Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) BandiHUN válasza Busterftw (#9) üzenetére


BandiHUN
veterán

Rég volt,de nekem egy elég buta megvalósítás emlékem maradt visszagondolva,hogy egyfajta cod-os streakrendszer volt,csak nem nullázódott halálkor.Ergo elmentél gyalogosként puffogtatni,és asszisztért,killért,pontfoglalásért kaptál pontot.Aztán ha gondoltad,lested a listát,mikor jön össze egy drónra,vagy később ha türelmesen ökörködtél,egy járműrevaló.No itt volt a bukta.Kezdett egy halom birka,foglalható jármű nem volt,aztán a kör közepétől elkezdtek röpködni és gurulni a drónok,a kétharmadától meg jöttek mindenféle tankok és egyéb izék.Totálisan félresikerült konstrukció,főleg a járművek,hogy végiglőttél-foglaltál egy fél kört aztán benyomtál magadnak valami helikopterszerűséget és irtottál,vagy tankkal lődözted azokat,akik még nem gyűltek ki.Ilyen játékmenet rémlik az elsőről. :W
Legszebb volt,amikor valami keményebb homi lekempelt gyorsan valami repkedő drónt az elején,beállt az ellenség spawnjára és csak tolta a skulót,mert még mindenki csak szaladgált.És persze ha kirakétáztuk,akkoris megvolt már a pontja a következőre.Csapatszellem még a cod dominationnál is rosszabb.Én hamar feladtam,főleghogy nem volt csalásvédelem,és egykét homi már az első percek után földről-levegőről tolta is a baserape-et... :W

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.