Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#251) TayRol válasza AMD Power (#250) üzenetére


TayRol
veterán

néha még a 90 is sok. legalábbis kifele biztosan.

(#252) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Nyugodj békében... Vigaszt és reményt a családnak.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#253) IreN!CuS válasza TayRol (#251) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azért ne essünk át a ló túloldalára , fele ilyen tapadású autóval sincs ott gond 120-130nál , igen vannak "mini" fekvőrendőrök -aminek nem lenne helye ott - de normális körülmények között ebből nem lehet gond , ha lehetne napi szinten lennék balesetek ebből kifolyólag , mivel nagyon sokan nyomják ott neki.

Napfénysüti : egy ilyen esésnél az lenne ha csoda ha nem lenne "karcolás" valahol.

mufi : jelen esetben szembe nem jöhet autó , ha csak forgalommal szembe nem hajt be , mivel elvan választva a két oldal.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#254) mufi válasza AMD Power (#250) üzenetére


mufi
senior tag

Nem tudok arra mit mondani, csak azt, hogy maikor hajtani tanultam nekem az oktató azt mondta, hogy ne a jeleket nézzem, haznem azt, hogy a forgalom, a körülmények hogyan engednek haladni. Mindig sajnálom, ha valaki meghal, azt viszont nem tudom tolerálni ha saját maga hibájából történik történik meg a tragédia az emberrel, mi lett volna ha jön egy szembejövő jármű pl tele gyerekekkel? Nem tudom milyen arra az út de ha szar akkor lassabban hajtok és kész.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#255) syler123 válasza mufi (#254) üzenetére


syler123
veterán

Nyugodjék Békében, de így igaz ahogy mondod... Más is meghalhatott volna.

[ Szerkesztve ]

(#256) TayRol válasza IreN!CuS (#253) üzenetére


TayRol
veterán

van az a kocsi, amivel a 90 is sok néha.

(#257) AMD Power válasza mufi (#254) üzenetére


AMD Power
titán

Mivel nem tudjuk pontosan ,hogy mennyivel ment így a legjobbat kell felételezni ,hogy nem lépte túl a megengedett sebességet. Ami ott azon a szakaszon 90km/h.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#258) Ati1979


Ati1979
veterán

R.I.P :(

(#259) velizare válasza r4z (#40) üzenetére


velizare
nagyúr

hagyjuk már ezt a paul walkeres legendát. az ürge halálra égett a porschéjában, kétlem, hogy vigyorgott volna. :(((

Integra, nyugodj békében!

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#260) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Nem ismertem, de olvastam az írásait.

Nyugodjék békében.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#261) mufi válasza AMD Power (#257) üzenetére


mufi
senior tag

Így van. Egyébként is ilyenkor nehéz okosnak lenni. Azt mondom, szerencse a szerencsétlenségben, hogy másnak nem esett baja és Isten őrizz minket az ilyesmitől... :(

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#262) schawo


schawo
titán

Nyugodj békében!

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#263) _NCT


_NCT
őstag

Nyugodj Békében! :R :(

(#264) AMD Power


AMD Power
titán

Ez egy érdekes hsz. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#265) tothl válasza zolynet (#236) üzenetére


tothl
addikt

Én is jártam majdnem így. Traktor mögött senki az égvilágon nem mert előzni egy teljesen belátható és általam sok éve ismert útszakaszon vidéken.
Én elkezdtem, és nem mentem gyorsan, mégis valamelyik marha úgy gondoltam, hogy ő is előzni fog, és kijött elém, kb. 20szal, esélyem nem volt lelassítani azon a kb. 2 méteren, így félrehúzódtam és fél autóval a füvön fejeztem be a manővert.
Azóta sokkal óvatosabb vagyok.
Ha akkor meghalok az jött le volna mindenhol, hogy a sportautós száguldozott, de én tudom mi az igazság.
Egyesek nem néznek tükörbe.

Nyugodj békében Integra !

