Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm

Hozzászólások

(#2051) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#2050) üzenetére


¤Envy¤
tag

Szomorú lennék, mert azért ennyire nem, érdemli meg... azért embernek is lehetne maradni, ha játék, ha nem.

(#2052) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#2051) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam Gábor a favorit, bár tegnap elbizonytalanodtam. Mikor rádöbbent, hogy megcsaphatja a párbaj szele, kicsit rosszul lett. "Szűzen" bemasírozni a döntőbe nem túl férfias dolog. Az persze valami, hogy körülötte hullottak a fejek, őt meg békén hagyták, de ha kell, emelt fővel álljon ki a küzdőtérre.

Csuda tudja. Ha ezt a párbajt is Attila nyeri, neki fogok drukkolni. Megküzdött érte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2053) King Unique válasza ¤Envy¤ (#2051) üzenetére


King Unique
titán

Hagyjuk már ezt az álszent dumát, ez eleve egy valóságshow, ahova nem akárkik jelentkeznek... Másrészt a többi mi alapon érdemli meg, ők mit tettek le az asztalra a játék tekintetében? Aszem megbukott volna 2 hét után a műsor, ha csak a tujákról szólt volna a napi összefoglaló... + Eleve nem feltétlen ők dolgoztak & küzdöttek bent a legtöbbet + ugyanúgy kétszínű és megjátssza magát a kameráknak mindegyik. Attila ott követte el a hibát, hogy kicsit heves volt és túlságosan "megmutatta magát". Azért nekem ne mondja senki, hogy ha egy kis csitri rendszeresen ilyen hangnemben visszadumál neki és a gyerekét veszi a szájára, akkor ne gurulna be. Ok, kölcsönösen provokálták egymást, de akkor is. Illetve ugyanúgy eljátssza ezt a Sanyával, Norbival stb.

(#2052) Vakegérke: hát ki tudja mi lesz még ma... de ha tényleg őt viszik és megnyeri, akkor ennyi küzdés után már valóban megérdemelné. Csak az a helyzet, hogy mivel a nézők általában a tujákba szavaznak, így vsz nem fog nyerni. Amúgy talán ezt próbálta a kiscsajjal is megértetni, hogy hiába viszi ki őt és megy vissza esetleg győztesen, attól még esélye sincs a döntőben. Mivel ő is ugyanúgy megosztó személyiség és nézői szimpátia terén vsz erősen le van maradva a tujá(k)hoz képest...

(#2054) Danex válasza Vakegérke (#2052) üzenetére


Danex
addikt

Mikor 20 misi a tét akkor nem vállal az ember feleslegesen rizikót szerintem. Attila párbajainak a fele nők ellen volt és szinte mindet magának harcolta ki.

(#2055) Vakegérke válasza King Unique (#2053) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy biztos, izgalmas lesz a mai párbaj.

Egyébként érdekes, hogy csak 1 óra 10 perces a műsor.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2056) Vakegérke válasza Danex (#2054) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dórit sajnáltam, de Brigit (már csak taktikai szempontból is) ideje volt hazaküldeni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2057) TomBond


TomBond
aktív tag

Nem kicsi baki a mai Fókusz beharangozóban! A mai napon Attilának vagy Cintiának mennie kell!
Nahát! Ők honnan tudják ki megy párbajozni? :P

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#2058) Vakegérke válasza TomBond (#2057) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi nézők tudjuk meg utoljára. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2059) ¤Envy¤ válasza King Unique (#2053) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ezzel nem fogsz meggyőzni, ahogy a VV idejében sem. Számomra inkább visz egy emberséges tuja, mint egy Aurélió szint.

Pont.

(#2060) King Unique válasza Vakegérke (#2055) üzenetére


King Unique
titán

Az biztos. ;]

(#2057) TomBond: hát akkor nem sikerült a meggyőzés és győzött a makacsság. Bár mondjuk eleve azt sem értem, hogy Attila is mi alapján gondolta, hogy őt, vagy Gergőt elverné? Az, hogy egy olyan párbajon szerencséje volt, ahol a kisebb termet & súly & fiatal izomzat + hajlékonyság előny, az csak egy dolog. Ha a szokásos, összetett, matekolós, itt-ott erőkifejtős feladat lett volna, akkor vsz a Norbi simán elveri...

