Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) tortaur2006


tortaur2006
tag

Összesítve most mi a helyzet? Jó gép? Vagy tényleg tele van hibásokkal a Voda?
Írjon már olyan is, akinek se pixel, se fagyás, se reboot dolga nem volt kimagasló számban... !
Plííz!

(#702) PowerBuldog válasza tortaur2006 (#701) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nekem a kezdeti időben volt csak reboot. Azóta semmi. Max ha valami program megakasztja, de az meg nem a gép hibája ugye. Pixel hibám sincs, teljesen elégedett vagyok vele.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#703) chipi-85 válasza tortaur2006 (#701) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Én is beléptem a Táborba!
Csütörtök óta megvan, 1 fagyás volt, és egy reboot, ennyi! :C
Nagyon jó kis gép!

(#704) sittes79


sittes79
addikt

Hol lehet kapni jóárasítva ezt a készüléket?

Megfogtál.... :B

[ Szerkesztve ]

(#705) PowerBuldog válasza sittes79 (#704) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Vodafone üzletekben, hol máshol? :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#706) BroCreSt válasza PowerBuldog (#698) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Köszöntem! :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#707) Blamazs válasza BroCreSt (#706) üzenetére


Blamazs
senior tag

Kiancsi vagyok kinek sikerul eloszor vennie smart tab-ot. Ma hivtam a boltot ahol voltam tegnap de mondtak, hogy meg mindig nem tudjak kiszamlazni, de nyugodjak meg hivnak ahogy lehet. Kivancsi lennek kit rugnak seggbe ezert a bakiert, meg arra is kivancsi lennek, hogy miert tart eddig egy rossz bevetelezest javitani?

(#708) BéHGT válasza Blamazs (#707) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én arra is kiváncsi lennék, miért nyitnak ki?! :)

(#709) sittes79


sittes79
addikt

Vitamax-al meg lehet venni?

(#710) BéHGT válasza sittes79 (#709) üzenetére


BéHGT
senior tag

(#711) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

720p-s mkv-t mivel lehet szaggatás mentesen lejátszani? Mx video player nekem picit szaggat.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#712) planbmokus válasza tortaur2006 (#701) üzenetére


planbmokus
senior tag

Pixelhiba és fagyásmentes, ritkán reboot-os az enyém, tök együtt lehet vele élni, egyszerűen imádom, már nem is tudnék létezni nélküle...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#713) bigdady válasza PowerBuldog (#711) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bsplayer

(#714) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

A marketről letöltöttem egy témát, ezt hol tudom aktiválni? Nem találom hova mentette..

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#715) ferko21 válasza BroCreSt (#714) üzenetére


ferko21
csendes tag

Jó reggelt mindenkinek!
Az attól függ,hogy milyen a Téma!?le kel tölteni hozzávaló LAUNCHERt is!..... :Y

(#716) bigdady


bigdady
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#717) Blamazs válasza bigdady (#716) üzenetére


Blamazs
senior tag

Akik hasznalnak itt 7-est amikor vettek ezt es lett volna 10-es akkor melyiket valasztottak volna? En meg mindig ezen hezitalok, bar van idom, mert szerintem ma sem tudom megvenni meg a cuccot a voda toketlenkedese miatt.

(#718) Blamazs


Blamazs
senior tag

ez csak eliras ugye? 7-es gepnel ketmagos nvidia tegra procit irnak.
http://tablagep.vodafone.hu/

(#719) bigdady válasza Blamazs (#718) üzenetére


bigdady
nagyúr

10 es jobb de nem annyival mint amenniyvel drágább.
Ez nem tegra procis hanem sdragon

(#720) ferko21 válasza Blamazs (#718) üzenetére


ferko21
csendes tag

Snapdragon Dual-core 1.2ghz es van benne!

(#721) ferko21 válasza bigdady (#719) üzenetére


ferko21
csendes tag

Szerintem,annak aki hurcibálja 7",azoknak akik othon használják meg 10"....
Én megvagyok elégedve 7collal,jó kis gép szerintem! :R

(#722) Blamazs válasza ferko21 (#721) üzenetére


Blamazs
senior tag

En hurcolni nem akarom, csak a kezelhetoseg miatt kerdeznem. A 7-es kezben fogva kezesebbnek tunt szamomra valamivel. Ennek ellenere a 10-hez huzok en is.
Remelem nem banom meg ha a nagyobbat veszem meg, majd ha a voda is ugy akarja.

