Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) mzso válasza tatabike (#237) üzenetére


mzso
veterán

Vagy less bele a tanulmányok eredményébe. Mint amit linkeltem is.

(#252) honda 1993


honda 1993
senior tag

És az is igaz, hogy sokkal jobb egy 2mb/s internet, mint egy 30 mb/s-es.

Ugyanis a legtöbb felhasználó nem képes alkalmazkodni a túlzott mértékű sebességhez.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#253) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Igen, és erre az a megoldás, hogy optimalizálatlanul adunk ki játékokat egy magra írva, hogy még véletlenül se érje el a 60 fps-t senkinél Kedves Ubisoft??? ;] ;]

(#254) Döglött Róka válasza djgeg (#247) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En a bioshock infinitive-et is gamepaddal toltam vegig PC-n. Mert kenyelmesebb.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#255) Tikakukac válasza Döglött Róka (#254) üzenetére


Tikakukac
titán

Mivel az egy konzolport elég keményen az odatervezett irányításával, így ez nem is lehetett kérdés.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#256) kovsol válasza Sennalacy (#242) üzenetére


kovsol
titán

Megkérte a fejlesztőket, hogy legyen benne lehetőség fixálni 30FPS-re, akkor is ha 60FPS-el megy a játék. Most ebben mi rossz van? Aki nem akarja nem korlátozza le 30-ra.

May the Force be with you!

(#257) Polllen válasza quailstorm (#221) üzenetére


Polllen
nagyúr

Még mindig konzol játékról beszélünk, ahol a keménymag eddig is konzolt használt. Ők nem fogják látni a különbséget vagy ha látják is, nem érdekli őket.

A maintstream ahová ez a játék is készült, tojik erre. Lesz belőle így is bevétel.

Az audiofilek és sas szeműek réteg igényeket támasztanak, jó drágán szokták kiszolgálni őket. (És a sasszem alatt nem azt értem, hogy nem látja valaki a 30 vs 60 fps közötti különbséget, hanem azt, hogy 60 fps alatt nem hajlandó játszani semmivel, mert zavarja.)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#258) Döglött Róka válasza Tikakukac (#255) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Milyen az az "elég keményen az odatervezett irányítás"?:DDD

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#259) jacint78


jacint78
addikt

Már több, mint 200 hozzászólás született, hát nem lep meg. :)

type your text here..

(#260) dabadab válasza CocooN-z (#133) üzenetére


dabadab
titán

"30 < Office, Net, Film, Retro Gaming"

Nem tudom, hogy próbáltál-e tényleg 30 fps alatt desktopot használni, de valójában elég rossz, vagyis az office meg a net kiesik.
A retró játékok meg fixen 50 v 60 fps-en mentek (attól függően, hogy PAL v NTSC), illetve mivel nem vacakoltak duplabuffereléssel meg hasonlókkal, hanem pakolták ki a képet úgy, ahogy az elektronágyú bírta, elég sokszor az időzítés is elég szűk volt, szóval a retro gamingot is ki lehet húzni.

A film valamivel véleményesebb, de a magam részéről ott is inkább a magasabb fps-t preferálom, akár mozgásinterpolációval is.

DRM is theft

(#261) Mumia


Mumia
csendes tag

Én részemről ki nem állhatom a motion blur-t, és minden eszközzel harcolok ellene. Inkább használnának 60fps-t filmeknél is mint ez a maszatolás.

(#262) Interceptor


Interceptor
addikt

Játékokban nagyon számít a minél nagyobb fps, egy 60hz-re képes megjelenítőn, nagy különbség van 30fps és 60fps között. Erre akkor jöttem igazából rá, mikor gépet cseréltem, és ugyanaz a játék érezhetően tükör sima lett mozgás közben, előszőr nem értettem, hogy a kép meg mitől lett szebb, holott nem állítottam semmit rajta. Aztán világossá vált, hogy korábban a folyamatosság hiánya miatt(30 fps körüli frame rate) volt olyan mintha kissé szétesett volna a grafika:D A filmeknél a szappanopera jelenséget akkor tapasztaltam ha egy egyébként 24-30 fps-el rögzített filmre ráeröltettem a tv 100hz-es képfirssítését, így az kamu képekkel egészítette ki a jeleneteket. Szörnyű gagyi volt a hatás(sokan így állítják be otthon a full hd tv-jüket...), mivel nem csak a gyors ma divatos idióta kameramozgatós ráncigálós jeleneteknél rakosgatta be a kamu frameket, hanem minden esetben akkor is mikor nem volt rá szükség. Azt viszont nem tudom, ha egy filmet 60fpsel rögzítenek és 60hz-es megjelenítőn nézem milyen lesz a hatás, ha hasonló mint az előző esetben akkor maradjanak csak a maximum 30fps-en.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#263) polika válasza Sennalacy (#242) üzenetére


polika
senior tag

/TROLL ON
Vajon az akinek a 60Hz egészségügyi kockázatot rejt, az hogy reagálja le a valóságot ahol nincs leszabályozva 60Hz-re a látvány ;] :Y

