Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Szabónagymer válasza arnd (#8000) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Az előfordulhat hogy hibás... Ami az első hsz-ben van link sajna már üres. És azt hiszem joe blogjában lévő link is.
Privátban kűldör jómultkorában egy linket gyári rendszer visszaállítót, az a link működött, arról telepítettem.
Twrp-ből amit lehetet töröltem, meg a gyári rendszer visszaállító is ledúr mindent maga elől. Tehát itt valószínű a mentés hibás, de lehet a letöltés is hibázhatott.
Majd letöltöm újra, de jelenleg még mindig mtp drájver bajjal szenvedek, addig meg nem sokat kezdhetek...

[ Szerkesztve ]

(#8002) Szabónagymer válasza Szabónagymer (#8001) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Valaki tudna megoldást mondani nekem win7-re mtp drájver bajra? Ma még eglész nap ezzel szenvedtem, de nem jutottam semmire! :(
Le lehet tölteni valami érdemleges helyől?

(#8003) joiner007 válasza Szabónagymer (#8002) üzenetére


joiner007
aktív tag

nem akarok hülyeséget írni, már nem is emlékszem mikor telepítettem a tabot erre van szükséged?

ZTE_Handset_USB_Driver

Ha igen elküldöm emailben.

(#8004) Szabónagymer válasza joiner007 (#8003) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Az meg van nekem is, de hiába telepítem fel, mégsem települ az mtp drájver. :(

(#8005) sziku69 válasza Szabónagymer (#8004) üzenetére


sziku69
senior tag

Engedélyezve van az automatikus update?

(#8006) Szabónagymer válasza sziku69 (#8005) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Igen engedélyezve van, telepített is már frissítéseket.

(#8007) gyu456


gyu456
tag

Erre a Tabletre soha az életbe nem lesz 4.1,4.2 vagy 4.3 nem hogy 4.4 (KitKat). :((

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#8008) joestone válasza gyu456 (#8007) üzenetére


joestone
addikt

A zte hivatalosan biztosan nem ad ki. Nem tartott volna semmiből kiadni az ics-t a tabra , mivel a v9s -re megcsinálták. A dzsunkások így akarják növelni az eladásukat , hogy akinek újabb android kell az vegyen egy pontosan ugyanolyan , csak más néven futó eszközt. Nálam ott ásták el magukat amikor a kérésemre , hogy publikálják a v9s 3.0.8 -as kernelét ahogyan kellene közölték , hogy titkos és nem adják ki. Nagyjából az kellett volna a kamerához . Így aztán engem biztosan nem tudhatnak többet a zte tulajok között. Azóta két huawei eszközt vettem , mindkettőnél elérhető a kernel forrása , a zárt bootloader feloldásához(fastboot flash) a kódot pár nap alatt megküldték .

(#8009) ADP10 válasza joestone (#8008) üzenetére


ADP10
aktív tag

Kernel-ügyben xda-ról is elkezdték őket páran emailekkel bombázni, de vagy hozzánemértő supportost értek el, vagy ha tudták, hogy miről van egyáltalán szó, akkor azt mondták, hogy adható nem ki. Talán még perrel is "fenyegették" őket, de jó kínai lévén sz**tak rá. :D

A V9S port viszont tök jó, ha az nem lenne, akkor már én is váltottam volna, így viszont még egy jó ideig engem fog szolgálni a tab. :)

(#8010) HSanyi


HSanyi
tag

Sziasztok!
V9S-v2.9-s tab7-t vettem.
Kiválóan működik,de az xp- nem sikerül elérnem, hogy usb meghajtóként műkodjön.
A zte install elindul, de usb menü nem jelenik meg.
Mit kell tennem, hogy usb drive-ként is működjön?
Köszi

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#8011) arnd válasza HSanyi (#8010) üzenetére


arnd
senior tag

MTP-ként (is) tudod elérni. Azt hiszem talán XP-nél a gyári média playert kell frissíteni. Vagy valami MTP plugin kell a TC-be.

(#8012) arnd válasza ADP10 (#8009) üzenetére


arnd
senior tag

Nekem is ez a meglátásom, a V9S miatt maradt nálam is.

(#8013) expendables válasza arnd (#8012) üzenetére


expendables
aktív tag

Üdv. Ezt a v9s romot honnan tudom letölteni? És mire kell figyelni telepítéskor? A gyári hc-ra rámegy?
Köszi.

