Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) motocoder


motocoder
aktív tag

Gratula a cikkhez! Jó lett!
Szerintem aki játékokhoz veszi annak ideális lehet.
A 3G talán usb adapterrel orvosolhato:)))

(#102) effendi2 válasza #40993792 (#99) üzenetére


effendi2
tag

Ez igaz, viszont én itt élek, így a kínai belpiac hidegen hagy. Ott lehet hogy megéri.
Ennyiért, így, itt, ma, nem. :D

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#103) blueMerle válasza vasgyuszi (#96) üzenetére


blueMerle
veterán

A Blade a valaha létezett egyik legtöbbet hamisított telefon. És ez bizony komoly, akármennyire is hülyén hangzik :D Szóval igen, van bőr a képükön.

(#104) kelzsoca válasza blueMerle (#103) üzenetére


kelzsoca
félisten

Honnan az infó uram? :D

Egyébként sem ezt, sem más Tegra3-as SoC-al szerelt készüléket (az ERA-t sem) nem tervezi a ZTE itthon forgalmazni.

https://vertigostore.eu

(#106) blueMerle válasza kelzsoca (#104) üzenetére


blueMerle
veterán

Egy (szlovákiai) telekommunikációs szakmai fórumon hangzott el, de ha megölsz sem tudom ki mondta már, talán egy Samsungos emberke (a klóntelefonok volt a téma). Ha jól tudom úgy jött ki az adat, hogy összekalapáltak valami statisztikát hogy melyik modell klónjából mennyi jött ki x idő alatt a dzsunka-gyárakból, persze ez azóta már lehet hogy változott, sőt biztos, de egy időben toronymagasan vezetett a blade-copy. Én is meglepődtem rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#107) LámaZ válasza Bagira01 (#66) üzenetére


LámaZ
addikt

"Mivel tényleg nem európai piacra szánták"
Akkor minek vesztegetjük rá az időnket?
Na, hagyjatok már ezzel a gagyival!

Legyen minden jó!

(#108) Keeperv85 válasza LámaZ (#107) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ránéztem az aláírásodra és elkapott a röhögés... :DDD van tapasztalat gagyiból. Pont a közepébe!

(#110) #57919488


#57919488
törölt tag

Hát nagyon le vagyok maradva az androidos játékok tekintetében. Csak néztem a képeken, hogy mik vannak :B

(#111) Thorax89 válasza TrakToros (#80) üzenetére


Thorax89
csendes tag

Azért azt szeretném megnézni amikor az Xperia P-n szaggat a MW, de tényleg, nálam hivatalos 4.0-val aztán meg sem röccen, lényegében semmilyen játékban, amit eddig próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#112) tvamos


tvamos
nagyúr

Jo cikk, es jo kis cucc!
(En mondjuk nem fogok ez utans sem ZTE-t vasarolni.)
Az viszont sz@r dolog, hogy a legjobb cuccokrol lemaradunk, itt Europaban.
(Mint ez a telefon, vagy mondjuk a Note II DuoS.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#113) LámaZ válasza Keeperv85 (#108) üzenetére


LámaZ
addikt

De fenn hordjuk az orrunkat... beh büszkék vagyunk...
Na, jó, ha annyi piculám lenne, biztos én is ájfonnal meg ipaddal villognék. :-)

Egyébként ezeken a gagyikon minden működik: 3G, GPS, Bluetooth, külső SD-kártya, két SIM az okostelón stb. stb.
Negyedáron!

Persze, volt amikor szenvedtem velük, rútolni kellett, barkácsolni, de ennyi belefért.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#114) Keeperv85 válasza LámaZ (#113) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem kell nekem Rajfon, az is ott készül. Elég nekem a Grand X In. A cikkben említett modellen minden működik: ott ahová szánták. Ha azzal a tablettel elmész Kínáig vissza, ami az aláírásodban van, megnézheted melyik funkció lesz elérhető. Mert hogy hálózatod nem lesz, az már most elkönyvelheted! Az MTK procikat meg hagyjuk békén inkább.. Most kezdenek észhez térni még csak.

