Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm

Hozzászólások

(#2101) Vakegérke válasza King Unique (#2100) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy a combját simogatta. Majd kiderül. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2102) King Unique válasza Vakegérke (#2101) üzenetére


King Unique
titán

Amúgy arra jól emlékszem, hogy mikor bement Gergő apja, akkor még az összefoglalóban mutatták, hogy bemegy a házba és bemutatja a többieknek, de az adásban már nem volt ilyen? Utóbbinál csak azt mutatták, hogy kint beszélnek, majd elmegy. Szóval ki tudja, hogy a tegnapi akcióból is mi lesz leadva...?

(#2103) Vakegérke válasza King Unique (#2102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mutogatnak összevissza. A lóvét már két napja is mutatták, pedig csak ma lesz látható.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2104) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Olvasgattam FB-n, aztán erre akadtam a hozzászólások között. :DD

Ez a Brigi AZ a Brigi! :D :DDD :D

(#2105) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#2104) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnéztem az oldalát. Megváltoztatta a borítóképét, hát persze, hogy Gergővel hever a fűben. Azt hiszem hamar fog megint változtatni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2106) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Most néztem végig az elmúlt négy adást egybe, hogy a döntőre behozzam a lemaradást.

Ami nekem a legjobban feltűnt, az a párbajon Attila volt. Igaz, hogy ebben a feladatban nagy szerepe volt a szerencsének is, de Attila nem küzdött! Bement ugyan a dagonyába, de csak ott varacskolt, mint a malac. Nem láttam rajta, hogy elszántan keresné a téglákat. Amikor talált is egyet, csak kidobta, és tovább fürdőzött. Egyszerűen nem értem, hogy mi történt vele?

Kicsit összeesküvés elmélet szagú, amit gondolok, és lehet, hogy minden valóságalap nélküli, de én úgy éreztem a műsor alatt többször is, hogy Cintiát "tolják" ebben az egészben. Nem lennék meglepve, ha Attila kapott volna valamiféle ajánlatot azért, hogy vegye lazára ezt a párbajt. Természetesen ez csak fikció a részemről, de én simán el tudom képzelni.

(#2107) Vakegérke válasza antikomcsi (#2106) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attila vehemensen ugrott neki a feladatnak, de aztán tényleg nagyon laza lett. Amikor Cintia kinyitotta az ajtót, akkor végképp feladta.
Szerintem van az a pénz, amiért bármelyik farmlakó eladja magát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2108) sutykuru válasza antikomcsi (#2106) üzenetére


sutykuru
tag

Volt 20 tégla, amiből 10 az övé abból a tízből 3 kulcsos amiből egy nyitja az ajtót.
Két lehetőséged van: vagy egyenként töröd meg vagy többet egyszerre.
Attila a másodikat választotta, de a végén már tényleg feladta.

(#2109) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#2105) üzenetére


¤Envy¤
tag

Szerintem most kivár, ha Gergő nyer, megbeszélik és "megbocsájt" neki, ha nem ő nyer, elválnak útjaik :DDD

Amúgy tudjuk, hogy az egész egy forgatókönyv szerint megy, szóval tudja, hogy miért történt, ami történt.
(Ezt mutatja Attila is, eddig küzdött, mint egy bika, most meg csak lébecolt szinte!!)

Szerintem a csajt és Gergőt így akarják népszerűtlenebbé tenni, hogy inkább Gábort válasszák a népek.
A csaj szerintem csak azért kellett a top3-ba, hogy ne mindhárman pasik legyenek...

Én Gáborra teszem a tippem, de szavazni biztos, hogy nem fogok, úgy is el van már ez döntve rég.

(#2106) antikomcsi

Így így....

[ Szerkesztve ]

(#2110) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#2109) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én se szavazok. Megfogadtam, hogy ilyesmiért még egy telefonhívást se engedek meg magamnak.
Korábban már fejtegettem, hogy miért nem szimpatikus a három döntős. Három plusz ok, hogy ne szavazzak.
Vigye a 20 milkót, aki viszi, legyen vele boldog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2111) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ezt eddig nem is tudtam, de jól láttam, hogy Cintia rárántott Gergő rudijára?

(#2112) Vakegérke válasza antikomcsi (#2111) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon úgy néz ki. Majd mindjárt kiderül. :K

No nézzük...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2113) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A srácok még utoljára megkukkolták Cintiát, miközben egy szál tangában borotválkozik. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2114) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#2113) üzenetére


¤Envy¤
tag

Hogy örülhet neki Gábor barátnője :DD

(#2115) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#2114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gábornak biztos megért pár nap ajtócsapkodást. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2116) #41133696 válasza ¤Envy¤ (#2114) üzenetére


#41133696
törölt tag

Aki vagy az volt előtte is (kukkolás előtt) vagy már nem :D

(#2117) ¤Envy¤ válasza #41133696 (#2116) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ha ő nyer, biztos lesz még neki... :(
Gábor lenne olyan butus, hogy a pénzt a csajra költené, úgy láttam, eléggé szerelmes...

(#2118) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ehhez meg Brigi mit szól?

