Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) 8th válasza apaszka (#243) üzenetére


8th
addikt

Szóval azt el kell ismerni,hogy a Suzuki legendásan olcsón fenntartható autó!
Nem is állítottam az ellenkezőjét. Minőségi kifogásom sincs ellene egyszerűen nekem ez a bódé kicsi.

(#253) MK VII válasza Pityu. (#13) üzenetére


MK VII
veterán

Egyik barátomnak volt egy ilyen Fluence... 1 év után eladta, mert sokat evett...
Ugyan ez az 1,6 16V-es motorral.. Város 12 liter, hosszútávon 8-9 közt..
Na most tegyen igazságot valaki. :)

(#254) Tanisz


Tanisz
senior tag

Amúgy mindenkinek meg kellene ezt fontolni, ebben a cikkben szerintem elég reálisan le vannak írva a dolgok, szerintem.

Bár ez alapján magán emberek kb 1%-a venne új autót :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#255) Mi5u válasza dragonfx (#228) üzenetére


Mi5u
tag

4 éves autómban napokon belül 219000km lesz, de nem látszik rajta. Az ilyeneket hozzák be tőlünk nyugatabbról 80k körüli óraállással, amit az itteni használtautó vásárlók simán el is hisznek.

[ Szerkesztve ]

(#256) Pityu. válasza MK VII (#253) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem tudom,12 literes fogyasztást én még nem tapasztaltam a leg magasabb nekem 7,1 liter volt akkor szívtam a fogam de max 6,8 ból ki jövök átlagban meg 6,4-6,5 ből az enyém 2013 mas már a frissebbik.De ez olyan hogy van akinek volt rá xy panasza de van akinek meg tökéletesen működik,minden autóval így van suzuki vitarra is tuti van panaszos.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#257) apaszka


apaszka
veterán

Ilyen az S4 re is van! Jól néz ki!

Fogyi !
Fórumomról mai!

"Ma tankoltam és mértem: városi közlekedés 4-6-8 km-s távokon, reggel hideg, délután már klíma használata 7 l/100 km a fogyi.
Most következik a "csoda": meleg motorral tankoltam és mentem az alföldön 60 km-t, a kopjuter 4,6 km/100l-t mutatott, ez kb 4,9 l fogyi valójában! hazafelé még vásároltunk, autóztunk, 80-90 km/óra lakott területen kívűl, bent 50 km/óra. Haza értem 110 km után 4,7 litert mutat a comjúter, ez kb, 5 liter valós fogyasztás (benzines, automata váltós és 4 kerék hajtású autóval), nagyon elégedett vagyok!"

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#258) Pityu. válasza apaszka (#257) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát az enyém többet eszik de úgy döntöttem leszarom :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#259) apaszka válasza Pityu. (#258) üzenetére


apaszka
veterán

Enyém is, de én azért nyomon is neki.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#260) Rusi válasza apaszka (#257) üzenetére


Rusi
senior tag

Ezt felrakod és már ki is intenek a forgalomból, de legalábbis műszakin úgy megvágnak, mint a szél. Az EU-ban már egységesen tiltott közúton a gallytörő rács használata (és szerintem ez nem az a "5 perc alatt lekapom" fajta). Az oldalsó fellépő meg totál értelmetlen, ez az autó nem olyan magas, hogy ne bírj enélkül beszállni, viszont cserében még azt a terepezőképességet is hazavágod vele, amire egyébként képes volna.

Mobilaréna (2010-2017)

(#261) Integrale válasza Rusi (#260) üzenetére


Integrale
veterán

Nem mellesleg szerintem ritka csúnya is. A Vitara úgy néz ki jól, ahogy van, nem kell rá ilyen giccses "gallytörő" utánzat.

"Bad reklám is reklám too"

(#262) dragonfx válasza apaszka (#248) üzenetére


dragonfx
veterán

kibírható ;) ha évi 25-30e+t mész megérte ujjat venned másképp nem.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#263) Thome válasza dragonfx (#262) üzenetére


Thome
addikt

Egyre nagyobb butaságokat írsz le. :(

(#264) apaszka válasza dragonfx (#262) üzenetére


apaszka
veterán

Én pont a felét megyek, így gondolom nálam egy sima benzines motor örökös.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#265) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Ma voltam a suzuki szervízben... Szomorúan konstatáltam, hogy ha nem engedek a kérésemből akkor még várnom kell szeptemberig. Behívtak mert egy narancs dízel allgrip lenne akár 5 nap múlva is kb 1 millával drágábban :W Sajnos nem érdekel a dízel. Benzines motorral meg még 5 hónap :W
Erre azért felkészülhetett volna a gyár.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#266) sdd2 válasza vodkaboy22 (#265) üzenetére


sdd2
veterán

Fel kell hívni más kereskedést, van-e raktáron nekik. :) Javaslom a Suzuki Világot Budaörsön

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#267) apaszka válasza vodkaboy22 (#265) üzenetére


apaszka
veterán

Ha priviben küldesz elérhetőséget,tudunk talán segíteni! A fórumomon az egész országban vannak Suzukisok,és szívesen segítenek felhajtani a szeretett felszereltséget!
Írd meg a pontos tipust,és színt......
Regizhetsz akár a fórumunkra!
Aláírásomban van a honlap!

