Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Vicc az egesz mar megint a k..va terroristakat hasznaljak fel indoklasnak hogy majd "legalisan" atnezhessenek mindent ami csak letezik .

Anyatokat azt, mert ugye a szemet terrorista annyira hulye hogy most esett le a plafonrol most jott ki a barlangbol szoval biztos olyan csatornakat hasznal fel amikrol koztudott hogy megfigyeles allatt vannak .

Ideje lesz lassan linuxra valtani azt figyeljek a jo edes anyjukat , es nem nincs semmi rejtegetni valom de az nem jelenti azt hogy joguk van a dolgaimba turkalni , ugy ahogy nem fogom megengedni egy idegennek hogy a lakasmoba jojjon es a dolgaimba turkaljon mert kivagom az ablakon mint a macskat szarni

Akkor jojjenek nekem kopogtatni es a dolgaimban turkalni hatosagok vagy barkik ha tenyleg csinaltam is valami rosszat hogy azt megindokoljam ,nem vagyunk se szolgak se rabok hogy az "ur" azt csinaljon velunk amit csak akar nem vagyunk "valosagshow" szereploi hogy mindent kelljen tudniuk rolunk .

[ Szerkesztve ]

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

az nem terror, ahogy az upgrade-t erőltetik a w7/w8 tulajoknál?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Youri válasza bambano (#2) üzenetére


Youri
veterán

nincs erre valami csoportos kereset már ámerikában?

RTX ON

(#4) Snoop-y válasza bambano (#2) üzenetére


Snoop-y
veterán

Built in auto upgrade feature a neve ha egy MS marketingest kerdezel. Ha engem akkor siman csak szemetseg ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

Tehát ha jól értem, átnézik az ms felhőbe tolt anyagot, ha terrorizmust támogatónak találják, akkor törlik minden külső behatás nélkül, de rá keresni mindaddig lehet, amíg állami szerv nem pampog miatta. Gratula & Fcuk logic.

(#6) bambano válasza #06658560 (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

gondolom azért a csűrés-csavarás, mert az xbox meg a hasonló csatornáknál a szerveroldalra van ráhatásuk, a bing viszont listázhat olyan tartalmakat is, amiknél a szerver nem ms fennhatóság alatt van.

engem az is érdekelne, hogy mitől lesz egy szöveg terrorizmust támogató? ki dönti el? melyik ország törvényei alapján?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"...Ugyanakkor a vállalat dolgozik egy olyan technológia kifejlesztésén, mely a hálózatokban található dokumentumokat, képeket, videó- és hanganyagokat fogja szkennelni, hogy megtalálják a tiltott anyagokat.

A blogbejegyzés hangsúlyozza, hogy két elvárásnak igyekeznek egyszerre megfelelni: egyrészt tiszteletben tartani az információszabadsághoz, a szólásszabadsághoz és a magánélethez való jogokat..."

Ez csak nekem tunik ellentmondasnak?

https://www.coreinfinity.tech

(#8) Synthwave válasza sh4d0w (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg bárkinek, aki olvassa.

Ezt a viccet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem pont az lenne a lényeg, hogy a keresőbe beütve: "Hogy készítsünk házilag bombát?" ne dobjon ki semmilyen találatot? A net nagyon kicsi százalékát ellenőrzi az MS olyan szinten hogy törölhesse.

Inkább azt kellene csinálniuk a Googleval karonfogva, hogy a keresőjűk segítségével gyanús odalakat keressenek és azt jelentsék a hatóságoknak.

Igenis szükség lenne az Internet bizonyos szintű cenzúrájára.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) bambano válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Magyarországon a mákos egy finom sütemény.
Az usákoknál börtön kábítószer kereskedelemért.

próbáld meg feloldani ezt a kérdést az elképzelésed alapján.

(#7) sh4d0w "Ugyanakkor a vállalat dolgozik egy olyan technológia kifejlesztésén, mely a hálózatokban található dokumentumokat, képeket, videó- és hanganyagokat fogja szkennelni, hogy megtalálják a tiltott anyagokat.": most akkor ezzel az ígérettel akarják szalonképessé és/vagy törvényessé tenni a mostani atom paraszt adatharácsot és kémkedést?