Úgy néz ki, hogy ez több, mint fejés.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2119) King Unique


King Unique
titán

Nocsak, nocsak, a tuja akcióban... :Y :DD Eeez aaaz, rontsátok csak az esélyeiteket... :C

Hajrá Gábor! :))

(#2106) antikomcsi: szerintem csórikám lehet levágta, hogy mégis a másik színt kellett volna választani...illetve ki tudja...inkább hagyjuk.
Amúgy van valami a felvetésben, mert eleve izgalmasabb, ha van egy csaj is a döntőben és így a női nézők is jobban tudnak drukkolni. Persze, már aki csipi. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2120) antikomcsi válasza Vakegérke (#2118) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Elég kínos lehet most Briginek ott ülni a többiekkel. :DDD

(#2121) #41133696


#41133696
törölt tag

Aranyköpés Brigitől:

"Műsor végén egy ilyet betolni"

:DDD

(#2122) antikomcsi válasza #41133696 (#2121) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mondhatta volna azt is, hogy Cinti és Gergő elbaszták a végét! ;]

(#2123) ¤Envy¤ válasza #41133696 (#2121) üzenetére


¤Envy¤
tag

;)

Akár színjáték, akár nem, én nagyon kellemetlenül érezném magam így ott....

(#2124) Vakegérke


Vakegérke
veterán

30-36-34%. Mit mondjak, szoros.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2125) King Unique


King Unique
titán

30 - 36 - 34 %...biztosan. :DDD Az a lényeg, hogy minél többen szavazzanak, ha változtatni szeretnének.

(#2126) Vakegérke válasza King Unique (#2125) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, ez nekem is eszembe jutott. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2127) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mivel egyik sem a kedvencem, kezdem unni az összefoglalókat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2128) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Yess :DDD
ByeBye csaje :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#2129) Vakegérke


Vakegérke
veterán

23-46-31%.

Cintia, már mehetsz is haza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2130) King Unique


King Unique
titán

Azért szépen "fényézték" a kisfilmjében és várható volt.... :DDD
Na most, ha a Gábor nem nyer és a szociális dumával a tuja győz, akkor agyf@aszt kapok... :Y

[ Szerkesztve ]

(#2131) antikomcsi válasza Vakegérke (#2129) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen, és egyébként tényleg hibázott amikor Attilát hívta ki párbajozni. Attilát sokan nem szeretik a stílusa miatt, és erre kellett volna gondolni első sorban. Ellene több esélye lehetett volna a nézői szavazáson.

(#2132) Vakegérke válasza King Unique (#2130) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha Gergő nyer, meghalt az igazság.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2133) Vakegérke válasza antikomcsi (#2131) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attila pont ezt akarta elmagyarázni neki, de kuka volt a csaj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2134) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem Cintiának kár szomorkodnia, hamar akad egy pénzes manus, aki felkarolja. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2135) Vakegérke


Vakegérke
veterán

61-39%. Durva.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2136) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gergő keményen küzdött? Ezek szerint nem néztem az adásokat, mert én nem láttam ilyesmit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2137) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Most látszik nagyon, hogy Gergő mekkora egy nulla ember.

Volt egy kis bohóckodás, de semmi különös.

(#2138) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

A félreérthetetlen ritmikus húzogatás a takaró alatt nyilván csak egy kis bohóckodás.

(#2139) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Gratulálok Gábor!
Így kellett lennie.

Ez a tegnapi eset a csaj meg Gergő között lerondította az esélyeket, erre mentek rá, ennyi.
Manipulálás.

(#2140) Peti78


Peti78
őstag

GÁÁBOR!!! Megérdemlete!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2141) Vakegérke


Vakegérke
veterán

61-39%.

Na, kemény Gergő, gratulálj szépen Gábornak, aztán irány valahova, mert Brigi nem fog beengedni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2142) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Brigihez remélem, hogy mehetek..."

Brigi arcán nem látszik öröm, lelkesedés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2143) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Gábor mekkora bolond :DDD

"Köszönöm dézsa, hogy beléd állhattam"

Meg most is beszélget háttérben Gergő kérdezésével párhuzamosan :DD

(#2144) antikomcsi válasza Vakegérke (#2141) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Pont arra gondoltam én is, most, hogy így alakult, Brigi nem biztos, hogy olyan megbocsájtós kedvébe lesz az utolsó éjszaka után.

Ha megnyerte volna a lóvét az megint más lenne! :K

(#2145) #41133696


#41133696
törölt tag

Gergő elég depi... de legalább Cintia kipipálva :D

(#2146) ¤Envy¤ válasza #41133696 (#2145) üzenetére


¤Envy¤
tag

Drága egy bohóckodás volt. :DD

(#2147) Vakegérke válasza #41133696 (#2145) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahh, mily költői gondolat volt. :) :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2148) antikomcsi válasza #41133696 (#2145) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

És talán lesz is hova mennie, ha Brigi nem engedi be! :DDD

(#2149) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#2146) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Miért?

Te elmondhatod magadról, hogy 20 millkát fizettél egy kézimunkáért? ;] :DDD

Gergő még ebben is jobb nálunk, mert ő igen! :D

(#2150) Vakegérke válasza antikomcsi (#2149) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te se mész a szomszédba egy kis humorért. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.