Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm

Hozzászólások

(#2151) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szép volt, jó volt, vége. Mondhatni, jó helyre került a pénz. Gratula, Gábor. :)

Akit érdekel a NyalóVilág 8, azt szívesen látom, az írás már kész. Ősszel be kell indulnia a játéknak.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2152) #41133696 válasza ¤Envy¤ (#2146) üzenetére


#41133696
törölt tag

Csak valószínűsíthetjük, de teljesen bizonyosan nem jelenthetjük ki, hogy az volt a (meg)döntő momentum :D

Amit szintén valószínűnek tartok, hogy Gergő tényleg depresszióra hajlamos (amit a szociális körülményei fel is erősítenek), erősen introvertált személyiség.

(#2147) Vakegérke :DDD

Most egyébként komolyan, ha ott az alkalom, és az biztos, a 20 milla meg vagy vagy...

Simán lehetett volna az is, hogy kihagyja a lehetőséget, és akkor is Gábor nyer.

Így legalább egy jó nővel volt egy kis "bohóckodása" :)

(#2148) antikomcsi: Ja, egyébként ők nem igen fognak kamatoztatni ebből a földműves realityből, főleg nem annyit mint a VV-sek, pedig azért itt sokkal komolyabb körülmények voltak.

[ Szerkesztve ]

(#2153) Vakegérke válasza #41133696 (#2152) üzenetére


Vakegérke
veterán

A farmon melózni kell, a NyalóVilágban meg be vannak zárva viszonylag szűkös területre. Kérdés, hogy melyik a jobb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2154) King Unique


King Unique
titán

Bár a teljes csapatból nem feltétlenül volt az első számú kedvencem, de a finálés mezőnyből már igen és örülök, hogy Gábor nyert. :C A végére mondjuk az a kis műsor nem kellett volna. Attila meg nagyon, de nagyon szurkolt. :DDD

Gergő azért méltósággal viselte a vereséget. Ahogy ott ült szótlanul, nincs hová mennie stb., még kicsit sajnálta is az ember.

Amúgy azt még mindig nem tudom megérteni, hogy a végére mért csinálták azt a kis lepedőakrobatikát?? Totál egyértelmű volt, hogy nagyrészt ennek köszönhetően is úszott el a két érintett győzelme... szerintem vannak annyira taktikusak és van annyi magához való esze mindkettőnek, hogy a döntő előtt csak úgy nem csinálnak meg egy ilyet. Nagyon jól tudták, hogy ott a kamerák és, ha valamit, akkor egy ilyet biztosan beraknak a műsorba. Szóval nagyon érdekes ez az egész, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#2155) #41133696 válasza King Unique (#2154) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az ösztön nagy úr.... aki nemi erőszakot követ el az tudhatja, hogyha elkapják többet fog ülni évben, mint amennyit élvezett percben mérve :D

Attila viselkedését meg betudom annak, hogy feltűnési viszketegsége volt, mert egyébként úgy ugrált, mintha valami VV beszavazóban, rokonáról lett volna szó :D

Szexen bukta el a Farmot a nagy esélyes

[ Szerkesztve ]

(#2156) King Unique válasza #41133696 (#2155) üzenetére


King Unique
titán

Nem biztos, hogy itt pusztán csak erről lenne szó. Ennyi erővel előtte is akármikor megcsinálhatta volna, vagy akár Brigivel is belecsaphattak volna rendesen a lecsóba. Illetve egy ilyen fegyelmezett játékos, aki végül is ennyire ura az érzelmeinek és ~ 2 hónapig képes ezt fenntartani, kétlem, hogy a végén engedne a puszta párosodási ösztönének. Itt talán valami más is lehet, de ahogy más műsorok érdekes momentumainál, úgy vsz ennél sem fog soha kiderülni... Ha mégsem erről van szó, akkor pedig eleve hatalmasat hibázott és magára vessen, mert amúgy akár nyerhetett is volna.

Amúgy a linkelt cikkben ez a rész nagyon ütős, korábban erre céloztam én is: :C

"pedig a nézők hajlamosak olyanokat megjutalmazni, akik semmit sem tettek a nézettségért, akikről öt percet sem lehetett összevágni, csak elvoltak biodíszletként "

[ Szerkesztve ]

(#2157) Vakegérke válasza King Unique (#2154) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Gergő azért méltósággal viselte a vereséget. Ahogy ott ült szótlanul, nincs hová mennie stb., még kicsit sajnálta is az ember."

