Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kééééérem :D, ZTE-t nagyon kedvelem, és ezt is várom már, csak hát hozzánk alig jut a jóból

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) madmike


madmike
őstag

Ez ennyi pénzért is jó vételnek tűnik- :C

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A legelső kép kiborító. Egy törlőkendő csodákra képes. Bár nem tudom mentett vagy készített kép.
A kameráját enyhén szólva nem találták el. A videó része meg gyalázatos.
Amúgy tetszik! :R

THX RIOS!

[ Szerkesztve ]

(#4) Lenry


Lenry
félisten

szép :K

köszönöm a tesztet :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) SidCorky


SidCorky
senior tag

Jó a cikk, és a telefon sem rossz :D Grat hozzá

Azért a legelső kép elkészítése előtt megtörölhetted volna a képernyőket ;]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Komoly cikk lett és még nem is hallottam róla. Remélem itthon mihamarabb lesz a cucc olcsóbban

Iphone 7

(#7) zdanee


zdanee
őstag

Kimerítő, hasznos cikk! Sajnos nálam a 3G hiánya dealbreaker lenne, szóval örülök a XIAOMI Mi-One telómnak, kicsit gyengébb proci, kicsit többe kerül, jobb kamera, szebb Android és van 3G itthon is :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#8) FatalEror válasza Kolondrum (#3) üzenetére


FatalEror
addikt

Azért egy 920 után nem kell csodákra számítani. :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#9) Kolondrum válasza FatalEror (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát jó, de vannak határok, ez a jószág a minimum alatt van (KAMERA TERÉN only).

[ Szerkesztve ]

(#10) FatalEror válasza Kolondrum (#9) üzenetére


FatalEror
addikt

Persze,de azért az eredeti áráért nézve eléggé megéri.
Meg nekem egy pöppett a 920 dizájnosabb,de hát ízlések és pofonok.

A cikk amúgy nagyon jó lett,és részletes.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#11) **CooL**


**CooL**
csendes tag

A teszt nagyon jól sikerült szval grat hozzá és a telefon is király szerintem de egy kérdésem van. Hol vetted a tlefont és mennyiért? :D :C

iPhone 11, iPad Air (2022)

(#12) Bagira01


Bagira01
veterán

Jó kis írás. Azért ennyi pénzért szerintem elég húzós. 3G nélkül meg sajnos nem annyira okos az okostelefon :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13) Kolondrum válasza Bagira01 (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Valamit kivettek belőle, hogy olcsó legyen. :( Ezt ma is eljátsszák gyártók, hogy ne 300k legyen a telefon. Csak hát olyan szemmel kell nézni, hogy észrevedd mit.

Ha kicsit előbb keresel VGA-t lett volna 480-as MSI TFII garral a szomszédodban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Jó, alapos a cikk. Gra!
A telefon nem rossz, és szokás szerint megint sok a VÁM :(ami miatt szerintem nem mindig megéri kintrõl behozni a cuccot. (pl. ha garanciás probléma van, akkor megszívom...) Ettõl függetlennül szoktam kintrõl rendelni, de nem ilyen telefonokat :)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#15) Bagira01 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Bagira01
veterán

Az igaz, de ennyi pénzért(amennyire neki kijött), azért már annyira nem lennék hajlandó a kompromisszumokra. A 200$-os ár annyira nem is lenne vészes tegra3-hoz képest, de hova az erős hw? Játszani ekkora kijelzőn, ilyen felbontással....

Gondolkozom a GTX480on is csak azért az árért ott a HD7850 ami nem tekeri le a falról az órát és a ház se olvad el

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#16) AxBattler


AxBattler
félisten

A Blade-ek miatt sosem voltam oda a ZTE-ért, de ez most tetszett!

Egyébként meg milyen HENTAI-okat nézegetsz Te? :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) blade zte


blade zte
őstag

Grat a teszthez jó lett. És pont ma gondolkodtam ezen a telón. Hogy lehetett az, hogy éppen akkor jön egy teszt, amire vártam, erröl a telóról? És magyar. :Y Pont nekem megfelelö mennyiségben adagoltad: sok játék, kicsit teljesítmény, kicsit összeszerelés, és sok root tutorial. :R
Bár nagyon nem értek valamit. A zte bladenél ennyi volt a root: z4root letölt, telepít, pernament gomb lenyom(rootolja automatikusan), rom manager, rom letölt, automata telepítés.Persze recoveryztem én is eleget, de visszagondolva ez a legrövidebb. Itt esetleg müködik z4root?
Pandawillen nézem, ahol ingyenesen hozzák 200 dolcsiért, és egyes fórumosok megerösítésével áfamentesen. Remélem, ha esetleg megrendelem kijön 50-ezer. :C

Mégegy kérdésem lenne. Neked volt ilyen bármelyik romon is:
[link]
Elég helyspórolónak néz ki, hogy nincs a képernyö alján elpazarolt hely.