(#115) LámaZ válasza Keeperv85 (#114) üzenetére


LámaZ
addikt

Ebben a Grand X-edben ugye van GPS is? Úgy értem, rendes GPS, nem A-GPS-es bohóckodás. Mert az én 175$-os kütyümben van GPS, A-GPS és EPO is. :DD

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#116) Keeperv85 válasza LámaZ (#115) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Van benne, persze. Miért ne lenne? A-GPS nincs sehol a másik nélkül. ;)

(#118) LámaZ válasza #40993792 (#117) üzenetére


LámaZ
addikt

Ezzel vitatkoznék.

A Nokia 5800 XpressMusicban pl. van A-GPS, de nincs rendes GPS, emiatt a pontossága elég durva: kb. 200 méter, bár néha 40 m is lehet, főleg ha van 3G, vagy WiFi a közelben.

Legyen minden jó!

(#119) Keeperv85 válasza LámaZ (#118) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Van benne GPS hardver és a kikapcsolhatatlan A-GPS, ami nem lett kész anno a szoftverben már. Én javítottam őket Komáromban, jó lesz ha nem vitatkozol Tube ügyben. Ott voltam, mikor az utolsó darabok készültek. Az a telefon tökéletesen megegyezik a Simon modellel (5200) csak feltettek rá pár extra gombot a zenéhez, meg át lett szoftverezve.

(#120) blueMerle válasza LámaZ (#118) üzenetére


blueMerle
veterán

Mit nem bírsz ezen megérteni? :U

Az A-GPS a GPS fejlesztése. Azt jelenti Assisted GPS. Tehát kiegészített GPS-t jelent.
A-GPS nem létezik GPS nélkül mert egy és ugyanaz a hardver, ugyanarról beszélsz, az A előjel a fent vázolt dolgot jelenti, tehát egy plusz dolog az alap GPS mellé. Nem egy önálló, kevesebb valami.

Itt egy ábra is, külön neked, ha vizuális típus vagy:

Ha ezután sem világos, akkor ne fáradj tovább a megértésével :)

Amit az 5800-ról írtál az meg akkora bullshit mint ide akármi. :W Évekig használtam navigációként, és ugyanolyan pontos, mint az összes többi smartphone. Sőt, fater a mai napig használja, Sygic-al, minden gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#121) LámaZ válasza blueMerle (#120) üzenetére


LámaZ
addikt

OK, ne húzd fel magad, még lelősz. :R

(Egyébként az XpressMusicot karácsonyi ajándékként adtam oda vkinek, de ezexerint nem is tudtam, hogy milyen értékes!)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#122) blueMerle válasza LámaZ (#121) üzenetére


blueMerle
veterán

A legkevésbé sem húztam fel magam, örülök neki hogy sikerült megértened ;)

(#123) Teonis


Teonis
csendes tag

Sh#t. Tegnap kaptam az EtoTalk-tól e-mailt, hogy úton a teló.
Ma meg megtaláltam ezt:
http://www.pabbos.com/ZTE-ZTE-U950-the-Beidou-small-whirlwind-mobile-3G-quad-core-smartphone-available-for-sale_p1293.html
Akárhogy nézem, megérte volna várnom 170 USD + ingyenes szállításért.
Már mindegy...
Csak gondoltam megosztom Veletek, hátha akar valaki venni innen.

(#124) Mainbasement válasza Teonis (#123) üzenetére


Mainbasement
csendes tag

Érdekes ajánlat, egy kicsit hihetetlennek is tűnik! Innen szoktál rendelni? Vett már valaki innen valamit? Meg is érkezett? :DD

(#125) ADAM1337 válasza blueMerle (#48) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Bárhogy nézem ez a telefon 35k-ba tényleg jó vétel, de 40-50 felett semmikép se.
Túl sok kompromisszumot kötöttél szerintem vele, ennyiért vannak jobb vételek, a dolog a kijelzőn és a kamerán hal meg illetve a tegra 3 valamiért sok játéknál hibádzik ami elég gáz mert a one x-nél is vannak gondjai.

