Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) joysefke válasza ruti (#33) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Tehát ár/értékben a konfig többi eleméhez illő, használt kártyákat "ajánljatok". HD7870? HD7950? GTX670? ...? vagy 256 bites mem.vez. alatt is vannak csodák?

Amire pénzed van. Egyébként pedig vannak csodák, nekem egy 660 OC volt /i5 3550 mellett/, meg voltam vele elégedve, kihasználatlanság miatt elpasszoltam.

-Apróban nagyon jó az ár/érték arányuk szvsz 40 körül vagy kevéssel alatta jutsz hozzá, bár egy további áresés sem kizárt. Mindenképpen gyári OC verziót vegyél, mert húzni ezeken nem nagyon lehet/érdemes. Természetesen kiskergarral vedd

-Kicsit drágább és játéktól függően kicsit gyorsabb a HD7870 GHz. Ha veszel, mindenképpen újabb modellt vegyél sok hátralévő garral (az öreg Sapphire-okkal volt gond), az új reviziót javították azt nagyon dícsérik, és általában jobban húzható mint a GTX660. Egy további áresés az új Radeon széria miatt szintén nincs kizárva (ugye a 7870-et újracsomagolják R270X néven)

-Másik ár/érték bajnok a HD7950 Egy áresés az új Radeon széria miatt szintén nincs kizárva (az R280X és a 7870 alacsony árai miatt)

Többi GTX 660-on kívül a többi Nvidiáról nem tudok nyilatkozni, csak annyit, hogy a 660Ti egy picit gyorsabb volt a 660OC/HD7870GHz-nél, kb a 7950 szint alatt van kicsivel, de az árát nem követem...

J.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.