többmag 1ghz<, <4coll kijelző, könnyű 'haxolhatóság' nagy felhasználótáborral). Kínai webshopokat böngészve ezek tűntek befutónak. Nálam az nem szempont hogy friss készülékek legyenek, a bladet is már 1-1,5 évvel a nagy slágerkorszaka után vettem.

Mégoffabb: mire összejött a lé, elfogyott a dealextreme-en az atrix2 :/

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#234) pető bá' válasza aytukabozs (#233) üzenetére


pető bá'
őstag

az a baj, hogy nem tudom őszintén ajánlani az U950-et, egyáltalán nem tökéletes telefon: kijelzőben ma már eléggé elmaradott (480*800), ráadásul a panel eléggé gyenge amúgy is (felülről a betekintési szög szinte semmi); ezen kívül csak a hálózati gondja van, mert a többi problémát már orvosolták a frissebb gyári romok (a legutóbbit novemberben adták ki, de azt nem tettem fel, jól megy minden egyelőre). Biztosan nem lesz rá gyári JB, a CM-es portolással 1-2 srác próbálkozik XDA-n, van is egy béta verzió - haverom feltette, van benne pár idegesítő bug, de elmondása szerint egyébként stabil. Vannak még "custom romok" - inkább csak a gyári romok módosítgatásai, leginkább kínai ügyeskedők keze alól, amivel én google translate-tel, kínai fórumokról nem nagyon próbálkoztam. Elérhető MIUI is, de az már nagyon régi (legalább fél éves) gyári romra épül, nem is érdemes feltenni (az még elég bugos volt).

haverom szintén Blade-ről váltott: sokkal gyorsabb-nagyobb-"szebb", de sokkal kevésbé moddolható, és abszolút nincs nagy felhasználótábora - főleg Kínán kívül, (mert kínai belpiacos termék) , és főleg Mo-n, itt a fórumban talán 4-5 embernek volt ilyenje, nem tudom kinek van még meg.
A Blade-hez képest a kijelzője nagyobb, de ugyanaz a felbontás és 0,8" méretkülönbség..
nem akarlak lebeszélni, jó kis telefon (és nem tudom, hogy ma mennyiért árulják), de a mai eszemmel én magamnak nem ezt venném 40-50 ezer (HUF) körül (annó annyi volt).
most nézem, hogy ma már inkább 20-30 ezer körül mérik.. az itthon ennyiért kapható termékeket agyonveri, ez kétségtelen, nem tudom van-e jobb ennyiért Kínából. esetleg kérdezz be a "Milyen okostelefont vegyek?" topicba, hátha szélesebb látókörű egyének tudnak valami tuti ajánlatot. ;)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#235) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Nekem semmi problémám a telóval, a hálózatot max 2x dobta el, de repcsi módba raktam és vissza, rögtön lett megint hálózat.

20-25eFt-ért nincs jobb telefon a piacon! :C

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#236) pető bá' válasza HornedReaper (#235) üzenetére


pető bá'
őstag

ezt már csak a kínai garancia, és a 3G hiánya miatt sem írnám le (most, hogy van mobilnetem, előtérbe került a 3G hiánya :D ). Én is szeretem a telefont, megtanultam vele együtt élni és nem vennék helyette egy 40ezres tucat samsungot.. de ilyet nem jelentenék ki, ne legyünk elfogultak :)

"... and I hope you have a great day!"

(#237) HornedReaper válasza pető bá' (#236) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Ilyen áron más telefon nem futtatna el egy GTA San Andreast, Vice Cityt, még mindig van potenciál a Tegra 3-ban :C

Még pár játékról, hátha valakinek ezért fontos a teló (én ezeket próbáltam):
Modern Combat 4 szaggat, de abban nem lehet beállítani semmit. TDKR szaggat. Real Racing 3 bőven játszható.
Jó/szép és gyors: Bard's Tale, Aralon HD, Construct '14, GTA 3 része, Xtreme Wheels, Ravensword2, Fail Hard, Fractal Combat, PvZ 2, Apparatus, Evertales, Trial Xtreme 3, Arma Tactics, Expendable Rearmed, Flatout Stuntman, és így tovább.. Kevés játék fogja meg :DDD

Google Play-ről sok minden kipróbálható, ha nem jön be, x napig vissza lehet kérni a játék árát.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#238) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Hétvégén Németországban is jól működött, 1x dobta el a hálózatot, egy boltban, lehet ott nem volt térerő..
Az úton zenét hallgattam rajta és játszottam, volt hogy egyszerre, nem szaggatott a fent említett játékok nagy része.