(#266) Valaki87


Valaki87
senior tag

Nem ismertem személyesen de mint aktív ph-s mindig láttam,hogy segítőkész volt és normális embernek tűnt számomra.

Részvét a családnak és barátainak.. :(((

(#267) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Nyugodj békében!

x gon' give it to ya

(#268) persil válasza Valaki87 (#266) üzenetére


persil
nagyúr

Szó szerint így vagyok én is, borzasztó volt ezt olvasni, nyugodjon békében!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#269) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Nyugodjék békében!

https://vertigostore.eu

(#270) oxox


oxox
addikt

Nyugodjon békében...ugyan szerintem sosem kereszteztük egymás útjait itt, de sokszor láttam az avatárját, és része volt az oldalnak...Részvétem a családnak

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#271) gilfoyle


gilfoyle
őstag

RIP :(
Ugyan nem ismertem, a hozzászólásait olvastam, azok alapján normális embernek tűnt.

(#272) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Nyugodjék Békében!
Részvétem a hozzátartozóknak!

(#273) olbaidhun válasza Valaki87 (#266) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nyugodjon békében!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#274) Bambalazs válasza tothl (#265) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Nagyon sokan nem néznek bele a tükörbe sajnos!!! Már számolni se szoktam mennyiszer ugranak ki az üres sávba nem figyelve, hogy ott éppen jön-e valaki. Szerencsére motorral van menekülőút, ha kevés lenne a féktáv. Ennél rosszabbak csak azok, akik a mobiljukat tapogatják vezetés közben... :(

(#275) mima1017


mima1017
tag

Nem ismertem, de teljes mértékben Őszinte részvétem a családjának, és a barátainak is!
Nyugodj békében Integra. :(

(#276) xcbiker válasza AMD Power (#257) üzenetére


xcbiker
addikt

Alapvetően betartom a sebességkorlátokat, a szabályokat...igyekszem figyelni erre és a többi közlekedőre. De sajnos én is hajlamos vagyok mostanában el-el tolni a száját a gépnek, olyan helyen ahol azt gondolnám nem lehet belőle baj.
Pedig látjuk lehet... egy állat, egy olajfolt, egy kátyú, egy nyomvályú és véget ér egy élet. :(
Azt hiszem ezek után át kell gondolnom, hogy mikor és hogy megyek.
Én még szeretném, ha lenne gyerekem és azt látni felnőni tisztességes emberként.

Kár hogy Andris halála döbbentett rá. :(

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#277) AMD Power válasza xcbiker (#276) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel én is így vagyok. Nagyon ritkán tolom neki. Sokszor le is vagyok tolva az útról. Ez régebben is igy volt. De mióta van gyerek még inkább figyelek erre. De mivel az ördög nem alszik mint látszik én kötöttem magamra biztosítást is erre az esetre. De Ne kelljen.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#278) oriic válasza föccer (#210) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó, basszus. :(

Live-Die-Respawn

(#279) AMD Power válasza oriic (#278) üzenetére


AMD Power
titán

Unokatesója most is fent van PH. Sajnos elmondása szerint nem ez volt az első balesete. :((( :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#280) Mappa


Mappa
addikt

Nyugodj békében. A hideg kiráz :(

nem kötelező megadni

(#281) Valaki87 válasza Bambalazs (#274) üzenetére


Valaki87
senior tag

Sajnos sokan csak fizetnek és megkapják a jogosítványt...( fiatal suhancok, beképzelt szőke nők X6-al, illetve amit pont tegnap láttam a Komjádi uszoda előtt: öreg papa 75 évesen rozzant skoda 120-al, majdnem csinált egy szép tömegbalesetet..és ugye itt ki is jön a pénz téma mint pl: kíváncsi lennék,hogy jogosan lett-e meg hosszabbítva az a jogosítvány... )
Sokat számít,hogy van-e érzéke az embernek a vezetéshez és még fontosabb,hogy van-e rálátása az adott forgalomra...De sajnos nagy sebességnél ezek már nem sokat segítenek,még a rutin sem...vagy szerencséje van az embernek vagy nincs....és az sem mindegy azért,hogy egy 10 éves autóban ülsz, vagy egy 5-6 éves 2 tonnás audi-ban.... :(((

