Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#154) halkow


halkow
őstag

Szerintem az is közre játszhatott hogy a csávó vagy az eladó amikor nézte meg a telót a boltba hogy működik bekapcsol-e nem rakta vissza rendesen csak épphogy, és szegény gyerek amikor mutatta hogy milye van ferdén tartotta a dobozt és hupsz kiesett... Gondolom azóta vett másikat, úgyhogy nem sajnálom vannak ilyen esetek

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#155) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

csak 1 kis érdekesség:

OPPO droptest

(#157) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

Üdv mindenkinek.

-Szerintem meg ezek a tesztek egyáltalán nem tükrözik a valóságos helyzeteket.
-Egy akármilyen telefon 100 vagy több féle képen,más más magasságokból is leeshet vagy kieshet a zsebből vagy a kezünkből.
-Ezért ezek a tesztek nekem túlságosan laboratóriumosnak tűnnek.
-Az ,hogy mondjuk pld: laza séta vagy szaladás közben esik ki a telefon
a szebből vagy a kicsúszik a kézből betonra vagy sok másfajta felületre stb stb..ezek vagy ehez hasonló tesztek már sokkal reálisabbak lennének.. :U
-Ezért én azt mondom,hogy ezek a tesztek ha nevezhetjük egyáltalán annak,látványilag talán érnek valamit,de semmi esetre sem közelítik meg a valós helyzeteket.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#158) Ali G. válasza Atesz 666 (#157) üzenetére


Ali G.
senior tag

attól hogy nem közelíti meg a valóságos helyzetet még ugyanígy leeshet ahogyan a tesztekben csinálják, a teszteknek az a célja hogy lásd kb. mennyire sérül, ha netalán leejtenéd , senki sem mondta, ha leejted neked is pontosan széttörik mint a tesztelőknek :D

(#159) SyMbioTe

Ennyit a híres zafírüvegről. Törés ellen nem véd, karc ellen meg véd a Gorilla Glass is (vagy egy kijelzővédő fólia). Cserébe a zafír törékenyebb és drágább az előállítása tehát még drágábban lehet eladni az iPhone-t.
:W

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#160) UFC válasza SyMbioTe (#159) üzenetére


UFC
aktív tag

Csak szólok hogy nem zafír a kijelzője. :) És ne egy kibaszott teszt alapján döntsél mert küldök olyat is ahol a HTC ONE, Galaxy S5 ugyan úgy leejtések után pókhálós lesz. Mégsem mondom az a videón alapján hogy akkor szar a Gorilla Glass.

[link] Itt még sem törik be. Milyen érdekes biztos szarul dobták el.

[ Szerkesztve ]

(#161) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#159) üzenetére

Csak mert ugye azzal híresztelték, hogy töhetetlen lesz a zafír miatt, de akkor nem szóltam elnézést, én úgy tudtam, hogy zafír a kijelzője.

Üdv.

Szerk.:Rossz helyre ment a válasz.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#162) UFC válasza SyMbioTe (#161) üzenetére


UFC
aktív tag

Igen úgy volt. Csak az óra kapott zafír védelmet.

Nem gond ;)

[ Szerkesztve ]

(#163) SyMbioTe válasza UFC (#162) üzenetére

Értem, köszi a felvilágosítást :)

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#164) DMG válasza UFC (#16) üzenetére


DMG
senior tag

Az a furcsa, hogy az általad linkelt video mindig vágva van, az esés után. Az utolsó teszten a lassításban látszik, hogy a kijelző széle mintha levállt volna a telefonról, én még szilánkokat is látok, aztán vágás, és kutya baja. :D De értelme persze egyiknek sincs. :P

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#165) UFC válasza SyMbioTe (#163) üzenetére


UFC
aktív tag

Szívesen. :R

Üdv.