(#264) Taposo válasza Dyingsoul (#249) üzenetére


Taposo
aktív tag

+1 Leirtad a tutit :K "Optimalizálás. Ez az a szó, ami az ilyen cégek főnökeire úgy hat, mint vámpírokra a fokhagyma" ez mindent visz :D , de igaz !!!

(#265) quailstorm válasza tatabike (#233) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem a szemedhez állítod be az FPS-t, hanem a monitorhoz, hogy ne legyen tearing.

(#257) Polllen: és mi van azzal akinek van konzolja is? Igaz nekem csak 5 és 6 gen, most meg ugye 7-8 van forgalomban, de akkor is van...

Na mindegy veled nem vitázok mert üzletiesen hárítasz. Valóban el lehet adni elég sok szart és így is marad.

(#266) djgeg válasza Döglött Róka (#254) üzenetére


djgeg
őstag

FPS-t kontrollerel... Önszánt.... Hát már ne is haragudj, de te is elástad magad a szememben :D. Persze, mindenki azzal irányít amivel akar... de célzásspecifikus dolgot PC én kontrollerrel játszani? Szerintem a őrület... hogy lehet az kényelmesebb mint egy egér amivel célozni is lehet rásegítés nélkül??

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#267) Polllen válasza quailstorm (#265) üzenetére


Polllen
nagyúr

Xbox360 és ps3 tulajokra gondoltam. Volt mindkettő, eladtam, mert a konzol árából a htpc-mből is ki tudtam préselni ugyanazt a színvonalat, sőt még jobbat is.

A piac ettől még nem változott meg. Ahogy attól sem fog, hogy egy szűk réteg él-hal a sok fps-ért. Amíg a többség veszi, ez is jó.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#268) HussarF válasza polika (#263) üzenetére


HussarF
addikt

Mintha a valóságban az ember diszkrét frame-eket látna...

Felejtsétek már el az ilyen hülyeségeket, hogy végtelen fps-t látsz a valóságban. Valaki még azt a baromságot is le volt képes írni fentebb, hogy forgó kerékkel kell tesztelni, hogy hány fps-es a szemünk, mert amikor majd állónak látjuk, akkor abból ki lehet számolni. Teljes a fogalomzavar a Nyquist-Shannon tétel idekeverésével. Álló kereket pont, hogy csak felvételről fogsz látni (vagy villogó fényforrásnál).

(#269) haxiboy válasza djgeg (#266) üzenetére


haxiboy
veterán

Olyan játékokat érdemes kontrollerrel játszani amik előtt nem fél órát ülsz és nem igényel hardcore irányítást.
Ilyenek főleg a TPS-ek, RPG-k (legalábbis az én szememben).
Én pl Skyrimet előszeretettel játszom kontrollerrel mert ha annak nekiülök van hogy 1 napig nem állok fel, sokkal kényelmesebb hátradölve a fotelból játszani mint kinyújtott karral.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#270) Akula válasza Dyingsoul (#249) üzenetére


Akula
őstag

Nekem egyszer azt mondta a főnököm, hogy ha tutira jól megcsináljuk a terméket, akkor mi lesz a munkánk jövőre. Mindig kell egy kis javítgatnivalót hagyni és a vezetőségnek beadni, hogy sokkal jobbak a vizsgált paraméterek, de a továbbiakban még keményebben és még jobban odatesszük magunkat, hogy a többi paramétert is elfogadható szintre hozzuk.
Mi ezt csak szarlapátolásnak nevezzük egymás közt, de ez van, ezért fizetnek. :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#271) djgeg válasza haxiboy (#269) üzenetére


djgeg
őstag

Hát nem tudom, ti milyen "harcmodorban" játszotok, de nekem egy TPS is általában a célzásról szól (Skyrim nál maradva, normálisan varázsolni és nyilazni lehetetlen kontrollerek... pontosan legalább is csapkodni meg a "hülye" is tud.) Megőrülnék pontos célzás nélkül(próbáltam) számomra a kontroller PC én csak vétek. 3 féle játékot tudok vele játszani PC én. Autós, verekedős, és még célzás nem volt szükséges, assassin's creed stb gamek.
Kényelem... Ha nem tudsz bill egér kombóval kényelmesen ülni akkor tudom sajnálni a hátadat. Én tökéletes kényelemben vagyok akár 8-10 órán keresztül is a bill egér kombómal annál többet azért egyhuzamban játszani már beteges kategória. (tényleg egyhuzamban max gyors kaja és wc vel). Igaz már ez sem egészséges :DDD