Kösz elöre a választ. :R

Oppo find 7 astro black

(#19) tixem


tixem
addikt

Príma lett ez is, kínaiak nem sz*al gurigáznak, egy EU-ra szabott verziót elfogadnék, a jelenlegi kezd már öregedni :N

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#20) lexter00


lexter00
őstag

Nincs 3g? :( A fehér dobozt meg azért lehet választani mert úgy jobban kikerülhető a vám.Ha sima Air Mail-el választottad volna akkor talán átcsúszik a vámon,cserébe kicsit hossszabb a szállitási idő.Ja és 2dollárért lehet náluk kérni hogy ajándékként küldjék.

Egy Lenovo-t már kinéztem onnan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) kutkut


kutkut
addikt

Őszintén szólva nem értem, hogy lett "ajánlott"... Gyakorlatilag a tegra 3-ért fizettél 70k-t, ami szerintem nagyon nem éri meg. Nekem már úgy önmagában sem tetszik ez a soc a versenytársakénál nagyobb fogyasztása miatt, 480*800-ra meg amúgy is feleslegesnek érzem.
Ott van például a Grand X vagy a Galaxy S Advance... Ezek szerintem minden téren jobbak a tesztben szereplő készüléknél, és kártyásan 60k környékén vannak, ha jól tudom. A másik megoldás körülnézni a használtpiacon... Ennyiért simán találni SGS 2-t, de már Xperia S-t is!
Szóval, ilyen kijelzővel + a 3G hiányával szerintem nem érdemli meg az ajánlott plecsnit. :(

Viszont, maga a teszt nagyon tetszett mind mennyiségre, mind minőségre. Nem kis munka lehetett megcsinálni. :R

Meizu MX3 32GB

(#22) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Grat a telóhoz és a cikkhez! :R Meglepődtem, mikor kicsiny lakóhelyem köszönt vissza a képeken és a videón. Nem gondoltam volna, hogy összefutok füredi emberrel PH!-n. :DDD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#23) FatalEror válasza kutkut (#21) üzenetére


FatalEror
addikt

A készüléknek semmi köze a 70k-hoz maga a készülék ~45k,az megint más tészta,hogy csak a vám 15k,és még postát nem is számoltunk.

HardCore is my LifeStyle

(#24) kutkut válasza FatalEror (#23) üzenetére


kutkut
addikt

Ez mind szép és jó, de itthon nem lehet 45k-ért hozzájutni, legalábbis nagyon nehéz... Ha Kínában élnék, nekem is egy xiaomi Mi2-m lenne nagy valószínűséggel. :D (Kínában ~70k.) De itthonról kockázatos, nehéz és/vagy drága a beszerzése. :(

Meizu MX3 32GB

(#25) FatalEror válasza kutkut (#24) üzenetére


FatalEror
addikt

Mint tudjuk az IT ipar nem Mo-ra termel. :N

HardCore is my LifeStyle

(#26) djgeg


djgeg
őstag

Jó kis cikk.. Jó kis telefon... Csak 100 ért ( 30 ért többért) a Kezedbe nyomnak egy garis Galaxy S3 mat xD
3G-ről nem is beszélve. :/

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#27) big-J válasza Kolondrum (#3) üzenetére


big-J
őstag

Én is röhögtem rajt, valami elrettentő példa lehet :D

(#28) kentucky


kentucky
őstag

nagyon jó cikk, külön + hogy a vásárlásról és a vámolásról is írtál! :C :R

(#29) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez a kijelző szégyen ebbe a telefonba, akármilyen áron is adják.

(#30) aram01


aram01
nagyúr

Jó írás,csak az első kép: :O :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#31) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Elolvasva a cikket megmondom mi a véleményem:

Amin felkaptam a fejem: vérlázító, hogy valaki ellop egy INGYENES root módszert, átnevezi, majd tök ugyan azt pénzért kínálja fel! Ezt a megoldást nem ők találták ki, amúgy sincs joguk ezért pénzt kérni, de még csak megcsinálni sem.

Aki teheti ezt a "szolgáltatást" ne vegye igénybe, mert ahogy a fórumtárs szépen összefoglalta ehhez nem kell senki segítsége, megy ez otthon ingyen is!

A másik ami böki a csőröm és ez már a cikket érinti:

A N.O.V.A.-széria alatt, bezárólag a 3 részig kivétel nélkül az UE2,5-ös módosított grafikus motor megy. Könnyen meg lehet róla győződni: először is rá kell nézni és látszik, másodszor ha ennyiből nem sütne róla, ott figyel az SD data alatt az UnrealED maradéka, amit nem lehet kivenni. Harmadszor a textúra formátum is UE, negyedszer a szövegek... stb... stb.. Abba persze kár belemenni mi hivatalos és mi nem ebből. (Tehát hogy ezekhez meg is vették a kódot, vagy valahol "találták"...)

(#32) Coolmat


Coolmat
őstag

Jó lett a teszt, gratula :C

A telefon maga már kevésbé tetszik, mert játszós telefonnak valóban ideális, de a 480X800-as felbontás és a 3G hiánya túl nagy kompromisszum lenne számomra. Ha már játékra vennék androidos kütyüt, akkor ennyi pénzből inkább egy Nexus 7-et választanék.
Kérdés: az USB portot lehet használni MHL adapterrel HDMI kimenetként?

