Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Traxx válasza kemotox (#2) üzenetére


Traxx
őstag

A magamtól kéne tanulni rész lényegében igaz. Feltétlenül viszont nem kell nyelvvizsga, igaz, a májam hízására jótékony hatással lenne, ha ezt a középfokot sikerülne überelni :D

Egyébként az a szomorú, hogy tényleg elég gyorsan felejtek. Nekem a beszélgetés talán jobban megy, bár szoktam keresni a szavakat, és az írott szöveggel sincsenek szerintem ordítóan nagy gondjaim, bár ezeken mind szókincsben, mind nyelvtanilag bőven lenne mit csiszolgatni, fejleszteni. Nekem pont az nem megy, ami nálad jobb, tehát pl. a filmnézés. Néztem a Monk sorozatból részeket, hát eléggé elszomorodtam, mert nem nagyon sikerült felvennem a tempót :( Gyakran számomra érthetetlen, vagy nehezen érthető hadarás volt.

Játék: hát, nem nagyon szoktam, a jelenlegi gépem, VGA-m nem nagyon teszi lehetővé, és az időm sem :) Meló után 5-re otthon vagyok, jönnek ilyen-olyan teendők kint-bent (falusi vagyok), és máris itt az este.Akkor meg már játszani nem igazán lenne kedvem, de angolozni akad, a Duolingót tolom egy jó ideje :D

Tenksz :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.