Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már a hatodik kérdésnél tartunk:
Miért nem mondják meg a nők egymás szemébe, hogy nem áll jól neki az a ruha, amely rajta van, és miért tárgyalják ki a háta mögött?

Szemtől szembe:
- Jaj de cuki, hol vetted?
- Ó, ez már több éves ruha...
- Akkor is tündéri, de tényleg.

Elment a büfébe:
- Láttad hogy állt rajta az a rongy? Majd szétreped a v**agán, a mellén meg lötyög.
- Ja. Én fel nem venném...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#152) tildy válasza Vakegérke (#151) üzenetére


tildy
nagyúr

Mert a nok nagy resze ilyen. En akkor dicserek, ha valami tenyleg jol nez ki.
Kulonben nem...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#153) Ice!?


Ice!?
őstag

Az is érdekes, hogy a szakítást egy smsel elintézik.

(#154) Vakegérke válasza Ice!? (#153) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jegyeztem, lehet, hogy majd ez is kérdés lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#155) Wictor


Wictor
senior tag

6. kérdésre a válasz:

Mert nem szeretnék megsérteni a másikat és úgy gondolják, hogyha a hátuk mögött tárgyalják ki a személyt, akkor nem jut majd el az adott személyhez. Csak arra nem gondolnak, hogy akivel kitárgyalják a másikat, az is pletykás és továbbadja az infót annak, akit kitárgyaltak. Szóval azt akartam mondani, hogy... elfelejtettem... :DDD

(#156) Vakegérke válasza Wictor (#155) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy helyen sántít a dolog, de jól gondolkodsz. :K

A pletyizők egyike sem fogja az érintettnek elárulni, hogy áztatták, hiszen akkor önmagát is lebuktatná. Viszont elmondja másnak, aztán némi láncreakció után visszajut a pletyi az áldozat fülébe.
Tuti rosszul fog esni neki a dolog, és mivel nőből van, biztos, hogy bosszút áll. Pletyi ezerrel, szemtől szembe pedig negédes mosoly. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#157) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hááát...

Nagyon úgy tűnik, hogy nincs értelme további kérdéseket feltennem, holott lett volna még egynéhány.
Ha senkit nem érdekel a dolog, akkor nincs értelme folytatni.

Mindenkinek köszönöm, aki részt vett ebben a "kivesézésben", játékban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#158) Csillag5 válasza Vakegérke (#157) üzenetére


Csillag5
újonc

Nem szeretek pletykálkodni, de szeretem ezt a topicot, úgyhogy neeeeeeeeeeeee!! :O

(#159) Vakegérke válasza Csillag5 (#158) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én boldogan éltetném, és tenném fel újabb kérdéseim, de ha nincs érdeklődés, akkor semmi értelme.
Hidd el, én sajnálnám a legjobban, ha ez a jó kis traccsparti véget érne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#160) Tulipanti


Tulipanti
tag

A 6.kérdésre: Aki olyan igazi barátnő, annak megmondja az ember, hogy ez nem neked való. Csak az a baj, hogy van olyan is, akinek megemlíted és megsértődik, hogy mégis hogy mondhatsz ilyet. És ilyenkor van az, hogy nem szólsz többet és mással beszéled meg. Legalább is szerintem. :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#161) Vakegérke válasza Tulipanti (#160) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már vagytok néhányan, akik reményt adtatok, hogy érdemes folytatni. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#162) Tulipanti válasza Vakegérke (#161) üzenetére


Tulipanti
tag

Szerintem érdemes! :)

Az ötödik kérdésre azt tudom mondani, hogy én általában elmondom a Páromnak amit hallok, tudom, hogy mit fog érdekesnek tartani, de azért elmondok mindent. :) Egyszerűen csak úgy jön a dolog, de úgy vettem észre, hogy nem zavarja. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#163) Vakegérke válasza Tulipanti (#162) üzenetére


Vakegérke
veterán

Holnap lesz következő kérdés, megígérem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#164) Wictor válasza Vakegérke (#163) üzenetére


Wictor
senior tag

Várom. :R

(#165) qantum


qantum
senior tag

sziasztok !
még a 6 hoz- "mert a pasivadászatban , mint ellenfél ki is húzhatom, mert úgy is szarul néz ki, és nehogy már én mondjam meg neki mit is kellene felvenni " :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#166) Vakegérke válasza qantum (#165) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hümm.
Lehetne gálánsabb is a barátnő. Könnyű legyőzni az úgyis sz*rul kinézőt. Segítsen neki a ruha választásban, és sokkal jobb íze lesz győzelmének, hiszen már nem szürke egérke az ellenfele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#167) qantum válasza Vakegérke (#166) üzenetére


qantum
senior tag

akkor esetleg, ha zero félnie valója volna, de nem lehet tudni alapon .... :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#168) Vakegérke válasza qantum (#167) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó. Akkor hitesse el azt ellenfelével, hogy egy sokkal pocsékabb, előnytelenebb ruha a jó választás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#169) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tessék, itt a hetedik kérdés:
Miért cibál el életünk párja ruhát vásárolni, ha ugyan megkérdez minket, hogy tetszik-e a ruci, de még véletlenül sem azt választja?