(#282) hallerlaller


hallerlaller
addikt

rip :( hiányozni fognak az ilyen kommentek.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#283) Malachi válasza Valaki87 (#281) üzenetére


Malachi
addikt

98-tól 2001-ig minden nap vezettem 2-300 km-t munka miatt. hát az évek alatt nem egy meleg helyzetet sikerült megúsznom, egyszer tükörjégen koccantam is, de szerencsére csak 30-40-es tempónál kocsisorban - éppen nálam dobta a gép azt az útszakaszt. bármi lehetett volna, de szerencsére itt vagyok. ilyenkor mindig az jut eszembe, megéri-e azért a negyed órányi előnyért tolni neki... hát nagyon nem éri meg, bármikor sorra kerülhetünk. az biztos, hogy nekem ez nagyon tanulságos eset - és szomorú is persze, bár nem ismertem a kollégát.

(#284) Szatyor95 válasza Valaki87 (#281) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Egyetértek. Vasárnap épp jöttünk hazafelé kocsival. Az egyik kereszteződésben egy pillanat alatt kijött elénk egy fekete Fiat. De még csak nem is állt meg, körbe se nézett, csak kifordult. Ha a Skodánkban még lett volna normálisan benzin, és 40 helyett a megengedett 50-nel mentünk volna, az a Fiat szépen átcsúszott volna a szembejövő busz elé, mert telibe kapjuk. Így is csak centiken múlott. Utána meg mikor már nem volt előre út, csak jobbra meg balra, lazán kikanyarodott balra a piroson. Mindeközben a kocsi 2/3-a a szemközti sávban volt végig, holott záróvonal volt már rég. Egy vén f*sz vezetett, a kocsin meg ott volt a T jel.

Nyugodj békében Integra!

(#285) oriic válasza hallerlaller (#282) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem is, hiányozni fognak a kommentjei. Amikor a filmes topikban megláttam a Fast&Furious előzeteseket, kritikákat, vagy amikor a Marvel filmekről ment az eszmecsere, vagy amikor az örök kedvenc filmeket ő nem szerette... Mosolyogva nosztalgiázok szerintem ma este. :)

Live-Die-Respawn

(#286) Valaki87 válasza Malachi (#283) üzenetére


Valaki87
senior tag

nem csak neked, mindenkinek szerintem aki vezet...
jómagam is 10 éve vezetek,és volt nekem is koccanásom,illetve jöttek belém is szintén 30-40 tempóval...
elég egy gyorsabb autó az átlagnál egy üres autópálya/útszakasz és jön pl egy durrdefekt / úthiba és azt bizony 130-140 felett ember a talpán aki korrigálja 2 sávos úton szalagkorlát stb......
A szörnyű az egészbe tudod,hogy a szülei akik felnevelték,féltették,dolgoztak nap mint nap azért,hogy a gyereknek jó legyen és egy ilyen baleset miatt elvesztik a gyereküket, azt szerintem megemészteni nem lehet...irtó nagy fájdalom lehet bennük,nagyon sajnálom őket... :(((

szatyor95: sajnos ilyenből sok baleset van igen...én nem bántok senkit,de ha már nyugdíjas és úgy érzi,hogy nem megy a vezetés akkor maradjon a bkv mellett hisz ingyenes..vagy menjen érte valamelyik család tagja...

[ Szerkesztve ]

(#287) attisx


attisx
addikt

Béke poraira!

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#288) Jhonny06 válasza AMD Power (#264) üzenetére


Jhonny06
veterán

.. és valószínűleg igaz. 90-el ilyen balesetet szenvedni kevésbé valószínű. Tudom, hogy nem való ide ilyen hsz, de a száguldozásnak mindig lesz következménye. 2-3 km-re lakok a helyszíntől, a mező másik oldalán (légvonalban még annyi se) és tele van a környék ilyen tuning Hondás száguldozókkal, megszámlálhatatlan balesetet, kisodródást, stb.-t láttam (leginkább utólag), mióta ott élek.

