Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) #20844032 válasza SunMount3r (#349) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mire a SC kijön, már a következő konzolgeneráció lesz :) Pedig én is várom. (E : D-de beszáltam előre. Ebbe nem)

[ Szerkesztve ]

(#352) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Mondjuk amíg ilyen cégek SZAKÉRTŐNEK NEVEZIK MAGUKAT, nem is csodálkozom, hogy rossz a vélemény a PC-ről!

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#353) SunMount3r válasza SunMount3r (#349) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Csak azt akartam mondani, hogy már közel sem érzem ezt annyira forró témának, mint akár 5 évvel ezelőtt. Szerintem mind két táborból már sokan szívesen lennének "crossover tulajdonosok" is, köztük én is, csak hát azok a bizonyos anyagiak, ugye...

(#354) ryori


ryori
senior tag

Aki a pc-t védi ezerrel, a konzolt meg támadja, annak adnék egy olyan asztali gépet ami olyan hardverekkel van szerelve, ami a konzol kiadásának napján volt a csúcs, és fejlesztés/csere tiltva, és játszon rajta a legújabb játékokkal is 10év után. :P :P :P :P

(#355) cyberkind válasza ryori (#354) üzenetére


cyberkind
félisten

Könnyű megoldani, 720p ultra low minden, pont mint az igp-vel.

Paranormal Cocktivity

(#356) ryori válasza cyberkind (#355) üzenetére


ryori
senior tag

Ultra low minden off 720p vagy kevesebb, ennyire aláadni csak hogy PC legyen?
Valamint folyamatos játékról volt szó, a legújabb játékok hogy futnak egy PC-n ami akkor épült mikor kijött a konzol?

(#357) korion válasza pr3torian (#42) üzenetére


korion
senior tag

köszi,h megfogalmaztad helyettem!

annyit még hozzátennék,h a konzol társasjáték(többen 2-4 joystickkal),míg a pc-t magányosan(ha néznek tuti bénább vagy:)

emlékszem az HD 5670 vgam-ra,azt hittem vmi csúcs,mert 27 ezerért vettem(nem apróztam még) szóval 82 cm hd ready tv-n nyomtam és minden játékot maxra toltam! igaz nem multiztam..és a Fraps-ot se mértem,de nem láttam akadást! azóta olcsóbbak lettek a komponensek!(többet kapsz a pénzedért,időtállóbbak lettek a hardverek!)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#358) cyberkind válasza ryori (#356) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak mondtam egy tippet, nem mellesleg te se hidd hogy a konzol 10 év múlva medium grafikával tolja eléd a képet, elég csak megnézni a Gta 5-öt.

Paranormal Cocktivity

(#359) leeka válasza cyberkind (#358) üzenetére


leeka
tag

Kiváncsi vagyok hogy meddig tudjátok a saját lovatokat
dicsérni :D
(Ezt mind a 2 táborra értettem)

[ Szerkesztve ]

Fear the future !

(#360) slloyd


slloyd
senior tag

Nekem volt ps4 em pc mellett ès azt vettem èszre egy idő utàn ,hogy be sem kapcsoltam hònapokig ìgy eladtam...
Szò szerint àllt rajta a por ùjjnyi vastagon!
Pedig volt hozzà 10 jàtèkom ,kamera,2 joy de egy idő utàn pc-re kezdtem el venni a jàtèkokat mert sokszor a ps4 gtafikàtòl öklendeztem pl. Bf4=720p ,irtò ronda lett.
De mondhatnàm a wach Dogs,Farcry 4 is wagy wolfensteint sajnos ps4 en nem divat az èlsimìtàs sem..
Màr az akkori gèpem többet villantott grafikai szinten amiben egy 2500k volt 8gb rammmal meg egy asus r9 290-el :DDD
Amùgy uncharted God of war miatt kèpes leszek megint venni mert eddig szinte minden ps exkluziv jàtèkot vègigvittem ps3/4 ezek sem maradhatnak ki!
A hagyomànyt viszont nem törtem meg pc-èn sem màr hosszù èvek òta pcèn is xbox 360 wirless joyal nyomom àgybòl ( cod online fps is aminen a joy nem hàtràny nekem) :C

(#361) slloyd


slloyd
senior tag

Bf4 ps4=900p :(

(#362) KaitouP


KaitouP
veterán

ryori:

Pontosan. Épp tegnap elmélkedtem azon, hogy a CoD AW fut, tűrhető grafikával, és folyamatos
60 FPS -el egy 10 éves hardverrel rendelkező PS3 -on. Nem a legszebb, sokszor lassú a textúta betöltés, de egyáltalán nem ultra low settings, és a 60 FPS nagyon ritkán reccsen meg. 10 éves hardver.

