Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#440) #70869248 válasza MurdR (#439) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sajnos, de az ismeretségünk mivolta miatt semmit nem tudok Integra, (András) életéről.
A részvétnyilvánítás, és a csatlakozás jelzésének kivételével nem próbáltam utánajárni. Lehet tudni az összefoglalóban hogy nagy vonalakban hogy élt? ..nem tudom volt-e gyereke :( Tudjátok nem életrajz, csak családi helyzet egy mondatban.

szerk:
és egy másik. Sajnos egyszer már átestem hasonlón itt a PH!-n :(
JuanG (Miklán Csabi) elment, és minden szétesett a PH!autóverseny topikban. Személyesen is ismerhettem, kedvelhettem.
Annyit akarok írni, hogy mi akkor a temetésen egy furcsa helyzetben voltunk, hiszen nekünk a nick többet jelentett mint a polgári név, és mivel rólunk senki semmit nem tudott, a család és a rokonság..
Nem könnyű úgy részvétet nyilvánítani, ha nem ismerem a hátrahagyottakat. De attól még kell, hiszen ez egy belső indíttatás. Nem lehet észrevehetetlen az ember.
Szeretném javasolni azoknak aki mennek, hogy legyen velük valaki aki segít, aki ismeri a környezetet, könnyebb úgy..bár nem cél, de könnyebb.
Ennyit akartam, mivel személyes jelenlét egy kicsit más, ezért személyesebb ismeretek kellenek...ami eddig fel sem kellett hogy merüljön..sőt felesleges is volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.