Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 14adam


14adam
addikt

Nekem nagyon tetszik, köszönjük :R
Esetleg egy keresővel is megspékelhetétek volna,de így is jó :R

[ Szerkesztve ]

(#2) yash


yash
senior tag

Mi alapjan aktiv valaki? Marha hosszu a lista csak azer kerdem. Ha bepipaljak az "errol a geprol nem lepek ki"-t es elnavigalnak, akkor aktiv? :U

(#3) Lenry válasza yash (#2) üzenetére


Lenry
félisten

én úgy látom, hogy az utolsó PH-s laplekérés alapján, legalábbis én erre következtetek abból, hogy mindig a lista elején látom magamat

javaslat: ezt az aktív tagos listát meg lehetne spékelni egy linkkel, ami az illető utolsó hozzászólására mutat, így azt is láthatnánk, hogy az ismerősök, barátok merre aktívkodtak a Fórumon az elmúlt egy órában.

(ez gondolom nem volna nagy meló, mert tudom, hogy a nagybötűsöknek már most is van tagonkénti hsz-keresőjük :U )

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) pmheros válasza Lenry (#3) üzenetére


pmheros
senior tag

és azzal hogy mások minden lépését tudnánk követni, nem merülnének fel jogi aggályok ?

nem vagyok tökéletes

(#5) Dany007 válasza yash (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Nem, ez szerintem a legutóbbi hsz időpontját mutatja. És ez alapján állít fel egy sorrendet.

Nem lenne rossz egy interaktív statisztika se. Ahol mondjuk az adott napon ki mennyire volt akít... Mondjuk 0-24 ig. X júzer hány hszt írt Y hányat z hányat stb... És ebből lehetne egy kis statisztika, hogy az adott napon ki hszelt a legtöbbet, ami real time változik... :U

Oké, már megyek is az ötleteimmel a tudom hová...

(#6) Parci válasza pmheros (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de, ilyet biztos nem fogunk csinálni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) v.tom


v.tom
őstag

Köszi az "új" funkciót, tényleg hasznos dolog! :R

(#8) v.tom válasza 14adam (#1) üzenetére


v.tom
őstag

Tudsz keresni egyébként a listán, csak nyomnod kell egy [CTRL]+[F] -et, és másik megnyílik a böngésző keresője, és mivel a lista egy oldalon van, ezért szépen működni is fog. :K

(#9) Lenry válasza pmheros (#4) üzenetére


Lenry
félisten

hmmm, igaz, valóban lehetnek ilyen aggályok...
ez esetben viszont sok hasznát nem látom a listának :U

#10: igaz :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Dany007 válasza Lenry (#9) üzenetére


Dany007
veterán

dehogynem : P Látod hogy másodpercenként hány hsz érkezik, így ha 100 fölött van, akkor már tudod miért akad illetve lassú a logout xD Most néztem hogy a 15. másodpercben 9hsz jött "egyszerre".

(#11) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Tetszik az "új" funkció, de hiába van, ha halál lassú a PH! csúcsidőben. Tudom, hogy sok a munka, de mikorra várható az új szerver beüzemelése?

Szerk.:
Látom az elmúlt egy óra alatt aktívkodókat listázza ki. Nem lehetne olyat belerakni, hogy hány emberek írt az egy óra alatt (sok idő megszámolni)? Vagy olyat, hogy ez az x ember hány hsz.-t produkált az egy óra alatt? :U

#12: OK, de akkor a moderátorokat/házigazdákat is bannold ki, ők is eléggé leterhelik a rendszert. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Abu85 válasza WonderCSabo (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Türelem szervert terem. Addig is az új funkciónak hála este végigbannolom az aktív tagokat. ;] A Barátok Közt után senki sincs biztonságban! :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) RIOS Gépház válasza Abu85 (#12) üzenetére


RIOS Gépház
Hivatalos
LOGOUT blog

Micsinálol? :U
Összeolajozlak, ha ilyeneket beszélsz!! ;]

