Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] The Crew teszt

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Tehát hozza a szokásos semmit...megérte a fejlesztés.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) rasky


rasky
senior tag

A The Crew PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra jelent meg.

Xbox360-ra is. :)

(#3) batai15


batai15
félisten

A pozitívumokra cáfolok: kruzolás és a pvp nehezen hozható össze főleg a pvp.
Csalódtam a játékban eléggé.

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Azok a képek a cikkben... Lehett volna in-game kép is, amin látszik a '0 vonalsimitas' ;]

(#5) mephi666 válasza batai15 (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

látatlanban ez az "only multiplayer" tántorít el engem is... tetszik a nagy bejárható terület, meg úgy mindent összevetve az alapkoncepció, de elvből nem állok le azzal a játékkal, ahol rám akarják kényszeríteni a multit: nekem kell, hogy akármikor nyomhassak egy pause-t játék közben és akár fél órára is otthagyhassam, majd később folytatom ameddig tudom

#4: kíváncsi lettem volna én is ingame képekre, mert a cikkben levő (prerendered) képek alapján még tetszett is

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) batai15 válasza mephi666 (#5) üzenetére


batai15
félisten

Ez meg van. Pont az a baj hogy a kruzolásnak sokszor értelme sincs. Pvp meg alig jön össze.

(#7) Victoryus válasza batai15 (#6) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

jó lenne ez, ha törnének az autók, lehetne lőni.. stb. Ja az egy másik játék lenne :-)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#8) batai15 válasza Victoryus (#7) üzenetére


batai15
félisten

Pvp =verseny a playerek ellen..

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Értékelés: 75"

Ejj! de bőkezűen dobálgatjuk itten a pontokat (vagy százalékot, vagy szotyimagot. Nem tudom mi az a 75) :D
Egy 15-20 "szotyimaggal" többet kapott mint amit megérdemelne. szvsz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Csapoati


Csapoati
nagyúr

En kivartam, nem vettem meg megjeleneskor vagy elotte es ahogy elnezem, jol dontottem. Jo lesz ez jovo ilyenkor is 15-20 euroert, a multis resze ugyse izgat annyira.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) seniman


seniman
addikt

Láttam róla ingame videót,amit ugye nem celeronokon szoktak csinálni,de a grafika siralmas volt :W Ingyen se kéne :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#12) alevan


alevan
őstag

Már kipróbáltam: fos. Több szót felesleges rá pazarolni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#13) RichieTri


RichieTri
senior tag

bétában is voltam tetszett.
első nap megvettem,kipróbáltam még akkor is tetszett.
azóta minden nap tolom egy kicsit és egyre jobban tetszik.vannak hibái, nem tökéletes, de szerethető.
ahogy mondják az élet max. level után kezdődik.

aki meg csak videókat nézett (vagy lewarezolta) és ment vele egy "karikát", az inkább ne írjon véleményt mert nem releváns. vagy ha annak gondolja akkor legközelebb az ebédje helyett nézzen meg egy gasztro- műsort a tvben : :))

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#15) davidsone


davidsone
addikt

Nem egy NFS ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#16) .LnB válasza davidsone (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig majdnem :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) davidsone válasza .LnB (#16) üzenetére


davidsone
addikt

majdnem annyira sz*r vagy jó? ez itt a kérdés :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#18) .LnB válasza davidsone (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyik játékról sem akarok rosszat mondani. Jót meg nem tudok. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) kpal


kpal
veterán

Tömeg játék lett ,nincs benne ami igazán lekötne :(

(#20) davidsone válasza .LnB (#18) üzenetére


davidsone
addikt

Rendkívül diplomatikus válasz :C

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én karácsonyra benevezek rá, a TDU-kat si szerettem szerintem ezzel sem lesz különösebb gond. Grafika másodlagos, érdekes alaphelyzetben azt mondja mindenki, hogy a grafika másodlagos, csak vajon hányan gondolják komolyan?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22) btchr


btchr
csendes tag

Én a 'pro' közül kettőt kapásból ki is húznék. :C

(#23) Assdak


Assdak
őstag

Nem egy szimulátor, soha nem is annak készült, viszont HC módban a TDU-k szintjét hozza, tán még jobb is nála.
A grafika nem egy nagy szám, és az elcseszett élsimítással igazán kezdhetnének valamit, összességében viszont ha az ember autókázik, hihetetlenül hangulatos tud lenni a játék, és imho ez a lényeg.
PvP-t részemről bármikor találok, és a friends cruzolással sem volt még semmi problémám.
Ahogy a TDU-k esetében is, a játék itt is a hangulatával fogja meg az embert, és a végtelen lehetőséggel, szórakozás terén. Nem egy csilivili techshow, viszont aki a TDU szériákkal jól szórakozott, az ezzel is jól fog.

(#24) Gyula84


Gyula84
veterán

mint egy nfs :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Random fast and furious sztori te vagy az ? :(((

no fate but what we make

(#26) szupermacs


szupermacs
veterán

Nem tudom, hogy sokan mit várnak a tízen-milliomodik autós játéktól azon kívül, hogy vezetni, versenyezni, multizni, tuningolni lehet benne. Már voltak lövöldözős autós játékok is, zombis autós játékok, gyilkolós autós játékok is... Milyen új dolgot kellene beletenni még? Milyen ötletetek lenne amitől f@szább lenne egy olyan játék, amiben 4 kereket hajtasz?
A másik szemszögből meg minek adnak ki olyan játékot, ami semmi újat nem hoz?

Ismét másik szemszögből meg ki a franc veszi már meg ezeket és minek?

Na ezért nem érdekelnek engem az autós játékok már nagyon régóta.

