Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) songo_Jr


songo_Jr
újonc

Tiszteletem!

Segítségért szeretnék fordulni.
A Kezembe került egy vodafone smart tab III 7 amit sehogy nem tudok működésre bírni.
A konkrét baja az, hogy már a betöltési képernyőnél megáll. Tehát be sem bootol.
A recovery menüt elő tudom hozni. Sajnos gyári recovery menü van rajta. De valamilyen szinten már volt rootolva.

(#8252) songo_Jr


songo_Jr
újonc

Tiszteletem!

Segítségért jöttem
A Kezembe került egy vodafone smart tab III 7 amit sehogy nem tudok működésre bírni.
A konkrét baja az, hogy már a betöltési képernyőnél megáll. Tehát be sem bootol.
A recovery menüt elő tudom hozni. Sajnos gyári recovery menü van rajta. De valamilyen szinten már volt rootolva.

(#8253) andyTM válasza songo_Jr (#8252) üzenetére


andyTM
senior tag

- ez nem ZTE termék, itt nem tudnak neked segíteni.

(#8254) ottesz


ottesz
aktív tag

Sziasztok.Bocs hogy ide írok ,de vettem egy smart tab 4g 8"-at garanciával mindennel.Ezt le tudják tiltani szolgáltató által?Mert nem tudom,hogyan vásárolta az illető.Aláírt x évre vagy sem.És az egész tabletet letiltják vagy csak a telefon szolgáltatást?Ha letiltják akkor újra nyitható valamilyen módon?Köszönöm előre is a válaszokat!

(#8255) Szabónagymer válasza ottesz (#8254) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Szia!

Ezt a kérdést általánosba is írhattad volna, elég döglött már a topik! :D
Nos:
Igen, le tilthatnak bármilyen készüléket, ami GSM hálózatot használ kommunikációra! (GSM modemek esetén nem tudom, de elvileg azt is.)
Tiltás után tudtommal nem nyitható ki, max wi-fi only lesz a tab. :S De ebben nem vagyok biztos.
Elvileg kikerűlhető, ha imei-t cserélsz, de az nem egyszerű...
Vásárlás előtt tisztáznod kellett volna a jogi viszonyok milyenségét!
Amenniyben előfizetésre vette, és CSAK a tabot adta el, a kártyát megtartotta, akkor nincs félni valód.
Így már én is csináltam, előfizus telót eladtam, de kártyát tovább használtam. Jogilag ez sem szabályos, de ezt nem követi nyomon a szolgáltató mind addig, amíg valamilyen okból érdekelté nem válik ez ügyben. Pont tíltás miatt. De a két egység minden további nélkül használható egymástól függetlenül is.

(#8256) Symmetrix


Symmetrix
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék, hogy ne vegyek rossz microSD kártyát...nos a kérdés az lenne, hogy mekkora a legnagyobb kártya amit még a gép biztonsággal kezel.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#8257) ruzsass válasza Symmetrix (#8256) üzenetére


ruzsass
tag

Az enyém kezelte a 32GB-os SDHC kártyát.

(#8258) arnd válasza Symmetrix (#8256) üzenetére


arnd
senior tag

SDXC UHS-I/3-as 64G-sat nem látja.

(#8259) Symmetrix válasza ruzsass (#8257) üzenetére


Symmetrix
csendes tag

Köszönöm :R

(#8260) fszom


fszom
csendes tag

Hello! Adott egy smart tab 3 most került hozzám h leheljek bele életet. A tab működik de állítólag időnként megfagy. Van-e rá olyan rom amely teljeskörű, ugyanúgy működik a kamera mint az egész rendszer. Vagy esetleg egy gyári állapotba történő visszaállítás segíthet?
Előre is köszönöm a segítséget.

Ui: lusta vagyok végigolvasni mind a 8ezerpárszáz hozzászólást

(#8261) Pajoz válasza fszom (#8260) üzenetére


Pajoz
őstag

Nem igazán lesz szerencséd itt ezzel a kérdéssel. A Smart tab3 más készülék, mint a topicban lévő

(#8262) fszom válasza Pajoz (#8261) üzenetére


fszom
csendes tag

A tab hátára smartab3 van írva mint ahogy a nevjegyébe is, de a teszt képei alapján ez az a tab.

(#8263) fszom válasza fszom (#8262) üzenetére


fszom
csendes tag

Mybad: egy gyári állapotba történő visszaállítás smarttab7-t csinált belőle valószínűleg azért fagyott mert rossz rom volt rajta

(#8264) Pajoz válasza fszom (#8262) üzenetére


Pajoz
őstag

Képek alapján az iphone meg a samsung Galaxy is hasonló. Ez egy SmartTab v7. A pontos típusa ZTE V71A. . Ha a tied nem ez, akkor igen, rossz ROM-ot raktál rá!