(#166) UFC válasza DMG (#164) üzenetére


UFC
aktív tag

Igen. De itt van még egy. Ebből is látszik annyira nem mindegy hogy hogy esik a telefon. [link]

Hát igen nekem is ez a véleményem. Én nagyon régen egyetlen egy telefonomat ejtettem le azóta egyet sem. Meg tényleg nem mindegy hogy esik a telefon. De hát látod sok embert izgat sőt azt is eltudom képzelni hogy valaki ez alapján választ telefont :D

[ Szerkesztve ]

(#167) CoDWaW07 válasza halkow (#154) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Ez igaz:)
Vagy kicseréltette az előlapot nem olyan drágán. :))
Amúgy sokan még mindig azt hiszik hogy ha valakinek összetörik az iPhone-ja akkor rögtön másikat kell venni megint ugyanannyiért, de létezik olyan funkció is már hogy előlapcsere :DDD persze ilyenkor jókat nevetek amikor ahhoz képest fillérekért be lehet szerezni az alkatrészt és 1:1-ben kicserélni

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#168) Poison73


Poison73
csendes tag

Bakker! Nálunk sorban jelentik be csúszást, ezek meg unalmukban törik sorban a telefonokat.

" No pain, no gain!

(#169) Dexar007


Dexar007
veterán

Jeee' torik egy telefon!
Idiota,fogyatekos,kattintasvadaszo kocsog.

Give me your cum,bull!

(#170) Blyan


Blyan
félisten

Will it blend? The iPhone 6 Plus almost doesn’t blend

:D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#171) ak76 válasza Blyan (#170) üzenetére


ak76
senior tag

Ez mennyire hülye már?... :DDD

(#172) Starz561 válasza henrik1 (#71) üzenetére


Starz561
tag

Nem úgy volt beharangozva hogy az lesz rajta ?

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#173) buvartacsko válasza Starz561 (#172) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem.

(#174) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Ez szépen szétpergett. Ez is csak egy védtelen drága.... mint a többi.
Vigyázni kell rá.

(#175) csubííí


csubííí
senior tag

A 2 verziónak az ára a más gyártok készülékekeihez képest a legmagasabb,nem is értem,hogy ki képes ennyit egy telefonért kiadni. Jó tudom,sokan lesznek (megtehetik,van pénzük,nem isszák el,másra nem költik stb...) Ha megtehetném se vennék ennyiért! Pofátlanság amit elkérnek értük. Mind két verziót ha összehasonlítsuk más gyártok azonos kijelzőmérettel rendelkező készülékeivel akkor még a méretük is nagyobb,van,hogy még nagyobb kijelzővel is kisebb a másik készülék. Oldalain a káva nem éppen kicsi na meg alul és felül,hát arra nem is tudom mit mondjak..... Ahogy itt olvasgatok és nézek videókat róluk ezek az occsó készülékek nem éppen a leggyorsabban működnek. Már van kijelző karc és új lenyomat védelméről is videó,siralmas a kijelző karcállósága is. Mindez ennyi pénzért.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#176) jozso1989 válasza Starz561 (#172) üzenetére


jozso1989
őstag

Túl sokat vártak a felhasználók és már képzelődtek... Azért mégis csak Apple-ről van szó.

(#175) csubííí: Ez de gáz... Szóval nem csak lagol, de még karcolódik is. Ennyi pénzért... Lázadás lesz, már látom előre! :D

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#177) #59070464 válasza Izzé (#2) üzenetére


#59070464
törölt tag

:D

(#178) Gabó75


Gabó75
senior tag

Ezek a tesztek akkor érnének valamit, ha utána megmutnák, hogy tokkal miképpen reagálnak a behatásokra. Nyilván tok nélkül minden okosteló pókhálós lesz. Egyszerűen el kell vezetni az erőhatást, ami tok nélkül nem nagyon lehetséges.