Természetesen embere válogatja, de meg ne magyarázza nekem valaki, hogy normálisan lehet célozni egy joyal... Mert az valami nagyon vicceset szívhatott. Egér pontosságot sose éri el egy űber kontroller huszár se. Nekem arra pedig, hogy ne ideteljem magam szükségem van... Főleg egy Skyrim TPS RPG-nél (ami egyébként FPS is lehet ha akarod) Egy FPS-nél viszont.... igenis mazochista balgaság kontrollerrel szarakodni értelmes célzás helyett.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#272) Abu85 válasza djgeg (#271) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lopakodós, tömegben elbújós, hátba és nyakon szúrós, felülről támadós. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#273) djgeg válasza Abu85 (#272) üzenetére


djgeg
őstag

Hát Skyrimnál maradva ha lopakodós stílusban tolod akkor egy íj elengedhetetlen. (Legalább is számomra) bármennyire rámentem a 1-2 pengés lopakodós gyílkolászásra mindig kellet egy íj a távoli célpontokra. Célozzon a franc kontrollerrel :D

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#274) Döglött Róka válasza djgeg (#271) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha nem tudsz uszni, az nem a viz hibaja. :)

A kenyelemre meg annyit, hogy ha napi 9 orat ulsz megelhetes gyanant egy gep elott, elhiszed hogy jobban esik nem billentyuzetet meg egeret fogni otthon? Egyszeruen kenyelmesebb a kontroller, ha nem igy lenne, konzolokhoz is eger-bill parost csomagolnanak a gyartok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#275) leviske


leviske
veterán

Következő Ubisoft nyilatkozat: "17 óra játékidő sok, legyen inkább csak 2 óra, ahogy a filmekben" :))

(#276) DigitXT válasza leviske (#275) üzenetére


DigitXT
félisten

És az azt követő: a kiadott 2 órás játékba beszúrt 5 db QTE "interakció" is sok.
Legyen inkább 0, mint a filmekben. Tulajdonképpen minek interakció? Nézzed!

(#277) djgeg válasza Döglött Róka (#274) üzenetére


djgeg
őstag

"Ha nem tudsz uszni, az nem a viz hibaja." Persze, hogy nem hanem a nyomorult kontroller hibája. Senki nem céloz olyan jól joyal mint egy átlag ember egy egérrel... Ezt meg ne magyarázd, bármilyen bölcs idézettel. Ez kész tény. Bármilyen játékról legyen szó, célzásban egy egér verhetetlen... Mi lesz a következő photoshoppoljunk joyal? :DDD (konzol edísün nem is rossz ötlet :DDD )

Kényelemről meg anyit, hogy infós vagyok. Munkám nagy részét is gép mellet töltöm... így ha még rárakok nagy ritkán egy 8 óra gamet akkor átlagban szerintem többet töltök ülve egér bill kombóval mint itt a többség... Szóval lehet kényelemről hadoválni, de ha nem tud valaki kényelmesen ülni egér bill el... Akkor tudom sajnálni a hátát mert akkor amúgy se tud kényelmesen ülni egy széken. Nem a kéz pozíciója teszi fárasztóvá(egér+bill kinyújtásából adódóan) az átlagnak... Hanem pl az egér bill nincs egy síkban(magasságban) és nincs normális ülési pozíciójuk vagy netán kényelmes forgószékük így a nem szimetrikus ferde így úgy ülésnek az a vége, hogy fáj a háta az embernek vagy irdatlan kényelmetlen. Érdekes én egyenes háttal egér billel kényelmesen elülök akármennyit, tudod "Ha nem tudsz uszni, az nem a viz hibaja."