Én valahogy nem tudom sajnálni. Egyedül az ő hibája, hogy van egy vödör adóssága, és nincs egy fedett hely, ahol álomra hajthatná a fejét.

Azt mondja, hogy nem erre az eredményre számított. Mégis mire gondolt? Majd meglapul, szép csöndben kipipálja a bent töltött napokat, aztán a végén felveszi a 20 milkót, és ennyi?

Nagyon egyszerű lett volna népszerűséget kovácsolnia. Kicsit barátságosabb magatartás. Ha valakinek kevés a kaja, akkor ha csak egy falatot is, de adok neki az enyémből. Ha valakin látom, hogy gondban van, szomorú, pár vigasztaló szó. Ha valaki kemény melót végez, és van rá időm, kérés nélkül segítek neki, és lehetne még sorolni. Mindez belefér még akkor is, ha egyedül játszik.

Kipecázta magának a legkevésbé életképes nőt. Tuti, hogy a lakhatási lehetőség miatt. Ezért bármit megtesz, még azt is, hogy sorozatban elnézi a nő elhajlásait. Ezért mondtam korábban, hogy nem férfi.
Elb*szta, szó szerint. Az utolsó pillanatban belemászott Cintiába. Ordenáré hülyeség volt.

Ül leverten, és kuncsorog, mint egy kivert kutya. "Remélem, Brigi befogad."
Nem hinném. Brigi arcán nem a mindent elsöprő szerelem látszik, hanem a lemondó csalódás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2158) King Unique válasza Vakegérke (#2157) üzenetére


King Unique
titán

Hát igen, szokták mondani, hogy mindenki a maga szerencséjének kovácsa. Az is nyilvánvaló, hogy ennek a visszafogott viselkedésnek a megítélése is kétesélyes odakint. Másrészt persze jó volt a taktika, mert szinte alig pakoltak rá jelet és párbajoznia sem kellett, így egyenes volt az út a döntőbe. Csak persze a győzelemhez ez még nem feltétlen elég és el is kéne nyerni a nézők szimpátiáját. Az is megvolt azért, olvasva a különféle oldalak kommentjeit, viszont a legutolsó húzással végképp elúszott...mondjuk azon akció miértjét továbbra sem igazán értem, de ez már nyilván soha nem fog kiderülni.
Azért nem hiszem, hogy csak a pecó miatt lett volna vele, akkor még eleve benne volt, hogy megnyerheti és nem lesznek ilyen gondjai. Inkább csak ezzel akarta mindkettő a népszerűségét növelni, hiszen a szerelmi szál mindig érdekes az ilyen műsorokban.

Na mindegy, jön majd a napokban biztos néhány szaftos címkap + online cikk, aztán azokból talán kicsit jobban körvonalazódnak a dolgok. :))

[ Szerkesztve ]

(#2159) Vakegérke válasza King Unique (#2158) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én Brigi és Gergő nyilatkozataira leszek kíváncsi. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2160) #41133696


#41133696
törölt tag

Tulajdonképpen a Cintia jól csinálta a történtek fényében azt, hogy úgy állt a munkához hozzá, hogy más is hozzáférjen :D

Dolgozhatott volna mint egy Sztahanovista, és ha akkor sem nyer?!

Így legalább henyélt :D

(#2161) Vakegérke válasza #41133696 (#2160) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az ilyen hozzáállás eleve bukásra ítélt. Cintia csak azért lett "valaki", mert két férfit legyőzött párbajban.
Egyébként fogalmam sincs, hogy miért sírdogált, amikor kiderült, hogy harmadik lett, és mehet haza. Nem gondolhatta komolyan, hogy megnyerheti a játékot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2162) King Unique válasza Vakegérke (#2161) üzenetére


King Unique
titán

Neki a fekvése és a stílusa eleve megbélyegezte az esélyeit. Bár azt meg kell hagyni, hogy azért a kisfilmekben is rendesen égették ezzel, amit, ha jól tudom szóvá is tett utána... De persze erre meg azt lehet mondai, hogy ez is ő és vállalja.
Esélye amúgy akkor lett volna, ha Gergőt viszi ki és őt hagyja kint. Akkor Attilával szemben vsz népszerűbb, bár Gábort akkor sem nyomta volna le. Nagyon jól eljátszotta ő is a szerepét. :)

[ Szerkesztve ]

(#2163) #41133696 válasza Vakegérke (#2161) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyértelmű, hogy főként abban bízott, hogy a kandúrok smsei megmentik :D

(#2164) antikomcsi válasza King Unique (#2158) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A játék elején az első hetekben engem Gergő megtévesztett. Teljesen más embernek gondoltam, mint ami az idő előrehaladtával kikörvonalazódott! De aztán megtudtuk, hogy ki is ő valójában, és ez már elég volt ahhoz, hogy ne nyerjen, hogy ne lehessen nálam befutó. Az utolsó éjszaka már csak a hab volt a tortára.