Ellenben tavaly előtt a Ghosts el sem akart indulni PC-n, ha nem volt DX11 -es kártyád, vagy ugye a RAM miatt is voltak problémák, de az direkt generált volt ugye, amit meg is oldottak később.

Én különben nem értem a vitát, mindenki játszon azzal, amivel neki jobb. Én játszottam egy kis időt PC -n is, de konzolos vagyok igazából, az az én világom. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#363) slloyd


slloyd
senior tag

Nèhai ps4-em :C

[ Szerkesztve ]

(#364) leeka


leeka
tag

Attól még nem bíztos, hogy le kéne szaroni a konzolt mert nem tud az illető negyedévent 100-et kicsengetni a hardver ”korszerűsítésére”.
Nem mindenki ért úgy a gépekhez, mint itt néhányan, de játszani mindenki szeret.
Attól még ugyan az a játék 720p-n és 1080-ba.

És én ezzel nem vígasztalni akarom magam, csak szégyen hogy szinte a felvágásról szól az egész.
Tipikus Magyar mentalitás.

Fear the future !

(#365) lajthabalazs válasza cyberkind (#358) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Én mostanában a FC4-el játszom boxXbox360-on, és eléggé az az érzésem, hogy 720p, ultra low minden. Nem vártam csodát, és tény, hogy a FC4 fel sem települne egy 2005-ös PC-re, főleg egy olyanra, amit az XBOX akkori áráért rakott össze az ember. De pont azért veszünk PC-t (is) hogy ilyen helyzetben lehessen cserélni ezt azt, Ha azután hogy láttam, milyen gyenge volt a grafikája a FC4-nek XBox 360-on, vennék egy One-t, hogy azon majd szebb lesz, azzal kellene kezdenem, hogy megveszem az FC4-et arra a platformra is (feltételezve, hogy online vettem meg, ahogyan PC-n is jogot veszek és nem lemezt, Steam 4EVER).

(#362) GhostPetya

Egy C2D alapkonfig: használtan 20e Ft, egy GTX460 használtan 15e Ft. Egy PS3 használtan 35e Ft, és mindkettőn elfut a Wolfensten The New Order.

[ Szerkesztve ]

(#366) davidsone válasza leeka (#364) üzenetére


davidsone
addikt

Inkább 2-3 évente majdnem 3éves konfigom van és FullHD felett is vígan eljátszok...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#367) aram01 válasza lajthabalazs (#365) üzenetére


aram01
nagyúr

"Egy C2D alapkonfig: használtan 20e Ft, egy GTX460 használtan 15e Ft. Egy PS3 használtan 35e Ft, és mindkettőn elfut a Wolfensten The New Order."
egy 10 éves konzolon elfut, most rakjál mellé egy 10 éves konfigot, és nézzük meg hogy mi fut el rajta

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#368) leeka válasza davidsone (#366) üzenetére


leeka
tag

És van konfig ami kiszolgál 10évig?
Ez mondjuk azokra igaz akik nem szeretnek azzal foglalkozni hogy milyen vgat vegyen a fizetéséből, aztán a többi nem számít mert se kutya, se macska.

Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Fear the future !

(#369) davidsone válasza leeka (#368) üzenetére


davidsone
addikt

Én csak a negyedévre írtam az "enyhe" túlzás

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#370) #20844032 válasza KaitouP (#362) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én a wolfival szívtam pécén. Nem tudtam a vsyncet beleimádkozni 970-én. Aztán meguntam, megvettem ps4-re is, és azon toltam le.(mondjuk a játék végül nem is jött be)
/amúgy jó a cuccod, végre valaki, aki nem csak a szájkaratét nyomja valami fisemfos konfiggal :D

[ Szerkesztve ]

(#371) leeka válasza davidsone (#369) üzenetére


leeka
tag

Kicsit tulzó volt, de nem 1-2 ember van aki így éli ki vágyait... cserélgeti a vgat mit ha azon múlna a jövője :)

Fear the future !