Ez bizony személyes tapasztalat. Sok próbáról van szó, csak kettőt emeltem ki.
- Na, és ez?
- Hááát... Nem rosz, de ne ezt.
Átöltözés, részemről unatkozás.
- És ez?
- Na ez az, sehova tovább! Nagyon tetszik!
- Ezt csak úgy mondod.
- Nem, ez tényleg jól áll neked.
Ismét unatkozás, aztán irány a pénztár.
Otthon kiderült, hogy azt vette meg, amelyet elleneztem.
Miért?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#170) qantum válasza Vakegérke (#169) üzenetére


qantum
senior tag

:) erre nem tudom a választ,de nálunk is hasonló van, mindig kikéri a véleményem, minden rucit meg kell néznem :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#171) Vakegérke válasza qantum (#170) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt veszi meg, amelyik tetszik neked? Mert ugye ez a kérdés (egyik) lényege.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#172) Vakegérke válasza Vakegérke (#169) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiegészíteném a kérdést.
Miért mondja szívünk csücske, hogy nincs egy felvehető rongya, ha a tároló rekeszeket 90%-ban az ő ruhái foglalják?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#173) habo2 válasza Vakegérke (#172) üzenetére


habo2
csendes tag

mert szeret minden nap másik ruhában mutatkozni :U

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#174) Vakegérke válasza habo2 (#173) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez már anyagi vonzat. Ki bírja ezt pénzzel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#175) Tulipanti


Tulipanti
tag

7. kérdés: Nem szeretek egyedül vásárolni és a Párom mindig segít mi áll jól és mi nem. Én hallgatok a véleményére. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#176) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Vakegérkém! Ezt a titkunkat fejtsd meg! ;) :P

(#177) Vakegérke válasza művésznő4 (#176) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, hogy "csak úgy"?

Nézd, nálunk is volt ilyen eset nem egyszer, nem kétszer.
Anyucim hozzám bújt, a 168 centis, 65 kilós támaszhoz, és csak sírt, csak sírt.
Ez amolyan lelki szelep. Kicsordul a bili, és akkor jövünk rá arra, hogy milyen jó, ha van kinek a nyakába borulnunk sírni.

Szóval csak úgy.
Netán zsarolásképp.
Figyelj rám!
Sajnálj!
Bőgni akarok, vígasztalj!
Vígasztalásra vágyom, tehát bőgök!

Hirtelen nem jut eszembe több indok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#178) Tulipanti válasza művésznő4 (#176) üzenetére


Tulipanti
tag

:C Érdekes kérdés!
Én mondjuk csak úgy nem szoktam sírni. Az állatos filmeken azonban mindig elsírom magam, úgyhogy megfogadtam, hogy soha többé nem nézek olyat... :N

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#179) Wictor


Wictor
senior tag

7. kérdésre:

- Tetszene a ruha Neked, édesem? (nő kérdi)
- Na ná, jól mutat!
- Akkor majd Te megveszed szépen Nekem legközelebb ajándékba... (gondolja a nő és tovább válogat) ;]

[ Szerkesztve ]

(#180) Csemike


Csemike
csendes tag

"Férfi és nő hogyan is érthetné meg egymást, hisz' mindkettő mást akar: a férfi a nőt, a nő a férfit." :U

(#181) Vakegérke válasza Wictor (#179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rávilágítottál arra, amire nem is gondoltam. Lám, jó ez a fejtegetősdi. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#182) qantum válasza Vakegérke (#171) üzenetére


qantum
senior tag

általában , igen

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#183) qantum válasza művésznő4 (#176) üzenetére


qantum
senior tag

az én párom nem egy sírós fajta , kemény mint a vídia, nálunk más csak van , a csak azt jelenti ," mert én azt akarom " , csak nincs kimondva :)
Wictor - nem csak gondolja, mondja is :)
Csemike - vagyis ugyanazt, a másikat (de ez néha megbukik ) :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#184) tildy


tildy
nagyúr

A 7. kérdés úgy hülyeség ahogy van.

Én is elcibálom páromat vásárolni, mert a férfiak valóban jól látják mi áll jól nekünk. Eddig az olyan ruhák, amikre párom is rábólintott(vagy faterom, tökmindegy) mindig olyanok voltak, amiket évekig hordtam.
Van amikor egyedül megyek, de akkor is próbálom úgy nézni a dolgokat , felveszem -kicsit is nem áll jól, vagy kövérít, akkor marad. Hiába olcsó. Marad a boltban. Csak olyan ruhát vezsek meg, ami jól áll. És ilyen ruha vásárlásban legjobb partner a férfi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#185) tibi666 válasza tildy (#184) üzenetére


tibi666
senior tag

nyugi, tudjuk, te mindenben kivétel vagy. :)

(#186) Vakegérke válasza tildy (#184) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te gyakorlatias vagy, ahogy a lányom is, meg nagyon sokan mások. Pozitív tulajdonság. :K

Nos, ebben a topicban általános logikai bukfencekről beszélgetünk, sztreotípiákat boncolgatunk.
A nő, az Isten áldotta nő gondolkodás módja a rejtély. Megfejteni nem tudjuk, csak próbálkozunk megfejtésével.