Ha láttok valami jó kis utózöngét, legyet szívesek ide belinkelni, had csámcsogjunk rajta még egy kicsit mi is!

(#2165) Vakegérke válasza antikomcsi (#2164) üzenetére


Vakegérke
veterán

Naná, hogy naná... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2166) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mit gondoltok ennek a videónak a végéről, az utolsó 10 másodpercről?

(#2167) Vakegérke válasza antikomcsi (#2166) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyrészt kevés, másrészt nem igazán hallani, hogy Brigi mit mond. Az viszont egyértelmű, hogy nem repes az örömtől, Gergő meg le van törve.
Ebből sem lesz már szerelem

Csutkára felraktam a hangerőt. Brigi azt mondta: mármint hogy... menj oda.
Ez eleje biztos, a vége valószínű. A lényeg az, hogy nincs pénzed, menj a francba.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2168) Vakegérke válasza Vakegérke (#2167) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ennek ellentmondó hír is van.

"...jöhet hozzánk lakni, viszont nagyon elgondolkodtató: ha egy hét szeretethiány után ezt tudja tenni, akkor mi lesz idekint?"
Jó kérdés ez pont Brigitől,
"aki azt is elárulta, az első szabad éjszakát együtt töltötték Gergővel, de szerelmük nem teljesedett be."
Forrás

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2169) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Valami eszembe jutott.
Az egyik védettségi versenyen Gergő 35 gombócot benyomott. Akinek ekkora gyomra van, az nem éri be átlag mennyiségű kajával. Hogy fogja ezt bírni Brigi pénzzel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2170) antikomcsi válasza Vakegérke (#2169) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Majd ad Gergőnek minden étkezés után, egy fél kocka élesztőt! :)

(#2172) antikomcsi válasza #41133696 (#2171) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nyáron uborkaszezon, ősszel VV8, úgyhogy ez valószínűleg csak jövő tavasszal lesz, cirka 1 év múlva.

De azért nézni fogjuk! :K

(#2173) Vakegérke válasza antikomcsi (#2172) üzenetére


Vakegérke
veterán

Októberben szokott kezdődni a Cölöp vagyok, talán most is lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2174) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gábort nagyon jó érzéssel tölti el, hogy kitört a szürke hétköznapjaiból és közszereplővé vált. Így szeretne élni továbbra is, nem akar elveszni a süllyesztőben.
Elege van a megterhelő munkából, szeretne testépítéssel kapcsolatos munkát, vagy szerepet kapni valamilyen műsorban.
Ha úgy alakul, szívesen felköltözik Pestre. Előfordulhat, hogy vesz egy lakást, de az is, hogy csak albérletbe megy. Még agyal ezen.
Forrás

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2175) antikomcsi válasza Vakegérke (#2173) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem nem fér bele az időbe, ha lesz vv8 akkor két műsort nem fognak egyszerre futtatni. Aztán majd kiderül, ha odaérünk, hisz bármi megeshet.

Gábort remélem nem rontja meg ez a kis pünkösdi királyság és megmarad az embersége.

Olvasgattam miket szeretne:
"megcsináltatom a papámnak a síremlékét, el szeretnék menni a barátnőmmel nyaralni és jótékonykodni is szeretnék", "Ingatlanvásárlás, banki letét".

Sajnos azt kell mondjam, hogy a 20 milliót csak megkeresni nehéz a burkolással pl., de ennyi mindenre, amit ő szeretne édeskevés.

Itt nálunk egy jobb üres telket sem kapni 20 misiért. :U

(#2176) Danex válasza antikomcsi (#2175) üzenetére


Danex
addikt

Hát igen, a 20 misi az kb annyira elég, hogy vehetsz egy lakást, egy néhányéves autót, meg nem kell a a sütemény / üdítő árát nézned a boltban néhány évig (munka mellett! )

Mert bár vidéki vagyok, de egy átlag ember megkeres ~130-160nettót, ha abból a lakásra elkölt 60-70et (pesten többet) akkor kapásból a fél fizetése elment mikor elkezdte a hónapot.

