Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lmisi


lmisi
senior tag

Akku szövegben 1400 spectábla:1600 ???
Menyiért adják ezt a szörnyet, mintha ár nem lenne hozzá, pedig lehetne rögtön az első sorban közölni???

(#2) hodostamas


hodostamas
addikt

200MB belső tárhely 2012-ben, röhej :( (ez igaz a többi idei telefonra is)
Minimum 350MB, vagy fél GB kéne hogy normálisan lehessen használni a telefont, anélkül hogy az állandóan elfogyó helyre kelljen ügyelni..

[ Szerkesztve ]

(#3) lexter00


lexter00
őstag

A ZTE majdnem eltalálta a vezetéknevem :DDD

hodostamas
Még annyi is kevés én is szenvedek a gio csekély belső tárhelyével de még a dupláját is kevésnek érezném.
Szerintem 1gb kéne minimumnak

[ Szerkesztve ]

(#4) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hát nekem ez tetszik. Jó úton halad a ZTE, de ezt már tudtuk eddig is.
Fotózás területén a Skate megeszi reggelire, de ezt a telefont egyébként sem azok veszik akik egyben szeretnék letudni a digit fényképezőt és a telefont. :N

Köszönjük a kimerítő tesztet. :R

(#5) Beri válasza hodostamas (#2) üzenetére


Beri
addikt

Navi térkép, nagyobb játékok úgyis alapból a kártyára mennek, más meg elfér 200 megán is.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6) Legendd válasza lmisi (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Javítva...először az 1600 volt a hivatalos infó, aztán a ZTE 1400-at erősített meg hivatalos adatként! Utóbbi tehát a valós mAh.

Alea iacta est!

(#7) H-ger


H-ger
tag

jó kis jószág :C
hajrá zte. minden eddigi telója tetszik, csak egy kicsit mind olyan jellegtelen szappantartó.

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#8) Dany007 válasza hodostamas (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Ha tényleg annyi lesz az ára, mint mondjuk annak a Vodás telefonnak, akkor abba a kategóriába bőven belefér. Ahogy visszaolvastam azt a cikket, olyan 20-25 ezer forintos kezdőára lehet majd a cuccnak (kártyásan!). Annyiért meg mocskosul jó vétel.
Most veszel bele egy 16GB-os kártyát mittomén 8 ezer forintért és kész is.
A többség úgyis az SD kártyán tárolódik.

(#9) DS39


DS39
nagyúr

hát ez a zte design a GB-re nem túl szép szerintem. az Y200-asé sokkal szebb.
azért a ZTE-nek plusz pont az 512-es ramért (gsmarena-n mondjuk 256 szerepel).
ettől függetlenül ahhoz képest hogy a kétéve a Blade-nél az adott korszaknak megfelelően versenyképes hardverrel robbantottak, ez így 2012-ben gyenge, a ZTE-től vártam volna hogy ütős hardvert dobnak piacra pofátlan áron. :)

(#10) NoMagix


NoMagix
addikt

Szolgáltatónál biztosan siker lesz!
Kicsivel jobb mint az Y200, az árát ahhoz hasonlóra tippelem.
Azt a fránya keresőgombot minek kell erőltetni? :F

(#11) dlaj válasza NoMagix (#10) üzenetére


dlaj
őstag

és ennél legalább van autófókusz!

(#12) tzsolesz válasza dlaj (#11) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ott a pont. :K

(#13) NoMagix válasza dlaj (#11) üzenetére


NoMagix
addikt

és 512 a RAM!

(#14) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Jó árral tényleg népszerű lehet, bár szerintem nem fog akkorát tarolni, mint anno a Blade.

