Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Rascally81 válasza huhuhuu... (#450) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Mi a probléma vele?
Mert az, hogy alkalmatlan erős túlzás!Ha csak valamit nem csináltál rosszul.
Nekem tökéletes!

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#452) gaben1117 válasza huhuhuu... (#450) üzenetére


gaben1117
senior tag

Mi volt a gond vele? Jó lenne ha leírnád, miért használhatatlan. Most akartam felrakni én is, de akkor várok vele.

(#453) Rascally81 válasza gaben1117 (#452) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Semmi gond nincs vele, minden tökéletesen működik!De ahogy érzed.

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#454) huhuhuu... válasza Rascally81 (#451) üzenetére


huhuhuu...
tag

A letöltött és az SD-ről telepítős alkalmazások is spontán eltünnek . Ott az ikon és más semmi . Pedig egy perce még használtam . Adobe flash-t nem képes telepíteni . Mindent úgy csináltam , ahogy az androidosok nagy könyvében meg vagyon írva !

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#455) gaben1117 válasza huhuhuu... (#454) üzenetére


gaben1117
senior tag

Spontán eltűnik? Ha indítanád mi történik? Hibaüzenetet dob?

(#456) Rascally81 válasza huhuhuu... (#454) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Ha az sd-t kiveszed, akkor tünnek el az alkalmazások, ill ajánlott minimum a Class6-os SD.
Az sd-t csak kikapcsolt állapotban lehet kivenni, mert utána nem találja az appokat.

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#457) huhuhuu... válasza gaben1117 (#455) üzenetére


huhuhuu...
tag

Azt írja ki " az alkalmazás nem létezik" . És tényleg nincs már meg csak az ikonja .
Nem vettem ki az SD-t !!! Még soha . Viszont , ha gépre csatlakozol leválasztja a rendszer a telefonról . De air droiddal is ugyanaz az eltünési gyakorlat . És nem minden appra . Amúgy az normális , hogy az SD-t nem lehet kivenni ???

[ Szerkesztve ]

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#458) Rascally81 válasza Rascally81 (#456) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Hibamentesen fut hajnal 3-óta, (8Gb C10).

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#459) gaben1117 válasza Rascally81 (#458) üzenetére


gaben1117
senior tag

Amit gyárilag adtak hozzá memóriakártyát az alkalmatlan rá, hogy megcsináljam vele?

(#460) Rascally81 válasza gaben1117 (#459) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Elméletileg jónak kell lenni!
Nincs ráírva semmi?

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#461) gaben1117 válasza Rascally81 (#460) üzenetére


gaben1117
senior tag

Mindjárt megnézem, de ha tippelnem kell, akkor C4-es 2gb.

(#462) gaben1117 válasza huhuhuu... (#457) üzenetére


gaben1117
senior tag

Akkor elvileg ha bármilyen módon lekapcsolódik a memkari, dől a kártyavár? Mert pl. én gépről is úgy szoktam másolni, és ha így van, akkor nálam is hasonló lenne az eredmény.
Viszont a romba épített scriptet valahogy muszáj lenne nekem is beállítani a belső memória miatt.

(#463) huhuhuu... válasza gaben1117 (#462) üzenetére


huhuhuu...
tag

Jól látod ... Pedig jónak tünt a dolog .

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#464) Rascally81 válasza gaben1117 (#462) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Hülyeséget ne írjunk!!!
Nem dől semmilyen kártyavár!

Csak ha kiveszed működés közben, vagy úgy kapcsolod be, hogy nincs benne a kártya!!!
Ha átváltasz USB tár módba, úgy semmi nem veszik el,mivel az Ext partíciót nem választja le!
Mondom még 1x tökéletes a rom, valamit elrontottál, mert nekem hibamentesen és sokkal gyorsabban működik.
Ha használhatatlan lenne nem csináltam volna meg!

Amit egyedül nélkülöznöd kell az az, hogy bekapcsolt állapotban nem veheted ki és vissza be a kártyát!
De ha nagyobb fájlt akarsz rá másolni, és kártyaolvasóval szeretnéd azt is megteheted, de előbb kapcsold ki a készüléket és addig be sem kapcsold, amíg az SD-t nem helyezted vissza.Ennyi!