Na most ha már nem kell fizetned a lakást akkor egy átlagos fizetésből is el lehet normálisan éldegélni, ugye ez a nem mindegy, hogy 20 évig kell minimumon élned, hogy meglegyen a saját házad vagy éppen már azzal kezdesz !

(#2177) Vakegérke válasza antikomcsi (#2175) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem futtatják egyszerre. Volt már példa rá, hogy lepörgött a Cölöp, utána jött a NyalóVilág.

Cölöp
3. széria 2014. október 6.-tól 2014. október 22.-ig.
4. széria 2014. október 27.-től 2014. november 12.-ig.

Rögtön utána NyalóVilág 7
2014. november 16.-tól 2015. március 1.-ig.

Szóval van rá némi esély. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2178) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#2175) üzenetére


¤Envy¤
tag

El van tájolva kicsit, azért ilyen tervekhez az a 20 millió semmi.
Sanyával akar nyitni közösen egy fitness klubbot...
Ő tudja, de nagy hülyeségnek tartom, inkább vegyen egy kis házat, az tuti meg is maradna neki.

(#2179) Weeman1


Weeman1
veterán

Gábor ugy e itt lakik a szomszéd faluban.
Most mondja munkatársam hogy mielött bement a Farmra előtte nála burkolta a konyhát. :)

Xiaomi 11T Pro

(#2180) Vakegérke válasza Weeman1 (#2179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hidegburkolóként dolgozott, de már nincs kedve a fárasztó melóhoz.
Elege van a megterhelő munkából, szeretne testépítéssel kapcsolatos munkát, vagy szerepet kapni valamilyen műsorban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2182) Vakegérke válasza antikomcsi (#2181) üzenetére


Vakegérke
veterán

Utolsó linkeden a videóban 2 percnél mondja Attila, hogy a csekkeket már befizette, úgyhogy vissza fogják kapcsolni az áramot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2183) antikomcsi válasza Vakegérke (#2182) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azt én értem, bár mondjuk annak is van egy díja amit ki kell csengetni.

Azt nem értem, hogy hagyhatta ott a kicsi gyerekét, és a párját úgy, hogy nincs 2-3 hónapra való tartalékuk. Mert a villanyt sem úgy kapcsolják ki, hogy ma lejár a csekk, nem fizeted be, és akkor holnap lekapcsolnak. Ez is hónapokig tart, mert kijön a számla, aztán jönnek a felszólítók tehát nagy valószínűséggel, amikor bement a Farmra már szarban voltak, és ezt tudta is, és így hagyta ott a kicsi babáját.

A párja is érdekes, hisz 21-22 éves kislány. Gyakorlatilag Cintiával egykorú. Cintiát gyerekként kezelte, hisz tulajdonképpen az is még. Viszont ha mondjuk a mostani párját nem ismerte volna meg régebben, és ez a lány megy be Cintia helyett, akkor lehet, hogy vele is pont ugyan úgy bánt volna. Nyilván ehhez kellet Cintia nagy szája is, de a korát tekintve biztos, hogy ez lett volna Attila véleménye, hogy gyerek még.

Nem is értem, hogy tudott összebútorozni egy 20 éves lánnyal, vagy talán még annyi sem volt, hisz most 9,5 hónapos a gyerek, előtte ugye 9 hónap terhesség, plusz pár hónap ismeretség, tehát máris ott tartunk, hogy volt vagy 19 éves a lány. Ha én lányos apa lennék, pont az ilyen Attila féléktől félteném a lányom, akik 35 évesen rámásznak a tini lányomra.

Bent Gergőt is leoltotta, aminek van is alapja, de igazából ő mit tud felmutatni? Azt, hogy az anyukája rokkant nyugdíján tengődtek?

Most meg munkát keres. A médiában nem fog megmaradni az biztos, mert még pár hét és el is felejtik. Ha nálam jelentkezne én biztos nem venném fel, mert tudom, hogy összeférhetetlen. Azért sok sikert kívánok neki!

(#2184) Vakegérke válasza antikomcsi (#2183) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltételezhetően fizettek neki a nyilatkozatokért, médiában szereplésért annyit, hogy nem volt gond a villanyszámla tartozás. Valami olyasmit is mondott, hogy vannak munkaajánlatai, nem lesz gond a megélhetés.