(#2059) ¤Envy¤: tudom, általában ennyire nem érti a nézők egy (nagy) része sem az ilyen játékok lényegét... Amikor legutóbb a celebes volt, akkor is pont a 2 két legunalmasabb, legszürkébb nyert pusztán azért, mert kintről volt feléjük egy általános közszimpátia. Bent játékosként meg mindkettő egy nagy nulla volt... De legalább Rélió méltán nyert a VV-ben, ahol szerencsére nem csak tuja győztesek akadtak.

[ Szerkesztve ]

(#2061) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2062) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Cintia azt mondja, hogy Gábort bármikor lenyomná. Mit mondjak, van önbizalma. Habár az is lehet, hogy Gábor nem véletlen lett rosszul tegnap.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2063) King Unique válasza Vakegérke (#2062) üzenetére


King Unique
titán

El van tévedve a kiscsaj nagyon... :D
Attila, ennyi. Eddig is tudtuk... na most kíváncsi leszek én arra a párbajra. :))

[ Szerkesztve ]

(#2064) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eddig sem volt rejtély, Attila lett a kihívott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2065) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gergő is most kezd emberkedni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2066) ¤Envy¤ válasza King Unique (#2060) üzenetére


¤Envy¤
tag

Igen, csak te vagy okos, csak te érted, és mindenki hülye, aki nem te vagy, fogtuk. :DDD
Hallod, jobb volt eddig nélküled itt, ez a fellengzés, ami megint belőled árad itt, hatalmas. :DD

Mikor lesz a párbajuk Vakegérke, most?

(#2067) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#2066) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, most lesz.

Kérlek, ne szívd fel magad. Nem egyezik a véleményetek, sebaj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2068) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#2067) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ugyan már, ez kevés, hogy ezen én felszívjam magamat, a véleménykülönbséggel nincs is baj, amíg nem úgy van beállítva a másik, hogy mekkora lúzer, mert nem ért semmit, és vele egyet. :N

Az igen, akkor nézni kellene most kivételesen élőben, érdekes párbaj lesz kettejüké :Y

Tegyétek meg tétjeiteket, ki nyer?

[ Szerkesztve ]

(#2069) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zé azt mondja, hogy ez lesz a legkeményebb párbaj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2070) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#2068) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attilára szavazok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2071) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#2070) üzenetére


¤Envy¤
tag

RTL valóságshow-t nő még nem is nyert soha.
Vagy tévedek?

(#2072) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez a párbaj jócskán a szerencsén múlik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2073) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#2071) üzenetére


Vakegérke
veterán

Celeb vagyok-ot nyert Falusi Mariann.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2074) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Cintia talált egy kulcsot, csak nem nyitja a zárat.

Attila dettó.

Cintia talált még egyet, már csiholja a tüzet.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2075) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Mekkora párbaj.
És a csaj áll nyerésre...

(#2076) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Cintia győzött.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2077) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Cintia nyert, aztak*rvaaaa :Y

(#2078) #41133696 válasza Vakegérke (#2076) üzenetére


#41133696
törölt tag

Neki drukkoltam :C

(#2079) Vakegérke válasza #41133696 (#2078) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem majdnem mindegy volt a párbaj végkimenetele. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2080) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#2079) üzenetére


¤Envy¤
tag

Akkor elmondhatjuk, hogy Gábor v Gergő fog győzni.
A nézők nem fogják elfelejteni szerintem a csaj csúnya beszédét és munkakedvét...
Legalábbis így lenne értelme...

Hajrá Gábor...

(#2081) TomBond


TomBond
aktív tag

Kár, hogy ez a nőstény ment vissza. Véletlen elmondta, hogy anya hajléktalan, apa meg olyan amilyen. Remélem a sok hülye, nem sajnálatból fog rászavazni.

Hajrá Gábor!

