Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Sunk-LAN

Hozzászólások

(#1) Chieftec


Chieftec
őstag

Mi egy kocsma mogotti reszt szoktunk kiberelni, voltak durva partyk itt is! Aztan lassan kinottunk belole, jatek helyett ment a pialas. :DDD A max vmi 20 fo volt kb. De a switch meg mindig megvan az nagy biznisz volt, Pestre furikaztunk fel erte, de megerte, valami laikustol vettuk, akkor volt a piaci ara 50 rugo kb, azt 7000 ert adta. :DDD
De nekunk ez eleg regen indult mar, elso party altalanos 6. osztalyban volt, elso 2 napos 8. ban. De akkor nagyon benne voltunk a temaban, kozepsulis felveteli reggel 8 kor volt, 12 re vegeztunk, 1kor mar ment a gepezes, jo nagy majmok voltunk, meg akkor is ezen jart az eszunk. :DDD Utso party pedig 1 ve volt kb..

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Az ÁNTSZ -es konyha viszi nálam a pálmát :DD

[ Szerkesztve ]

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#3) luw2win


luw2win
őstag

Hát ez isten :))

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#4) hackeeeee válasza Chieftec (#1) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe, ilyen HUB-unk van nekünk is, amikor van lan :D Vagyis az 1ik helyen, másik baráti körben csak a kis szolíd méret van.

Dejó pörik ezek.... :) Utolsón csak 4en voltunk sajna, de az is jó volt, konzervkaján meg bolerón éltünk 1 hétig :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5) Lenry válasza hackeeeee (#4) üzenetére


Lenry
félisten

még valami amit elfelejtettem leírni... a hardver... na mindegy
mi először egy 16ossal kezdtünk (ezt hozta a Mikulás 5 éve) aztán közös erővel vettünk egy 24est, meg van egy-két kiegészítő 8as, ha nagyon kell

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) hackeeeee válasza Lenry (#5) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

hehe :D

Mi gondolkoztunk, hogy kéne venni 1 gigabites switch-et, de aztán jelenleg jegelve van a project, me nagy létszámú pörit nem tudunk összehozni, mert nincs hely :( és úgy felesleg, de ált a 6-8 fő összejön, azt még megoldjuk valahogy :DD

Véleményem szubjektív...

(#7) Lenry válasza hackeeeee (#6) üzenetére


Lenry
félisten

tudtommal a gigabiteseknek csak egy portja gigabites, az is főleg azért, hogy ha összekötöd egy másik switch-csel akkor a kettő közt elég gyors legyen a kapcsolat... olyan, aminek minden portja gigás, az meg nagyon drága

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) sz0k3e_


sz0k3e_
aktív tag

Ez nagyon jó, sok helyen mosolyogtam és bólogattam, hogy igen nálunk is valami hasonló van :D
Csak mi bent a városban, a társasházunk pincéjében :D Ennek vannak előnyei (fürdés, otthonos légkör, közeli bolt és stb ), és hátrányai ( kicsi a pince, éjjel azért vissza kell fogni magunkat; bár olyan még nem volt soha hogy lejöttek volna h k*ssoljunk be, ezt ezúton is szeretném megköszönni a lakóknak! :R :C ). Nekem személy szerint az is előny, hogy megmászok kb 20lépcsőfokot és hazaértem, szüleim se csesztettek soha hogy késő van, irány aludni. Másoknak ez már annyira nem jó, éjjel(/reggel, épp ahogy sikerül:DDD) mindenki hulla fáradtan hazatámolyogni, háát nem irigylem őket ilyenkor :D
A pincének külön története van, erről saját cikket lehetne írni ( a lényeg, hogy úgy lett a miénk, hogy mi takarítottuk ki, mert derékmagasságban rohadt benne az évszázados csőtörésekkel tarkított dzsuva, szal el lehet képzelni, vakolat sehol, stb). Legutóbb pont múlt héten 7végén volt lan, természetesen fűtés ittsincs, ablakok kitörve, a látvány hasonló volt: kabátban, széjjelfagyva, elgémberedett ujjakkal (de legalább fel lehet menni a szobába melegedni :D). Az áramellátás is hasonló volt régen (házáramról ment, csóróság volt) namost a bizti az 5A-es eredetileg, de be van állva, néha viszont így is letolta, a 8gép + monitor kombót sokszor nem bírta, a reakciók 1:1 mint ahogy leírtad! :C
Nálunk amúgy kevesen szoktunk lenni sajnos, a max 8fő volt eddig, a mostanin 4en voltunk, pedig 7en ígérték magukat :(((
Nah, befejezem már télleg, nem rólunk szól a topik :DDD
LAN partyk 4EVA!!

ui: nálunk a konyha így néz ki :DD

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#9) Lenry válasza sz0k3e_ (#8) üzenetére


Lenry
félisten

hehe... a ti konyhátok se sokkal nagyobb költségvetésű, mint a miénk :C

amúgy írj nyugodtan a ti LANotokról, nem gátol semmi :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) domi007


domi007
őstag

De szép is lehet
Nagyobb a feelingje, mint a sima egynaposoknak.
:R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#11) Enton


Enton
addikt

Szivesen ellátogatnék egy ilyen összeröffenésre.
Mi csak 3-an 4-en szoktunk összeverődni, és annak az időnek is a legtöbb hányada install és configolás!:D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#12) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Áramszámlát ki fizeti?:D

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#13) Dili006 válasza Zolexx (#12) üzenetére


Dili006
csendes tag

Általában mindenki bedob kb. 500 HUF-t és úgy összejön.