(#8265) fszom válasza Pajoz (#8264) üzenetére


fszom
csendes tag

Nem én voltam az elkövető aki a tab3 romját felvarázsolta, hozzám már így került, kíváncsi leszek hogy a gyári reset elég lesz-e, 2-3 nap tesztüzem.
Ha mégsem akkor a joestone féle és a cm romokon kívül létezik-e más alternatíva? Aminél mondjuk nem kell olyan kompromisszumot kötnöm hogy nem megy a kamera?

(#8266) Pajoz válasza fszom (#8265) üzenetére


Pajoz
őstag

Próbáld meg a resetet. DE ne rakj rá joestone féle romot, mert nem ugyanaz a két készülék! ! ! !

(#8267) concware


concware
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Van olyan android 4-es verziójú rom ami stabilnak mondható és működik rajta a kamera illetve minden és nyugodt szívvel ajánlaná?

Előre is köszönöm!

(#8268) j.67


j.67
újonc

Sziasztok!valaki tud nekem segíteni egy használható verzió telepítésében? meghálálom!A gépet elviszem hozzád!

(#8269) joiner007 válasza j.67 (#8268) üzenetére


joiner007
aktív tag

kb 2 éve elajándékoztam a tabot, de még mindig jól működik. Családon belül maradt. Ha visszaolvasol megtalálsz miden segítséget. Nekem az orosz rom vált be. Most is az van rajta.

(#8270) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogyha (visszaállítást követően) a Marketről szeretnék letölteni valamit, akkor milyen hibára gondoljak, ha csak annyit közöl velem, hogy "A ... alkalmazást nem sikerült letölteni egy hiba miatt.
Megpróbáltam másik google fiókkal is, de ugyanez a hiba...
Előre is köszönöm a segítséget!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8271) andyTM válasza Játékos (#8270) üzenetére


andyTM
senior tag

- indítsd újra; valószínű, hogy a play frissül.

(#8272) dani3019 válasza andyTM (#8271) üzenetére


dani3019
csendes tag

Üdv, Nekem is ugyanez lenne a problémám mint Játékos kollégának, internet van, böngészőbe megy minden de az öszes google alkalmazás lefagy megáll :( (Csináltam már hard resetet, gyári beállítások visszaállítását) Addig minden oké míg nem állítok be google fiókot,de anélkül meg semmit nem lehet használni már lassan.

(#8273) Pajoz válasza dani3019 (#8272) üzenetére


Pajoz
őstag

Melyik ROM van fent? Nekem a Joestone féle Paranoid van már vagy két éve. Azota nem volt format és működ minden. Pedig nyüstölve van a gép. Filmek, játékok, net szinte 24/24-ben.

(#8274) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Sziasztok,

Vodafone Smart Tab 4 8″ LTE, készülékről lenne szó.. (Ki gondolta volna..) :D

Következő a kérdésem, lehetséges e és ha igen, hogyan..
1. Teljes értékű "Tárcsázó" képernyőt varázsolni a készülékbe. (Jó lenne a gyári tárcsázó is.)
2. Bejövő hívást fogadni. (headsetre, ha mindegy, akkor headset nélkül is jó, de én avval használnám.)

Amit sikerült idáig elérnem..
- telepítettem egy alternatív tárcsázót, "exDialer" néven fut.
- sikerült bele lépnem (nem tudom hogy) a gyári tárcsázóba. itt tudok be állítani ilyet, hogy "hangposta szám" telefonszám megjelenítése/elrejtése.
- számokat a kártyáról, fel másoltam a tabletre, minden gyári "helyzetben" jelenleg, és kérésre, egy gombnyomás. :)

Jelenlegi jelenség:
# Bejövő hívás közben, semmi reakciót nem mutat a gép, se nem villog, se nem dob be egy ablakot, se semmi. Bár ha le teszem, mind a két program (gyári + alt.) jelzi a "nem fogadott" hívást.

Valaki esetleg segítség, bármi módon, kivéve, kioktatás és társai, nem feltétlen muszáj, csak 1-2 hónapig a tabletem lesz a telefonom is, és több mint valószínű, hogy jön fontos hívásom.

Aki megérti és tud / akar segíteni, annak meg köszönöm, akár egy pofa sör keretein belül is... :)
Köszönöm hogy elolvastad!
Szép napot!
Dió
:R

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#8275) Firka30 válasza Játékos (#8270) üzenetére


Firka30
tag

Sikerült megoldást találni?

Vissza raktam én is gyárira és a playről semmit nem tudok tölteni...
régebbi play apk -val is probáltam,adat,gyorsítotár törlés stb.de semmi...

(#8276) negatiw


negatiw
tag

Most találtam meg gyerek régi 7 es tabját,3.2 rendszerrel. Gondoltam teszek rá valami frisebbet.
Már túl vagyok 1-2 rom cserén az évek alatt,de ilyen bonyolult még egy sem volt.
lehet inkább kiba...om a gépet. így szinte semmi sem fut rajta.