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#2082) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kövezzetek meg, számomra ebben a percben Cintia szimpatikusabb, mint a két döntős srác. Később bővebben kifejtem, hogy miért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2083) #41133696 válasza Vakegérke (#2079) üzenetére


#41133696
törölt tag

Attila nekem nem volt szimpatikus utóbbi időben, mindenkit lenézett, mindenkivel kötekedett, kijelentette, hogy nincs esélye senkinek vele szemben a csapatból, hát megszívta :)

(#2084) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Amit most Attila átél, nem kívánom a haragosomnak se.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2085) #41133696 válasza Vakegérke (#2082) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az a helyzet, hogy szerintem a 3 legértékesebb játékos maradt bent.

Gergő: konfliktus kerülő, alapjában véve békés.
Gábor: egyszerű, és becsületes
Cintia: Soha nem játszotta meg magát, olyan volt bent mint amilyen kint.

Igazságos az lenne, a második és a harmadik is kapna pár milliót.

[ Szerkesztve ]

(#2086) TomBond


TomBond
aktív tag

Na ez tesz bele még egy csavart! Gergő Cintiával bújt ágyba - megcsalta Brigit a Farmon?

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#2087) Vakegérke válasza #41133696 (#2085) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Gergő: konfliktus kerülő, alapjában véve békés."
Stimmel, legalábbis idáig így volt. Most, amikor már nem fenyegette a párbaj veszélye, bezzeg nem átallott emberkedni Attilával. Aztán ugye az előzetesből kiderült, hogy belopta magát Cintiába. Ó, persze, Brigit szereti, vele képzeli el az életét. Inkább nem mondok rá semmit, mert most sok bennem az indulat.

"Gábor: egyszerű, és becsületes"
Stimmel, de mint tegnap kiderült, gyáva.

"Cintia: Soha nem játszotta meg magát, olyan volt bent mint amilyen kint."
Stimmel. Igazából szerethető, csak nincs rajta szájkosár.

No most azért hozzátenném, hogy amit Cintiáról mondtál, az Attilára is igaz.
Részemről nagyon sajnálom, hogy Cintia nem Gergőt vitte párbajozni. Ebben a küzdelemben több szerepe volt a szerencsének, mint az erőnlétnek, ügyességnek. Őt kellett volna hazaküldenie.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2088) King Unique


King Unique
titán

Hát ez is puszta szerencse volt, ennyi... nem igaz, hogy ez a kis ******** már másodszor ilyen mákos. :((( Ha az a párbajfeladat lett volna, mint Brigivel, akkor simán elveri Attila.
Nincs mese, most már csak Gábor jöhet szóba, őrá kell szavazni. Nyomok is gyorsan párat rá. :K

(#2086) TomBond: ezt néztem a végén én is és nagyon úgy tűnt, hogy volt is valami... :Y Micsoda kis *****. Na ez remélem majd kellőképpen lerombolja mindkettő népszerűségi indexét és már csak emiatt is Gáborra fog szavazni a többség. :DDD

(#2066) ¤Envy¤: na most örülhetsz, hogy kiesett és a hőn imádott tujád lelki világa is rendeződött... de remélem majd a legvégén jól pofára esik. ;) Nekem már az is jó lesz, ha egy fél tuja nyeri meg és nem a tripla nulla ősember.

(#2087) Vakegérke: egyértelmű, szerencse kérdése volt...az is vsz bosszantó lehetett Attilának, hogy ő is talált 2 kulcsot, mégse volt jó egyik sem. Ilyen alapon a másik 2 srác is simán elbukta volna.

[ Szerkesztve ]

(#2089) King Unique


King Unique
titán

Na, legalább a Bunyós Pityu lett a legjobb mentor, ennek örülök. :C

(#2090) #41133696 válasza Vakegérke (#2087) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gergő mondta neki, már tegnap is, hogy hívja ki. Meg egyéb párbajokon is megmondta, hogy Attila mindig nőket visz ki...

Ja Dani látomása / Attila álma ennyi volt :D

Sanya meg ugye meg volt akadva a pozitív energiákkal, aztán ő is kiesett, mint fogorvosnál a szuvas fog :D

Gergőhöz inkább illik Cintia mint Brigi... mondjuk nem kérdés, hogy melyik a jobb csaj :D Ma kiderült, hogy Cintia modellkedett is.