(#14) Dany007 válasza Abu85 (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Úha, hát ez csúnyán mehetne az aranyköpések topicba, vagy legalább a vicc topicba...
Még jó, hogy nem nézek barátok köztet... De a helyzetre való tekintettel (meg a sajátoméra) nem kezdem el kifejteni a véleményem róla xD

(#15) pmheros válasza Abu85 (#12) üzenetére


pmheros
senior tag

Barátok közt ? tudtam hogy minden lángelmének van egy gyenge pontja ;]

nem vagyok tökéletes

(#16) Thrawn válasza Abu85 (#12) üzenetére


Thrawn
félisten

Mi történt, Fatal1ty Edition rántottát reggeliztél? :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#17) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#11) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja látom nem a hsz. postolás szerint listáz, hanem az oldalletöltés alapján...

RIOS Gépház:
Vajon ki lehet e felhasználó mögött? :) Az újonc rangodat át kéne írni vmi másra, vmi viccesre.

(#18) Abu85 válasza WonderCSabo (#17) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A RIOS Gépház egy mesterséges intelligencia. Azért fejlesztettük ki, hogy új funkciókkal lássa el az oldalt. Persze már nagyon közel van ahhoz, hogy öntudatra ébredjen, de ilyenkor megmutatjuk neki ezt a képet, és rögtön visszatér a való világba. :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#19) RIOS Gépház válasza Abu85 (#18) üzenetére


RIOS Gépház
Hivatalos
LOGOUT blog

Ez a nagy különbség látod, Páncélos Pingvin!
Az intelligencia és az öntudat. ;]

(#20) Dany007 válasza WonderCSabo (#17) üzenetére


Dany007
veterán

akkor tévedtem... :N

(#21) tildy


tildy
nagyúr

Újdonság? Dehisz ez votl korábban is... Lehet tudnia rórl, miért nem votl rios5ben?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Dany007 válasza Abu85 (#18) üzenetére


Dany007
veterán

uh, ez egy genetikailag keresztezett giliszta meg teve, csak valakinek a szőrmebundája is belekerült... de igen morbid.
Azon gondolkodtam, ha egyszer szembejönne velem egy ilyen, akkor megijednék és elfutnék, vagy kiröhögném a faxba? :F

[ Szerkesztve ]

(#23) Abu85 válasza RIOS Gépház (#19) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Vigyázzá me rád uszítom a lámámat! :DD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#24) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Ja, jó hogy ez van újra. Anno szerettem ezt használni hajnalban.

lol, jó az a lámás kép.:DDD

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#25) Dany007 válasza SystemRoot (#24) üzenetére


Dany007
veterán

szerintem akkoris szőröspfájú teve... :((

(#26) frame>24


frame>24
addikt

Csuhajja! Végre, már hát! (=Köszi)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27) WonderCSabo válasza Abu85 (#18) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Durva ez a kép. Egyébként látom MI-re van pénze a PH!-nak, de egy új webszervert nem tudtok gyorsan összerakni. :DDD

(#28) Jorus


Jorus
nagyúr

FF extended statusbar számolja a letöltött képeket, így az aktív tagok listájából helyből látszik, hogy mennyien lógunk a fórumon. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#29) JoeYi


JoeYi
őstag

esetleg kibovithetnetek azzal, hogz latni lehessen mihez szolt hozza utoljara a tag.

(#30) Elrood válasza Jorus (#28) üzenetére


Elrood
őstag

Oda van írva, hogy online tagok: x xxx, nem kell ide ext:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#31) Jorus válasza Elrood (#30) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hogy mindig van egyszerűbb megoldás... :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#32) Panther válasza tildy (#21) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Azért nem volt, mert mint valaki írta is, ennek így ebben a formában túl sok haszna nincs, inkább csak érdekességnek jó. Így a fontosabb fejleszteni valókat vettük előrébb.