(#8277) andyTM válasza negatiw (#8276) üzenetére


andyTM
senior tag

- mindenkinek ilyen volt a kezdet.... :D

(#8278) negatiw válasza andyTM (#8277) üzenetére


negatiw
tag

Esetleg egy kis segítség,hogy legyen 3.2.1 nél frisebb rom rajta? :)

(#8279) andyTM válasza negatiw (#8278) üzenetére


andyTM
senior tag

(#8280) negatiw válasza andyTM (#8279) üzenetére


negatiw
tag

:C

(#8281) LeG3Nd


LeG3Nd
tag

Sziasztok!

Rám maradt egy Smart Tab 7, szinte gyári állapotban, csak olvasásra használnám, de az eredeti 3.2 romra már gyakorlatilag egyetlen alkalmazás se telepíthető. Megtaláltam a leírást hogyan kell frissíteni, de a v71_recovery.img és v71A_twrp.zip már nem elérhető 4shared-en. Esetleg ha ezek megvannak még valahol, valakinek, elküldenétek?
the.leg3nd@gmail.com címre kérlek.

Köszönöm,
Laci

shorter of breath and one day closer to death

(#8282) andyTM válasza LeG3Nd (#8281) üzenetére


andyTM
senior tag

(#8283) arnd válasza andyTM (#8282) üzenetére


arnd
senior tag

A napokban nekem is a kezembe akadt, meglepődtem de még jó az akksija, de valóban nem lehet már rá telepíteni szinte semmit sem.
Melyik volt az a legutolsó ROM amivel ugyan nem volt kamera, de ezt leszámítva jól működött?
A v9s.zip olyan ismerős... de nem vagyok benne biztos.

(#8284) andyTM válasza arnd (#8283) üzenetére


andyTM
senior tag

- az volt az új modell portja, de nem tudok többet róla, nekem a 10"-os van.
- keresőben utána nézhetsz.

(#8285) joestone


joestone
addikt

Javítottam a TWRP és CWM letöltési linkjeit a blogbejegyzésemben.

A 4sharedről pedig még letölthetőek a romok. A legutolso a cm10 (Android 4.1.2)

10" model
7" model

[ Szerkesztve ]

(#8286) andyTM válasza joestone (#8285) üzenetére


andyTM
senior tag

:R :R :R

(#8287) arnd válasza joestone (#8285) üzenetére


arnd
senior tag

:R

Köszönöm!

(#8288) Sera26


Sera26
aktív tag

Sziasztok!

Lehet reménytelen próbálkozás, de hátha :)
Nincs valakinek elfekvőben felesleges dokkolója Smart tab 7-hez (ZTE V71A)?

(#8289) bdani94


bdani94
tag

Sziasztok!
Bővült a család egy Vodafone Smart tab mini 7 tel. Ezzel a lehetőséggel és driverekkel tudom rootolni? Vagy keresgéljek még?:)

Előre is köszönöm szépen

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#8290) andyTM válasza bdani94 (#8289) üzenetére


andyTM
senior tag

Szia! Ez még a ZTE-Vodafon 7-10 szekció. Nem is tudom, hogy foglalkozik-e valaki is az újabbakkal; talán XDA-n nézz körül.

(#8291) bdani94 válasza andyTM (#8290) üzenetére


bdani94
tag

Szia! Köszönöm a tippet rakta vagyok :)

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#8292) arnd


arnd
senior tag

Sziasztok,

egy újrafelhasználós ötletem miatt szétszedtem a 7" tabomat.
Tulajdonképpen a touch és display lenne felhasználva.
Tök jó, mert mind két eszköznek megtaláltam a dokumentációját stb. nem valami meghatározhatatlan cuccok.
Egyébként nagyon korrekt, jó minőségű, már-már prémium hatású a felépítése!
Viszont egy 10" kijelző jobb lenne tulajdonképpen az én céljaimra.
Szóval nincs e valakinek egy elfekvő 10" Smart Tabja? Akksi, boot stb. hiba sem gond. Csak legyen viszonylag ép a kijelzője...
Valami jelképes sör/fagyi/hamburger stb. ellentételezésért :)

(#8293) MaxWil


MaxWil
csendes tag

Sziasztok.

Esetleg megvan valakinek a Joe féle TWRP a 10-es Tab-hoz ?
Nálam az összes elérhető összesben (2.6.0.0, v10_recovery stb.) invertálja az X, Y tengelyeket. CM-ekben szintén. A különböző forgatások 90, 180, 270 csak részleges javulást hoz. A visszaállított V03a, V03b-ben minden rendben.

Ötleteket-javaslatokat is szívesen fogadok. :R
A saját TWRP készítés kicsit nehezen megy... :W

Köszöntem!

[ Szerkesztve ]

A hülyék már a spájzban vannak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.