(#372) davidsone válasza leeka (#371) üzenetére


davidsone
addikt

JaJa! Ez is egyfajta függőség teljesítmény, FPS hajhászás ez a konzolnál nincs jelen (annyira)

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#373) KaitouP válasza lajthabalazs (#365) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez nem 10 éves konfig, ahogy az én PC -m sem, kb. 2009 -es majdnem minden hardver benne, (q8400, gtx 275, 4GB DDR2) és képtelen voltam normálisan működésre bírni egy Battlefield 4 -et rajta úgy hogy ne legyen egy hányás az egész. Azóta nem is érdekel a PC. És most nézd meg, miből áll össze a 10 éves PS3, és jé, ha nem is a legszebb módon, nem is a legrondábbul, nem Full HD -ben csak 720p -ben de az élvezeti értékéből nem von le semmit, elfut rajra egy BF4, Hardline, CoD AW (és jönni fog a BO 3 is), és meg lehet nézni, hogy a 10 éves hardverjéhez képest milyen gyönyörű rajt pár exkluzív cím, például a Gran Turismo 6, Beyond Two Souls, vagy a The Last of Us. Ha el tudnád indítani ezeket egy 10 éves PC -n úgy ahogy egy PS3 teszi, akkor megemelem a kalapom. :) Azért merem kimondani, mert akkor se tudnád ha PC -re is ki lennének adva ezek a programok.

aram01: +1

Moby: ugye? Én ezt untam meg. Mindig is konzolos voltam, a PC az egy kis kitérő volt, de elegem lett az állandó hardver cseréből, meg hogy állandóan szívnom kell a programokkal. Anno a Black Ops 1 -en borultam ki nagyon, amit azzal PC -n műveltek, te jó ég...

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#374) stevve


stevve
nagyúr

Az ugye megvan mindenkinek, hogy ez a 10 éves PC vs PS3 is, ahogy minden összehasonlítás is csupán optimalizáláson múlik? A konzol is egy PC lényegében, még ha kicsit átszabva is (jó, értem, hogy volt cell processzor is), ezért sem értem ezt az egész hisztit. Ez az egész egyedül a szoftvergyártókon múlik, semmi köze ahhoz, hogy 10 éves PC vagy 10 éves konzol. Egyébként pedig aki 10 éves hardveren játszik, az nem is értem, miért háborog. Egy 10 éves autó sem nyújtja ugyanazt, mint egy tegnapi kiadású, ezen mégsem lovagol senki.

Totál felesleges itt az epéniszeket lóbálni, mert ez a kiadók, gyártók pénze és döntése, kár az erőlködésért. Rég ismert tény, hogy PC-n erősebb hardver kell, mert etetni kell a gyártókat és megvenni az új vasat, míg konzolon amúgy is ritkábban jön hardveres újítás.

A beállításokat pedig belövik konzolra, míg PC-n ott a lehetőség mindenre és ezért nyilván látványosabb is, ha nem megy valami.

[ Szerkesztve ]

(#375) #20844032 válasza KaitouP (#373) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én ezzel együtt tudok élni. Ha nem megy az egyiken, majd megy a másikon. Vagy a harmadikon. Valahol csak megy elfogadhatóan. HA meg nem, akkor pénzt sem szabad adni érte.

(#376) davidsone válasza stevve (#374) üzenetére


davidsone
addikt

kb ezzel zárnám a vitát :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#377) oriic válasza stevve (#374) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A konzol is egy PC lényegében, még ha kicsit átszabva is (jó, értem, hogy volt cell processzor is), ezért sem értem ezt az egész hisztit."

Ez a mostani generációra érvényes, Xbox 360-nál, és PS3-nál más volt a helyzet.