Linkelni ugyan nem tudom, de valahol láttam a babakocsit. Nem éppen "kici ócó kínai". Azt is láttam, hogy a magára hagyott menyecske dohányzik, és bizony ott volt a sörös doboz az asztalon. Lehet, hogy sz*rban volt, de nem túl mélyben.

Nos igen, irány a farm, majd lesz lóvé. Viszonylag rövid idő alatt 20 milkót kaszálni határozottan jó buli. Ha otthon marad, akkor marad a nyomor. Nem nyerte meg a játékot, de nevet szerzett magának, és biztos, hogy az építőipari munkaadók versenyeznek, hogy kihez menjen dolgozni. Amolyan kirakatmanus lesz, aztán lassan lefoszlik a csillogó máz, és ha nem teljesít, kirúgják. Talán haknizni is fog egy ideig, abból is összejön némi lóvé.

Azt mondják, hogy a szerelem kortalan. Nem kizárt, hogy a lány tényleg szerelmes belé, bár az is elképzelhető, hogy apakomplexusa van. Ha az én lányomról lenne szó, én is elkövettem volna mindent, hogy meggyőzzem, helytelen a választása.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2186) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#2185) üzenetére


¤Envy¤
tag

Mivel 100%, hogy a műsor megrendezett (mint a többi is), nyilván nem volt megcsalás, így nincs miért haragudnia a srácra, odaköltözhetett.

Ha valós lett volna, biztos nem fogadja be... legalábbis jó nagy hülye lenne.

(#2187) King Unique válasza antikomcsi (#2185) üzenetére


King Unique
titán

Ja, most nyilván becsicskul a lakhatás miatt. :D Amúgy nevelné a rosseb más kölykeit... Illetve nem adok ennek az egésznek 1-2 hónapnál többet, max. addig tart majd az előadás...

(#2186) ¤Envy¤: jah, mert nagyon nem tudom máig hová tenni, hogy a döntő előtt mért csinálták meg azt, amit? Gondolom kellett a botrány = nézettség növelő + a szaftos címlapok.

(#2188) Vakegérke: ez volt az. Emlékszem még néztem is azt az adást. :D

[ Szerkesztve ]

(#2188) Vakegérke válasza antikomcsi (#2185) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mikor azt a "nemtudommi" játékot megnyerte, akkor is volt vele nagyon sok gyerek, szemmel láthatóan szerette őket, és őt is viszontszerették. Készséggel elhiszem, hogy Brigi gyermekeivel is szépen bánik.
Van ám bennem egy kis rosszmájúság is. Nem árt, ha pedálozik, hiszen kiszolgáltatott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2189) Vakegérke válasza King Unique (#2187) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jé, tényleg. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2190) Peti78 válasza King Unique (#2187) üzenetére


Peti78
őstag

Korábban is felmerült bennem ezzel kapcsolatban, hogy hova tapsolta el azt a 3 millát. Úgy, hogy még adósságai is vannak.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2191) King Unique válasza Peti78 (#2190) üzenetére


King Unique
titán

Ki tudja, de mondjuk az azért nem olyan sok. Illetve, ha megnyerte volna, vsz azt is eltapsolja... Továbbá azon filóztam még, hogy igazán egyik sem olyan rátermett és "sztáralkat", hogy a műsor után nagy karriert tudjon csinálni. Eddig pár VV-s szereplőknek sikerült csak. Majka, Anikó jut most hirtelen eszembe, illetve Aurélió, Alekosz és Éva tudta még megvetni a lábát a médiában. Bár Attila jelentkezhetne a VV8-ba is, sőt inkább eleve oda kellett volna neki. ;] Sőt, korábban még a faktorban is énekelt, szóval akár zenélhetne is [link]. :))

[ Szerkesztve ]

(#2192) Danex válasza King Unique (#2191) üzenetére


Danex
addikt

Meg még néhányan a háttérben el tudtak helyezkedni az RTL-nél, bár volt akinek médiaszakos papírja is volt.

De amúgy ez is "érdekes", hogy idővel kiderül ,hogy a legtöbb műsorba olyanokat válogatnak be akiket már más-más műsorban már kaptak esélyt.