Szívesen csinálok képmentést!

[ Szerkesztve ]

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#465) huhuhuu...


huhuhuu...
tag

Még 1x ! Saját tapasztalat . Egy kipróbálással senki nem veszíthet . Lefeljebb backupból vissza . :)
Amúgy leválasztja az Ext3-at is . MiniTool Partition Wizard-al szépen látható .

[ Szerkesztve ]

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#466) Rascally81


Rascally81
aktív tag

Nem én találtam ki ezt a scriptet, egy régóta működő, bevált dologról van szó!
Valljuk be, sokkal gyengébb készülékeken is nagy előny volt, ezen a készüléken már nélkülözhetetlen!
Én csak beletettem!

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#467) Rascally81 válasza huhuhuu... (#465) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Sajnálom, hogy neked nem vált be, pedig Karácsonyra való tekintettel kicsit ajándéknak is szántam!
Milyen sd-t használsz?
Kicsit értetlenül állok az eseted előtt, mert akkor kellene ilyet csinálnia ha kiveszed az sd-t.
De jól tudom, hogy nem vetted ki, és nem is kapcsoltad be a készüléket sd nélkül?

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#468) huhuhuu... válasza Rascally81 (#467) üzenetére


huhuhuu...
tag

Úgy van pontosan , ahogy mondod . A jószándékod akkor is tiszteletre méltó , ha nekem nem vált be . Nem kizárt , hogy az alap gyári 2 GB-os SD a bűnös . Én mindenesetre rá fogom . :)
Az SD- t még a gyárban tették bele . Azóta benne is van .

[ Szerkesztve ]

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#469) kaller1 válasza gaben1117 (#462) üzenetére


kaller1
veterán

Nem csatolódik le, mert nem látja a win azt a partíciót. Csak kikapcsolt állapotban szabad leválasztani, kivenni a kártyát a készülékből, ez fontos. Ja, és erősen ajánlott a CL10-es kártya.

.::> <::.

(#470) gaben1117 válasza Rascally81 (#464) üzenetére


gaben1117
senior tag

Szerintem ezt nem nekem akartad írni, mivel én is csak kérdeztem, fel se raktam még a romot. :))

@kaller1: nem én mondtam, hogy lecsatolódik, én is csak megerősítést vártam.

Én régebbi telóim idejéből úgy emlékszem, hogy a CL6 a tökéletes ilyen célra, mert gyorsabban kezeli a kis fájlokat, mint pl. egy CL10. De lehet ez nem minden telónál igaz.

Csinálok egy backupot és kipróbálom szerintem. :K

(#471) Rascally81 válasza gaben1117 (#470) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Jaja,bocs!

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#472) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Megy ám az élet! :D

Egy ilyen belső memóriás dolog engem is érdekelne! :D Bár én nem akarok másikat rárakni. Próbáltam ezt a link2sd-t, de valamit kiírt, azt visszaállítottam az sd-t eredetire.

Valami más a gyári áthelyezésen kívül??

(#473) huhuhuu...


huhuhuu...
tag

Emberek ! Mindenki fagyszabadságon ? :)

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#474) sNORh válasza huhuhuu... (#473) üzenetére


sNORh
addikt

nem, csak pukkadásig, kajával..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#475) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Csáó!
Mióta rootoltam a telefont, fölrakok egy navigációt és a képei ott vannak a galériában eddig nem volt ilyen.
Ez a root miatt van, hogy látom minden elemét a telepített alkalmazásnak? Ja és a Root Checker nem ír semmit csak tölt.... Mikor először megcsináltam akkor kiírta zölden, hogy rootolva van, majd újraindítottam a telefont és azóta csak tölt... Ettől függetlenül a rootjogok megmaradtak, hogy a root checker nem csinál semmit?

Üdv!

(#476) Superhun


Superhun
addikt

Szeretnék rootoltatni egy ilyen telót, találtam is egy leírást itt a PH-n. Elméletileg mindent ugyan úgy csináltam, mint a leírásban, mégsem tudom behozni a Clockwordmod recovery menüt a hangerő le + bekapcsoló gombbal. A gyári FTB recovery jön be, vagyis csak jönne, de a logónál szépen kifagy a telefon, csak aksi ki-be hozza helyre. Mit csináltam rosszul? :O

(#477) szemmelver válasza Superhun (#476) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Ez jó

A recoverynél a home gomb a jóváhagyás nem a power!!