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#278) #81556480


#81556480
törölt tag

Nekem elég lenne, ha legalább stabil lenne :D

(#279) Döglött Róka válasza djgeg (#277) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Eljen a master race, amit nem ismersz azt ne fikazd maradjunk annyiban:)

En is szakmabeli vagyok, megis jobban szeretem a nagykepernyos tv-t meg a kanapet labtartoval, mint az iroasztalt es a karosszeket (es nem faj a hatam, nem tudom ezt honnan vetted). Mert kenyelmesebb. Ezzel lehet vitatkozni, max hulyeseg:) Lehet ki kene bujnod a sarokbol es atulnod a nappaliba neha.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#280) djgeg válasza Döglött Róka (#279) üzenetére


djgeg
őstag

Hát akkor a játék stílusunk különbözik. Azokat amiket én többségében játszom ahhoz nem passzol a konzolos "kiülök a nappaliba stílus". Plusz több monitorral operálok, amin a nekem releváns infó/tartalom megy. A Hátfájást nem te írtad, hanem én. Kényelem nagyban összefügg az ülés minőségével. Milyen széken milyen pozícióban ülsz. Egy asztal mellet is lehet olyan kényelemben lenni mint a kanapén. Alapesetben kényelmesebb egy kanapén fetrengeni... de én nem erre vágyom... amikkel játszok azokkal meg nem is lehet.
Amúgy a PC én joyal célzásról tértünk már át a "kiülök a nappaliba a konzolon tolni" témára... Hagyjuk már...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#281) trufa12 válasza Menthirist (#222) üzenetére


trufa12
addikt

Ezt a lol jó hogy írod valamelyik nap belőttem 60 fps-re 210 ről , és bőven észrevehető volt hogy lassult , olyan volt mintha más játékban pl 20-30 fps között lennék .

Érdekes...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#282) trufa12 válasza gyuribácsi88 (#234) üzenetére


trufa12
addikt

Nekem semmi bajom a gamepaddal, kiválóan lehet vele játszani olyan játékot ami arra van optimalizálva.

Pl ezt a (pc-n) újnak számító rómais játékot, amit bill egérrel szenvedés irányítani . És az ehhez hasonló játékokat.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#283) djgeg válasza Döglött Róka (#279) üzenetére


djgeg
őstag

ui.: Nem vagyok "master race" tagja se semmilyen viccesnek szánt egyéb gúny tárgya. Egyszerűen, egér helyett kontrollert választani FPS vagy célzás és precizitást igénylő játékban hülyeség (szerintem) Szarakodjon vele a franc. Jó amire jó, de egyszerűen nem arra való, hogy egy FPS-t toljál vele (főleg, ha a többiek mondjuk egérrel operálnak). Na mind 1 befejeztem a topik szétoffolását.

ui2.: Komolyan Photoshop konzol edísün... Biztos lenne olyan barom aki megveszi :D

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#284) csongi


csongi
veterán

Most mar latom, mire jo egy kumunikacio szakos diploma. Ezen diploma hianyaban a nyilatkozat igy hangzana.
Sajnos ez egy fos motor, benak voltunk jobban megoldani!!! :)

(#285) ALLAT001 válasza csongi (#284) üzenetére


ALLAT001
senior tag

És vajon így kisebb lenne a felháborodás? :DDD

(#286) #10691584


#10691584
törölt tag

/com_maxfps 125
/r_displayrefresh 120
/r_mode 12
/vid_restart
/puszi :DDD

(#287) Loha válasza Scholes9 (#243) üzenetére


Loha
veterán

Az látom kimaradt, hogy azt nem az Ubisoft mondta... :U

(#288) ledgeri válasza Interceptor (#262) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem hasonló...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#289) Nexus999


Nexus999
csendes tag

Nem baj ha 30 FPS-el megy, de akkor azt beton-stabilan kell, hogy tartsa.

(#290) ledgeri válasza HussarF (#268) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jelentem van az a frekvencia ami "álló" kereket mutat számomra, de csak nagyvonalú megtekintésre... ha a közrpét nézem, láom hogy forog, és akkor onnan kifelé vezetve "felfogatom az agyammal", hogy forog... Szerintem optikai csalódás kategória: ki látja, ki nem..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#291) KAMELOT


KAMELOT
titán

Ezt a hülyeséget ki találta megint ki! Konzol meg kit érdekel!? Xar a grafika ennyit ér a konzol! 900p-n 30fps elég nagy szégyen ez!