(#126) Teonis


Teonis
csendes tag

Remélem, tényleg csak valami megbízhatatlan oldal, mert kezd idegesíteni...
http://www.pabbos.com/The-spot-the-Beidou-small-whirlwind-ZTE-ZTE-U950-quad-core-gift-package-exclusive-first-arrival_p1331.html

(#127) blueMerle válasza ADAM1337 (#125) üzenetére


blueMerle
veterán

És ezt miért nekem írtad?! :F Én nem vettem ilyen ZTE-t.

(#128) ADAM1337 válasza blueMerle (#127) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Új akart lenni. :)
De veled egyetértettem lehet azért nyomtam rád.

(#129) blueMerle válasza ADAM1337 (#128) üzenetére


blueMerle
veterán

Igy mar vilagos :)

[ Szerkesztve ]

(#130) Mainbasement válasza ADAM1337 (#128) üzenetére


Mainbasement
csendes tag

50 ropiért mit ajánlanál, ami simán odarakja a tegrát meg a kamerát meg a kijelzőt? Volt már ilyen telefon a kezedben?
http://prohardver.hu/dl/upc/2013-01/13/411817_r3jwawkwpgnqzvpm_antutu_point_big.jpg

[ Szerkesztve ]

(#131) ADAM1337 válasza Mainbasement (#130) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem volt hozzá szerencsém, valószínűleg nem is lesz.
Maga a koncepció nem lenne rossz de a tegra-ra alig optimalizálnak, hiába a magas antutu eredmény (ami köszönhető a kis felbontásnak is), ha nem tudod kihasználni a kijelző miatt rendesen a hw-t, egy böngészés 800*480-on azért nem ugyan az mint a cikkben említett one x-en pl amiben ugyanúgy tegra van de 1280*720.

(#132) Mainbasement válasza ADAM1337 (#131) üzenetére


Mainbasement
csendes tag

Nekem előtte galaxy noteom volt ahhoz képest nem olyan ócska az a kijelző! Számok alapján le lehet húzni, a betekintési szöge sem akkora tényleg, de nálam korrekt a játékélmény! Kamera sem csúcs körölbelül olyan képet tud mint az xperia prom! A one x újonnan függetlenül 100 ropi, ez kb a fele nem mindegy! Darth szerint aki részletesen tesztelte a játékokat, szerinte elég támogatott! Nekem 50 nap alatt amióta megvan nem akadt meg, egyszerre 10-15 alkalmazás fut a háttérben álltalában! Ezért az összegért ennél jobbat újonnan itthon nem kapsz, csak hűséggel...!

(#133) ADAM1337 válasza Mainbasement (#132) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én csak örülök ha ilyen kompromisszumokkal is öröm használni a készüléket.
Tény hogy hw-esen nincs 50-ért se jobb vétel, zte-nek lesz pár jó készüléke az idén ahogy néztem.

(#134) Teonis


Teonis
csendes tag

Ööö, miért van az, hogy szinte mindenki az itteni fórumból, akinek van ez a telefon,
próbálja eladni a NET-en?
Nem, mintha zavarna, csak kicsit aggaszt, hogy mi lehet ennek az oka?
Csak a (kijelző, kamera és) 3g hiánya, vagy valami más?
Mondjuk már mindegy, mert az enyém is úton van (remélem) hozzám.
Eső után köpönyeg.
Tehát csak kérdem.

(#135) plaschil


plaschil
aktív tag

Ehhh furcsállom, hogy senkit nem izgat a garancia....