(#8014) HSanyi válasza arnd (#8011) üzenetére


HSanyi
tag

Köszi.
A tc plugint feltelepítettem, de az xp hibát ír ki, a szolgáltatás nincs telepítve.

Pedig elvileg igen....

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#8015) kovaritivi


kovaritivi
csendes tag

Helló.Ha valakinek lenne egy rossz gépe érdekelne.szükségem lenne egy érintőre kijelzővel.

(#8016) arnd válasza kovaritivi (#8015) üzenetére


arnd
senior tag

Engem meg a háza/burkolata.

(#8017) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! Van rá valamilyen frissítés vagy maradt a 3.2 android? Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#8018) ADP10 válasza TCSZ (#8017) üzenetére


ADP10
aktív tag

Hivatalosan nincs, rootolás után van egy gyakorlatilag hibátlanul működő ICS rom. Ha jól emlékszem, akkor csak a led nem működik, valamint ha simmel használod, akkor a szolgáltató nevét nem tudja kiírni, de ettől persze működik. (A ledre meg van egy külső app, ha nagyon fontos.)
V9S-re keresve meg is találod itt a fórumban, a "végleges" verzióját joestone tette ki, ha még nincs, de szeretnéd rootolni a készüléked, akkor annak a menetét is az ő blogjában/hozzászólásai között találod.

(#8019) Szabónagymer válasza ADP10 (#8018) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

A kamerák nem működnek a joe romjain, mert nem sikerült a kam drájvereket portolnia. amúgy frankó romok.
Nekem a JB volt fent, de utóbbi időben kidobálta a mobil net kapcsolatot. De nem tudom melyik kiadás volt, mert év elején telepítettem, de nem emlékszek, hogy a gépemen volt a rom, vagy a blog-ból töltöttem le.

Arra tudna nekem valaki valami hasznosat írni, hogy mivel tudnám a device not found hibát elhárítani?
ami kell drájver, fájl minden meg van, egy helyen is van, de a két gép akkor sem kommunikál. már két hete szarakodok vele, és rakosgatom újra a wint. De már az sem vezetett eredményre legutóbb...
MTP drájver nélkül csodával határos módon sikrült CWM-et felrakni, de utána nem kommunikál a két gép.
Egy TWRP-s installt elszúrtam, és egy gyári visszaállítás nem jól sikerült. Csak az android logóig jut a boot.
Sajnos abelsőtárhelyre így nem tudok másolni semmit, a külsőt meg nem látja a CWM.
Teljes paradoxonban vagyok most, mert minden jelenség kizárja a másik kettőt.
Ha nincs flah, nincs TWRP, vagy adb push, ha nincs adb, nincs semmi, ennek által nem tudok normális telepítést csinálni sem...
Ezt a hszt még az én ihletésemre írta joe. Amint írtam a kellő dolgok kellő helyen vannak, még sincs semmi eredmény.
MTP drájver a win szerint naprakész, de eszköz kezelőben felkiáltó jeles mégis, a handest drájver telepítve...
Szóval totál tanácstalan vagyok most már!!!

(#8020) expendables válasza Szabónagymer (#8019) üzenetére


expendables
aktív tag

Nekem is volt hasonló driver problémám,amit úgy sikerült megoldanom,hogy felraktam a pc-re a driver genius nevű programot és az töltötte le. Ami érdekesség,hogy valami motorola usb-s drivert töltött le és telepített. A lényeg,hogy így lett jó. Próbáld ki....

[ Szerkesztve ]

(#8021) Szabónagymer válasza expendables (#8020) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Az egészben az a legnagyobb aljasság, hogy ez gy garanciában cserélt tab. Az előző ami lerohadt, azon is Joe JB-je volt rajta. Mikor haza hoztam az új készüléket evidens, hogy GB volt rajta. akkor gond nélkül fel tudtam rakni rá a JB-t... Ennyire bekavarna, hogy nem indul el rajta rendesen az android....
az ajánlot progit letöltöttem, telepítem. Majd beszámolok!
Köszi a javaslatot! :R

(#8022) Szabónagymer válasza Szabónagymer (#8021) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Klassz a program, gey pici gondom van vele... demo. Jelenleg nem áll módomban erre pénzt kiadni. :(

(#8023) expendables válasza Szabónagymer (#8022) üzenetére


expendables
aktív tag

Igen,neked demo így,viszont azt kiírja,hogy mire lenne szükség. Arra meg rákeresel a google-ban.