(#27) TOM-202


TOM-202
senior tag

Egyelőre még nem mondok végső véleményt, de én igazából egy TDU3-at vártam kicsit másképp megvalósítva, de ez nem az. Azért remélem hogy hosszabb "életű" és tartósabb "élmény" lesz majd mint az "eszmei" elődök voltak.

[ Szerkesztve ]

(#28) brd válasza szupermacs (#26) üzenetére


brd
nagyúr

Hát én már ezer éve várok egy Test Drive Unlimited-szerű játékra, amiben nincsen fake motion blur, microlag, kötelező netkapcsolat/online profil (de lehetőség lenne rá), nvidia logó, viszont van benne valamilyen, a realitást legalább távolról közelítő törésmodell (pl. ha lebomlik az autó bal eleje, akkor húzzon már kicsit balra a verda, persze nem csak nekem, hanem mindenkinek, tehát ha valakit mondjuk felkennek a falra, annak kb. szevasz), ill. az út ne szögletes legyen, továbbá, a két legnehezebb probléma: a min. 50-60 FPS legyen, 4x-es AA-val (microlag nélkül!), ill. ne csaljon a gép, viszont legyen ugyanolyan autója, mint nekem, tehát nem a szokásos, hogy egyenesben gyorsabb vagyok, viszont ő a kanyarban sínen halad, és ha lehagyom, képessé válik teleportálni. Ha kicsit naív lennék, azt gondolnám, ma már ezeket együtt nem lenne probléma megoldani, de tudom, hogy tényleg csak az ilyen fosokra van igény.

The only real valuable thing is intuition.

(#29) Preda válasza Assdak (#23) üzenetére


Preda
aktív tag

Pontosan ez a teljesen korrekt megfogalmazás, tökéletesen egyetértek!!!

Aki meg nem vette meg minek mond véleményt róla? "Jah haversrác mesélt róla, hogy valaki már látta youtyubon"- szintű kommentektől már agy---t kapok.

(#30) huszar90


huszar90
aktív tag

Sokkal jobbat vártam az előzetesek alapján :(

(#31) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Nem nagy durranás... Kipróbáltam bétában, annyi elég is volt, hogy eldöntsem, ez nekem még ingyen sem, ez pedig tökéletesen beigazolódott, most kaptam meg az új GeForce-om, vót benne kupon FC-ra, Bugity-re, vagy Crew-ra. A Crew esett ki kapásból, aztán Bugity és FC ment fej fej mellett, de végül 1000 meg még egy érvet tudtam a FC mellett és Bugity ellen, most vígan barangolok Kyrat-ban :)

(#32) szupermacs válasza brd (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor csak én nem ismerem az autós játékokat eléggé. Nekem a Lego Racers óta nincs olyan ami lekötne... :D

(#33) Chp válasza szupermacs (#32) üzenetére


Chp
őstag

A mai napig előveszem. ;]

(#34) szupermacs válasza Chp (#33) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is... :D

(#35) hemaka


hemaka
nagyúr

Nagyobb volt a fustje, mint a langja. Legalabbis a tesztekbol ez jon le, penzt nem szivesen adnek erte igy.

(#36) Duree


Duree
veterán

Hát nem a szerethetö kategória.Semmi vonzó nincs benne.

duree54

(#37) dilipok válasza Preda (#29) üzenetére


dilipok
veterán

ugyanez. Mi ketten szoktunk jatszani, grafikaval nekem semmi bajom nincs, lehet igenytelen vagyok :U , semmi problemam nem volt a cruise-olassal, siman szoktunk olyat csinalni, hogy egyik varosbol a masikba vezetgetunk, mert nekunk az az elvezetes. Kozben beszelgetunk, meg-megallunk, eventet csinalunk stb. Az iranyitas keson reagalasat sem vettem eszre (xbox360 kontrollerr es DFGT kormannyal sem).

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#38) Bodoo


Bodoo
tag

Szerintem meg nagyon hangulatos, és sokminden megfogott benne. sajnos csak medium/high beállításokkal tudok játszani, és vannak még javításra váró bugok is, de ettől függetlenül tényleg élvezetes benne a barátokkal elmenni erre-arra, együtt versenyezni, akár Crew a Crew ellen, rengeteg a skill, és a felfedezni való, és fog még hozzá jönni tartalom nem csak DLC formájában. én imádom!

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#39) kimista válasza brd (#28) üzenetére


kimista
aktív tag

Grid 1.

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#40) dilipok válasza kimista (#39) üzenetére


dilipok
veterán

nem eppen tdu szeru...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41) aram01


aram01
nagyúr

most jön 360-ra is? mert akkor megvevös

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#42) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez se lett egy TDU2... Pedig annak már lassan vége a központi szerver miatt.

(#43) dilipok válasza D.Orion (#42) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem jobb lett mint a tdu 2, tekintve, hogy az szvsz gyengebb mint a tdu1, ez meg jobb annal is

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44) macman507


macman507
aktív tag

Jó lenne, ha lenne ebből egy DEMO, mert így kénytelen lesz az ember majd letölteni valahonnan, hogy megnézzem milyen, hogy ne más véleménye alapján döntsek és majd ha tetszik, akkor megveszem, zsákbamacskát nem veszek, GTA IV óta nem bízok egyik fejlesztőben/kiadóban, senkiben sem.

Lehet, hogy jó, meg tetszik sok embernek a gta iv, de ha nekem nem tetszik, mindegy mi miatt, akkor feleslegesen vettem meg.

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#45) JimKirk válasza dilipok (#43) üzenetére


JimKirk
tag

TDU1 az ethalon, szerintem.

(#47) arc82


arc82
tag

Nem, igazán volt egyedi sztem a nfs még mindig jobb ennél a játéknál.

Üdv

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] The Crew teszt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.