Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) w333


w333
félisten

Durva ! :Y

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Kíváncsi leszek milyen profitot ér el majd a Samsung ebben a negyedévben. :U

Xr

(#3) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na megint lehet írni, hogy napisamsung, meg azt is, hogy nem is fogy az edge. ;]
Nekem inkább sima 6 kéne, mert az edge kényelmetlen. Vágta a kezem az oldala. De biztos meg lehet szokni. Ugye a szépségért szenvedni kell.

(#4) papi77 válasza ctvagyok (#3) üzenetére


papi77
addikt

Nem-nem. Csak egy újabb marketing gépezet indult...;)

Az első: NOKIA 1611

(#5) babkukta


babkukta
senior tag

Azért nem sokan tehetik meg, hogy új gyártósort indítanak, csak így... Nem is csoda, h a Samu ennyire fejlődik, hatalmas anyagi háttere van. Mások inkább visszaveszik az előrendelést, meg váratják az embert több hónapig, mert nincs kes ilyenekre, ezek meg csak úgy belöknek egy új gyártósort

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#6) Luck Dragon

Új innováció,megnyerő kivitelezés ,sok eladás. Csak az Edgéből elért nyereség bevételre kíváncsi lennék.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) sparks


sparks
senior tag

Az a durva, hogy 280eFt és így is így fogy. Nem véletlen fog az árazásnál ilyen erősen a ceruzájuk, tudják, hogy megveszik. Jól teszik, ha ennyiért eladható, akkor hajrá. Én nem adnék ennyit egy telefonért, nálam 150-180e környéke a lélektani határ.

(#8) w333 válasza sparks (#7) üzenetére


w333
félisten

Még mindig nem Magyarország a célközönség ... külföldi fizetésekhez képest ez nekik még így is apró pénz, az ottani 1 havi fizetésből veszel 3-4 db. itthon pedig 2 fizetésből 1 -t, szóval ez a nagyon nem mindegy :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9) callmeakos válasza sparks (#7) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerinted az emberek Magyarországon akik ilyet vesznek, egy az egyben leperkálják a több mint 200 ezer forintot egy ilyenért? Vagy a sok átlagember, akik Iphone 6-tal meg 6s-el rohangálnak, azok is mind leperkálták ezt a sok pénzt? Nagy francokat. Szépen besétáltak valamelyik szolgáltatóhoz, és előfizetéssel kihozták/kihozzák, vagy megújítják meglévő előfizetéseiket és bagóért kihozzák. Ennyi a "titok".

All→M8

(#10) w333 válasza callmeakos (#9) üzenetére


w333
félisten

+1 szintén előfizu hosszabbítással vásárolt S6 ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11) Hunt3r22 válasza sparks (#7) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nyugaton a szolgáltatók is máshogy állnak az ügyfelekhez.. :U

Xr

(#12) s4tch válasza callmeakos (#9) üzenetére


s4tch
veterán

Nem ismerem behatóan a többi szolgáltató árait, viszont a T árai iszonyúan elszálltak. Nem vettem náluk telefont vagy 3 éve, platinakártyás vagyok, 2 év hűségre, jelenlegi díjcsomagommal egy ilyen telefont ~203 ezerért adnának. (Dominóban 234e, szóval kihagyhatatlan kedvezményeket adnak 16 éve aktív előfizetések mellé.) A Galaxy A5 példának okáért dominóban, kártyafüggően 10 ronggyal drágább náluk, mint bárhol máshol 2 év gyártói garanciával, függetlenül.

(#13) vdavid4 válasza Hunt3r22 (#11) üzenetére


vdavid4
tag

kifejtenéd, hogy hogy állnak? csak gyorsan összehasonlítás képen megnéztem a német tmobil és a magyar tmobil is hasonló áron adja pl az iphone 6-ot. Pár ezer forintal 2 év alatt olcsóbban jössz ki ami ugye az áfának köszönhető.. de megkérdezem ezen kívül, mivel állnak "nyugaton" másként az ügyfélhez?

(#14) Hunt3r22 válasza vdavid4 (#13) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Svéd példa:

Ismerős 10++ éve előfizető, 1 évre ír alá, havi 50 euró az előfizu, ingyen hozhat ki bármilyen telót, lejár a hűsége, ha újból aláír ingyen függetlenítik neki.

Azért az durva, hogy Telekomnál 20e forintos előfizunál még 84e forintot fizessél be s6 edge esetén. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xr

(#15) maximilian4


maximilian4
addikt

Most eszembe jutott az a sok ember aki az s5 után azt mondta, hogy a samunak végleg befellegzett és eltűnik a süllyesztőben. Nem kevesen voltak. :D

Maxi

(#16) total90 válasza w333 (#8) üzenetére


total90
veterán

Vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy nyugaton megveszik és marad meg a havi költségekre. Azért 3-4 darabot venni és a havi költségek, azt itt (DE) sem sokan tehetik meg...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#17) w333 válasza total90 (#16) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18) vdavid4 válasza total90 (#16) üzenetére


vdavid4
tag

hát igen :) én is itt élek :) nem megyek bele én mennyit mennyit se keresek, de én itt is látok szegény embereket. Felesleges ebbe belemenni, sokan azt hiszik "nyugaton" minden ingyen van és neked annyival sokkal jobb minden. Jobb persze, de nem annyival mint amennyire az emberek hiszik.. amit mutat a fenti példa is, hogy azt gondolják, hogy itt zsebből mindenki 3-4 edge telefont vesz :) sajnos nem így van...