[ Szerkesztve ]

(#2193) King Unique válasza Danex (#2192) üzenetére


King Unique
titán

Ja, vannak visszatérő vendégek. :D Illetve jelentkezésnél is eleve ott van az űrlapon, hogy szerepelt-e már más TV-s produkcióban? Gondolom előnyt jelent.

(#2194) Peti78 válasza King Unique (#2191) üzenetére


Peti78
őstag

Nem olyan sok? Mihez képest ugye. 3 millárdot is el tudnék tapsolni, két nap sem kell hozzá. Három millát mennyi idő alatt tesz félre egy átlagkeresettel rendelkező magyar? És most ne a 250 ezret nézzük, amit a kormány hazudik, hanem ami valós. Tehát nyert három millát, és jele nincs a pénznek.
Na ezért is gondolom, hogy a pénzhez és az élethez való hozzáállása miatt nem érdemelte volna meg a 20 misit.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2195) King Unique válasza Peti78 (#2194) üzenetére


King Unique
titán

Aki tud bánni a pénzzel, az meg tudta volna forgatni, illetve akár még többszörözni is. De ő vsz nem ilyen és sokan ilyenkor csak eltapsolják (lakás, autó, adósságok, egyéb élvezeti cikkek). Innen nézve pedig hamar elfogy a 3 misi, a 20 már nehezebben, de az sem tart sokkal tovább.

Amúgy Attilának nincs is olyan rossz hangja, bár azért nyilván a másik Attila jobban tolja. :))

(#2196) Peti78 válasza King Unique (#2195) üzenetére


Peti78
őstag

Igen, erről beszélek. De a három milláal sem kellene hajléktalannak lennie. [link] Úgyis egy kis faluban szerette volna tengetni az életét.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2197) G-Guts


G-Guts
aktív tag

De hogyan tudták Cintit kitenni az albérletből és másik két személyt beköltöztetni? Betört a tulaj az albérletbe, majd Cinti ruháit és egyéb személyes tárgyait átvitte máshova -vagy kidobta -, majd beköltöztette az új lakókat?

(#2198) Vakegérke válasza G-Guts (#2197) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Szerződés hiányában például semmi sem akadályozza meg a bérbeadót abban, hogy egyik pillanatról a másikra kitegyen a lakásból."

(---)

"Ha azért mond fel a bérbeadó, mert valami miatt nem fizeted a bérleti díjat, akkor - hacsak a szerződés erről másként nem rendelkezik - a felmondás előtt köteles a fizetésre felszólítani, illetve tájékoztatni arról, hogy nemfizetés esetén felmondja a szerződést.
Amennyiben nem rendezed a tartozásod nyolc napon belül, a bérbeadó további nyolc napon belül felmondhat. Ehhez akkor is megvan a joga, ha a szerződésben vállalt vagy jogszabályban előírt valamely lényeges kötelezettségednek nem teszel eleget. A felmondásra - a be nem fizetett lakbér esetéhez hasonlóan - ilyenkor is az elmulasztott határidőt követő 15 napon belül van lehetőség. A bérleti jogviszony mindkét esetben az elmulasztott határnapot követő hónap utolsó napján szűnik meg."

Forrás

Bőven volt rá lehetőség, hogy kirakják az albérletből. Ha voltak személyes cuccai, azok lehet, hogy doboz(ok)ban várják, hogy Cintia elvigye őket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2199) G-Guts válasza Vakegérke (#2198) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Cintia lehet, hogy csak annyit mondott a főbérlőnek, hogy: Elugrok a farmra. Viccet félretéve szerintem a főbérlő nem tehette őt ki jogilag az albérletből, mert Cintia nem tudott tudomást szerezni a fizetésre felszólításról és ezt a főbérlő szerintem nagyon is jól tudta. Na mindegy. Majd beköltözik hozzád és vadultok egyet-kettőt. :D
Bár az eléggé szánalmas volt a műsortól, hogy mikor a tengeri kirándulásról hazatértek, mondta Cinti, hogy korábban még nem is volt külföldön. Ja, amikor a Farm Szlovéniában játszódott...

(#2200) Vakegérke válasza G-Guts (#2199) üzenetére


Vakegérke
veterán

El tudom képzelni, hogy nem volt bejelentve.

Még hogy beköltözik hozzám? Az kéne még csak. Lusta, márpedig nálam lenne dolga. Aztán ugye ha csak egyszer is rám ripakodna, esetleg azt mondaná, hogy kussoljak, jobbegyenessel toloncolnám ki a lakásomból. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.