Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) jonnyjoker01 válasza Angel2014 (#1399) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

link

Google keresés első találat :D

Üdv. Johnny

(#1402) ttaamm válasza jonnyjoker01 (#1401) üzenetére


ttaamm
csendes tag

igen ezt is felraktam mint írtam,ha figyelted!!!

(#1403) Angel2014 válasza ttaamm (#1400) üzenetére


Angel2014
addikt

Hát hogy is kezdjem.... fent volt a custom recovery kis 788 -on semelyik rom nem települ, egyedül a macedon rom megy fel, de azzal is előbb elkékül a robotom az induláskor,utána kifehéredik, pedig már felraktam pár romot egy pár telóra de ezzel vért izzadok...legalább 20 romot próbáltam de semmi.

Találkozott már valaki ezzel a kékülés és kifehéredés indulással?

Próbáltam clockwormód / backup/ és dátumos mappába tenni és restoréval visszatenni de nem megy .

Gondoltam felflashelem a gyári recoveryt hátha azzal települ a magyar gyári rom, de utána meg elszállt az adb driver és sehogy nem látja a gép a telefont, erre van valakinek ötlete hogy tudnám behozni megint az adb-ét az eszközkezelőben ,mert sehogy nem sikerül?

Elvileg ezek voltak a gyári romok: [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1404) jonnyjoker01 válasza Angel2014 (#1403) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen, a fehér kifehéredés az azért van, mert nem arra a készülékre találták ki :) Nekem anno ugyanez volt amikor v788 -as kernelt flasheltem a v572-es kis plusomra :)

Adb-t nem tudom hogyan lehet előhozni. Hibakeresés legyen bepipálva oszt kész.

Üdv. Johnny

(#1405) Angel2014 válasza jonnyjoker01 (#1404) üzenetére


Angel2014
addikt

Hát igen de ha fehéredés van akkor hogy pipáljam be? :F :Y

Más mód nincs esetleg valahogy előcsalogatni a recoveryt mint az alcáknál lehet ezt a telót bootloader módba rakni valahogy ,mert az is segítene. Vagy aksi ki hangerőt ha tartom usb rádug és aksi be ....vagy valami ilyesmi?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1406) Angel2014


Angel2014
addikt

A telefont visszaállitottam egy flash progival teljesen tégla állapotról ezzel feltudtam tenni a recoveryt és a rendszert így újra van ADB-ém is de lengyel lett a rom.
Ha ilyen a rendszer fel tudtam tenni :

Ha meg ilyen update zipp legyen az 752v vagy a 752e magyar tmobil status 7 hibával leáll a recoveryből a zipp telepítése ez miért van?
És eleve miért néz ki a két update másképp??

[L:/dl/upc/2015-01/02/493241_jhmoqoqd8zyetfat_nevtelen2.jpg](IMG:/dl/upc/2015-01/02/493241_jhmoqoqd8zyetfat_nevtelen2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1407) Angel2014


Angel2014
addikt

Rascaly81 ICS kinézetű kitakarított, magyar P752V_THU tmobilos romból csinált romja gyönyörűen települt [link] és nagyon szépen fut. :C :K

De viszont ha a gyári P752V_THU tmobilos update zippet [link] szeretném visszaállítani satus 7 hibával megáll a telepítés ez miért van? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1408) vidaila


vidaila
aktív tag

Kapott a párom egy ZTE KIS telefont romániánól (ott Orange zali néven fut).
Függetlenítették a telót, 4.2-es android van rajta, rettenetesen fut, gyakorlatilag használhatatlan.
Tudnátok jaánlani hozzá ROM-ot illetve ha felteszem független marad e ateló, ha nem, tudom én függetleníteni?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1409) Superhun válasza vidaila (#1408) üzenetére


Superhun
addikt

Nocsak, miféle 4.2 van rajta? :D

(#1410) vidaila válasza Superhun (#1409) üzenetére


vidaila
aktív tag

Inkább ne érdekeljen, valami romániai szervizbe dobtak rá 4.2.2-es Orange-os androidot, de használhatatlan a telefon. Lassú, lemerül egy nap alatt, kb fél óra múlva nyitható meg a facebook ha bebootolt a telefon. Sokszor telefonálni se tud róla, ha hívjuk foglaltat jelez pedig senkivel nem telefonál. Kellene gyári vagy megbízható custom ROM rá. Elveszítem a kártyafüggetlenségét ha másik ROM-ot rakok rá?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1411) jonnyjoker01 válasza vidaila (#1410) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem veszíted el a kártyafüggetlenséget.