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#33) Winner_hun válasza 14adam (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34) WonderCSabo válasza JoeYi (#29) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez azért nem ilyen egyszerű, mert az utolsó oldalletöltés szerint listázza, nem a hsz. postolás szerint. Szóval lehet h. 1 hsz.-ed sincs, mégis fenn vagy listán, mert böngészed a fórumot...

(#35) Prof01


Prof01
veterán

Kösz, bár én nem hiszem, h nagyon hasznát fogom venni. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#36) tildy válasza Panther (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja gondolom rios5 alá nem votl meg a portolás, oké :)
Amúgymeg hogyne lenne haszna, felnéz az ember, látja az utóbbi egy órában errefele járt x-y azt is látja mikor stb .... Bár oké ez adatlappal is látszódik:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) v.tom válasza Abu85 (#18) üzenetére


v.tom
őstag

A láma is igen félelmetes, de ezt azért nem übereli.

(#38) janos1988


janos1988
addikt

Ennek a listanak semmi ertelme. Inkabb ha vki online, akkor a nevet zold betukkel jelenitse meg a motor a forumban. Vagy lehetne uj menu a profilnal ahol nehany kategoria szerint lehetne csoporositani az altalunk hozzaadott felhasznalokat es a neve melett mutatna egy kis jellel (vagy azt mar iwiwnek hivjak?:) ). De ez csak egy jelentektelen hozzaszolas es semmi okoskodas; egyeb otlet pedig meg kismillio :P

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#39) Vladi


Vladi
nagyúr

Olyan nincs véletlenül tervben, hogy jelöli, hogy új hsz érkezett a kedvenc témákra? :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#40) ádyz


ádyz
addikt

Köszönöm én is az új gombocskát. :))

(#41) 3.Aragorn válasza Abu85 (#18) üzenetére


3.Aragorn
addikt

:D :N :DDD :DD

Nem minden vándorút céltalan...

(#42) Kloden válasza Abu85 (#18) üzenetére


Kloden
senior tag

Ez a kép, ááááááááááááááá :C :O

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#43) PowerBuldog válasza Vladi (#39) üzenetére


PowerBuldog
veterán

De, van. Elmented a kedvencekbe a témát, és utána ki rá kell kattintani az alatta lévő kis borítékra. Így mindig küld egy emailt, ha friss hozzászólás érkezett a témához.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#44) Jorus válasza PowerBuldog (#43) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szerintem vladi arra gondolt, hogy a kedvenc témák közül mondjuk félkövérre váltanának azon topicoknak a címei, melyekben új, általad olvasatlan postok vannak. Mondjuk nem tudom, támogatja-e ezt a fórum motor, mivel eddig sem jegyzetelt tudtommal a sütik alapján, hogy mely postok olvasottak, melyek nem. Egyes motorokban benne van ez a funkció, általában témakövetéssel párosítva.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#45) Vladi válasza Jorus (#44) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen arra! :K
Sok fórumon látni ilyet. Az is elég, ha jelzi valahogy az újat, nem is kell, hogy hány új.
A mél módszer az elég macerás.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#46) #19617792 válasza Abu85 (#23) üzenetére


#19617792
törölt tag


:DDD :DDD :DDD

(#47) Racecam válasza tildy (#36) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

De ha nem tudod igazán, hogy kire vagy kíváncsi, csak úgy nézegetni szeretnél, akkor jópofa, nem? :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48) PazsitZ válasza tildy (#21) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én is ezt furcsáltam, mert nem új, csak egy jó ideig nem volt ugye...
De köszönjük.

- http://pazsitz.hu -

(#49) RoyalFlush válasza Racecam (#47) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Téged nem talállak, látlak az aktív tagok listáján.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#50) marcias


marcias
őstag

Tetszik, csak így nem sok értelmét látom. Jobb lenne, ha kommentelés alapján lenne a dolog.

MÁS: Nem tervezitek a PH-t az itcafé-hez hasonlóan középre zárni? Csak azért, mert nem rég óta van fullHD monitorom, és mit ne mondjak, elég zavaró, hogy a kép jobb fele full fehéren világít. :P

Steam: marcias88

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.