(#723) ferko21 válasza Blamazs (#722) üzenetére


ferko21
csendes tag

Igen,10"on azért könyebben lehet navigálni,meg hát átláthatóbb az egész. :K

(#724) hmario válasza ferko21 (#723) üzenetére


hmario
csendes tag

Hát nem tudom miért.átláthatóbb, tökééetese átlátható a 7" is, én elég sokat hordom magammal, nekem tökéleteswn megfelel a betes, tizest csak akkor vettem volna, ha virtuális bill olyan mint ipadben, mert az sztem verhetetlen 10"on

(#725) Blamazs válasza hmario (#724) üzenetére


Blamazs
senior tag

Ma sem lesz smart tab-om :( Felhivtam az ufsz-t es azt mondtak ma nem tudnak mit tenni, holnap 8.30 utan hivjam oket, majd akkor utana neznek. Persze ez nem jelenti azt, hogy holnap megvasarolhato lesz a cucc. Szanalmas ez a ceg. Nem veletlenul akarom elofizu nelkul megvenni naluk.

(#726) BéHGT válasza Blamazs (#725) üzenetére


BéHGT
senior tag

Győrben 2 Voda bolt van, és mindkettő kula? :D Jól csinálják...
Múlktor még úgy volt, hogy Ők hívnak Téged, nem Te Őket... :)

(#727) ferko21 válasza hmario (#724) üzenetére


ferko21
csendes tag

Igazából úgy értem,hogy én speciel sokszor mellé nyúlok a gomboknak,vagy a böngészőben,
azért gondolom,hogy a 10"os jobb,nem kel mindig zoomolgatni meg ilyenek!..
Ennek ellenére nekem is tökéletesen meg felel a 7"os,de ha csak otthoni használatra
választanék, akkor bizony 10".!.

(#728) Blamazs válasza BéHGT (#726) üzenetére


Blamazs
senior tag

3 bolt van gyorben. egyikben elfogyott a masik kettoben van csak eladni nem tudjak.
egyik raadasul markakepviselet nem viszontelado.
igen hivnak azt mondtak, csak en a 1270-et hivtam hatha tudnak segiteni, de ua nagy nulla az egesz ceg barhova is fordulsz. ellenben 5 masodperc alatt felvette az ugyintezo a telefont pedig elore bemondtak hogy tulterheltek :)

(#729) imis válasza ferko21 (#727) üzenetére


imis
senior tag

"én speciel sokszor mellé nyúlok a gomboknak,vagy a böngészőben,"
ezért rendeltem hozzá egy ceruzát :Y

[ Szerkesztve ]

(#730) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

A bs player-t letöltöttem, de nem találom..

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#731) ferko21


ferko21
csendes tag

Szerintetek,lehetséges,hogy Gorilla Glass előlapi üvegje a 7"na
(Vodafone szerint az,valaki meg tudja ezt erősíteni.?!)........

(#732) xamiloui


xamiloui
csendes tag

Én csak azt szeretném megkérdezni, h ehhez a géphez lehet venni bluetooth illetve wifis vagy milyen van még, USB-s magyar billentyűzetet venni? Mármint támogatja azt, h hozzá lehet kötni ilyen usb vackot? :)

(#733) ferko21 válasza xamiloui (#732) üzenetére


ferko21
csendes tag

Igen támogatja! :K

(#734) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Tudnátok valami jó fóliát ajánlani? ki milyet használ?

(#735) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

A Smart Tab 10 kijelző méretben valóban nagyobb, azonban a hardveres kiépítése tekintetében már nem találhatunk eltérést. A plusz 3 hüvelyknyi kijelző pedig, annyit jelent hogy az azonos felbontású kijelző pixelsűrűsége 215 ppi-ről 151 ppi-re csökken. Nem egy szörnyű szám, de a Smart Tab 7 képpont sűrűségéhez képest jelentős eltérést tapasztalunk majd.