A Creative fülhallgatóimat nagyon szépen meghajtja, de az AKG K551 fülessel még a zene is mintha "hullámzóan" szólna, 0 dinamikával.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#239) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Nincs valami jóféle új ROM a telóra? :DD

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#240) pető bá' válasza HornedReaper (#239) üzenetére


pető bá'
őstag

nem próbáltam, de már tervben van. mostanában már nem csak eldobálja a hálózatot, hanem elveszti a sim kártyát, és gyakran csak újraindítás után talál magára - van, amikor elég egy Repülőgépes üzemmód is.. de ezt már napi 5-10x eljátssza, ma pl nem tudtam telefonálni kétszer..
gondoltam újrahúzom a rendszert, de akk már a linkelt miui-t teszem fel; csak mostanában nem volt rá időm :)

"... and I hope you have a great day!"

(#241) pető bá' válasza pető bá' (#240) üzenetére


pető bá'
őstag

kivettem a SIM kártyát, áttettem egy Nokiába, működik rendesen.
miután kivettem a ZTE-ből, az még legalább 1 percig jelezte, hogy van térerő, utána írta, hogy "No sim card".. Aztán időnként elkezd pirosan villogni a led, hogy "No service", majd rájön, hogy ja, inkább "No sim card" :D Tehát nincs benne kártya, de "eldobja a hálózatot". Mókás kis kütyü ez, én meg két telefonnal járok, hogy tudjak telefonálni is :)

"... and I hope you have a great day!"

(#242) HornedReaper válasza pető bá' (#240) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nálam még mindig tökéletes a gyári ROM-mal :C
Mostanában biztosan nem cserélem le, a Krait magos telók nagyon drágák ehhez képest, és jóformán nem is jobbak, leszámítva az újabb Androidot.. Dehát ezen is elfut minden :R

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#243) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Az uj youtube app hibat ir, nem tamogatott hardver.. Visszaallitottam a regit, az tokeletesen mukodik :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#244) pető bá' válasza HornedReaper (#243) üzenetére


pető bá'
őstag

én meg visszaküldtem Kínába, garancián (1 év) belül vagyok - sim és hálózati hibával.. meglátjuk mit csinálnak vele :)

"... and I hope you have a great day!"

(#245) HornedReaper válasza pető bá' (#244) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Remélem kifizettetted velük a postaköltséget :DDD

Nekem azóta is problémamentes :R

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#246) pető bá' válasza HornedReaper (#245) üzenetére


pető bá'
őstag

hát nem valószínű, de ha javítják /és főleg ha cserélik egy újra/, akkor simán megéri :D

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#247) pető bá'


pető bá'
őstag

javították, hamarosan visszapostázásra kerül :D

"... and I hope you have a great day!"

(#248) Teonis válasza pető bá' (#247) üzenetére


Teonis
csendes tag

Én ugyanígy jártam, míg végül teljesen nem látta a SIM-et.
Végül meguntam, hogy két teló van a zsebemben, pláne, miután meghalt
a kijelzőm is. A lényeg, hogy visszaküldtem januárban, tegnap jött meg.
Alalplap hiba volt, szerintük azért, mert szétszedtem a telót, amit nem tettem.
De a kijelző működik, ennek örülök. A hálózatot viszont már ma dobta kétszer,
tehát ugyanaz a nóta kezdődik. Remélem, azért a végkimenetel más lesz.

Sok sikert mindenkinek ehhez a (máskülönben nem rossz kis) telóhoz!

(#249) HornedReaper válasza Teonis (#248) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nekem Vodafone SIM-kártyával még mindig tökéletes.. Másik kártyával is csinálja?

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#250) pető bá' válasza HornedReaper (#249) üzenetére


pető bá'
őstag

igen. nekem legalábbis T-mobillal sem változott a helyzet, alig ismerte fel, aztán pár perc után el is dobta. Hardveres hiba, ez kb. 99% :)

de szerintem örüljünk, ha javítva kibír még egy évet, aztán annyi neki. Lassan egy hónapja egy Nokiával járok, őszintén megmondom, csak napi 1-2 alkalommal érzem hiányát az okostelefonnak, és sokkal "nyugodtabb" vagyok így, hogy nincs a zsebemben a net.. :)

"... and I hope you have a great day!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.