Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) kopasz7 válasza BéHGT (#841) üzenetére


kopasz7
tag

Tudtommal androidon nem lehet javat futtatni, esetleg valamilyen alkalmazással, de böngészőben nem. :((

(#852) GangBAng^ válasza educhi73 (#850) üzenetére


GangBAng^
tag

eszközkezelőben ha manuálisan választod ki az illesztőprogramot? c:\program files\zte blabla\drivers ?

GangBAng^

(#853) surgyi


surgyi
senior tag

Nektek mennyi idő kell ahhoz hogy bekapcsoljon, illetve csatlakozzon a wifi?

(#854) rakal válasza BéHGT (#841) üzenetére


rakal
senior tag

Egyetértek,nekem is a tabletet határidőnapló szerű köpenybe bújtató tokok váltak be.
Nincs velük gond(igaz a a tabletet tartalmazó táskát már többször leejtettem,kocsiban fékezésnél durva esés a padlóra,pörgéssel megvolt,mint crash test)

[ Szerkesztve ]

(#855) educhi73


educhi73
csendes tag

visszatértem a tabhoz kapott driverhez, a linkeltnél nem talált inf file-t,ahogy írtad manuálisan felpakoltattam vele,igazából minden okésnak kéne lennie,az illesztőprogramnak van aláírása winfostól,dátuma,verziója zte-től csak épp 10es hibakoddal nem indítható el...nem lehet h vmit tabletbe hagytam ki? mert ugye egy másik legális win7-en is ugyanez volt a baja.. :F

(#856) educhi73


educhi73
csendes tag

esetleg vki azt megnézné h MTP eszköznek ismeri fel egyáltalán a windows a tabot miután feltette az usb drivert? köszi

(#857) BéHGT válasza kopasz7 (#851) üzenetére


BéHGT
senior tag

Neki nem megy a chat.hu alkalmazással sem, azt mondja. Pedig az androidon fut!

(#858) Karima válasza educhi73 (#856) üzenetére


Karima
őstag

Nálam semmi ilyen nem volt, pedig hallottam róla, féltem is tőle:) Alapból helyesen írta ki a tizenvalahány giga szabad helyet, rádugtam először számítógépre, telepítette a saját programját, és azóta mindig (Vodafone) Smart Tab-nak ismeri fel (ez a meghajtónév). A meghajtóprogram telepítését az első Tabomnál végeztem el, azóta (ilyen-olyan cserék miatt:)) volt már három, de azokat már telepíteni se kellett, mert az első driverét használják, és egyből felismerte a gép, ahogy rádugtam.

(#859) sittes79


sittes79
addikt

5 napja használom a "tabikát" 10-esem van!

+ jó nagy, kellemes filmet nézni is akár
+ akksi üzemidő a képernyőhöz mérethez képest meglepően jó, intenzív használat esetén(wifi, film, 3G, játék) 13 órát elment az akksi.
+kellemes a képernyő, jó olvasható stb.
+rendszer gyors, bírja a multitaskingot :)

-nincs hozzá usb host, hdmi kábel és tok még
-netezésnél néha megakad, mintha nem érzékelné egyből a tapizást
-újraindulás, nálam eddig 2x volt az 5 nap alatt ami nem annyira vészes, de zavaró
-szerintem a konkurenciához képest nehezebb jóval, igaz ez a 10"-os

(#860) educhi73 válasza Karima (#858) üzenetére


educhi73
csendes tag

köszi h leírtad:) akkor nálam vmi nagyon nem stimm. tablet látja a 16 giga tárhelyet,de mikor elsőre rádugom pc-re,felismeri cd drive-ként viszont csak 200megásnak. mondjuk itt bejátszhat az xp32bites hogy csak ennyinek látja? aztán ha telapítem a drivert eszközkezelő meg letiltja portable devicesben mtp device eszközt..

(#861) sittes79


sittes79
addikt

Találtam egy ilyen tartót,
3.0 BT billentyűzet van benne, szerintetek menni fog a smart-al?

(#862) oldgeorge


oldgeorge
tag

Köszönöm aki a java gonddal próbált segíteni, egyelőre feladtam. :R :R :R

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#863) vvili


vvili
csendes tag

Sziasztok!
Tablet,vagy netbook vásárlását tervezem.Az lenne a kérdésem,hogy ha a tableten megnyitok egy weboldalt,akkor elöször mindig a mobil verziót tölti be,vagy egyből a teljes weboldal jelenik meg.Volt egy S7 Slim-em (2.2-es),azon mindig a mobil verzió jött be,és utána tudtam csak a teljes verziót betölteni.Az úgy nekem nem volt szimpatikus.Még egy kérdés.Online videókat pl:Indavideó,Videa,..... tudok-e nézni rajta,vagy külön app kell hozzá mint a youtube-hoz.A válaszokat előre is köszi. :R

(#864) PowerBuldog válasza vvili (#863) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha Opera Mobil-t raksz fel akkor be tudod állítani, hogy mobil vagy asztali oldalt töltsön-e be.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#865) sittes79 válasza vvili (#863) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem pl:Indavideó,Videa tökéletesen megy böngészőből.