(#8024) ADP10 válasza Szabónagymer (#8019) üzenetére


ADP10
aktív tag

A V9S-ben tökéletesen működik a kamera, amit te is említettél, az a CM10 portja Joe-nak (JellyBean alapokon), abban valóban nem működik.
De mégegyszer: a V9S (Ice Cream Sandwich) romban semmi gond nincs a kamerával. :)

[ Szerkesztve ]

(#8025) expendables válasza ADP10 (#8024) üzenetére


expendables
aktív tag

A kamera teljesen jó,viszont nekem játéknál nem ment rendesen ez a rom. Történetesen az Asphalt 7-tel ha játszok,akkor nem érzékeli az érintést. Nekem úgy van beállítva,hogy a képernyő két szélét kell nyomni az irányításhoz(nem szeretem döntögetni). Szóval össze-vissza megy a járgány. Ennyi hibát találtam benne de lehet,hogy csak nálam van ez.

Esetleg tudnál nekem küldeni egy működő linket a 40-es és 45-ös kernelhez? Az oldalon található linkek üresek. Köszi.

(#8026) ADP10 válasza expendables (#8025) üzenetére


ADP10
aktív tag

Kernelem sajnos nekem nincs, viszont az egyetlen játék, amit öcsém a tabon végigtolt, az éppen az Asphalt 7 volt. Ő is érintéssel kormányzott, játszott vele vagy 4-5 hétig, de nálunk szerencsére soha nem volt vele gond.
Más alkalmazásnál nem jött elő neked ez az érintéses hiba?

Szerk.: A kernelt szerintem Joe tuti el tudja neked küldeni, ha elkéred tőle privátban.

[ Szerkesztve ]

(#8027) expendables válasza ADP10 (#8026) üzenetére


expendables
aktív tag

Még az angry birds-nél csinált olyat,hogy mikor kihúztam a csúzlit,akkor a madár fel-le ugrált gyorsan. Visszatettem a hc 3.2-t,azóta jó minden.

(#8028) TCSZ válasza ADP10 (#8018) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi! Csak érdeklődöm mert szeretnék tabot venni és minél olcsóbban megúszni. Meddig bírja az aksija?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#8029) Szabónagymer válasza ADP10 (#8024) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Ja de az 7-re van, én 10-re gondoltam... :) Hamarabb írtam mint vissza olvastam. :K

(#8030) ADP10 válasza Szabónagymer (#8029) üzenetére


ADP10
aktív tag

Én is mindig elfelejtem, hogy vannak itt 10-esek is és soha nem teszem hozzá, hogy csak 7-re jó a V9S. :)
10-eseknek nem túl jó hír, hogy az xda-s fejlesztés sem nagyon halad.

[ Szerkesztve ]

(#8031) Szabónagymer válasza ADP10 (#8030) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Borzasztóan kár ezért a gépért, mert ritka jó készülék! Össz hibája a szolgáltató.... De minőségi készülék szerelésileg is!
Hátha felélinkül az XDA, ha nem marad a 60 kernel. Joeston véleménye szerint a HC a 60 kernellel már igen barátságos. Én is ebben gondolkodnék, ha ismét talpra tudnám állítani, de ha nem akkor árúba bocsájtom így.

(#8032) gyu456


gyu456
tag

Sajnos erre a Tabra nem igen van már fejlesztés :(( Eltűnik a süllyesztőben...

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#8033) Magnat


Magnat
veterán

Fájó szívvel bár, de én is elköszönök a fórumtól, sikerült egy jóárasított Nexus 7-et beszereznem a 2013-as fajtából, így a kis Smarttabom hamarosan feltűnik a PH hirdetési oldalán. Köszi mindenkinek a segítséget, amit kaptam (Joestone és mindenki más), remélem akinek még megvan, megelégedéssel használja még sokáig a sajátját!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8034) Magnat


Magnat
veterán

Tegnap legyalultam a kis Smartabot az eladáshoz, de szöget ütött a fejembe, h vki említette itt, h rendszer újrahúzás után a 3 bötűs navi hibátlanul tette a dolgát, pedig előtte hozta a restartot, ahogy sok másik gép is. Az enyém a gyári 3.2 alatt és az orosz rommal is ezt csinálta, viszont akkor nem gyalultam le a belső sd-t, most viszont igen és láss csodát, kibírt egy utat, amit eddig soha. Ki akarom majd próbálni egy hosszabb, pár órás úton is eladás előtt (tegnap az ablakban is ment vagy 3 órát, de az ugye nem ugyanaz). Arra gondolok, h nem lehet, h a háttérben scanneli vmiért a filerendszert és abba döglik bele? Nekem ugyanis a sima usb-n pc-re másolásba is belefagyott néha, rendszerint akkor, amikor thumbnaileket tartalmazó könyvtárat másoltam véletlen több millió pici bejegyzéssel. MIndenesetre bíztató a dolog, remélem hosszabb úton is ok lesz.