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#136) blueMerle válasza plaschil (#135) üzenetére


blueMerle
veterán

Miértis? Ez még nem a 100k kategória (tudom van akinek ez is sok) így nem olyan nagy a veszteség ha tönkremegy. Másrészt, mindenki maga dönti el mit bír el a pénztárcája elkönyvelni egy esetleges veszteségként. A kínai rendelés mindig is egy lutri volt :K

(#137) plaschil válasza blueMerle (#136) üzenetére


plaschil
aktív tag

Hát 70e Ft azért akárhonnan nézzük, nem egy elhanyagolható összeg. Aki ezt elkönyveli egy "így jártam" veszteségnek, sztem nem normális. :)
De ez csak magánvélemény! :)

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#138) blueMerle válasza plaschil (#137) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerinted nem normális, pusztán azért, mert a Te anyagi helyzeted különbözik az övétől, és ő megteheti hogy elkönyveli veszteségnek HA elromlik? Ühüm. Akkor ezek szerint pusztán az se normális aki vesz egy BMW-t holott egy Suzuki is elvinné A-ból B-be? ;) Ettől függetlenül a személyes véleményem hogy ez a telefon még a felét sem éri meg, tegra ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#139) Teonis


Teonis
csendes tag

Az oldal, amit néhány hozzászólással hamarabb linkeltem,
valószínűleg nem átverés, mert most már nem 155 és 169 dollár,
hanem 250 a telefon ára.
De már mindegy, csak szólok.:-)

(#140) ZSAPI válasza Teonis (#134) üzenetére


ZSAPI
csendes tag

- Karácsony óta használom ezt a telefont. Nekem tökéletesen megfelel. Nincs baj a szememmel de nem vagyok pixelvadász. Én szeretem ezt a felbontást. Nem S3 ez tény de nem rossz. Legalább jobb az üzemidő.

- Kamera egy fostalicska ez tény. Emiatt nem merném ajánlani senkinek de volt már rosszabb fényképezővel ellátott telefon is a zsebemben. Merthogy fotózni azzal sem és ezzel sem nagyon szoktam.

- Sok időmbe telt amíg minden kínai szöveget kiheréltem belőle. Mostmár angol és magyar hibrid kivéve a recovery menüt mert az még mindíg krix krax.

- A normál kinti bolti megrendelős vámolós csomagküldős vásárlás biztos nem olcsó de ha ismerős kínai ismerőse veszi meg úgy lehet szorítani lefele az árat.

- Az akkuideje meglepően kellemes. Nem játszok vele sokat az igaz de 2+ napot bírok ki vele.

- Ami nekem és még jónéhány emberkének nagy érvágás lehet az a 3g. Sajnos ennek erejét alábecsültem. Igen hozzá lehet szokni a 2-g hez de azért lényegesen jobb volt a blade III-on netezni.

Az olyan buherálós emberkéknek mint én (a spicámon annó hetente új rom volt fenn) ajánlható ez a telefon. Másoknak nem tudnám nyugodt szívvel ajánlani.

A telefon egyébként masszív izom semmi csicsa. És ez nagyon tetszik.

ja+aha=jaha

(#141) Teonis válasza ZSAPI (#140) üzenetére


Teonis
csendes tag

Köszi!
Nekem sokat jelent, amiket írtál, hasonló mód
fogom használni a sajátomat is.
Az én Blade-emen is hetente új ROM volt anno.
Talán picit azért többet használom majd játékra.:-)
Plusz én még életemben nem használtam 3G-t,
mindig WI-FI-n lógok.
Úgyhogy köszönöm a biztató szavakat!

(#142) cellpeti


cellpeti
veterán

sok rá a vám és a posta.