(#478) Superhun válasza szemmelver (#477) üzenetére


Superhun
addikt

Nem megy, mindig a gyári recovery jön be. :( Neked is T-Mobile-os telód van?

(#479) huhuhuu... válasza Superhun (#478) üzenetére


huhuhuu...
tag

A Windows valamelyik idétlen biztonsági frissítése bekavar az Android driver telepítésbe . Nekem is csak úgy lett jó , hogy a már megélvő W7 mellé föltettem egy újat . Se vírusirtó , se semmi . És egyből összejött . Szívás , de így legalább nem futsz rajta felesleges köröket .

[ Szerkesztve ]

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#480) Superhun válasza huhuhuu... (#479) üzenetére


Superhun
addikt

A driverek fent vannak, azzal nincs baj. Másik topicban írták, hogy védelem van a telefonban és mindig visszarakja a gyári recoveryt. Valószínűleg ez a helyzet :(

(#481) huhuhuu... válasza Superhun (#480) üzenetére


huhuhuu...
tag

Csak , hogy a dolog konkrét legyen : Az 5. pontban
"A készülék újraindul és megáll a logo-nál, látszólag "lefagy". Közben a PC-n új driver telepítés zajlik, várjunk türelemmel még befejezi! "
Itt nem települ az új driver , azért amit leirtam . És a többi nyilvánvalóan szintén nem történik meg .
Mekem nem megy vissza a védelemtől . Nincs semmi ilyen benne .

[ Szerkesztve ]

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#482) szemmelver válasza Superhun (#478) üzenetére


szemmelver
aktív tag

T-s van nekem is. A leírás alapján megtudtam csinálni. (Kisebb zökkenőkkel)

Amúgy én azt nem értem, hogy mikor megrootoltam a root checker kiírta, hogy rootolt, majd egy resi után a root chechker csak tölt és nem ír ki semmit. Fölkéne raknom egy programot amihez root jog szükséges, hogy működik e.

[ Szerkesztve ]

(#483) huhuhuu... válasza szemmelver (#482) üzenetére


huhuhuu...
tag

Root uninstaller . Rögtön kiderűl...

[ Szerkesztve ]

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#484) szemmelver válasza huhuhuu... (#483) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Az mire jó?
Utánna néztem. Én Titaniummal csináltam.

Amúgy nem jó szerintem mert a Titanium Backup ezt írja "Root jogok lekérése" és csak tölt....
Amikor még nem volt resi egyből lekérte és működött. Szóval ez a root nálam nem vált be.

Lehet tényleg van valami a T-s készülékekkel?

(#485) Superhun
Mindent a leírás alapján csináltam és nekem működött. De az első restart után mintha elfelejtené, hogy rootolt a telefon..... Így meg semmit érő az egész.

[ Szerkesztve ]

(#485) Superhun válasza huhuhuu... (#481) üzenetére


Superhun
addikt

Feldobtam gyorsan egy virtuális win7-et, ugyan az. Nem a driverekkel van a baj, azokat lekapja windows udpate-ről. A fastboot flasheli a Clockwork recoveryt, vissza is jelez, hogy minden OK (ha nem lenne driver, idáig el se jutna), de mégis a gyári recovery jön be, ha restartolom a telót recovery módban. A telefonnal lesz vmi gáz, csak azt nem értem, nektek hogy sikerült. :F

(#486) huhuhuu... válasza szemmelver (#484) üzenetére


huhuhuu...
tag

Telepíted. Indítod és jön az ablak "superuser kérelem " Engedélyez , megtagad . Ha ez nincs , akkor a root jog nincs meg .