A táblagép USB host támogatással is bír. Ennek birtokában képes kezelni az USB-n hozzá csatolt billentyűzetet, egeret vagy akár pendrive-ot is. A bökkenő ott jelentkezik, hogy ehhez külön adapterre lesz szükségünk, melyet az előrejelzések szerint csak valamikor január vége felé kezd el forgalmazni a Vodafone.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#736) Karima válasza ferko21 (#731) üzenetére


Karima
őstag

Én is ezt olvastam valamelyik külföldi oldalon. (Mondjuk a GorillaGlasstól sem kell csodákat várni, mert a Samsung Ace-nek is az van, és úgy hogy külön zsebben hordtam - tehát nem volt mellette kulcs, fémpénz, stb - és vigyáztam is rá kb 2 hónap alatt összeszedtem 2 karcot)

(#737) xamiloui


xamiloui
csendes tag

ferko21 - köszönöm :R
BroCreSt - köszönöm :R

(#738) hmario


hmario
csendes tag

Tud valaki olyan programot amivel lehet sportcsatornákat? nézném az knter milant de nem tudom böngészöből streamelni :(

(#739) CsKdL válasza Karima (#736) üzenetére


CsKdL
csendes tag

SGS-sel szintén.

Mellesleg a Vodafone honlapján a Galaxy Tab 10.1v -ből csináltak a Smart Tab 7-et (mármint oldalszerkesztés terén), decemberben még ugyanaz a szöveg volt valahol a 10.1v tulajdonságainál, mint itt. A Tegra sem stimmel, mert Snapdragonos.

Tapintásra nem Gorilla Glass, más érzés, mint a SGS kijelzője. Tudom, ez nem egzakt, de alapvetően ez egy olcsó tablet - a konkurenciához képest -, ahol lehet spórolni a külsővel vagy a belsővel, mivel belsőleg korrekt, marad a külső. Én nem kockáztatnám a karcok összeszedését, főleg , hogy a fólia nélküli SGS-re sikerült jó párat szerezni már. A sima 7" Galaxy Tab fóliája kicsivel rövidebb és szélesebb, mint ami erre optimális lenne, vágással megoldható. Én arra várok, hogy Invisible- vagy ScreenShield legyen rá. A ScreenShield asszem esélyesebb.

(#740) imis válasza chipi-85 (#734) üzenetére


imis
senior tag

én ezt a fóliát használom ( Kindle Fire 7"), a rövidebb oldalon 3-3mm hiány, a sarkokat jobban kell kerekíteni.
Ezer Ft-ért házhoz jön a 3 db. Szerintem jó megoldás.

(#741) ocsesz válasza imis (#740) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Nekem éppen ma jött meg :)

Szerintem is alkalmas a célra.

(#742) bigdady válasza ocsesz (#741) üzenetére


bigdady
nagyúr

:B
:DD

(#743) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Azt nem tudja valaki hogy tudok képet teljes képernyőre kirakni háttérnek?

(#744) Pistakiss válasza ocsesz (#743) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Kiválasztod a képet, jobb felső sarokban lévő menüben "kép beállítása mint" előugró ablakban háttérképre böksz. A képen lévő keretekkel beállítod a méretet.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#745) ocsesz válasza Pistakiss (#744) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Éppen ez az,hogyan rakom ki a teljes képet?A keret kicsi.Mármint nem tudom a teljes nagyságot beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#746) Pistakiss válasza ocsesz (#745) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Az a helyzet, hogy a képet is meg kell válogatni, legjobb a fekvő tájolású kép, mert ott nem sok esiik le, főleg, ha a kívánt kivágás felett és alatta is van még a képből. De ezt jól lehet látni a kijelölésnél

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#747) rakal


rakal
senior tag

Ha esetleg valakit érdekel:
Az ebay-en kapható 15 dolláros bőrtok,amit a ZTE V9 V9e-hez forgalmaznak(a cucc olyan határidőnapló szerű lesz),tökéletesen passzol erre a tabletre is(a kivágások pont ott vannak etc.).Nem kell semmit barkácsolni...

(#748) BéHGT


BéHGT
senior tag

Na, megbánom, vagy nem bánom meg, ha ezt a tabletet választom?
Aprópénzért jutnék hozzá egy vodás flottánál, és akkor már inkább ezt választanám mint a galaxy Tab 7-et....

(#749) bigdady válasza BéHGT (#748) üzenetére


bigdady
nagyúr

Profi kis gép

(#750) BéHGT válasza bigdady (#749) üzenetére


BéHGT
senior tag

Köszi!
Olvasgattam ugye az újraindulásokról, meg ilyenekről... Mikorra várható rá ICS? Bejelnetették egyáltalán már, hogy megkapja? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.