Üdv. Johnny

(#1412) vidaila


vidaila
aktív tag

Bocsánat, ZTE KIS Pro pontosabban.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1413) vidaila válasza Angel2014 (#1407) üzenetére


vidaila
aktív tag

Ezt fel tudom rá rakni buhera nélkül? Úgy értem hogy sd kártyára felmásolom update.zip és lehet a stock recoveryből updatelni?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1414) bubus66


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sziasztok van egyik ismerősömnek egy ZTE Kis plus-a amin a rendszer fel áll, de se bejelentkező képernyő, kb1 perc után a bekapcsoló gomb rövid meg nyomásával lehet életre kelteni se recovery nincs lehet vele valamit kezdeni, vagy kuka

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1415) bubus66 válasza bubus66 (#1414) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valakinek van egy stock recovery ?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1416) Superhun válasza bubus66 (#1415) üzenetére


Superhun
addikt

Nekem megvan a stock T-Mobile ROM, amiben gyári recovery is van. Ha szeretnéd, PÜ-ben átküldhetem a linket hozzá.

(#1417) vidaila válasza Superhun (#1416) üzenetére


vidaila
aktív tag

Kérlek nekem is küld el.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1418) Superhun válasza vidaila (#1417) üzenetére


Superhun
addikt

Elküldtem. ;)

(#1419) bubus66 válasza Superhun (#1416) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszönöm Nekem az FTM.img kellene ami itt van az a T-mobilos meg van mert nem látom a recoveryt így nem is tudok telepiteni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1420) Superhun válasza bubus66 (#1419) üzenetére


Superhun
addikt

Ezt most nem teljesen értem. Kell a link vagy sem? :D

(#1421) bubus66 válasza Superhun (#1420) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A Komplett ROM nekem is meg van köszönöm nem kell meg az is meg van amit kaptam

Ez kellet nekem recovery-ztekis-FTM.img

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1422) Superhun válasza bubus66 (#1421) üzenetére


Superhun
addikt

Okés. :)

(#1423) bubus66 válasza Superhun (#1422) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszönöm a segítségedet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1424) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Adott egy ZTE Kiss Plus. Android 2.3.6 van rajta.
Hol kell azt beállítani, hogy a telefonkönyvben az email címek ne jelenjenek meg csak a telefonszámok? Mert így nagyon idegesítő, hogy a gmail-ről az összes email cím benne van, akinek valaha is lett email küldve. egyszerűen nem találok ilyen opciót. :F

Amúgy azt írja, hogy a legfrissebb szoftver van rajta. Van ennél jobb fw erre a telefonra, vagy ez már csak ennyit tud, és ennyi jutott neki, nyugdíjaznunk kellene lassan?

(#1425) Superhun válasza NoOne1976 (#1424) üzenetére


Superhun
addikt

Azt hiszem valahol van ott olyan opció, hogy csak telefonszámos névjegyek megjelenítése...

2.3.6-as ROM volt rajta gyárilag és nem is jött ki újabb. :(

(#1426) NoOne1976 válasza Superhun (#1425) üzenetére


NoOne1976
őstag

Csak az a baj, hogy ilyen opciót nem találok, pedig végignyomkodtam már mindent.

(#1427) Superhun válasza NoOne1976 (#1426) üzenetére


Superhun
addikt

Sajnos már nincs meg a telefon így nem tudom megnézni, de szinte 100%-ig biztos vagyok, hogy testre lehetett szabni a megjelenő névjegyeket. Ha kezem közé akad egy 2.3.6-os Android, megnézem majd neked, ha nem felejtem el. :)

(#1428) jonnyjoker01 válasza NoOne1976 (#1426) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A beállításoknál a fiókoknál kell kikapcsolni a sync contacts-t.

Üdv. Johnny

(#1429) NoOne1976 válasza jonnyjoker01 (#1428) üzenetére


NoOne1976
őstag

A Fiókok és szinkronizálás beállításai alatt két dolgot tudok állítani:
- háttéradatok
- automatikus szinkronizálás.

Attól, hogy ez utóbbit kikapcsolom, a telefonkönyvben ugyanúgy ott vannak az email címek. Még a béna WP alatt is tudom állítani, hogy megjelenjenek-e a tel.számok nélküli névjegyek.

Vagy valamit rosszul csináltam?

(#1430) jonnyjoker01 válasza NoOne1976 (#1429) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Fiókok és szinkronizálás-nál nyisd meg azt a bizonyos Google accountot. Azon belül tudod beállítani szerintem. (nincs gingerbread a közelben :()

Üdv. Johnny

(#1431) NoOne1976 válasza jonnyjoker01 (#1430) üzenetére


NoOne1976
őstag

Amit írtál, itt a következőket tudom beállítani:

-névjegyek szinkronizálása
-gmail szinkronizálása
-naptár szinkronizálása

Ha itt kiveszem a névjegyeket, attól a telefonon az email címes kapcsolatok még mindig ott vannak. Ha jól gondolom, ez csak annyit változtatna, hogy nem szinkronizál. De nekem nem a szinkronizálással van gondom. Hanem azzal, hogy ne lássam ezeket a névjegyeket.