Vagy lehet, h közönséges túlmelegedés miatt indul újra és most qa hűvösebb idő miatt jobban bírja a strapát?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8035) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!

A voda garanciális ügyintézéssel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Van egy tab7-esem, 1 évesen használtan vettem, idén decemberben jár le a gar. Gondoltam vissza viszem, mert már nagyon bosszantó, hogy naponta 3-5-8 alkalommal is tök véletlenszerűen újra indul (ált. előveszem, bill. zár felold és már azt látom hogy a PIN kódot kéri, szoktam érezni a tatyómban hogy rezeg vmi, akkor már tudom hogy a tab indult újra.) A kijelző közepén van egy pici fehér folt, gondoltam hátha azt is megcsinálják akkor már.
Az nem tudom mennyire rendellenes, hogy bmilyen navit teszek fel, 5-10-20p után kifagy:S Még a google gyári navijával is.... elég hulladék így nekem hogy mindig csak a baj van vele:S :(((

(#8036) expendables válasza Vesztor87 (#8035) üzenetére


expendables
aktív tag

Először is próbálj csinálni egy rendszer visszaállítást. Általában ez szokott segíteni. Ha gariban visszaviszed,ott is ezt csinálják először. Nekem is volt ilyen jellegű gondom és egy teljes visszaállítás megoldotta.

(#8037) Vesztor87 válasza expendables (#8036) üzenetére


Vesztor87
senior tag

3 alkalommal volt már vissza állítva 10 hónap alatt, legutóbb 2 hónapja:(

(#8038) Szabónagymer válasza Vesztor87 (#8037) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Próbáld ki, hogy nem visszaállítást csinálsz, hanem felraksz egy gyári visszaállítót, valamelyik recovery-fől, és rá joestone 60-as kerheljét.
Én nemrég telepítettem azt a gyári rendszert, ami joe blogjában van, és rá joe 60-as kernelje. Erre még jött egy gyári frissítés is ami hiba nélkül fel is eátelepűlt. Ez cserélt tab, -bár így már teljesen mindegy redszer csere után- de a régi tabomon többször hanyatt vágta magát a robi gyári updat-re. Tehát érdemes kipróbálni, mert ha lecseréled az androidot, a redszer nem lesz root-olt, és ha a recovery-t is csak flesseled, akkor ha mégis gariztatod, észre sem veszik, hogy mókoltad.
Persze tökéletes nem lesz soha, ha stabilitás kell, vegyél galaxy-t, talán az stabilabb. De azt se hagyd figyelmenkívűl, hogy sok ap viselkedése rendszer és kiadás függő is. Olvastam valahol, hogy négy csillagnál rosszabb értékelésűt nem érdemes telepteniteni, és amit meg tapasztaltam magam is, ne pakold túl. Azt sem szereti ha sok dolog van telepítve...

(#8039) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Át lehet vágni a HC-t vagy a marketet valahogy, hogy ami elvileg nem kompatibilis a rendszerrel, vagy a tabbal, markatből telepíthető legyen? Mert varezból megntudom szerezni úgy is, és sok működik is annak ellenére, hogy azt írja a market, hogy nem kompatibilis, de akkor nem kéne vadászgati, és frissűlni is tudna.

(#8040) arnd válasza Szabónagymer (#8039) üzenetére


arnd
senior tag

A build.prp-ban kell átírni a készülék azonosítóit.
Ennek ugye feltétele a root...

(#8041) ADP10 válasza arnd (#8040) üzenetére


ADP10
aktív tag

Attól még ugyanúgy nem működik egy ICS+ app a HC-n. Az ICS appok ICS API-kat használnak, amik nincsenek fent egy HC vagy GB romban, szóval ha még valahogy trükközve fel is települne, utána akkor sem indulna el az adott alkalmazás. Ez alól persze akadhat 1-2 kivétel, de nem ez a jellemző. Nem véletlenül nem kompatibilis néhány alkalmazás a régebbi Android verziókkal, egyszerűen azokra már nem lettek megírva, így működni sem tudnak rendesen.

