Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) tildy válasza mephi666 (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

ha albérletet fizetnék, az egy az egyben kidobott pénz lenne és mellette azért nehéz lenne spórolni
Qrvára nem kidobott pénz. Igénybeveszel egy szolgáltatást , amiért fizetsz. Ennyi erővel a kaja is kidobott pénz, de akár az áramszámla is, vagy a telefonszámla is, hiszen volt, majd nincs, nem amrad a tulajdonodban, hanem használod, mint egy szolgáltatást, amiért fizetsz.

Évek óta albiban lakom, ha ilyen lakásom lenne, a törlesztője legalább duplája, ha nem a triplája lenne annak az albérleti díjnak, amit fizetek. Emellett röghöz kötne, nem tudnék kötetlenül ugrálni ha máshol van munka . És mellette annyit félreraktam egy év alatt, hogy jelenleg anyagilag biztonságban érzem magam.
Én sokkal inkább érzem kidobott pénznek a banki kamatot ( 9 milliót 15 év alatt visszatörlesztve 15-16 milliót kéne befizetni) , mintha fizetek egy albérletért, amiért cserébe szállást kapok, bútorokat kapok, netet kapok, és ha valami elromlik (bojler, stb) , akkor az nem az én zsebemet húzza.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.