(#1432) jonnyjoker01 válasza NoOne1976 (#1431) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Akkor nem tudom. Ha a névjegyek szinkronizálása ki van kapcsolva, akkor nem kellene megjelennie azoknak. Legalábbis régen így oldottam meg ugyanezt a problémát. Akkor bocsánat hogy nem tudtam segíteni :)

Üdv. Johnny

(#1433) colonia


colonia
aktív tag

Sziasztok!
A gyerkőcnek oda lett adva a telefon és a vibert nem engedi feltenni azzal a hibával, hogy nincs elég hely a mobilon.
Sd kártya természetesen van benne és 500MB hely is.
Azért írja ki a hibát,mert a telefon memóriájába akarja telepíteni?
Mert tiszta a rendszer és csak azok vannak rajta amivel lehetett venni,semmi plusz.
Előre is köszönöm a választ!

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#1434) NoOne1976 válasza colonia (#1433) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én is kíváncsi vagyok a megoldásra, mert a gondunk szintén ez, csak nem a viberrel. Gyakorlatilag állandóan reklamál a telefon, hogy nincs hely betölteni oldalt, frissíteni alkalmazást stb. Pedig az SD kártyán ott a hely, a telefon memóriája meg tele van a gyári dolgokkal.

(#1435) jonnyjoker01 válasza NoOne1976 (#1434) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha van root, akkor link2sd.

Üdv. Johnny

(#1436) colonia válasza jonnyjoker01 (#1435) üzenetére


colonia
aktív tag

Lehet rootolni ezt a telefont? Köszi! :R

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#1437) Superhun válasza colonia (#1433) üzenetére


Superhun
addikt

Root + Link2SD Pro verzió a megoldás. A sima Link2SD nem elég, mert a data partíció hamar megtelik az alkalmazások adataival is...

(#1436) colonia: LOL :DD Minden Androidos telefont lehet rootolni, csak ismerni kell a módszereket. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1438) KTU válasza Superhun (#1437) üzenetére


KTU
addikt

Gondolom a módszerre kíváncsi. :U
A hozzászólásod nem tartalmaz erre vonatkozóan értékelhető információt. :U
:)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1439) Superhun válasza KTU (#1438) üzenetére


Superhun
addikt

Tessenek visszaolvasni a topikban.

[ Szerkesztve ]

(#1440) KTU válasza Superhun (#1437) üzenetére


KTU
addikt

Nem neked. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1441) KTU válasza colonia (#1436) üzenetére


KTU
addikt

ZTE Kis Plus (Root + Recovery) Istenátka81 leírása,
Ez lemaradt!!!!!
Mindenekelőtt USB hibakeresést be kell pipálni!
Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazásfejlesztés -> Usb hibakeresés pipa be!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1442) jonnyjoker01 válasza colonia (#1436) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én azért próbálok is segíteni :D

Itt található a telefon rootolásának menete.

Üdv. Johnny

(#1443) colonia válasza jonnyjoker01 (#1442) üzenetére


colonia
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! :R
Hétvégén ki is próbálom! :)

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#1444) colonia válasza jonnyjoker01 (#1442) üzenetére


colonia
aktív tag

Köszönöm sikerül! :R
A T-mobilos szemeteket nem lehet törölni egyszerűen vagy egyesével kell?
Mert LG--n elég volt a CWM-ben wipe data/factory reset,stb... nyomni és eltüntek a t-s dolgok sőt még a T-mobilos boot logó is!
Köszönöm!

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#1445) jonnyjoker01 válasza colonia (#1444) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyesével kell. Boot logót a rom toolbox pro-val tudod atallitani.

Üdv. Johnny

(#1446) colonia válasza jonnyjoker01 (#1445) üzenetére


colonia
aktív tag

Köszönöm a választ!

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#1447) abdulka1


abdulka1
őstag

Sziasztok!

Adott egy lejárt garos Kis plus aminek a kijelzőjének negyed része (jobb széle függőlegesen) nem reagál az érintésre, de minden más tökéletesen működik. Néhány hónapja már jelentkezett a hiba, de csak átmenetileg, és magától megoldódott, akkor az egy fórumon azt írták hogy párát kapott majd kiszáradt ezért jött helyre. Most viszont már napok óta semmi változás pedig hátlap, és akku nélkül szellőzik a drága.
A kérdésem az lenne hogy egyáltalán megéri e javíttatni vagy vegyem gazdasági totálkárnak?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#1448) KTU válasza abdulka1 (#1447) üzenetére


KTU
addikt

8990Ft az aprón, T függő

Szerintem kb. ennyiért javítanák. De lehet több lenne.

Én nem foglalkoznék vele, vagyis pénzt nem költenék rá.
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1449) abdulka1 válasza KTU (#1448) üzenetére


abdulka1
őstag

Köszi.
Valami hasonlóra gondoltam, csak reméltem hogy valaki azt mondja hogy 2-3 ezerből javítható

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#1450) Superhun válasza abdulka1 (#1449) üzenetére


Superhun
addikt

Csak a munkabér több lenne, mint 2-3 ezer és az alkatrész ára még nincs sehol (kijelzőnél minimum 10k ha gyári az alakrész). Ilyen régi és olcsó telefont nem éri meg már javíttatni... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.