(#866) vvili


vvili
csendes tag

Köszi a gyors válaszokat.Akkor szerintem egy Smart Tab 10-es lesz a befutó.

(#867) ruzsass


ruzsass
tag

Sziasztok,
valakinek van tapasztalata mkv lejátszás terén. Vajon folytonosan viszi az 1080p-s filmeket akár High Level 5ös szintűeket is? A későbbiekben szeretném rákötni TV-re, amint elérhető lesz hozzá az átalakító HDMI-re azért kérdezem.

(#868) sittes79 válasza ruzsass (#867) üzenetére


sittes79
addikt

Most néztem az expendables-t 1080p simán vitte, hl5 nem tudom.

PowerBuldog: mx video player-t.

[ Szerkesztve ]

(#869) PowerBuldog válasza sittes79 (#868) üzenetére


PowerBuldog
veterán

melyik lejátszót használtad?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#870) surgyi


surgyi
senior tag

Helló! Az mitől lehet,hogy youtube videót nem játszik le a youtube progival. Puffer—el,aztán hibát ír ki. Ha viszont a böngészőből nyitom meg a youtube.com—ot,onnan viszi DE csak 360—ig, mert fölötte már szaggat a kép.

(#871) imis


imis
senior tag

ma, navigáció közben kék halál és újraindult a gép. Nem örültem neki.
nézem a rendszerfrissítést nézem > "ellenőrzés most" gomb és nem csinál semmit. Az utolsó ellenőrzésre ^1 -et ír. :F

(#872) hmario


hmario
csendes tag

na hát végre elmondhatom, hogy nekem is újra indul a tabot másfélhónap után... tegnap este csutra merült és csak ma reggel raktam töltőre, most bekapcsol, aztán kikapcsol, tölt 1-2 percet, bekapcs kikapcs, tölt 1-2 percet... és ez így megy 1 órája, mert nem veszi fel a töltést rendesen a tab se hálózatról, se 2.0ról.

Valaki tud rá valami megoldást vagy vigyem be?

(#873) sittes79 válasza hmario (#872) üzenetére


sittes79
addikt

Próbáld nyomva tartani a bekapcsoló gombot 20 másodpercig.

(#874) hmario válasza sittes79 (#873) üzenetére


hmario
csendes tag

na most úgy látom kikapcsolt teljesen, csak tölt, remélem így jó lesz

[ Szerkesztve ]

(#875) sittes79 válasza hmario (#874) üzenetére


sittes79
addikt

Várd meg, amíg lemerül csutkára és akkor kezdd el tölteni, akkor talán nem kapcsol be vagy szerviz, ha nem változik semmi.

Király, reméljük jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#876) hmario válasza sittes79 (#875) üzenetére


hmario
csendes tag

de csutkára le van merülve, úgy töltöm, éjjel lemerült mikor bulizni volt, és reggel tettem fel, mikor teljesen atom 0-n volt, és úgy kezdte ezt csinálni.

(#877) sittes79 válasza hmario (#876) üzenetére


sittes79
addikt

Akkor megőrült attól, hogy nem kapott kakaót, ezek az akksik nem is szeretik ha lemerítik őket 0-ra.

Ettől függetlenül vannak még gyermek betegségei a készüléknek, de reméljük idővel kinövi, mert én csipázom. :)

(#878) BéHGT válasza hmario (#876) üzenetére


BéHGT
senior tag

Hmm, bulizni jár a Tab... Nem ivott eleget, látod?! :)

(#879) GangBAng^


GangBAng^
tag

Én úgy tudom, hogy ezeket a mostani tabokat/mobilokat nem lehet csutkára lemeríteni, mert van bennük vmi akksivédő cucc ami full lemerülést nem enged, hanem előtte kikapcsolja a tabot/telót és nem engedi bekapcsolni.

GangBAng^

(#880) joe465 válasza GangBAng^ (#879) üzenetére


joe465
tag

huh,akkor azt hittem én csesztem el valamit rajta,mert felrakom töltőre,aztán egyszerre nem engedi bekapcsolni,hanem csak egy kis idő tán! :)

(#881) surgyi


surgyi
senior tag

Tegnap este felraktam tölteni a kis tabot, reggel mikor megnyomtam a bekapcsoló gombot semmi, majd ismét megnyomtam kb 2 másodpercre, ekkor rezzenés, s indult.
Ez volt az első eset, hogy töltés közben kikapcsolt, viszont eddig repülőmódban töltöttem, most viszont nem!

(#882) hmario


hmario
csendes tag

Mióta lemerült teljesen a tabom, azóta nem ismeri fel a töltést a gép csak kb 20ból 1x... Se usbről se hálózatról, se más átalakítóval... Gyári visszaállítás után is jelen van ez a peobléma. Másnál esetleg?

