Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A kedves Szalai" könnyen nyilatkozik, hiszen arról papol, hogy kinti csapatokban kell játszani, hogy egy focista érjen valamit. Ő ugye a Schalke csapatának tagja, így érthető, hogy ezt szajkózza. Abban a megjegyzésében viszont nagy igazság van, hogy nincs saját nevelésű játékosunk, aki felnőhetne a feladathoz.

Amondó lennék, hogy kéne egy új Baróti Lajos. Nála rend volt, azóta sem értünk el olyan sikereket, mint az ő irányítása alatt.
Mondok mást. Mezey György sem lenne rossz választás, '86-ban az ő vezetésével jutottunk ki Mexikóba, a VB-re. Hogy aztán a szakácsra kenték a magyarok szégyenteljes vereségét, az már nem az ő hibája.
Páran biztos felszisszennek, de Csank János sem mellékes figura. Képes volt a Vác lezüllött csapatából bajnokot faragni.

Ja, hogy Szalai...
Könnyen jár a szája, nem kellett átélnie a szégyent. Ha részese lett volna a vereségnek, biztos másként nyilatkozna.

Vladi: Értem én, amit mondasz, csak az anyagiakban tér el a véleményünk.
Hova a faxba kell az a sok milliárd? Csak nem arra gondolsz, hogy ennek a renyhe csürhének többet kell fizetni, hogy produkáljon?
Ismét csak Hofi ide vonatkozó megszólalását tudom figyelmedbe ajánlani.
- Tud úszni?
- Nem.
- Ha adok egymilliót, akkor tud?
- Nem.
Nem milliárdok kellenek a fociba, hanem kemény kezű vezetők, akik gyomlálják a gazt, és nevelik az életképes palántát.
Cukorka, korbács.
Teljesítesz? Elismerjük, jutalmazzuk.
Sumákolsz? Takarodj!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.