(#8042) arnd válasza ADP10 (#8041) üzenetére


arnd
senior tag

Ja, nem figyeltem, hogy a HC a kerékkötő, azt hittem a ZTE név... vagy valami paraméter.

(#8043) hellbrenner


hellbrenner
csendes tag

Gyerekek, Ki tudja megmondani, hogy a V71a és a V71b között mi a különbség?
Merthogy a (b) variáns Android 4-vel jött ki.

(#8044) Vesztor87 válasza Szabónagymer (#8038) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ennyire nem értek hozzá, buherálni nem szeretném. Most full gyárira vissza állítva normálisan megy, csak 1x indult újra 1 hét alatt...
A 3.2 kihasználja mindkét magját a vasnak? Sajnálom egyébként hogy nincs hozzá frissebb droid, szerintem decemberben ha a hűség lejár eladom....

(#8045) ADP10 válasza hellbrenner (#8043) üzenetére


ADP10
aktív tag

Csak tippelek: a V71A a Vodafone Smart Tab és megfelelői, a V71B pedig a ZTE V9S, aminek az ICS romját használjuk és a ledet leszámítva gyakorlatilag hibátlan.

(#8046) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Kb egy hónapja lebaltáztam a rendszert a tabról és kissé belesültem a gyári rendszer visszaállításába. Számomra már már menthetetlennek tűnt, de de nagy kitartás, keresgélés és olvasgatás után sikerült talpra állítanom. Természetesen joestone segítsége nélkül nem ment volna egykönnyen.
De voltam mások is akik igyekeztek segíteni.
Most egy kis aprósággal szeretnék törleszteni!

Épp a fentiek ben említett probléma lehárítására keresett megoldás böngészése során akadtam egy ügyes kis tippre.
Akinek akár milyen tabja is van tudja, hogy a win máshogy kezeli, és a Total Commander nem látja.
Az itteni oldalon van egy trükkös kis leírás. Nekem Win7 alatt nem volt egy perc az egész művelet. Ugyanis a win7-ben a Tc már tömörített állományban is észreveszi a beépülőit és automatikusan telepíti. De aki még XP-t használ neki sem lesz gond elvégezni ezt a kis beállítást, és innentől kezdve szuperül tudjuk kezelni külső belső memóriáját a tabnak TC-ben! :K ;)

(#8047) gyu456


gyu456
tag

Remélem lesznek lelkes emberek akik erre a Tabra át portolják majd a 4.4 KitKat-et :DD

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#8048) joiner007 válasza gyu456 (#8047) üzenetére


joiner007
aktív tag

Ebben biztos lehetsz!!!! :DDD Már abból is gondolható, mert iszonyatosan pörög a topik.....10 nap alatt 1 hozzászólás......Fantasztikus :Y

Nálunk már kizárólag a 3 éves kislányom használja a tabot, mesenézésre, meg színezésre. Ehhez gyakorlatilag mindegy milyen rom van rajta

[ Szerkesztve ]

(#8049) arnd válasza Szabónagymer (#8046) üzenetére


arnd
senior tag

Te eddig nem használtad? :Y :Y :Y
Amúgy nálam mindegy, hogy XP-W8 a TC automatikusan telepíti a plugineket, legalább is a döntő többségét.

Ja és az ADB plugin is tök jó, azzal némely gépen gyorsabb a file másolás, mint MTP-vel.

Ooo ha már itt vagyok, volt egy ilyen task bar eltüntető kis program belinkelve, aminél csak a két sarokban volt egy egy terület amire előjött ez a droidos tálca. Nem emlékeztek "véletlenül" a nevére?

Ja amúgy nálam is lehet, hogy megkapja a családban valaki, mert A Blü life view-m teljesen kiváltja. Már egy hete be sem kapcsoltam, csak, hogy átmásoljam róla a host filet...

Jaj még lenne valami: JB-nben, hol lehet dpi-t állítani a build.propban nincs ilyen érték.

[ Szerkesztve ]

(#8050) joiner007 válasza arnd (#8049) üzenetére


joiner007
aktív tag

tessék[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.