(#179) jozso1989 válasza Gabó75 (#178) üzenetére


jozso1989
őstag

Nekem az Xperia SP esett már le kiálló betondarabra kijelzővel lefelé... egy kis pötty lett a kijelzőn, kb. 2 mm, egyáltalán nem lett pókhálós.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#180) PetX


PetX
aktív tag

Ez nem szándékos környezetszennyezés? :U

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#181) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Itt a megoldás a törő karcolódó okostelefonok problémájára:

link

:)

(#182) UFC válasza joysefke (#181) üzenetére


UFC
aktív tag

Ez csak azoknak a balfaszoknak kell akik nem tudnak vigyázni a telefonra. De azoknak még ez sem megoldás :))

(#183) joysefke válasza Blyan (#170) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Gagyi az aprító, erre a BlendTec való: iPhone 5S will it blend?

(#184) FazekasOS


FazekasOS
csendes tag

Nemár! Ezzel engen kínozni lehetne! Androidos készüléknél ez persze vicces meg minden, de egy iPhonet összetörni... Nekem már 6 van, és attól frászt kapok, ha valaki zsíros kézzel hozzányúl. És itt nem arról van szó, hogy kinek mennyi pénze van. Lazán földhözvághatnék 10 iPhonet is, de nem teszem mert: 1. iPhone 2. Hülyeség

(#185) Nigér válasza FazekasOS (#184) üzenetére


Nigér
őstag

loller

(#186) Lacy6 válasza FazekasOS (#184) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nyugi...ez csak egy olcsó használati tárgy amit drágán értékesítenek. Amúgy nem egészséges az ilyen szintű fanatizmus szerintem, de te tudod...

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#187) #57919488


#57919488
törölt tag

"Törésteszten járt a két új iPhone"

Minek?
Soha nem lattam egy hivatalos kijelentest sem arrol, hogy strapa-telonak terveztek volna.
Vagy erre paran maszturbalnak a monitor elott es ilyenre tenyleg van igeny? :U

(#188) jozso1989 válasza FazekasOS (#184) üzenetére


jozso1989
őstag

És miben jobb mint egy androidos telefon, azon kívül, hogy ájfón? :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#189) Hobbbyt válasza joysefke (#181) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Ez hülye próbálkozás.. az első esésnél úgy fog letörni róla, hogy csak pislogni se fog tudni.
A purhab sokkal jobb megoldás lenne.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#190) eventus


eventus
veterán

iPhone 6 Plus vs 50 Cal [link]
Puff neki :Y

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#191) jozso1989 válasza eventus (#190) üzenetére


jozso1989
őstag

Az kemény, milyen apró darabokra tört. De ez jellemző a szifonra... törékeny játéktelefon. >< A One M8 tesztje jobb, ehhez képest sokkal jobban "egyben" maradt. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#192) Blyan válasza jozso1989 (#191) üzenetére


Blyan
félisten

Nem is ugyanazzal lőttek a két telefonra (még csak nem is ugyanolyan távolból :D), de Te értesz hozzá.... :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#193) FazekasOS válasza jozso1989 (#188) üzenetére


FazekasOS
csendes tag

Pont azzal hogy ájfón.

(#194) jozso1989 válasza FazekasOS (#193) üzenetére


jozso1989
őstag

Értem. Kifejtenéd bővebben? Mint a babot? :P

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#195) #57919488 válasza jozso1989 (#194) üzenetére


#57919488
törölt tag

A kerdes inkabb az, hogy miben nem jobb? :D ;]

(#196) joysefke válasza Hobbbyt (#189) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

egy tényleg vastag extra ütéselnyelő-zónás szilikon tok vagy egy szétnyitható bőrtok meg még praktikus is lenne. A videó célja csak a szórakoztatás volt, nem hiszem, hogy komolyan gondolták :)

(#197) eventus


eventus
veterán

Még egy kis keménykedés:
Itt a megoldás a kamera dudorra: [link] :DD :DD

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#198) Blyan


Blyan
félisten

Azert vannak gondok....

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#199) jozso1989 válasza Blyan (#198) üzenetére


jozso1989
őstag

Hát 300 rongyért legyen is flexibilis! LG copy? ;] ;] ;]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.