<< Heimdal >>

(#15) Liudvikas


Liudvikas
tag

"..megjelenésre nagyjából szeptember-október körül lehet számítani.."

akkor ez miért lett ajánlott, ha kb. ugyanazt a szintet hozza, mint az 5 hónapja piacon lévő hüvely y200? :U

sose értettem ezeket a low-end droidokat, csomó embert eltántorít a rendszertől a sok szívás, miután megvette az első "okostelefonját"

azért jól látható a fejlődés az alsó szegmensben, de szerintem megéri pár ezer forintot még összespórolni, és legalább egy Galaxy Ace szintű robotot venni :U

(#16) Beri78


Beri78
őstag

olcsó is meg alapandroidnak jó is
szerintem szolgáltatóknál sikertermék lesz

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Furcsa, régen ha meghallották, hogy ZTE, a focicsapat jutott eszükbe az embereknek. ;] :))

Sic Parvis Magna

(#18) DS39 válasza Liudvikas (#15) üzenetére


DS39
nagyúr

Galaxy Ace??? hát az ARMv6-os procival rendelkezik így flash és sok játék sem megy rajta, és bár jobb a kamerája, nem mondanám hogy alap droidos telefonnak. azzal ugyanúgy szív aki megveszi mert szűkös a belső tárhely szintén. akkor már inkább nyisson az ember egy lényegesen olcsóbb, ZTE Kis-sel vagy Huawei Ascend Y200-sal, kevesebbet bukik rajta mint egy 50k-s lomhasággal.

[ Szerkesztve ]

(#19) lacix76 válasza Liudvikas (#15) üzenetére


lacix76
őstag

Azért mert Samsung attól még s Galaxy Ace sem nagy durranás.

(#20) RangerFox


RangerFox
veterán

Jó teló! :C Így kellett folytatnia a ZTE-nek :)) Bár a kövinek kb. olyannak kéne lennie mint a LIVE. :K

(#21) bagkri01


bagkri01
őstag

3,5"colos kijelző, autòfòkuszos kamera,armv7-es proci 20-25k-ért :Y
Ezt nagyon jòl árazta a zte és bőven odaveri a galaxy ace-t, a kamerát leszámítva.
Gratula a zte-nek.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#22) scyllarus válasza Liudvikas (#15) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha egy életre meg akarja utálni a droidot, akkor vegyen Ace-t...
Nem ugyanaz a szint, mint az Y200, már csak az 512 MB ram miatt sem. Lehet, hogy a Huawei jól optimalizált, és az alap rendszer gyors, de a Playen lévő alkalmazásokról ez már nem mondható el, ott ki fog jönni a több ram előnye. Mondjuk a háttértáras spórolást én sem értem, 1 GB-tal ez egy rohadt jó teló lett volna másodiknak/ismerkedésre a droiddal. :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#23) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A Quadrant figyelembe veszi a kijelző felbontást, és aszerint vonja %-osan a pontokat, vagy tesz rá magasról. Mert az én Black-em is 1200-1300 pont körül szokott kapni, pedig abban OMAP3630 (Cortex A8+SGX530) van 1Ghz-en. Vagy ennyire erős a Cortex A5?

(#24) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Azért nagyon bírom amikor direkt butítják a kamerát. A Samsung az komplett kihagyja a DSP drivert az alap? modelljeiből(Y; Ace; mini), de ezen ZTE is valami bolondítás alatt áll, mert a SoC(lásd Huawei Ascend Y200) 30FPS-t tud VGA mellett, mint ahogy a ZTE blade is annyit tud. Mi értelme ennek a szándékos butításnak? Majd a cyanogenmod megodja, ha lesz...

(#25) tzsolesz válasza quailstorm (#24) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez elég érthetetlen, hisz pl. ebben az esetben sem állít a ZTE saját magának konkurenciát, még akkor sem ha nem korlátoz szoftveresen. :(
Saját magával cseszik ki.

(#26) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Tetszős igaz a belső memó kicsit soványka de azért szerintem vinni fogják.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#27) Bailey


Bailey
senior tag

"A ZTE Kis fedélzetén az Android 2.3.6 teljesít szolgáltató, amely a gyártó állítása szerint – a hardveres limit miatt – nem lesz frissíthető 4.0-ra"
Ez esetben nem ártana szólni az LG-nek hogy hívja vissza az Optimus L5-öt mert azon a hardveren nem futhat az ICS. ;]
Merthogy a hardver konkrétan ugyanaz ott is.