Ebayen 200$ + szállítás USA-ba, de még lehet akkor is jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#143) Teonis válasza cellpeti (#142) üzenetére


Teonis
csendes tag

Talán.
Nekem pár hete jött meg az EtoTalk-ról.
Standard Airmail-lel 32 nap alatt jött meg,
viszont nem volt vám. És ehhez semmi kiskapukeresés nem kellett,
csupán nem tudtam, a DHL mivel járhat, tehát mindig a legolcsóbb szállítást választom,
legyen az Airsoft, vagy telefon.
Panaszom nincs a telóra, szép és gyors, valóban masszív izom.
Nem bántam meg, ennyiért 209 + 22 USD szerintem ilyen hardverért nem sok.
Persze imádkozok, hogy ne legyen vele gond.:-)

(#144) Mainbasement


Mainbasement
csendes tag

Root explorerbe hogy adok írásjogot a Play store 3 file-nak?

(#145) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Sziasztok!
Próbálom rootolni a leírt módszerrel, de a porgramban az "ok" gomb után nem változik semmi a telefonon.
Debugging és az ismeretlen források bekapcsolva.
Mit rontok el?

(#146) Lalla


Lalla
tag

Sziasztok!
Nekem nincs szükségem 3G-re, fényképezőgép sem érdekel igazán, így korrekt az ár/érték arány, többit meg majd meglátjuk. Igazából a viszonylag kis 4,3.-as méret tetszik igazán.
Kérdésem az lenne, hogy tud vki forrást, ahonnan be lehet szerezni back covert, képernyő védő fóliát a tellához?
thx

nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

(#147) Lalla


Lalla
tag

Megjött a telefon. A kijelző és fényképező sokkal jobb, mint ahogy írják.
Root sikerült. Ami kimaradt a leírásból, hogy sdhc kártya kell hogy legyen a telefonban, e nélkül nem sikerülhet.

Gondok: fülesen túl hangos, valahogy lejjebb kellene venni az alap hangerőt, mert így használhatatlan.
Google Play-t felttem, de kilép, akárhogy csinálom. Permission renbdben van a root explolerben, telepítem mind3 google cuccot. Be is tudok jelentezni google userrel, de az áruházba történő belépésnél kifagy.
A fényképezőgépnek rezgő üzemmódban is van zárhangja, nem lehet kivenni!
Google szinrkonizáció amúgy működhet (telefonkönyv stb.)?
help pls...

[ Szerkesztve ]

nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

(#148) Lalla


Lalla
tag

Tovább folytatom, hátha valakinek jól jön még a tapasztalatom.
Play market telepítése sikerült, csak újra kellett indítani a telefon (ez is kimaradt a leírásból, én benéztem)!

A google szinkronizáció azonban nem működik. Az egy dolog, hogy a gmail-nél, chrome-nál minden klappol (ezeknél a progi belsőleg elintézi ezt), azonban a címtár, naptár, keep stb.-nél hibát jelez.

A hangerő a legkisebbre állítva is gyilkos egy átlagos fülesnél (16 Ohm), agybadugósnál pláne. Nagyobbnál kevésbé (32-esnél már elviselhető), ha van rajta manuálisan állítható hangerő szabályzó, akkor pláne. Ám van ez a progi, Fine Volume Control:
https://play.google.com/store/apps/details?id=opotech.finevolume.unlocker&hl=hu
ezzel lehet 1-2 %-ra is állítani a rendszer hangerő értékét, így ezzel meg is van oldva minden, nagoyn hasznos!

nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

(#149) pető bá'


pető bá'
őstag

a héten vagy a jövő héten megérkezik az enyém is :) egyik haverom már lassan 2 hete használja, örömteli tapasztalatokkal szolgált :D mondanom sem kell, nagyon várom ;)

"... and I hope you have a great day!"

(#150) Teonis válasza Lalla (#148) üzenetére


Teonis
csendes tag

A naptár nekem is hülyül. Mikor van, mikor nincs bejegyzésem.
A hangerőt az eredetileg telepített Dolby progival tudod halkítani. Ha azt kikapcsolod, sokkal halkabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.