Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Goblin12


Goblin12
őstag

Ezt apropó már nem a Crytek viszi? Nem ők kapták meg a második rész programozását? :S

(#2) wjbhbdux válasza Goblin12 (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Crytek csőd szélére került és eladták a homefront márkát a nordic gamesnek és feloszlatták az angliai fejlesztő stúdiót, de a nordic games újraalapította és kb. ugyanaz a csapat fejezi be csak más néven.

/s

(#3) Goblin12 válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


Goblin12
őstag

Aha, szóval az új Crytek = Nordic Games-el?

(#4) wjbhbdux válasza Goblin12 (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Cryteknek egy rakás stúdiója van/volt, ezek mielőtt hozzájuk kerültek a timesplitters és a second sight játékokat csinálták, aztán a crysis 2-3 multiplayer részét.

Az eredeti német Crytek team most a Hunt: Horrors of the Gilded Age játékot csinálja elvileg. A Nordic Gameshez csak a Homefront került.

[ Szerkesztve ]

/s

(#5) oriic válasza Goblin12 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dambusters viszi most, ami most régi Crytek tagokból és új programozókból áll.

Live-Die-Respawn

(#6) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ahhoz képest, hogy néhány hónappal ezelőtt milyen rossz állapotban láthattuk, ez most nagyon jónak tűnik. Nekem nagyon tetszik. Remélem normálisan odafigyelnek majd a PC portra!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7) westlake


westlake
félisten

Valaki el tudja mondani, hogy ez játék mi olyat tud, ami feljogosítja arra, hogy ne kerüljön be a hasonló kategóriás tucatjátékok közé? Nem láttam a videókban semmi olyat, amitől azt gondolhatnám, hogy nem újabb (unalmas) FPS.

Play nice!

(#8) BandiHUN válasza westlake (#7) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez így is van.Az egy is itt bukott el és a cheatereken.Nem volt semmi extra,butított BF,mellé gadgetek és egy csomó aimbotos.Álltál egy terepen,ami olyan közepes volt és piszokul nem volt kedved izélni semmivel,ami bonyolultabb,mint egy ravaszmeghúzás.No de kidugtad a fél fejed és lekapott egy aimbotos.No ez volt a Homifront.Most sem lesz más.Nem fog menni cod-bf keveréket gyártani megint,menni fog a süllyesztőbe.
Én hülye voltam,előrendeltem az elsőt....más ennél ne essen ebbe a hibába.Az általam megvett normál játékok közül a legkevesebbet játszottak közé került,a Titanfall Deluxe mellé...talán csak a Bulletstormot toltam kevesebbet.Még a Brink is jobb volt,pedig az is bevonulhat a legtöbb elcseszett dolgot tartalmazó elfeledett multik élére...Szerencsére már kevés ilyen jön és nem fogy a pénzem,mert a műfajt szretem.De a Homi-t csípőből elengedem.Nem működik a third party.Section8 se ment,még a Prejudice futott is pár hetet.Sajna BF vagy cod és kész.A többi sem megvalósításban,sem főleg játékosszámban nem ér el semmit.
Sokkal többet ér a Steamen végigpróbálgatni a free online fps-eket.Pénz se kell,ingyen is van,az élmény se feltétlenül rossz,ember is van.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9) Busterftw válasza westlake (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha a multi nem érdekel mit pl engem, akkor kapsz egy fps-t nem rossz alternatív valósággal. Az ötlet jó alap persze a kivitelezés más tészta.

(#10) BandiHUN válasza Busterftw (#9) üzenetére


BandiHUN
veterán

Rég volt,de nekem egy elég buta megvalósítás emlékem maradt visszagondolva,hogy egyfajta cod-os streakrendszer volt,csak nem nullázódott halálkor.Ergo elmentél gyalogosként puffogtatni,és asszisztért,killért,pontfoglalásért kaptál pontot.Aztán ha gondoltad,lested a listát,mikor jön össze egy drónra,vagy később ha türelmesen ökörködtél,egy járműrevaló.No itt volt a bukta.Kezdett egy halom birka,foglalható jármű nem volt,aztán a kör közepétől elkezdtek röpködni és gurulni a drónok,a kétharmadától meg jöttek mindenféle tankok és egyéb izék.Totálisan félresikerült konstrukció,főleg a járművek,hogy végiglőttél-foglaltál egy fél kört aztán benyomtál magadnak valami helikopterszerűséget és irtottál,vagy tankkal lődözted azokat,akik még nem gyűltek ki.Ilyen játékmenet rémlik az elsőről. :W
Legszebb volt,amikor valami keményebb homi lekempelt gyorsan valami repkedő drónt az elején,beállt az ellenség spawnjára és csak tolta a skulót,mert még mindenki csak szaladgált.És persze ha kirakétáztuk,akkoris megvolt már a pontja a következőre.Csapatszellem még a cod dominationnál is rosszabb.Én hamar feladtam,főleghogy nem volt csalásvédelem,és egykét homi már az első percek után földről-levegőről tolta is a baserape-et... :W

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11) wjbhbdux válasza BandiHUN (#8) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ebben a Homefrontban nem lesz PVP multiplayer, csak az open world coop Far Cry jellegű küldetésekkel.

/s

(#12) TTomax válasza wjbhbdux (#11) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha valóban nem lesz benne PvP és coopra lesz kihegyezve az viszont engem érdekel...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13) oriic válasza TTomax (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anno még petíció is indult hogy legyen benne normál pvp. :D

Live-Die-Respawn

(#14) Viper26 válasza oriic (#13) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor viszont örülök, hogy nem járt sikerrel a dolog. :D

Pixel 7 | FR955

(#15) Busterftw válasza BandiHUN (#10) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem a multirol beszéltem. Ezt mondom ha nem érdekli a multi, a story(single player) ötlete nem rossz.

(#16) TTomax válasza Viper26 (#14) üzenetére


TTomax
nagyúr

Bizony én is,bár személyes preferencia kérdése de én már nem szívesen játszok PvP-t.Sokkal jobban szeretem a coopot ahol mindenki úgy hagyja abba a játékot hogy élvezte,mert az nagyon nem mindegy.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17) huskydog17 válasza westlake (#7) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Hát nem tudom, nekem valamiért ez sokkal szimpatikusabbnak és jobbnak tűnik, mint például a COD és BF szériák, utóbbiak ráadásul nem open-world típusúak, hanem lineárisak. Nem tudom pontosan megmondani miért, de az egész engem a Far Cry 2-re emlékeztet, amit imádtam, csak itt nem afrikai szavanna környezet, hanem betondzsungel lesz a környezet. A fegyverek testre-szabhatósága szerintem itt kiemelkedő, de valahogy jó hangulata van. Ha nem rontják el és rendesen odafigyelnek a PC verzióra, talán még meg is fogom venni.

Az első részhez ugyan nem volt szerencsém, de amint lehetőségem lesz rá, bepótolom azt is.

Tehát összességében nekem bejön a nyitott világ, részletes fegyver módosítás és a visszafogottabb hype miatt (korábban említett két címhez képest).

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.