(#883) ocsesz válasza hmario (#882) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Szervíz... :(
Még sose merítettem le teljesen.

Jöhetne már a ICS..

(#884) Karima válasza ocsesz (#883) üzenetére


Karima
őstag

Ja, meg tartozékok is:) (hdmi, usb, stb.)

(#885) sittes79


sittes79
addikt

Nálatok megy az spb tv? Megall és nem csinál semmit, hang sincs.

Ha így szárnyal a forint akkor jó áron lehet venni hozzá majd ezt azt Kínából.

(#886) ocsesz válasza sittes79 (#885) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Nálam sem jó az spb :(
Pedig nagyon kéne valami amin tudom az M1-et nézni!!!
Pecázás közben jó a holtidőben Forma 1-ezni:)
A stream adásokkal meg az a bajom,hogy silverlight kell hozzá:(

[ Szerkesztve ]

(#887) hun_gery válasza ocsesz (#883) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Szerintem (hd2-n ics van) egy root, meg egy cwm nagyobb áldás lenne, mint egy ics :)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#888) hun_gery válasza ocsesz (#886) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Mire kezdődik a forma1, addigra hátha lesz usb otg kábel, meg root, aztán akkor ráheggesztünk egy dvb-t vevőt :)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#889) ocsesz válasza hun_gery (#888) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Úgy legyen :)

(#890) sittes79 válasza ocsesz (#886) üzenetére


sittes79
addikt

A hírtv késleltetett adás megy a gyári böngészővel, de sajna az m1 tényleg silverlight-ot kér.

Nem tudom miért nem megy az spb, semmi nem indokolja...SE minimen tökéletes.

(#891) surgyi


surgyi
senior tag

Ma bementem a megyei vodába, kérdeztem a kábelek felől az egyik eladót, de nem tudott róla semmi infót adni, csak nézett rám...
Ezek szerint átcseszett minket a Piros szolgáltató, s nem fog tartozékokat értékesíteni hozzá?

(#892) BéHGT válasza surgyi (#891) üzenetére


BéHGT
senior tag

Attól, hogy még nincs, nem biztos, hogy nem is lesz, sőt... Csak kicsit lassabban jönnek a tartozékok. :)

(#893) zsolty28


zsolty28
tag

Sziasztok!

Most tettem szert egy pár órája egy ilyen Tab-ra, és a következõ bajom van vele: a kijelzõ háttér világítása 3 különbözõ helyen foltszerûen világít. Továbbá egyszer csak fogta magát és újraindult. Ha beviszem a Vodafone boltba akkor van esélyem arra hogy kicserélik?

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#894) surgyi válasza zsolty28 (#893) üzenetére


surgyi
senior tag

Szia!

A széleknél nekem is több helyen bevilágít, a jobb felső sarokban a legdurvábban, de ez csak gyengébb fényviszonyok mellett, magas háttérfény esetén zavaró, legalább is részemre.
Én levettem a fényerőt, így kevésbé észrevehető. Egyébként ha nagyon zavar, akkor vidd vissza, lehetséges cserélik. Bár szerintem mindegyiknél van ilyen jelenség... :O
Újraindulás szintén "típus hiba", többen ezért várjuk az ICS-t. Viszont ezt a jelenséget okozhatja a rá telepített programok valamelyike is!

(#895) sittes79 válasza zsolty28 (#893) üzenetére


sittes79
addikt

3 napon belül szó nélkül cserélni kell nekik. Az ujraindulas általános probléma. Sőt nekem fagy is de csak 15-20% akkunal.

(#896) oldgeorge válasza zsolty28 (#893) üzenetére


oldgeorge
tag

Ha több mint 3 napos, akkor nagyon sanszos hogy csak szerviz, ami nem egy-két napos mutatvány.

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#897) oldgeorge válasza sittes79 (#895) üzenetére


oldgeorge
tag

Nem kellett nektek a tutti.
A hibátlan meg itt csücsül a polcon és unatkozik magában.:R

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#898) oldgeorge


oldgeorge
tag

Javara még mindig várom az ötleteket.
Valahol olvastam hogy lehet megoldani, de nem találom azt a leírást sehol. :W

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#899) TXT válasza oldgeorge (#897) üzenetére


TXT
őstag

Talán toldd lejjebb az árát, hogy "piacképes" legyen és akkor nem lesz árvasági segélyen a kicsikéd! :K

(#900) oldgeorge válasza TXT (#899) üzenetére


oldgeorge
tag

Nem ebből a pénzből kell kaját venni hétvégére :C
Valakinek csak megér majd egy kis pénzt hogy nem a szerviznek vesz tabot, vagy nyugtatón visszajön neki az ára : :C
Addig meg néha megnézem mennyit merül az akksija. 4nap alatt már csak 75 % és nem akar restartolni sem. :C

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.