Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

egy kis ingyen reklám az iphonnak (bár nem tudom mi szükséges rá)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) Izzé


Izzé
őstag

Sosem értettem ezeket a drop testeket. Egy telefon sosem tud 2x ugyanúgy, ugyanolyan felületre érkezni. Lehet, hogy ha 2 méter magasról esik egy adott pontra semmi baja nem lesz, de az is lehet, hogy 30cm-ről 0,1 mm-rel arréb találkozik a földdel már teljesen bepókhálósodik. Inkább az ilyen "neves" tesztelőket vetném alá drop testnek! ;]

(#3) legiaap


legiaap
nagyúr

Nem lett sokkal ellenálóbb, mint az elődjei.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4) Braddock


Braddock
őstag

Remélem vízbe is beleteszi ;]

(#5) jacis


jacis
nagyúr

itt is tesztelték

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) CloZee


CloZee
aktív tag

Komolyan... ez már a blikk vagy a hvg tech színvonala alatt van...

(#7) satz18


satz18
őstag

Ezért nem fogok soha drága telefont venni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) eventus


eventus
veterán

Jó üzlet az iPhone kijelző csere..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9) sanyijedi válasza jacis (#5) üzenetére


sanyijedi
őstag

pont ezt akartam linkelni. :D
nagyon nagy!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#10) petipetya válasza jacis (#5) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#11) b4zsi- válasza jacis (#5) üzenetére


b4zsi-
őstag

Én szerintem alapból ezt kellett volna a cikkbe tenni. :)

(#12) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Mivel ez nem egy "gazdagk*cs*gvagyok-megtehetem" stílusú teszt, szerintem van jelentősége. Életszerű, hogy lecsúszik a telefon a dosszié tetejéről, vagy a laza zsebből (felső ruházat) kiugrik - jártam már így. Nekem egy ocsmány, műanyag S4 Mini-m van és annnak bizony nem lett ilyentől baja. De a fújfúj Nokia N8-nak sem, amit előtte használtam.

(#13) ALBY


ALBY
senior tag

pojáca

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#14) halkow válasza eventus (#8) üzenetére


halkow
őstag

Ez minden okostelefonra igaz

Ha droptest videókra kéne szavazni akkor én techrax videóira szavaznák :) írjátok csak be YouTubera és itt legalább benzin, vonat, petárda teszt is van, sőt még macbook sandwich is! :DDD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#15) culas25


culas25
tag

Nem hülyeség a teszt, de minden leejtésnél egy új hibátlan telefont kéne használni, és mindegyik oldalát 10x ugyan úgy letesztelni, akkor lenne értelme. Ja és mondjuk 0,5, 1 és 1,5 méterről is leejteni őket, na akkor azt mondom biztos képet kapnánk a strapabíróságáról. De amit a videón látunk, az egyszerű magamutogatás.

(#16) UFC válasza halkow (#14) üzenetére


UFC
aktív tag

Tessék itt van még egy teszt. [link]

Ezeknek semmi értelme nincs szerintem egyiknek sem. De persze érdekes hogy az teszt került be ide a hírbe ahol rosszabbul végzet. De mindegy is :D

[ Szerkesztve ]

(#17) rudi válasza Izzé (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Ezer drop bemutatók inkább, közük nincs a teszteléshez. A MIL-STD 810G-ben emlékeim szerint minden lapra, élre és sarokra 10-10 ejtést végeznek kikapcsolt állapotban, minden esés után működési vizsgálatot csinálnak, felületi sérüléssel nem foglalkoznak. Illetve rémlik még, hogy 3 (vagy 5?) készüléket vizsgálnak.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Nem értem, hogy mi értelme van ezeknek a reklám... khm izé, teszteknek. Nyilván mindegyik szarrá törik, ha leejtem. Igazából ezekkel a benga kijelzőkkel valahol ez is a cél.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#19) Pearce


Pearce
aktív tag

Kb. új törik, mint a többi telefon. Inkább a kijelző ellenállását lehetne megnézni, mennyit bír ez a zafírüveg.

(#20) DemonDani válasza Pearce (#19) üzenetére


DemonDani
addikt

Nem zafírüveg.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#21) mazsi1911 válasza UFC (#16) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Mi mas kerulne...Ez MO! :)

(#22) Retekegér válasza Pearce (#19) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Zafírüveg? Mióta?

<< Heimdal >>

(#23) dredd17


dredd17
tag

Ezek betegek! :DD :W

(#24) CloZee válasza Pearce (#19) üzenetére


CloZee
aktív tag

Szokásos iphone média kacsa volt. Egyébként a GG jobb mint a zafírüveg, mert nem olyan merev.

[ Szerkesztve ]

(#25) wortz


wortz
tag

Undorító tudom, de szilikon tok. Vagy nem kell elejteni. Vagy legyen a zsebben még egy szifon ára.
Amúgy nemtom emlékeztek-e anno a Lumia 920 tesztjére. Akár mit csináltak, meg se látszott. A végén már egy fa gerendával baseballozta vele, meg labdaként rugdosták a földön, mire sikerült összehozni rajta pár karcot. Na az király volt. :)

(#26) Izzé válasza rudi (#17) üzenetére


Izzé
őstag

Na de érted, túl sok a külső tényező, több millió variációval, ezért sem lehet ilyenekből kategórikusan kijelenteni, hogy "ez könnyen törik, ez meg nem". Lehet, a műanyag olyan pontján érkezik könnyebben törik kisebb magasságból, mint egy gorilla glass más ponton magasabbról. És itt a más pont lehet akár 0,1 mm is.