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#487) szemmelver válasza huhuhuu... (#486) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Letöltöttem a Marketről, indításnál megkereste a telepített appokat és ennyi. Superuser nem jött be. Tudom mire gondolsz, mert a root checker kérte a superusert indításnál. (Amikor még nem volt első resi.)
Amúgy a program működik mármint látom az appokat amit talált stb.. De valami szerintem nem jó. Szóval elveszett a root jogom. :F

[ Szerkesztve ]

(#488) Rascally81


Rascally81
aktív tag

Nekem is T-s!
Én a melóhelyen csináltam XP-n, és végig ment simán.
Nem tudom mi lehet a gond, ha kiírta hogy Okay....
Védelem nincs benne 1000%

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#489) szemmelver válasza Rascally81 (#488) üzenetére


szemmelver
aktív tag

"Én megcsináltam a leírásod alapján, és szépen fel is ment a recovery, ám egyszer jött elő, közvetlen a felrakás után, legközelebb megint az FTM felirat ugrott be. Mi lehet a baj? Többször is megcsináltam, utána is ugyan úgy FTM."

Kiírta, hogy OKAY végig ment nekem is simán. DE újraindítás után mintha már nem lenne rootolt.

Megmondod, hogy kell behozni a recovery menüt kikapcsolt állapotban. Ha nekem is a gyári jön be, akkor tényleg vissza csinál valamit. Mert az első restartig semmi gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#490) Superhun válasza szemmelver (#489) üzenetére


Superhun
addikt

Hang le-t lenyomod, nyomva tartod, aztán bekapcsoló gombot is lenyomod és nyomva tartod, ezt 15 mp-ig. Nekem ilyenkor bejön egy FTM felirat, és itt kifagy a telefon. Ugyanez hang fel + bekapccsal a gyári recovery menüt hívja elő.

Az adb restart recovery parancs szintén a gyárit hozza elő, a Clockwork helyett...

[ Szerkesztve ]

(#491) Rascally81 válasza szemmelver (#489) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Le hangerő gombot nyomva tartod, és hozzá nyomod a bekapcs gombot 5mp-ig.

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#492) Rascally81 válasza Superhun (#490) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Ez fura!!
Nincs esetleg XP a közelben?
Nem tudok másra gondolni, csak driver hibára.

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#493) Superhun válasza Rascally81 (#491) üzenetére


Superhun
addikt

Neked az adb reboot recovery parancs mit hoz elő?

(#494) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Naaa :D Bejön az android logó, majd mintha újraindulna és bejön a telepített recovery. (nem a gyári)
Nem fagy le működik. Akkor azt nem értem, hogy a telefonon a dolgok miért nem érzékelik, hogy rootolt a telefon??? :/

(#495) Rascally81 válasza Superhun (#493) üzenetére


Rascally81
aktív tag

clockworkmod

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#496) Rascally81 válasza szemmelver (#494) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Attól, hogy a recovery-t felraktad még nem lesz rootolt a telód!
Nincs köze egymáshoz!

Superhun Amikor csatlakoztatod a készüléket, lesz egy virtuális meghajtod ami nálam F, nem tudom nálad mi, de abban ott kell lennie a drivernek.
Ha nem enged belépni abba meghalytóba, akkor már telepítetted!

[ Szerkesztve ]

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#497) Superhun válasza Rascally81 (#492) üzenetére


Superhun
addikt

Felraktam egy virtuális XP-t is, viszont az Android eszközhöz nincs driver. :W Azt hol találtál?

[ Szerkesztve ]

(#498) szemmelver válasza Rascally81 (#496) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Tudom, de fölraktam ezt is "su-bin-3.1.1-arm-signed.zip" és lefutott minden szépen majd reboot, és működött a root checker a titanium backup is. Majd este kikapcsoltam a telefont, reggel be és a root checker csak tölt a titanium backup is csak tölt, hogy "Root jogok lekérése..." Amíg nem volt resi pár másodperc alatt működött mindegyik progi. :D Vicces nem?

(#499) huhuhuu...


huhuhuu...
tag

Emberek ...Mondom , hogy a w7 hülyesége . Fél napig ezzel szoptam :W A megoldást is leírtam . Tudom , hogy gáz ezért föltelepíteni még egy w7-et ... (a virtuálisnál a fő op. renszer ugyanúgy bekavar :)) )Nekem csak így sikerült . Vagy tényleg próba egy xp-s gépről .

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#500) Superhun válasza huhuhuu... (#499) üzenetére


Superhun
addikt

Most xp-n szopok. Az ADB-hez volt driver a zip-ben, ami linkelve van a leírásban, de a fastboothoz már nincs. Azt a win7 netről szedte le...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.