Live-Die-Respawn

(#378) lajthabalazs válasza aram01 (#367) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Felhasználóként hidegen hagy, hogy micsoda technológiai teljesítmény van a PS3, XBox360 mögött, hogy 10 éve változatlan architektúrára még mindig képesek a fejlesztők játékokat írni. Ahogyan az sem érdekel, hogy a legújabb PC-k hány számjegyet számolnak ki a PI-ből másodpercenként. Ez a fanboyok (persze nekik jobban esik a szakértő elnevezés, hiszen tudják, hogy hány mag és hány MB van egy PS3-ban, vagy hogy hány shader dolgozik egy Fury-ben) területe. Felhasználóként az érdekel, hogy mit kapok a pénzemért, mennyibe kerül a fenntartása, mi az élettartama, mennyi garancia van rá, milyen lehetőségeim vannak elavulás, meghibásodás esetén, mennyibe kerül frissíteni, játszani rajta, online játszani rajta, stb. Például a fogyasztást senki sem hozta föl, pedig a konzoloknak ez is egy nagy előnye. És senki sem beszélt arról, hogy ha egy konzolnak meghibásodik a videokártyája, memóriája, alaplapja, akkor szinte jobb eldobni, mint javítani, míg PC esetén ezek mindegyike egy egyszerű alkatrész-csere. Pedig ezek az értelmes kérdések: mennyibe kerül.

Hiába vagyok mérnök, nem fogok csak azért megvenni egy eszközt, mert lenyűgöz a műszaki tartalma. Fogyasztóként az érdekel, hogy mi a költsége, és mi a szolgáltatás-minősége. Mellesleg pedig a környezet-terhelése, szociális hatása.

(#374) stevve

Akkor epénisz, ha mint technikai vívmányt emlegeted, hogy még mindig elviszi. Megvettem a teljes MW sorozatot PS3-ra, és nem nagyon látszott a grafikai előrelépés. Far Cry 2-3-4 szinte ugyanaz volt XBox360-on, ami nem is csoda, hiszen ennyit tud a konzol. De játékosként azt kell ebben értékelni, hogy ha kicsit csúnyábban is, de megkaphatod a játékélményt a 10 éves gépedre, és ez számít.

Kicsit úgy tűnhet, mintha nem tudnám eldönteni, hogy akkor most a PC vagy a konzol pártján állok. Én az ésszerűség pártján állok. És amikor egy középkategóriás videokártya áráért konzolt lehet venni, és a használtjáték piacon 1000Ft-ért lehet "kölcsönözni" a régebbi címeket, akkor az ésszerű. És amikor Steam-en 90% OFF lehet kapni a néhány éves címeket, a Humble Bundle-ön meg szinte ingyen jó kis Indie játékokat, és a céges laptopon elfutnak, akkor az is ésszerű. És az is ésszerű, hogy 4k felbontáson játszon, aki látott 4k-s kijelzőn 4k-s tartalmat, az nem tagadhatja, hogy szebb, az meg, hogy megéri-e, csak bér kérdése. És az is ésszerű, hogy valaki szeretné betenni a lemezt, hátradőlni és játszani, arra az 1-2 órára, amit hetente rá tud szánni, a helyett hogy drivereket telepítene, és beállításokat húzogatna.

[ Szerkesztve ]

(#379) mlinus


mlinus
őstag

A konzolok se csodatevők, sokat számít az hogy az emberek általában 2 méterre a tv-n játszva nézik a grafikát. Monitoron, közelről általában kilóg a lóláb. PS4 és PS3 között ég és föld a különbség azonos játékokban is, pedig tv-n annyira nem látszik. Jobban skálázódik az alacsony felbontás, meg nem is látszanak annyira a részletek.

példa így néz ki a last of us ps3 verziója. Kicsit illuzióromboló :D

(#380) #20844032 válasza mlinus (#379) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mi ezen az illúzióromboló?

(#381) Dilikutya válasza KaitouP (#373) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi volt a baj az első Black Ops-al?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#382) #20844032 válasza mlinus (#379) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem ezen semmi illúzióromboló nincs. Egy idősődő hardver egyik legszebb játéka. A maga helyén kezelve, saját környezetében, szép, egységes, homogén, és magas minőséget képvisel.
A remastered...na az sok helyen illúzióromboló.

(#383) mlinus válasza #20844032 (#380) üzenetére


mlinus
őstag

Mert nem így néz ki a TV-k képernőyjén. Viszont maga a PS3 ezt a grafikát nyomja ki magából. Rengeteget számít az, hogy monitoron, pár centire a képernyőtől, vagy hogy fotelben 1-2 méterre egy TV-n játszol.

(#384) #20844032 válasza mlinus (#383) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem értem miért ne így nézne ki a tévé képernyőjén. Miben más mint tévén, vagy monitoron, vagy akárhol? 1-2m-ről az átlagtévé (monjduk 42-es) látható pixelmérete bőven a monitoréval pariban van.