és akkor mindenki de jure terrorista lesz, aki microsoft szoftvert használ?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) dajkopali válasza bambano (#10) üzenetére


dajkopali
addikt

[nagyon off :) ] engem egyszer Svédországban a határátkelőnél majdnem letartóztattak, mivel 20(!) dkg mákot vittem a nagynénémnek, aki már 30 éve nem evett rendes mákos tésztát :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#12) Tigerclaw válasza dajkopali (#11) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Miért, ott a boltban sem lehet kapni mákot?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) bambano válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

sok hatóság nem elég művelt ahhoz, hogy tudja, honnan termelik a mákonyt...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) dajkopali válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


dajkopali
addikt

nem, legalábbis, akkor, amikor voltam, nem

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#15) Tigerclaw válasza bambano (#13) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy terjeszteni kellene a neten, hogy Magyarországon mindenki annyi mákos süteményt, mákos tésztát ehet legálisan, amennyit csak akar. Garantált örömérzet...az egyetlen mellékhatás, hogy gyakrabban kell fogat mosni. :DDD

Lennének szintek a "beetetésre". Kezdőknek csak mákos kifli, aztán beigli mazsolával, a függőknek meg mákos rétes, reszelt narancshéjjal "felütve". ;]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) dajkopali válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


dajkopali
addikt

csak hogy fokozzam
a nagybátyám farmer volt Dél-Svédországban, egy hatalmas disznóhizlaldája volt
adott apámnak egy port, amit a disznóknál a giliszták kihajtására használnak
na, ez egy kis zacskó fehér por volt, külsőre pont mint a heroin - ezért is különállítottak minket visszafelé :)
és a hülye vámos még bele is nyalt :)

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#17) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

hmm, Ma' megint egy masik marhasag a Microsoft reszerol !

nagyon unatkoznak. ;]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#18) Cickánykoma


Cickánykoma
tag

Nem használhatnak szakállasok Windows-t ezentúl? :DDD ;]

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#19) sz.balazs.95 válasza Cickánykoma (#18) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Igen, és ezentúl célszerűbb lesz messzebb tenni a tiktakkos órát a géptől. :P
csak biztosamibiztos alapon. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#20) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vagyok egy nagy szabadságharcos (mondhatnám, hogy pusztán azért, mivel kvázi úgy sincs ilyenem [mert egy kibírhatatlan hülye vagyok :P], majdnem teljesen lesz@rom a saját magánéletemhez való jogom és mivel nem igazán szeretem az embereket [viszont nem is utálom], így mások kedvéért sem fogok aktívan hőzöngeni [bár az ellen-oldalon kardoskodni sem]), de az ilyesmi már nekem is ormótlanul durván hangzik (sőt, nevetséges, hogy ez így mehet).

"Józan paraszt ésszel" abszolút összeférhetetlen az "totális megfigyelés" és a "magánéleti szabadság". Nem egyszerűen kényes a határvonal, vagy labilis az egyensúly, a kettő mindig szigorúan és egyértelműen csakis egymás kárára történhet, és ilyenkor gyakorlatilag mindig kvázi-korlátlan mértékű megfigyelésről van szó, tehát lényegében a magánélet teljes eltűnésről.

Pedig az utóbbi években elég sok gyakorlati példa és elmélkedés volt erről (a közmédia is szerette a Snowden és hasonló ügyeket), így nem is értem, hogy miért gondolják, hogy az emberek jóízűen megeszik ezt a maszlagot, hogy nincs miért aggódni, senkinek nem lesz semmi oka kellemetlenül (vagy akár pusztán csak másképp) éreznie magát, csak a terroristáknak lesz nehezebb az életük.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#21) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Felőlem automatikusan ledrónozhatják mindegyiket akik a terroristákat támogatja.
Likeoltál egy merényletet? Dredd bíró kimondja rögtönitélve hogy bűnös vagy és megy a hellfire.
Inkább mint ami most megy személyiségi jogok védelmében.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#22) galocza


galocza
aktív tag

akkor nem lesz cs:go xboxon? 8)
védj bennünket ms, könyörgöm védj!