(#19) mediumgecso válasza vdavid4 (#13) üzenetére


mediumgecso
őstag

Semmi :DDD ......A lényeg: Míg kint k**va jó előfizuk vannak, korlátlan nettel+hang+sms+stb addig itthon egy ilyen csomag horror áron van, ÉS még ezek ellenére is hatalmas önerő befizetésével vihetsz el egy csúcskészüléket

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#20) moleculez válasza total90 (#16) üzenetére


moleculez
veterán

A havi 1200£-s fizumból kipengetni havi 50-t, kicsit más mint magyarba a havi 80ezerbol 10-20ezret... Szóval s6 edget az vesz akinek az tetszik. (a többiek iphone-t)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) vdavid4


vdavid4
tag

Pár kommentel feljebb írtam le. A német t mobil és magyar t mobil ára azonos dijcsomaggal (korlatlan beszelgetés 3gb 4g net) azonos áron van a két év alatt. Hülye voltam látom hogy "ilyen vitába" belementem. Fizetésekhez képest persze olcsóbb itt de forintba atszámolva amúgy itt is ugyan annyit fizetsz érte csak hamarabb megkeresed az árát.

[ Szerkesztve ]

(#22) Perlantonio válasza Hunt3r22 (#14) üzenetére


Perlantonio
csendes tag

Spanyol példa: Most járt le a 4.évem a Vodánál,ingyen hozom el a 128 as edge-t. Red L csomagban maradok 2 évet aláirva,48 eu/hónap. Szerintem korrekt.

(#23) moleculez válasza Perlantonio (#22) üzenetére


moleculez
veterán

Nagyon off, de érdekes, hogy Te örülsz hohy Spanyolban dolgozhatsz/élhetsz, én meg spanyolokkal dolgozom Londonban, de a Te helyednek örül valaki Romániából, Ukrajnából, etc...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) Perlantonio válasza moleculez (#23) üzenetére


Perlantonio
csendes tag

Ez nagyon off :) De valóban örülök annak,hogy itt sikerült elérnem pár év alatt amit otthon fel kellett adnom a gazdasági helyzetnek köszönhetően. De ez tényleg nagyon off :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Duree


Duree
veterán

Nem hittem volna,hogy ennyire beletrafál ezzel a hajlitott kijelzövel a Samsung,pedig nem valami nagy szám.

duree54

(#26) moleculez válasza Duree (#25) üzenetére


moleculez
veterán

Beleszerettem én is, nagyot kell dobni a MS-nak a 940-el, hogy ne ez legyen a kovetkező telóm😉

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) Perlantonio válasza moleculez (#26) üzenetére


Perlantonio
csendes tag

Sokan beleszerettünk :DD

(#28) jacis


jacis
nagyúr

Ez így profi.
Egy ilyen reakcióidő egy ekkora gyár esetében nagyon becsülendő dolog.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#29) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hazugság, Budán sem fogy a GSM-boltból. ;] :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Perlantonio válasza Csapoati (#29) üzenetére


Perlantonio
csendes tag

Ja,meg Csepelen sem :DD :DDD

(#31) szebev válasza moleculez (#20) üzenetére


szebev
senior tag

Szia!

Jó sokat fizetsz havonta! Én "csak" £11-ot.Ebben van korlátlan net és sms, 250perc.

Én nem vennék s6 edge-et, vágta a kezem mikor megneztem a carphone warehouse-ba. Inkább az s6-ot vennem, de ár /érték miatt az sem játszik. Annyit nem ér.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#32) TechData válasza ctvagyok (#3) üzenetére


TechData
tag

"Nekem inkább sima 6 kéne, mert az edge kényelmetlen. Vágta a kezem az oldala. "

Pontosan én is ezt tapasztaltam....vágta a kezem és kényelmetlen volt a fogása. A sima hatosnak biztosabb a fogása,de mind a kettőnek förtelmes a hátlapja. S6 Edge szemből viszont gyönyörű telefon...de maradok a HTC-nél....az a tutti :)

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#33) kpal


kpal
veterán

ív ilyen hatással van az emberekre :Y

(#34) Robertoq válasza papi77 (#4) üzenetére


Robertoq
őstag

Pont ez nem marketing, próbálják kiszolgálni az igényeket és nem az van, hogy "hú rendeled elő mert ha nem teszed most rögtön azonnal akkor még az unokád se fogja megkapni"

(#33 kpal
nem az ív a lényeg, hanem hogy valami más mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#35) kpal válasza Robertoq (#34) üzenetére


kpal
veterán

Engem nem hozott egyáltalán lázba :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.