(#385) aram01 válasza mlinus (#383) üzenetére


aram01
nagyúr

én 2 méterről nyomom 55"-on az Xo-t, hát jobb mint 60 centiről a 28-as monitor :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#386) davidsone válasza aram01 (#385) üzenetére


davidsone
addikt

Én is kényelmesben tolom: fotel/ágy, kontroller, 32" TV, PC ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#387) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Látom még megvan a színvonal, hozza magát a PC-s és a konzolos krém is a sztereotípiáival. De miért is várnék mást igazából...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#388) stevve válasza lajthabalazs (#378) üzenetére


stevve
nagyúr

Pont ez a lényeg szerintem is, nincs igazán két tábor, éles választóvonal.

(#389) idegen lény válasza Csapoati (#251) üzenetére


idegen lény
őstag

"mơkusvakităsos monitorok" ês "hipergamerek" :)) Jơl beszêlsz! Ezt az "egy jơ, konzolhoz valơ TV sokba kerưl" meg 1440p-s monitor kell egy hardcore PC gamernek, nem is êrtem (mindenki tudja, hogy a tablet, a telefon, sôt, mêg a konzol is PC, de mêgis az asztali PC az igazi PC, az összes többi csupăn specializălt illetve butitott PC, ezêrt PC alatt ăltalăban az asztali gêpet êrtjưk, mivel nincs is ră măs szơ). Egy sima, FHD TV tökêletes konzolhoz, PC-hez egyarănt, ês mêg TV is! Ês az, hogy egy PC 2 êv alatt elavul, okê, ês mi nem avul el manapsăg 2 êv alatt? Viszont egy 2 êves PC is simăn lekörözi bărmelyik akkor megjelenô, vadiưj, nextgen konzolt (manapsăg), ês mindent tud, amit egy konzol, az exkluziv jătêkokat kivêve.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#390) aram01 válasza idegen lény (#389) üzenetére


aram01
nagyúr

cseszheted ha szarul futnak rajta a játékok, ebbe untam én is bele

(#387) tDr1v3r: köszönjük :C

(#386) davidsone: élni tudni kell :D

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#391) #20844032 válasza idegen lény (#389) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kb minden második poszt valamilyen módon az árakról, meg ésszerűségről szól, racionalitásról, használhatóságról, stb.
Ez egy hobbi. Kit érdekelnek ezek? :D Egyetlen releváns kérdés van, ha valami videójátékkal kiadásról van szó: megengedhetem-e magamnak. Ha igen, és szeretném, telibekettétorkonszarom hogy mennyi idő alatt avul el vagy nem, jó "befektetés"-e vagy sem, használható-e másra, tudok-e vele almáthámozni, vagy mozijegyet rendelni vele, vagy jó lesz-e 10 év múlva, vagy hogy egy másik hasonlótól, amelyiket épp nem akarom, jobbat, vagy többet kapnék többérrt, vagy kevesebbért. A szabadidőm egy részének eltöltéséről van szó, sokkal fontosabb és értékesebb, mint ezek bármelyike.

(#392) Shing válasza KaitouP (#373) üzenetére


Shing
őstag

Miért kellene egy 10 éves PC-nek ugyan úgy futtatnia a játékot mint a konzolnak? Teljesen más a kettő, PC újítással úgyis kell "küszködni", bármin játszol. De persze itt mindenki 8-10 éves Intel E2160 meg Athlon X2 csodákkal gépezik.
6 éves középkategóriás hardverek így bírnak egy mai játékot. [link]
Ennyire kell hardvert cserélgetni. De tudom, ha PC-n játszik az ember valamiért rögtön elvárt lesz a max grafika, konzolnál meg kit érdekel.