(#77) wolfman: Tesó ezt te nagyon jól leírtad! Az a szomorú, hogy a konzolokban lévő IGP és a APU-k is sjanos nem tudnak semmit. Ha valami féle grafikát is szertnénk akkor a GP-nak jobb ha külön nyák + áramkör kell! Sajnos az IGP-k arra jók hogy netezzünk semmi másra + régi játékokra.
Emlékszem amikor elindítottam az IGp-men a MW2-t. MInden low 720p és még úgy is csak 20fps-t produkált! :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#292) HussarF válasza ledgeri (#290) üzenetére


HussarF
addikt

Mi az a nagyvonalú megtekintés? :D Miközben nézed, még leteszel pár ezer forint jattot? :DDD

Egyébként az, hogy már annyira gyorsan forog, hogy gyakorlatilag egybe van mosódva minden, így kvázi egy homogén pontszimmetrikus képet látsz (ami technikailag állónak mondható, hisz nincs semmi, ami láthatóan körbe körbe forogna - persze az ember azért tudja, hogy forog, mert látja, hogy el van mosódva a felni, ahogy váltakozik az üres és a teli rész), de az nem az az álló kép, amit mondjuk kamerával adott mintavételi frekvenciával (vagy fps-sel) kapsz. Mert ugye akkor egy az egyben éles állóképet látsz. De ezt szabad szemmel nem fogod látni, hidd el. Nincs olyan, hogy valaki látja, valaki meg nem. Max akinek kamera-implantátum van a szeme helyén. Terminátor :D

[ Szerkesztve ]

(#293) Shanyy


Shanyy
csendes tag

Nem elég, hogy azt a rohadt 23,976 Hz-et meg a 29,97 Hz-et (aka 24 Hz és 30 Hz) nem lehet kiölni a filmiparból, az egyetlen valódi mozgásélményt biztosító médiumot, a játékot is le kell korlátozni. Zseniális! Szerencsére az Ubisoft nincs monopolhelyzetben, mint mondjuk a Microsoft meg az Apple a saját területén, így ha baromságot csinálnak, azt nem szükségszerűen szívja meg mindneki.

Van a közízlés, és van, akinek van ízlése.

(#294) ledgeri válasza HussarF (#292) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja hát persze én sem állónak gondoltam "szinte tapintható élekkel", mert szét van mosódva, mint állat :B , de főleg ritka-küllős autóknál, ventilátorotoknál, ha növelem a sebességet (amennyire emlékszem nap fényben is) látszik ahogy el-el éri A bizonyos frekvencia többszörösét...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#295) HussarF válasza ledgeri (#294) üzenetére


HussarF
addikt

Én továbbra is azt mondom, hogy ilyet közvetlenül szemmel nem lehet látni, de azért megnéznék egy megemelt autót, ami elkezdi felfelé pakolni a sebességeket. Ki tudja... Fizikusként nem mondhatom azt kísérlet nélkül 100%-ra, hogy valami így van, vagy úgy. De amúgy egy kis kutatással biztos fel lehetne erről értékes információkat lelni a neten. Ha lesz egy kis kedvem, lehet meg is kutatom kicsit.

(#296) Nexus999 válasza KAMELOT (#291) üzenetére


Nexus999
csendes tag

PC szemszögből nézed a konzolok felépítését, és működési elvét.

(#297) Shanyy válasza Nexus999 (#296) üzenetére


Shanyy
csendes tag

Oké, hogy jobban van optimalizálva a szoftver az adott hardverre, de akkor is satnya hardver van mondjuk egy X éves PS3-ban. A "NextGen" is egyhamar PastGen lesz. Mondjuk nem igazán értem a konzolok működési elvét, felvilágosíthatsz. :)

Van a közízlés, és van, akinek van ízlése.

(#298) KAMELOT válasza Nexus999 (#296) üzenetére


KAMELOT
titán

Persze! Miért neked jó valami nagy TV-n játszani xar minőségben valami játékot aminek az irányítása is egy nagy nulla!?!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#299) Shanyy válasza KAMELOT (#298) üzenetére


Shanyy
csendes tag

Miért lenne az irányítás egy nulla? Stratégiai játékot mondjuk tényleg csak PC-n érdemes játszani, de az FPS-hez, meg a Fighter-ekhez nem bőven elég egy... Minek is hívják azt, na.

Van a közízlés, és van, akinek van ízlése.

(#300) xtremez


xtremez
aktív tag

30 fps legyen akkor ha nem voltak képesek kihasználni a gépeket. 1080p viszont miért nem lesz meg ? Legalább ps4en?

Más: Abu írtad, hogy far cry 4-nél már libGNM-et és dx11.x kiterjesztéseket használják. Végeredményben miben lesz több így ? Továbbá mennyire befolyásolja a régi konzolokra való kiadás is ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.