Cintiával kapcsolatban, nincs rajta szájkosár, de ilyen felmenőkkel még az is csoda, hogy ilyen jól lett összerakva :) Abból a DNS masszából, kihozták a szülők a maximumot :D

(#2091) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#2087) üzenetére


¤Envy¤
tag

Azért remélem, rohadtul nem egy olyan nyer, aki a játék idejének 70%-ában nem csinált kb. semmit. Nem kelt fel, nem dolgozott, aludt és kajált. Ezt azért figyelembe kell venni. Gábor végezte a melókat, vicces, szórakoztató ember volt, nála lenne a legjobb helyen a nyeremény.

(#2092) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#2091) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ígértem valamit, passzol is ide, így teljesítsem.

"Kövezzetek meg, számomra ebben a percben Cintia szimpatikusabb, mint a két döntős srác."

Való igaz, hogy Cintia álomszuszék, lusta, tiszteletlen, mosdatlan szájú. Azt viszont a javára kell írnom, hogy nála erősebbnek vélt férfiakkal is tengelyt mert akasztani. Amikor még csajt is választhatott volna ellenfélnek, ki merte hívni Norbit. Egyáltalán nem tudhatta, hogy a párbajon miféle feladat lesz, így értékelendő a bátorsága, elszántsága. Kemény a csaj, nincs előtte akadály, amelynek láttán meghátrálna.

Az is igaz, hogy Gábor jóindulatú és dolgos. Viszont az is igaz, hogy gondolkodni nem tud. A kiszavazásnál Attilára rakta a jelet, pedig Cintia elmagyarázta neki, hogy miért kéne Gergőre raknia. Amennyiben hallgatott volna Cintiára, Gergő lett volna a kiválasztott, és minden valószínűség szerint Attilát hívja ki. Amikor a kiszavazáson Attila Cintiára rakta a jelet, kikészült a srác, mert egyértelművé vált, hogy Gergő ismét megússza, és benne volt a pakliban, hogy vár rá egy párbaj.
Többször hangsúlyozta már, hogy ő bizony egyenesen játszik. Igyekszik is ezt a látszatot kelteni, de amikor a körülmények úgy alakulnak, hogy küzdelem van kilátásban, egyszerűen betojik.
Tényleg jobb játékos, mint Cintia, vagy Attila?

Gergő "konfliktus kerülő, alapjában véve békés". Ebben ma már kételkedem. "Most, amikor már nem fenyegette a párbaj veszélye, bezzeg nem átallott emberkedni Attilával." Hát igen. Veszélyek kizárva, most már lehet ócsárolni, leb*szni a másikat. Eddig miért nem merte megtenni?
Aztán ugye a hősszerelmes legalább ne hangsúlyozná érzelmeit, hiszen nyílt titok, hogy Brigi csak egy lehetőség, hogy legyen hol laknia. De szajkózza, hogy így szeretem, meg úgy szeretem, és tessék, belemászik Cintiába.
Tényleg tisztességesebb játékos, mint Cintia, vagy Attila?

Azt nem mondom, hogy boldogsággal töltene el, ha Cintia nyerné meg a 20 milkót, de a történtek után úgy tűnik, hogy (talán) jobban megérdemelné, mint a két srác, akik mutatnak valamit kifelé, de egyáltalán nem önmagukat adják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2093) Danex válasza Vakegérke (#2092) üzenetére


Danex
addikt

Gergő azért bele-bele állt Attilába és végig nyomhatta volna neki, hisz mindig védett volt, szerintem csak most lett elege, hogy még az utolsó napokban is direkt elengedi.

(Amúgy amilyen jó hátsója van Cintiának nem csodálom :DDD , szerintem senki sem nézi úgy, hogy együtt vannak Brigivel az interjúszobás beszélgetések egyértelművé teszik ezt számomra)

Senkitől sem sajnálom majd, a fiúk a végén legalább jól el is hülyéskedtek (tehén, kút stb)

(#2094) Vakegérke válasza Danex (#2093) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gergő esetében pont az a büdös, hogy csak most lett elege. Eddig csak a szájkaratét engedte meg magának, de most, hogy döntős, bekeményített. Előbb miért nem merte megtenni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2095) kukinyo válasza Vakegérke (#2094) üzenetére


kukinyo
addikt

Gergő egy alattomos, sunyi ember. Ráadásul egy forintot nem tett hozzá a műsorhoz.
Sajnálnám tőle a nyereményt.
Cintia egy tiszteletlen, mocskos szájú kis liba. Egy kicsit szimpatikusabbá tette hogy az utolsó párbajt be merte vállalni. De még így sem az igazi.
Tehát hajrá Gábor!!!

