Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) mephi666 válasza TazLeacher (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

ott van erre egy nagyon jó példa: az interjú a vámpírral (amit előbb is említettem)... ott lestat a vámpír léte ellenére amennyire bírt, ember maradt :) nem egy öldőklő-vérengző-vérszívó fenevad lett... (ami a vámpírók hülye sztereotípiája)
de a mégjobb példa szerintem a stoker féle drakula... kb 7edikes voltam, amikor már olvastam... és szerintem az egyik legjobb vámpírtörténet... drakula sem egy vérengző állat... ő is sokkal több...
most szókimondóbb vagyok, mint előbb és a drakula kb olyan szinten van, mint a shakespeare - rómeó és júlia... de ha az ilyen szinten van, akkor a twilight egy egyszerű, csöpögős szappanopera :( mert szerintem ilyen minőségi különbség van közöttük...

de ez mind csak az én magánvéleményem... egy "vámpír" magánvéleményére pedig illik adni, mert beláthatatlan következményei lehetnek ;) ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.