(#34) blade zte válasza Keeperv85 (#31) üzenetére


blade zte
őstag

Bitch please! Van egy halomnyi ingyenes, egynyomásos rootapp.

Oppo find 7 astro black

(#35) kd


kd
tag

( Képek Tiszafüredről?)

JAJA DE MI HAJCSA

(#36) Lazsnak


Lazsnak
tag

Nem rossz nem rossz...de a 3g hianya sajnos nem az igazi, nem tudnek meglenni a teethering nelkul, de a telefont se veszem le a 3grol. Nemsokkal tobb egy lg optimus 4x ujonnan is akad 85ezer korul bar teny az 15-el dragabb, amugy nem tunik rossz keszuleknek, koszi a cikket. :R

(#37) Keeperv85 válasza blade zte (#34) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Erről beszélek. ;) Nem biztos, hogy ide bármelyik beválik, mert pl. az Atlast sem lehet egyikkel sem rootolni, de akkor is van megoldás igyen, amiért valaki nem szégyenli magát "hivatalosan" is pénzt kérni...

(#38) horush


horush
addikt

Jo telefon lenne ez, dehat a hasznalhatatlan 3g miatt Mo-n kb tobbet er a galaxy 3-am..

(#39) sutszi


sutszi
veterán

A teszt jó és alapos.
A készülékről ez már nem mondható el. Még az Androidos "teszek-veszek moddolok" életérzés mellett is van egy rakás szoftveres gyíkja, +3G hiány +magas ár...Az elején még nagy lelkesedésem a végére teljesen kialudt. De az cikk az tényleg nagyon ott van...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#41) LámaZ válasza #40993792 (#40) üzenetére


LámaZ
addikt

Persze, ez a gyártó hibája, nem a telóé.

Legyen minden jó!

(#43) sutszi válasza #40993792 (#40) üzenetére


sutszi
veterán

Miért ne? De legyen a gyártó...a lényegen nem változtat mert az összkép szempontjából eléggé belerondít.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#45) Béééla


Béééla
őstag

Nem akarok megmondóembernek tűnni, de a cikk kezdetén "az ergonómiailag legrosszabb helyen levő füles- és töltőcsatlakozó" dologgal nagyon nem értek egyet:
- a fülest máshova nem érdemes rakni, vagy alul, vagy felül lehet, mert a telefon a legtöbbet mégis az ember zsebében tölti, és így már csak a legkisebb oldal jöhet szóba, hogy kényelmesen hordd zsebben
- engem telefonáláskor tud marha mód idegesíteni a töltődugasz (mondjuk ez is egy viszonylag rétegigénynek tűnhet, mégis tegye fel a kezét, aki még nem telefonált úgy, hogy épp töltötte a telefonját) mert ha oldalt van a dugasz, akkor kényelmetlen fogni mert beleakad a kezembe, és SZERINTEM sokkal inkább kevesebben játszanak töltőn, mint ahányan telefonálnak (ha már valaki otthon-töltőközelben van, akkor inkább játszik PC-n/konzolon, a mobilos játékok leginkább Busz-Metró-Villamos szentháromságra korlátozódnak inkább szerintem)

úgyhogy a szememben inkább a legtökéletesebb telókát csinálták meg ebből a szempontból

Azon felül viszont csak a nem rossz kategóriát ütötte meg szegény, nem lesz ezért sem sorbanállásrendelés

Bélabá

(#46) Franklin


Franklin
addikt

Grat a cikkhez és köszönet érte... de az első képpel kezdeni kéne valamit, mert nagyon lerontja az egész cikk hangulatát.

Legalább egy 18-as karikát tegyél ki rá vagy valami :-D

(#47) sutszi válasza #40993792 (#44) üzenetére


sutszi
veterán

Nem vagyok funkcionális analfabéta...sőt fel is fogtam miért van ez így.
De ez a cikk, kvázi ajánlás... után néhányan elgondolkodnak majd ezen a telefonon és érdemes figyelembe venni ezt a nem elhanyagolható hiányosságot.

Egyébként ha nem veszem ezt figyelembe akkor is kicsit a filmekben látott lüke óriások jutnak eszembe. Ereje az van, de tök hülye...-> szoftveres problémák....(Tudom erős a példa...de ettől még érthető)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#48) blueMerle


blueMerle
veterán

Ezt bárhogyis nézem, szerintem egy Grand X In sokkal jobb vétel. :K
A cikk ettől függetlenül jó lett, gratula

(#49) blade zte válasza blueMerle (#48) üzenetére


blade zte
őstag

Csak itt épp megy az összes 3d játék, ott meg épp nem sok, az sem maxon. Aki játszani akar, ezt választja.

Oppo find 7 astro black

(#50) blueMerle válasza blade zte (#49) üzenetére


blueMerle
veterán

Én játszani kisvasutat vennék egy gyereknek :P ;]

De komolyra fordítva én nem játszom a telefonokon, úgyhogy mea culpa, ezt nem tudtam hogy a Grand X In-nek ez a gyengéje. Azt viszont tudom hogy piszokgyors, itt van előttem :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.