(#27) DaveJr


DaveJr
őstag

Azért elég durván kitülemkedik a 6-os széttört üvege a keretből (Ha jól láttam). Ennyire be lenne szorítva? Akkor nem csoda, hogy hamar elpattan.
Szerencsétlen srác is aki kiejtette a dobozból...na az elég elétszerű dolog volt.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#28) Pearce válasza DemonDani (#20) üzenetére


Pearce
aktív tag

Hát akkor elnéztem. :D Csak az maradt meg, hogy az itteni cikkeknél volt említve.

[ Szerkesztve ]

(#29) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

kicsit off:

http://index.hu/index2/#bloghu/appleblog/2014/09/19/kiprobaltuk_az_iphone_6_plust

Kicsit eröltetett/ripacs/balf* benne az ember.

(#30) Wynsent


Wynsent
tag

Azt hittem, hogy a törésteszten túl voltunk az első ausztrál iPhone vásárlóval. :C
[link]
http://m.hvg.hu/tudomany/20140919_latta_mar_a_vilag_legszerencsetlenebb

[ Szerkesztve ]

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#31) janos1988 válasza Cilindrik (#29) üzenetére


janos1988
addikt

Vajon a MA-n mikor lesz teszt :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#32) Blyan válasza wortz (#25) üzenetére


Blyan
félisten

Igen és megsúgom, sokkal kisebb esésektől lett utána rahedli 920 képernyő pókhálós, akiknek aztán hiába mutogatna vissza bárki arra a videóra, hogy lám, milyen jól bírja.

KB ennyi értelme van ezeknek a teszteknek. Sokkal inkább durva pazarlás 7-900 eurós eszközöket törögetni a közönség nagyon örömére. Juhé! :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) Lacy6


Lacy6
senior tag

EZ AZ ÖSSZETÖRT! ;]
Szinte biztos voltam benne, hogy fájni fog pár embernek hogy ez a teszt került ide és nem az ahol megúszták a törést :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#34) -Mosquito- válasza janos1988 (#31) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Töréstesztre? :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#35) janos1988 válasza halkow (#14) üzenetére


janos1988
addikt

Rákerestem, epic. Főleg ez a rész. :C Galaxy S5 beépített védelem hülyék ellen.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#36) eventus válasza janos1988 (#35) üzenetére


eventus
veterán

Nem tudom mennyire normális, hogy így viselkedik az akksi :F

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#37) UFC válasza Lacy6 (#33) üzenetére


UFC
aktív tag

Szerintem senkinek nem fáj. Csak annak aki a sajátját töri össze :D

(#38) skyli


skyli
senior tag

Iphoneokhoz képest ezek egész jól bírják :D

(#39) Cilindrik válasza Lacy6 (#33) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Látom simogatja a lelkedet :W :W :W

Gratula

(#40) Izzé válasza janos1988 (#35) üzenetére


Izzé
őstag

Erről meg ez jutott eszembe: Bear Grylls: hogyan rakjunk tüzet... :DDD

(#41) babkukta


babkukta
senior tag

A nagy iPhone :)

Itt a 6ról egy kis ízelítő: [i6Plus]
Ajánlom végignézni.... a 2. felében látható a stabil és hibátlan iOS rendszer.

Egyébként előreláthatólag lehet tudni, mikor lesz teszt bármelyik változatról?

Üdvözlettel, Tibi

(#42) eventus válasza babkukta (#41) üzenetére


eventus
veterán

:C Nekem ez elég teszt volt.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#43) Ali G.


Ali G.
senior tag

jól és szépen törik :D pont ez a lényeg benne, hogy vegyél másikat :D

(#44) Tomyyy93 válasza UFC (#16) üzenetére


Tomyyy93
tag

azért a plusnál lehet látni lassításba, hogy kicsit szétpattan és mikor felveszi már semmi baja :) érdekes :D de tényleg nincs értelme a teszteknek.

(#45) wortz válasza Wynsent (#30) üzenetére


wortz
tag

Ez baromi jó!! :) (Káröröm forever).

(#32) Blyan: Ezt nem tudtam, hehe. Elég sok törésteszt volt, eléggé bírta a strapát, szóval meglepődtem most. De olyan 8, WP nem oszt nem szoroz.

(#46) Luck Dragon

Az elődjéhez képest nem lett ellenálobb de az meglepő hogy a fémburokból kiálló kijelző még mindig működő képes maradt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#47) GeryFlash válasza babkukta (#41) üzenetére


GeryFlash
veterán

:C

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#48) Crafter32


Crafter32
őstag

Jaj, de szívesen kipróbálnám hogyan pattog a betonon a "kis" álmák. Ha vki tudná finanszírozni szerény tesztelésem keressen meg nyugodtan :).

(#49) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Így nagy hirtelen 5 ismerőst tudnék sorolni iphonennal, közölük 3-4-nek már tört be a kijelző, csak volt biztosításuk... Szerintem ez azért elég tré. Omnia 7 már 3 éves múlt, milliószor esett le betonra mert futni jártam vele, de csak pár karc, quadcopteres zuhanást is túlélte 20m-ről. :D

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#50) zeon.hu válasza babkukta (#41) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

eddig az összes iphone-os ismerősnek azt elismertem, hogy stabilabb a rendszer a droidnál.
eddig... :))

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.