[ Szerkesztve ]

(#28) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Ez most komoly? Ez akar egy "előrelépés" lenni a Blade után?
3,5" HVGA felbontással??
Olyan kamerával, ami még véletlenül sem találja el a színeket?
2012-ben?
Elhiszem, hogy olcsó, de ez már tényleg az Android megcsúfolása...

De jó, hogy még mindig megvan az £70-os OLED-es Orange San Franciscom...

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#29) domperke válasza Bailey (#27) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Pont ezt kezdtem el írni... :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#30) Beri válasza ericssonfan2 (#28) üzenetére


Beri
addikt

Elhiszem, hogy olcsó, de ez már tényleg az Android megcsúfolása.
Pont ellenkezőleg, erre való az android. Okostelefont adni bárki kezébe aprópénzért.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#31) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Előlről HTC Wildfire S, műanyagból. Az is tetszik, úgyhogy ez is. Alsó kategóriás készüléknek bőven megfelel. Annak készült, úgyhogy nem is kellene többet elvárni tőle, mint amit tud. A belső tárhely méretével semmi bajom. Úgyis bővíti magának mindenki egy min. 8 v. 16-os kártyával, amire meg felférnek a zenék, játékok, filmek, képek. Ezeket amúgyis külső memóra érdemes pakolni/telepíteni. Inkább 200MB belső +16GB MicroSD, mint 4GB belsö, bővíthetőség nélkül.
Ha tényleg 20-25-ös ára lesz, akkor másodtelefonnak muszáj lesz egy ilyent vennem. Vagy egy használt Wildfire S. Nekem az a viszonyítási alapom. Ez jobb, az fém. :)

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#32) DS39 válasza ericssonfan2 (#28) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ezért mondom én is hogy ez olcsó okostelefonnak jó, de a ZTE-től többet vártam volna, két éve 480x800-as felbontású telót árultak, most meg 320x480-at. ki érti ezt?

(#33) Epsylon válasza ericssonfan2 (#28) üzenetére


Epsylon
aktív tag

" Elhiszem, hogy olcsó, de ez már tényleg az Android megcsúfolása... "
Volt már a kezedben HTC G1??
Az magáért az Android rendszerért készült.
Arra mit mondanál?

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#34) Kris87


Kris87
aktív tag

Az 512 MB RAM, ami a cikkben is van, hiteles információ? Az Y200-hoz hasonló a belseje, de abban 256 MB van elméletileg. Számít ez egyébként ebben a kategóriában? Mármint az én kis galaxy minim pár nap után eltelik, olyan 20-30 MB szabad hely van ilyenkor a RAM-ban, de már úgy belassul, hogy újra kell indítani. A dupla mennyiségű memória esetén hogy van ez? 512-ből szabad lenne kb. 270, emellett ugyanúgy belassulna?

(#35) fonix232 válasza Epsylon (#33) üzenetére


fonix232
aktív tag

Nana, azért ne hasonlítsunk már egy 2012-es készüléket egy 2008-ashoz! Ma felhozni azt a hardvert, akármilyen olcsó is legyen, vicc. Ez a telefon nem lesz "trónfosztó", mert vannak hasonló árú de nagyobb tudású készülékek a piacon.

Amúgy a G1, a gyenge hardver ellenére még ma is sok olcsóbb kategóriás Androidot odaver...

Mert csak.

(#36) ericssonfan2 válasza Epsylon (#33) üzenetére


ericssonfan2
tag

Öööö... ugye most nem azt akarod mondani, hogy a 2008-ban szuper specifikáció most is teljesen rendben van? Kicsit (nagyon) megváltozott azóta egyrészt a technika, másrészt az Android maga... Hál'Istennek.
Na.

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#37) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ajánlanám mindenki figyelmébe a "T-Mobile Vivacity" nevű készüléket ami szintén ZTE, viszont 480 x 800 -as kijelző és vaku is van, 5 megapixeles kamerával autofocussal.

