Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#451) LaptopSystem

Nyugodj békében.

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#452) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Nyugodjék békében! :(

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#453) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nyugodjék békében !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#454) MPowerPH válasza MurdR (#439) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szia. En szeretnek hozzajarulni ehhez valamilyen szinten. Egy Paypalos szamla lenne az idealis, arra nem gond kulfoldrol sem a kuldes. Majd kerlek ertesits privatban, hogy mire jutottatok, milyen modon szeretnetek ezt intezni. :R

Don't Tread On Me

(#455) Szatyor95 válasza MurdR (#439) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ez egy jó ötlet szerintem. Ha megindul a gyűjtés, és ki tudok gazdálkodni valamennyit, szívesen beszállok. Remélem a család elfogadja majd, bár az is érthető lenne, ha visszautasítanák.

Nyugodj békében Integra!

(#456) Piloss válasza MPowerPH (#454) üzenetére


Piloss
senior tag

[link]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#457) Tigi


Tigi
őstag

Részvétem a családnak.
Nyugodj békében Integra!

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#461) harlyngton


harlyngton
tag

:(((

(#462) MurdR válasza Szatyor95 (#455) üzenetére


MurdR
veterán

Legyenek akármilyen anyagi helyzetben, ezzel nem megsérteni akarjuk Őket, hanem mint közösség, mi is kivenni a részünket a temetésből. Jelentkezem majd. :R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#463) MichaelSD válasza föccer (#210) üzenetére


MichaelSD
őstag

Talán tudnánk az öccsével egyeztetni, hogy mi lenne a legjobb koszorú vagy / és más terén?

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#464) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Nyugodjon békében! :(

(#465) Xelloss


Xelloss
aktív tag

R.I.P. :(

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#466) RexpecT


RexpecT
addikt

Nyugodj békében!

(#467) Suker10


Suker10
aktív tag

:(

Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

(#468) pachito


pachito
őstag

RIP :O

(#469) Gab///


Gab///
csendes tag

Sziasztok!

Andris az unokatestvérem volt. A család nevében szeretném megköszönni mindenkinek azt a rengeteg támogatást és együttérzést, ami az elmúlt napokban érkezett Tőletek. Sokat jelent számunkra, hogy ilyen sok barátja volt, ennyien ismerték, szerették.

Nagyon megható volt olvasni, mennyi kezdeményezés indult rövid idő alatt. Az anyagi támogatás híre is eljutott hozzánk, amit ezúton is nagyon köszönünk, de nem szeretnénk elfogadni. A szülők arra kérnek mindenkit, hogy tiszteletét inkább gondolatban, vagy személyesen a búcsúztatás alkalmával fejezze ki. Ez többet jelent most mindennél.

A szertartás időpontjával kapcsolatban később tudlak tájékoztatni benneteket.

Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy a megfelelő fórumokba juttassák el ezt az üzenetet! Köszönöm!

(#470) Mr.Csizmás válasza Gab/// (#469) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt belinkeltem a megbeszélős topicba: [link]

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#472) #56230144 válasza Gab/// (#469) üzenetére


#56230144
törölt tag

Részvétem.

(#474) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Nyugodjon békében! :(

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#475) Gab///


Gab///
csendes tag

Sziku, köszönjük a gáláns felajánlást. A szülők a baleset helyszínét szeretnék jelöletlen emlékhelyként megőrizni, azt kérték, hogy az oda látogatók mécsesekkel, virágokkal búcsúzzanak Andrástól. Az útszakasz veszélyes, ne a padkán álljatok meg, a helyszín a körforgalom irányából hátulról megközelíthető gyalogosan.

A búcsúztató szertartás nyilvános lesz, oda is várunk mindenkit, aki szeretne eljönni, a koszorús megemlékezés megtisztelő a csapat részéről. Ennek időpontjáról és helyéről később tudok írni.

A közösség segítő erejét inkább arra szeretném felhasználni valahogy, hogy biztonságosabbá tegyük az említett útszakaszt. Nem tudom, mire juthatunk az útkezelőnél. Napi szinten járunk arra, két héttel ezelőtt egy hasonló balesetnek voltunk tanúi szinte ugyanott, amit "szerencsére" sérülésekkel megúsztak a résztvevők. Az út szélén több szakaszon nincs kiépítve szalagkorlát, sajnos ezen a részen sem volt. Ezen kívül számos keresztborda található végig az úton, ami szintúgy balesetveszélyes. A Szentendre előtti kanyarban szinte mindig láthatók korábbi esetek nyomai.

Sajnos a történteken már nem tudunk változtatni, de hátha mást megkímélhetünk a bajtól a jövőben. Ha valaki tud segíteni ebben, kérem írjon!