(#2096) #41133696 válasza Vakegérke (#2092) üzenetére


#41133696
törölt tag

Attilának nem sikerült elkerülnie egyszer, hogy szemtől szemben megmérkőzzön Gergővel, és akkor fizikálisan alulmaradt (védettségi játék - tili-toli). Zé előtt meg provokálta Gergőt, hogy menjenek hátra, aztán bunyó... valószínűleg ott is csúnyán el lett volna verve :D

Csak kérdés, hogy

1. Vajon amikor sokan voltak, voltak e közelben biztonságiak. Mert valamelyiknek eldurrant volna az agya, és bunyó, amikor meg tudatosul benne, hogy emiatt kiesik a játékból, akkor meg nem is áll le, csúnya vége lehetett volna :D

[link] :DDD

2. Azt is kizárják aki csak visszaüt ?:D

(#2097) Vakegérke válasza #41133696 (#2096) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attilának volt esze, mert azt mondta Gergőnek, hogy menjen ki a farmról, ő meg megy utána, és lerendezhetik a dolgot. Aki elhagyja a farmot, azt kizárják. Tuti, hogy Attila nem ment volna Gergő után. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2098) King Unique válasza Vakegérke (#2092) üzenetére


King Unique
titán

Ebben van valami, tényleg karakán és bátor a kiscsaj. Bár utóbbi lehet csak makacsságból és dacból ered, mármint a kihívásokat illetően. + Azért valljuk be, hogy mindkét párbajnál szerencséje is volt, igaz nem tudhatta előre, hogy mi lesz a feladat. De, ha azt kellett volna végigtolnia, mint a Briginek, akkor vsz alul marad.
Amúgy nekem az kissé érdekes, hogy egy döntőbe kerülést tegnap ilyen lutri feladatra bíztak... máskor meg egy egyszerű, kevésbé fontos párbaj is jóval összetettebb és több lehetőséget kínál a játékosoknak, hogy igazán kibontakozzanak. Sanszos volt, hogy egy csávó eleve a kéket választja, főleg ha egy csaj van ott vele szemben. A többit már le sem írom.

(#2095) kukinyo: evidens, hogy mindegyik megjátssza magát a kameráknak és ezzel ugye a nézőknek is. Tegnap az a hogyan kell bánni az állatokkal hiszti is elég érdekes volt. Továbbá kíváncsi leszek a tegnapi bejátszás majd hogyan alakítja a műsort, illetve a két érintett játékos szimpátiáját. Valamint nagyon nem értem, hogy eleve mi ez az összegabalyodás??? Tudja nagyon jól mindkettő, hogy ezzel csak maguk alatt vágják a fát és pár napot már igazán kibírhattak volna. De egyvalami biztos: a nagy l'amour-ból kint ezek után pláne nem lesz semmi... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2099) Vakegérke válasza King Unique (#2098) üzenetére


Vakegérke
veterán

"a nagy l'amour-ból kint ezek után pláne nem lesz semmi... :DDD"

Ha Gergő nyerne, szóba se kerülne a dolog. De bizony benne van a pakliban, hogy nem nyer, és ez a derekas pali Cintia mögött berezelt, a fejét fogva mondta: de hülye vagyok...
Amúgy visszanézve az adás végét, tényleg hülye. Mindössze kézimunkát véltem látni, szóval kihagyta a finomságot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2100) King Unique válasza Vakegérke (#2099) üzenetére


King Unique
titán

Ha nyer, akkor majd a 2 nőstény megverekszik érte. :D Bár a védettségi játék alapján a "kicsi" erősebb.
Adás végével kapcsolatban, mintha a csaj rajta ült volna, valamint a srác eléggé közel lett volna oldalfekvésben a farához...de majd este kiderül, ha kiderül. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.