(#289) izee válasza Jhonny06 (#288) üzenetére


izee
senior tag

Régóta már, hogy felfogtam milyen kincs, hogy amerre járok, nem a száguldozók területe. Autóutakat(pl 4-es út), ha nem is kerülöm, de nyugodtabb vagyok, ha autópályán mehetek. A leggyakoribb útjaim sem lassabbak az alacsonyabb rendű főútakon.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#290) maximilian4 válasza izee (#289) üzenetére


maximilian4
addikt

A 4es főut elég necces. Szinte a legveszélyesebb. Minden nap van halálos baleset, de mivel Szolnokról Pestig nincs autópálya így nincs más választása az embernek...

Maxi

(#291) Fairplays válasza szentkuti11 (#13) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Természetesen nagyon szörnyű ami történt, és engem is megrendít.
De ha hinni lehet a forrásnak és tényleg 180-190km/h-s sebességgel rongyolt szabálytalanul, akkor örülhettek hogy nem lett áldozata bármelyikőtök vagy épp egy családtagotok. (Mert ugyebár ha egy vétlen is meghalt volna akkor mennének a szitkozódások...)
Ugyanakkor nem célom vitázni és megbolygatni a részvétnyilvánítást.

[ Szerkesztve ]

(#292) catroot


catroot
veterán

Iszonyatosan sajnálom.

Nyugodj békében, Integra!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#293) MichaelSD válasza catroot (#292) üzenetére


MichaelSD
őstag

Jó autókázást ott fent Integra, nekünk meg óvatos közlekedést!

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#294) yanna


yanna
őstag

Egyszerűen felfoghatatlan... :((

(#295) gzbotii


gzbotii
veterán

Sajnálatos dolog. :(

Ilyenkor döbben rá az ember, hogy csak ésszel .... a baj hamar jön

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#296) xcbiker válasza Fairplays (#291) üzenetére


xcbiker
addikt

Nem hinném hogy akkor is száguldozott volna "állítólagosan 180-190-el" (ezt kezeljük fenntartásokkal!) ha más is van az úton. Szerencse kérdése minden... lehet valami megzavarta, egy félrerántott kormány és ennyi. Ha a seggével kapja el a fát lehet megússza vagy ha nincs ott a fa. ...ez volt megírva. :(

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#297) TheCif


TheCif
tag

:( Nyugodj békében!

(#298) izee


izee
senior tag

[link]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#299) BenHans


BenHans
addikt

Már tegnap láttam hogy mi történt, de nem nagyon tudtam mit reagálni... Bár nem ismertem Őt személyesen, nagyon megrendített.

Először még újonc koromban, a HTC Desire topikban találkoztam vele és sokat segített a hasznos hozzászólásaival. :) A filmes és a focis topikban is szerettem olvasni a hozzászólásait, adtam a véleményére, mert nem a levegőbe beszélt akkor sem amikor kritizált valamit. Sok dologban értettünk egyet, ami a cikkek alatt néha ki is derült.

Egy jó és értelmes emberrel kevesebb, hiányozni fogsz!

Ezentúl a saját kedvencek mellett ott lesz a programban a Hamburg. Nur der HSV! :)

A többieknek: Szerencse a szerencsétlenségben hogy nem lett több áldozata ennek a balesetnek. Ha gyorsan ment, szabálytalan volt és hibázott akkor sem kell firtatni ezt a témát szerintem. Elég az ha legalább pár embernek eszébe jut mindez, amikor elkapja a sebességmámor vagy amúgy is sietnie kell és feljebb engedi gázt mert rájön hogy nem éri meg, pláne nem ilyen körülmények között.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#300) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Jól látom, hogy Integra tiszteletére a fórum 1-1 része átszínezésre került?

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.