(#476) Nataniel


Nataniel
senior tag

Nem ismertem... de nyugodjék békében :(

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#477) raczger válasza Gab/// (#475) üzenetére


raczger
őstag

Szinte napi szinten járok én is azon a szakaszon, sose szerettem. Ha a külsőben megy egy nagyobb teherautó vagy kamion, a belső sávban már el sem férsz a kanyarban, vagy kockáztatod, hogy felken-e a betonelemekre.
Van ötletem mivel lehetne biztonságosabbá tenni azt a szakaszt, de ahhoz mindenképp nagyobb beruházásra lenne szükség, amire gondolom a közútkezelőnek pedig nem lesz forrása.
Mindenképpen ki kellene szélesíteni a sávokat, a belső sávot messzebb tenni a beton elválasztótól, illetve egy kb kocsi szélességű padkát tenni a külső felére és legalább a kanyarba szalagkorlátot kitenni, illetve a kanyar elé valami nagy figyelmeztetőtábla az arra közlekedőknek, hogy veszélyes vagy csúszós útszakasz. Meg persze újraaszfaltozni az egészet, Szentendre határától a Metroig.
Talán az egyik legnagyobb veszélyforrás, hogy nagyon közel vannak a betonelemek, könnyen ráfuthat egy jármű, az pedig a kialakítása miatt nagyon megdobhat egy autót (de talán még teherautót is), illetve beláthatatlan lesz a kanyar.
Volt itt már párszor ráfutásos baleset is, fél napra le is volt zárva a szakasz, talán akkor könnyebb sérülésekkel megúszták az érintettek, de erre már nem emlékszem, csak arra, hogy Szentendrén a Lidl-nél le volt zárva a külső sáv 2 méter erejéig, mert a közútkezelő b*szott 1 négyzetmétert gyorsan egyik este leaszfaltozni, inkább hagyta ott aszalódni, ami miatt persze baromi nagy torlódás alakult ki. Pont az említett kanyarig ért ez a torlódás, és hát ha ott jössz 100-zal a belső sávban, hirtelen látod, hogy áll a forgalom, könnyen hátulról bele lehet szaladni a másikba és ez ugye a délutáni csúcsba volt, gondolom nem egy autó ment egymásnak.
Ennél az esetnél nagyon felhúztam magam, hisz egyértelmű volt a közútkezelő hanyagsága. A keresztbordák is ott vannak évek óta, iszonyat veszélyes, ha ott megdobja az autó farát, egyből az árokban találod magad, mégsem csinálnak semmit.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#478) sziku69 válasza Gab/// (#475) üzenetére


sziku69
senior tag

:R
Ha bármi van, keress meg.

(#482) kerekfej


kerekfej
addikt

(#483) Pitterix válasza Gab/// (#469) üzenetére


Pitterix
őstag

Őszinte Részvétem!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#484) BITBOYS válasza Gab/// (#475) üzenetére


BITBOYS
addikt

Őszinte részvétem, remélem sikerül az érintett útszakaszt biztonságosabbá tenni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#485) Szatyor95 válasza Gab/// (#475) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Őszinte részvétem!

Nyugodj békében Integra!

(#486) Kolondrum válasza raczger (#477) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezzel szóról szóra egyetértek. Ha kamion megy a külsőben nem vagyok hajlandó mellé menni csak akkor ha kövér gázzal pillanatok alatt el is haladok mellette. A beton elemek a képzeletbeli szaggatott vonalon vannak, nincs nekik hely hagyva így elveszik a forgalom elől a helyet.

(#487) Eastman


Eastman
őstag

Nyugodj békében, Integra! Sok erőt kívánok a családnak, őszinte részvétem!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#488) VaniliásRönk válasza westcoastog (#18) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ez sajnos több volt tempósan autózásnál...

Részvétem a hozzátartozóknak...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#491) m3tr0 válasza VaniliásRönk (#488) üzenetére


m3tr0
senior tag

Szerintem fejezzük ezt be.
Nézzetek meg egy oldalsó ütközéses töréstesztet,majd gondolkodjatok el rajta úgy,hogy ennél az autónál inkább felülről kapta az autó az ütést,mivel majdnem a tetőnél/B oszlopnál volt a becsapódás.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#492) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Szerintem ebből nem kéne vita legyen. Akár hibázott, akár nem, egy jó és segítőkész ember volt, akit sokan bírtak. Ezek után hogy mi történt ott, már teljesen mindegy. Senki más nem sérült meg, Őt pedig már nem tudjuk visszahozni sajnos.

Nyugodj békében Integra!

(#494) sunny84


sunny84
senior tag

Ha dörög az ég fent tudjuk miért fog , te már a végtelen fehér tejúton csapatod a szép fehér integrával .. Nyugodj Békében András barátom

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#498) MrTwister


MrTwister
őstag

Nyugodj Békében Integra! Én is számtalanszor olvastam a hozzászólásait. Hiányozni fog a jelenléte innen a PH-ról!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#500) VaniliásRönk válasza Szatyor95 (#492) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nem olvastam az összes hozzászólást, de nem hiszem, hogy bárki hibáztatta volna bármiért. Nekem sem ez volt a célom.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.