Szóval a 7. kérdés nem is olyan hülyeség, mint azt a reakciók is igazolják. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#187) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már a nyolcadik kérdésnél tartunk, amelyet Ijk barátunk tett fel:
A nők hogyan képesek egy kétmondatos történetet fél órában elmesélni, mindenféle érdektelen részletekbe belelovagolva, hogy néha még a fonalat is elveszítik?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#188) tibi666 válasza Vakegérke (#187) üzenetére


tibi666
senior tag

kommunikatívabbak, semmi extra. én is sokat tudok beszélni a semmiről.

de ez baj? te örülnél neki, ha elmesélné a napját annyiban, hogy ettem, melóztam, szartam, ennyi? vagy szívesebben hallgatod szíved választottjét beszélni?

(#189) Wictor válasza tibi666 (#188) üzenetére


Wictor
senior tag

Mondjuk ez igaz, az egyszavas "történeteket" én sem szeretem, lekezelőnek, flegmának tűnik tőle a válaszadó. Ha kérdeznek valamit, arra normális választ kell(ene) adni.

[ Szerkesztve ]

(#190) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Én is tudok ilyet. Csak hangulat kérdése. Ha belelkesedek, akkor annyit beszélek, hogy belefárad a szám. A fonalat elveszteni is nagyon tudom. Sőt! Egyre jobban.

(#191) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Feleségem (Isten nyugosztalja) nem volt kiművelt fő, olvasottsága nem volt túlzott. Azonban volt egy könyv, amelyet képes volt kiolvasni, és annak tartalmát meg akarta osztani velem. Mesélt, csak mesélt, és bizony elvesztette a fonalat, tehát kezdte onnan, ahonnan úgy vélte, hogy érthető lesz a történet. Ez bizony nem egyszer fordult elő, így napokig tartott a mese, én pedig hallgattam türelmesen. A végén feladta. Már ő sem tudta, hogy honnan indult, hol tartott, és hol akarta befejezni.
Anno úgy gondoltam, hogy egyszer elolvasom a könyvet, ha már ennyi fáradságot ölt bele feleségem.
Ma már úgy gondolom, hogy soha nem fogom elolvasni. Maradjon feleségem mesélésének emléke, amelyből egy kukkot sem értettem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#192) művésznő4 válasza Vakegérke (#187) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Háát....erről tudnék mesélni....:DDD:B

[ Szerkesztve ]

(#193) Alg


Alg
veterán

Nah ide is betévedtem :)

Szerintem ez nem csak a nőkre jellemző, mellesleg én szeretem az ilyet hallgatni - főleg ha fontos nekem a "mesélő". :B

De: Miért mondja nekem egy nő (lány?) hogy "nem járnék jól vele"... :F

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#194) Vakegérke válasza művésznő4 (#192) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor mesélj, kérlek. Naaa, lécciiii..... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#195) Lengyi válasza Vakegérke (#187) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Tán szeretik hallgatni szép hangjukat :)

(#196) Lengyi válasza Alg (#193) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Nem biztos magában, nem akarja, nem lát benne fantáziát. Másra nem tudok gondolni

(#197) Vakegérke válasza Alg (#193) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdésed jól jöhet ebben a topicban, téma lehet. Ám gondolataiddal megfűszerezve kifejthetnéd bővebben.
Legyen kérdés? Priviben várom válaszod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#198) tildy válasza Vakegérke (#186) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha vannak ilyen gyakorlatiasabb nők, mint pl. a lányod is, akkor miért kell általánosítani?

Hm, l3het el kéne gondolkodni egy olyan topik megnyitásán, hogy :
1. kérdés: miért várja el a férfi, hogy a nők mossanak főzzenek takarítsanak, miközben az ő házimunkájuk kimerül a havi egy alkalomban?

2. Miért lusták a férfiak?

3. Miért fontosabb másoknak segíteni nekik, mint a saját párjuknak?

4. Miért gondolják a férfiak, hogy a nőket a ruha cipő vásárláson kívül más nem is érdekli?

5 Miért veszik fel a napok óta hordott a pólót/ nadrágot a férfiak mégegyszer?

6. miért kell mindig , mindenből a legjobb? Nem elég hosszú a szerszám?

És még sorolhatnám.
Sztereotíp, sztereotíp, sztereotíp... Ez is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#199) tibi666 válasza Alg (#193) üzenetére


tibi666
senior tag

mert nem akar megsérteni, így finoman terel el magától. csak sokaknak ez nem esik le.

(#200) művésznő4 válasza tibi666 (#199) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ez bizony igaz...:U
Nagyon nehéz egy kedves fiú szemébe mondani, hogy nem szeretnék tőle többet "barátságnál"...:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.