Ja ,,, van pár helyen kedvezményünk is!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#268) mghltm válasza apaszka (#257) üzenetére


mghltm
addikt

esszel kozlekedve hozhatoak ezek az ertekek. 7 szemelyes nemet csaladi autonk van de a hajtaslanca japan ( 2300ccm szivo benzines + 6 fokozatu automata valto ). marciusban az egyik hetvegen 1200km-t tettunk meg, 7,7-es atlaga lett, pedig 1800kg az onsulya es van legellenallasa ( 5m x 1,7m x 1,9m ).

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#269) ak76 válasza vodkaboy22 (#265) üzenetére


ak76
senior tag

Bp ÖSSZES Suzuki kereskedését felhívtam, & el is mentem kb féltucatnyi helyre árajánlatért,van olyan hely ahol 3 hónap a várakozási idő,van ahol raktáron van azonnal,több színben is,nem érdemes egy helyen leragadni,és az árakban is van szórás,pofátlanul kell alkudozni,ezzel a módszerrel akár százezreket is spórolhatsz ha elég komolyan tolod. :K
Ha kell tipp,hol van akár azonnal,keress meg.

[ Szerkesztve ]

(#270) sdd2 válasza ak76 (#269) üzenetére


sdd2
veterán

:R így van

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#271) 8th válasza Stanlee (#250) üzenetére


8th
addikt

Márkától függetlenül az autót mindig a tulaj teszi tönkre nem a kilométer. De aki mégis parázós és fosik a CR dízeltől vagy a DSG váltótól az vehet első gazdás 1.9pd kombit kézi váltóval alig 3M-ért. Az örök élet +1nap. Ismert kiforrott technika, fillérekből fenntartható olcsón szervizelhető. A futott 250k km pedig semmi ennél a motornál. Ha volt gazdája félmillió kilométerig ezt a motort csak kuplungozni kell meg ha lekókad akkor dmf-et cserélni ami ezen a példányon már megvolt. De akár Businnes Plusz felszereltségű 2.0CRTDI DSG kombit is ki lehet fogni 4M-ért. Drágább szervizeltetni mit egy nulla kilométeres új Suzukit? Lehet. De egy hét használat után ülj vissza a Suzukiba és megérted majd miről beszélek.

(#246) Tanisz: azok kisebbek és ugyanannyi pénzért a Skoda többet ad. Na meg az Accord kombi seggével még mindig nem vagyok kibékülve.

[ Szerkesztve ]

(#272) Tanisz válasza 8th (#271) üzenetére


Tanisz
senior tag

Az igaz, hogy nem olyan nagy.
A kinézet meg szubjektív :) Engem pl a BMW kombikkal lehet kikergetni a világból, borzalom ahogy kinéznek, pedig a sedanok szépek. Ízlések és pofonok, ugyebár :)

Amúgy SUV-ot nem akarsz? Kia Sorento, Hyundai Santa Fe? Jó nagy, nagy csomagtartóval, utasoknak hellyel, 2.5 és 2.2 dízellel szerelik őket.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#273) Attas


Attas
aktív tag

Sziasztok!
Vitara GL+ hoz acélfelnit hol lehet kapni jó áron? Illetve mi a pontos méretei?

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#274) Pist@bácsi válasza Attas (#273) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

A felni méretei: 6,5J x 16" 5 x 114,3 x 60 ET50

(#275) atee_13


atee_13
őstag

Üdv!

Valaki tapasztalt már olyat Vitara (2016 GL+), hogy valami zörög a vezető oldali B oszlopban valahol a biztonsági öv fölső rögzítőpontja körül, eleinte csak rosszabb minőségű utakon lehetett hallani az utóbbi időben már pályán is. Volt szervizben is, de semmi eredmény szétszedték zsírozták, de utána ugyan úgy előjön.
Szervizeseknek ötlete sincs mit csináljanak.

[ Szerkesztve ]

(#276) rushty


rushty
senior tag

250 rendőrautó [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#277) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Jó teszt, jó kis autó a Vitara, gondolom nem véletlen látni annyit az utakon (igaz a többség fapad..), de ez az autó még véletlenül sem magyar..:) Magyarországon gyártják, ettől nem lesz magyar autó. Mint ahogyan az Audi TT és társai és a Mercedes B-Klasse és társai sem.. :N

[ Szerkesztve ]

(#278) kyrastark


kyrastark
újonc

Sziasztok! Tapasztalta valaki, hogy a műszerfal kátyúkon való áthajtáskor iszonyatosan recseg?
Egyszer már visszavittem garis javításra, azt mondták megcsinálták, de semmi javulást nem tapasztalok. Kezdem azt hinni, hogy mindegyik recseg-ropog, és nem csak az enyémben van a hiba, de máséban még nem volt szerencsém ülni, és nagyon idegesít ez a hang.

Köszi

(#279) Padre81 válasza kyrastark (#278) üzenetére


Padre81
csendes tag

Szia, kérdezd meg a Suzuki topikban is! Nekem S-Crossom van, de sajnos abban is elkezdődött egy idegesítő zörgés rossz úton. Tartok tőle, hogy a Vitara műszerfala még rosszabb minőségű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.