(#393) Tuomas válasza Shing (#392) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem ugyan úgy kéne futtatnia, hanem futtatnia kéne. Egy 10 éves konfiguráción (hardvercsere nélkül) próbáld elindítani a GTA V-t, a FIFA 15-t (amik ugye futnak xbox 360-on, vagy ps3-on) Elárulom, a fifa 15 az én 3 éves középkategóriás pc-men már nem indult el. Se medium, se low, se semmilyen grafikán.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#394) mlinus válasza aram01 (#385) üzenetére


mlinus
őstag

Én is ezt írtam gyakorlatilag. A konzolok ideális környezetük az, hogyha tv-n nyomod, 1-2 méterről. Miért? Mert a tv jobban skálázódik, és nem látszanak annyira a részletek ilyen távolságból ami monitoron talán zavaró lenne. Ez hatalams előny a konzoloknál a grafikai minőség szempontjából. Directfeed anyag sokkal kevésbé impozáns mint élőben, PC-n azonban (hacsak nem rakod ott is ki tv-re, természetesen lehet!) sokkal zavaróbb ha recések az élek, vagy ha nem natív felbontásban megy a játék.

Más.

Most jutott eszembe valami az arkham knight PC verziójával kapcsán. Ez nem vert anno nagy vihart, pedig szerintem ez is elég vicces.

Shadow of Mordor PS3

A warner ott spórol ahol csak tud sajnos :(

(#395) axton válasza Tuomas (#393) üzenetére


axton
tag

Jo bocs, de ez faszsag. Nincs semmilyen elvaras aminek meg kene felelnie a pcnek ilyen szempontbol, a mostanaban megjeleno ps3 es x360 portok iszonyat igenytelenek. Masreszt milyen geprol van szo? Kicsit kamuszagu az hogy nem indult el a fifa, mar bocs. Vagy user error.

(#396) mlinus válasza Tuomas (#393) üzenetére


mlinus
őstag

ezt a 10 éves dolgot szerintem ássuk el. Szerintem senki se állította hogy van olyan 10 éves PC amivel ma jól tudsz játszani.

Mondjuk msá kérdés, hogy ha csak PS3 vagy X360 lenne a birtokomban, akkor is inkább játékvásárlás helyett gyüjtenék arra, hogy vegyek egy új generációs konzolt, mert már nagyon eljárt az idő felettük.

Egyébként a FIFA 15 minimális követelménye:

Operációs rendszer: Windows 7, 8, 8.1 - 64 bites
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2,4Ghz
RAM: 4GB
Merevlemez tárhely: 15 GB
Támogatott videokártyák: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11

Ez nem egy 3 éves középkategóriás gép, hanem egy 6 éves középkategóriás gép. Szóval nem stimmel valami nálad.

(#397) Shing válasza Tuomas (#393) üzenetére


Shing
őstag

Én azt mondom, hogy nem elvárható 10 éves PC-n játszani. Ez egy hülyeség, mert teljesen más a kettő. Egy 10 éves PC-t még akkor is lecserélsz ha netezel.
3 éves középkategóriás hardver az minimum egy HD7850, i3-2130 páros. Ha neked ezzel el sem indul egy játék, akkor nagyon rosszul csinálsz valamit. A GTA5 köszöni, de szépen elfut 6 éves hardverrel FullHD-ben. [link]

(#398) Dilikutya válasza mlinus (#396) üzenetére


Dilikutya
félisten

10 éves PC-t napjaink játékaira! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#399) Tuomas válasza axton (#395) üzenetére


Tuomas
addikt

Na most akkor egyik hozzászólásban az van, hogy egy 6 éves medium gépen tökmindegymilyengrafikán elfut a witcher 3 most meg az van hogy az előző generációra igénytelen. Mert milyen legyen? Szerinted hányan vették meg az előző hsz-emben írt 2 játékot az előző generációra? Szerintem jópáran, mert nem a grafikára verik, hanem a játékélményre.
"Masreszt milyen geprol van szo? Kicsit kamuszagu az hogy nem indult el a fifa, mar bocs. Vagy user error."
Imádom az ilyen hozzászólókat, akik látatlanba osztanak, ki mennyire ért dolgokhoz
Core i3, 8gb ram, gf 410 1 gb videokártya, 250 gb ssd, win 8.1. És az új ignite engine miatt nem indul el, nyilván a videokártyát nem támogatja, ezzel nem tudok mit kezdeni, csak ha kicserélem. Fifa 14 még futott, 15 már nem. És nem, nem a torrentről levarázsolt verzió nem indult el.

We were here

(#400) idegen lény válasza xtro (#254) üzenetére


idegen lény
őstag

Elărulnăd nekưnk, egyszerư halandơknak, hogy mi ez a 60 ezer forintos konfig., ami simăn very a PS4-et?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.