[ Szerkesztve ]

(#23) janos666 válasza galocza (#22) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

LiGHte verzió még lehet: az MS platformokon csak terror elhárítónak lehet beállni, mellékhatásaként pedig Linux-on gyakorlatilag csak terroristának. :D

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#24) kymera válasza Cickánykoma (#18) üzenetére


kymera
senior tag

:D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#25) sh4d0w válasza bambano (#10) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem, mindenki, aki internetet használ.

https://www.coreinfinity.tech

(#26) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Terrorellenesség ide vagy oda, semmi köze a Microsoftnak ahhoz, hogy mit csinálok vagy mivel dolgozok (főként, hogy időm nagy részét a számítógépem előtt töltöm). Persze, a terrorellenesség egy komoly indok, de az egy teljesen más tészta, hogy felhasználják minden tartalom szűrésére és az összes felhasználó megfigyelésére.
>"Az olyan szolgáltatásoknál is érvényes új szabályok, mint az Xbox Live vagy az Outlook ... "

Magyarán szólva a Windows 10-ben is érvényesek ezek az új szabályok - hiszen az új Windows is egy szolgáltatás? Operációs rendszer szintű megfigyelés... és ha belegondolunk hogy a Windows 10 minden információt visszaküld a felhasználóról a Microsoftnak az alapértelmezett beállításokkal... szép kombináció.

Mindenesetre örülök, hogy Ubuntura váltottam a Windows 10 kiadása után közvetlenül (a végfelhasználói szerződés elolvasása után). Ha az operációs rendszer / szolgáltatások végfelhasználói szerződése alapján ezeket el kell fogadnom... akkor inkább nem használom a Windows 10-et, sőt, egyetlen Microsoft terméket/szolgáltatást sem a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#27) hemaka


hemaka
nagyúr

Az is gond ami miatt csinálniuk kell, de az is ahogyan csinalniuk kell. Szóval jól sehogyan nem jönnek ki ebből.

(#28) derive


derive
senior tag

En mondjuk nem bannam, ha a lefejzos es bombagyaros videokat picit nehezebb lenne elerni. Persze van egy hatar a szuresben, de most sima keresessel meg nemi arabtudassal maris belevetheted magad a joba.

(#29) Воланд válasza PrometheusX (#26) üzenetére


Воланд
titán

"Magyarán szólva a Windows 10-ben is érvényesek ezek az új szabályok "

Nem. Magyarán szólva az online szolgáltatásokra érvényesek ezek a szabályok.

"és ha belegondolunk hogy a Windows 10 minden információt visszaküld a felhasználóról a Microsoftnak az alapértelmezett beállításokkal"

Nem, még mindig nem küld vissza minden információt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Eddig se volt eredeti a Windows-om, és nem is lesz. ;]

(#31) Snoop-y válasza SunyaMacs (#30) üzenetére


Snoop-y
veterán

Koszonjuk az infot :W

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#32) derive


derive
senior tag

Mindenesetre epp most takaritottam le masodjara a W10et. Bucsuzoul megint szetCourta a W7et.

(#33) Dr.FantastiK válasza SunyaMacs (#30) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

helyes ! :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#34) OBalint válasza Dr.FantastiK (#33) üzenetére


OBalint
újonc

Beleolvastam a folyamba sajnos..... és pár gondolatom támadt a terror ellenes intézkedések "mellékhatásairól":
Véletlenül tavaly óta minden amerikai minden beszélgetése lehallgatódik meg véletlenül európai politikusok beszélgetései is lehallgatódtak mert pl.:Merkel nekem is gyanús.....:) De persze csak "jóra" használják az infókat.

Meg véletlenül az Airbus belső levelezése is lehallgatódott véletlenül az amcsi légi tanker tenderkor, véletlenül pont akkor amikor a Boeing is pályázott ls véletlenül pont a Boeinghez érkeztek meg a kalkulációk.

Meg véletlenül van itt ez az off-shore ügy is és persze egyetlen amcsi neve sem szerepel a listákban véletlenül pont akkor amikor valami szabad kereskedelmi egyezmény tárgyalódik a hátunk mögött (rólunk)......

Szóval miért is csodálkozunk azon hogy hivatalossá akarják tenni azt amit eddig is csináltak?

Persze ez mind véletlen én meg paranolllyás vagyok vagy mi......(a wincsi LED meg furán villog, a lap meg másodjára frissít....) :((

(#35) Dr.FantastiK válasza OBalint (#34) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

nalatod !

pont ezert nem kell Microsoft termeket hasznalni ! az Okosok ezt mar regota tudjak !! :K

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.