Az angoloknál jelenleg csak 49 font kártyásan, ami 20ezerFt alatt van. Az Ebayen is árulják.

Ragozzam még?

[ Szerkesztve ]

(#38) Misua


Misua
senior tag

Megvan az új mobilom...remélem kártyafüggetlen változatban is lesz :U

(#39) scyllarus válasza Kris87 (#34) üzenetére


scyllarus
veterán

A Skate-em még nem kellett november óta újraindítanom azért, mert belassult volna, ott is 512 a ram.

Fancy-boy: az angol árakat nem kellene idekeverni, mennyi is ott egy SGSII-III?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#40) endib


endib
tag

Mèg tetszene is, de ICS nèlkül...

(#41) kaller1 válasza DS39 (#32) üzenetére


kaller1
veterán

Ez nem a Blade utódja, árban is kb. annak a felén nyit, teljesen felesleges ahhoz mérni.

.::> <::.

(#42) Fancy-boy válasza scyllarus (#39) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Segítek: odaírtam, hogy az ebayen is árulják. Persze pár fonttal drágábban, de elérhető.Akkor miért is ne keverjem ide?
Meg egyébként is, ki tudja, lehet a T-mobile behozza hamarosan hozzánk is.

[ Szerkesztve ]

(#43) gyuribácsi88

2012 ben 3.2megapixeles kamera? lol azért akármilyen gagyi egy teló elvárható már egy 5megapixeles kamera, szerintem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#44) kaller1 válasza Fancy-boy (#42) üzenetére


kaller1
veterán

Azért ne keverd ide, mert annó az Orange SF is sokkal olcsóbb volt mint az itthoni Blade, és ezzel nincs mit kezdeni.

.::> <::.

(#45) DS39 válasza kaller1 (#41) üzenetére


DS39
nagyúr

nem is mondtam hogy az utódjának szánták, de ha ugyanazt a hardvert kihozzák most és csak annyit módosítanak hogy ARMv7-es proci kerül bele, 30k-ért azt is árulhatnák belépőszintnek. (én ezt vártam volna a ZTE-től, nem a butítást)
egyébként 2010-ben a Blade ára lehet ennek a duplája volt, de akkor az az árszint volt az alja kb. az okostelefonoknak.

(#46) BlackPriest


BlackPriest
őstag

kijöhetne a zte egy dualsimes telóval :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#47) Nesti


Nesti
tag

Amúgy most rá kerestem Google-ban és mindenhol azt irják rá hogy 256MB RAM van benne,
ebben a tetszben pedig 512MB van....most akkor melyik a hiteles? :D jó lenne tudni... :C

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#48) Epsylon válasza ericssonfan2 (#36) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Nem, egyáltalán nem ez volt a célom. Az Android megcsúfolására reagáltam. Ez a készülék Gingerbread-re készült és azzal zökkenőmentesen fut is. Tehát, amire készült arra hibátlanul alkalmas, nincs itt semmilyen megcsúfolás. :)

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#49) DS39 válasza Nesti (#47) üzenetére


DS39
nagyúr

ZTE hivatalos oldaláról másolom:

Display: 3.5'', HVGA 480*320, 262k colours, TFT, Capacitive
Processor: 800MHz
Camera: 3.2MP Auto Focus, 2 x digital zoom
OS: Android 2.3 (Gingerbread)
Connectivity: Bluetooth 2.1, WiFi, GPS, WAP 2.0, Tri band
Storage: Internal 512MB ROM, 256MB RAM. External memory up to 32GB, 2GB micro SD card included with device
Dimensions: 114.3 x 61.6 x 11.5mm, 120g
Battery: 1400 mAh Li-Ion

úgyhogy a tesztben hibásan szerepel!

így viszont csak az autófókusszal veri Y200-ast, meg hogy adnak hozzá 2GB-os SD-t

[ Szerkesztve ]

(#50) kelzsoca


kelzsoca
félisten

ZTE Atlas

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.