(#14) Lenry válasza Zolexx (#12) üzenetére


Lenry
félisten

bizony, ahogy Dili is mondja... ha belegondolsz, és visszaszámolsz, akkor egy gép átlag 100-150Ft-nyi áramot fogyaszt egy nap, mindenki kifizeti a sajátját, az úgy nem is nagy tétel

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

De megjött a kedvem.... :DD csak még messze a nyár..... :(((

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#16) Lenry válasza dy_nmq (#15) üzenetére


Lenry
félisten

ne is mondd... nekem is olyan kötés-feelingem lett, mire megírtam ezt a cikket... meg végignéztük a filmet... ÁÁÁ

na de majd nyáron

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) cilo9


cilo9
aktív tag

"2: a csend, amíg ezt mindenki feldolgozza. Ilyenkor még kattintanak párat, és bámulják az üres monitort. Ez kb 2-5 másodperc, kockaságtól függ: minél jobban bele van merülve, annál tovább tart."

Ez kész!!! ..c :)) :)) :)) Percekig röhögtem!

Üdv, Cilo

(#18) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az a kép nagyon nagy, amelyiken a konzerveket melegítitek. Egy kicsit zsúfolt és nomádnak néz ki, de jó buli lehetett nagyon a képek és a beszámoló alapján. :DDD

(#19) Sidaries


Sidaries
őstag

Nagy parti lehet!
Nekünk is van egy. A mienket Darálónak hívják. :) Ez a honlapunk:
Daráló
Megéri megnézni, mert a hivatalos plakátképek elég konkrétak. Idén volt a 10.

[ Szerkesztve ]

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#20) DarkByte


DarkByte
addikt

Két éve szilveszterkor mi is hasonló körülmények között játszottunk; barátom szüleinek van egy nagyszülők halála végett megüresedett háza amit raktárszerűségnek használnak. Na ezt rendeztük kicsit be otthonosabbra, mivel ablakok nincsenek meg a vakolat is erőteljesen hullott így fóliázva lett minden gyakorlatilag; asztalok pedig nagy disznóvágós asztalokkal lettek megoldva. Nos, amikor megérkeztünk a helyszínre és harapni lehetett a párát, hát elég erőteljesen be voltam parázva hogy most tényleg be akarjam-e kapcsolni a gépemet (azért a hülyeség oltárán nem akartam feláldozni). Szerencsére a két hordozható PB gázpalack táplálású hősugárzó elég gyorsan felfűtötte a helységet, csak aztán időközönként muszáj volt ajtót nyitni mert különben lassan elhasználták volna az összes oxigént a szobában és hirtelen nagyon realisztikusba váltott volna át ha a játékban a figura fuldokolni kezd. Éjfélkor volt tűzijáték, virsli evés, pezsgő, minden aminek ilyenkor szokás. Összességében a hangulata nagyon ott volt :D, sajnos az egészről felvett kb. 1 órányi DV felvétel elkallódott valahová, azóta sem találjuk. :(

Ilyen többnapos bulikat én nem nagyon merek bevállalni ott alvással; egyszer csináltam ilyet amikor középsuliban tartottak 3 napos LAN party -t, de annyira nem bírtam aludni első éjjel (a totál hideg tornateremben lehetett volna aludni két szék ülőkéjén, ultra összkomfortos volt ne mondjam, arról nem is beszélve hogy én elég nehezen alszom el ha dumálnak mellettem) hogy másnap este hazamentem mert iszonyat fáradt voltam. Most már valószínűleg jobban bírnám, thx to albérlet :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Wyll


Wyll
őstag

Nagy respect nektek srácok! :C :R
Kitartás, összetartás, barátok, élmények!! Ez az egészben a legjobb és a legértékesebb. Kicsit idősebb fejjel nagyon értékesek lesznek az ilyen élmények, főleg ha nem sok hasonlóban van részünk! Tehát, mint azt már mondtam: Kitartás, összetartás! ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#22) Lenry válasza DarkByte (#20) üzenetére


Lenry
félisten

na igen... a leírásból kimaradt a széken alvás :D
én is aludtam már széken, tényleg szar nagyon... főleg, hogy mire sikerül elaludnom, felébrednek akik ágyban aludtak, és követelik vissza a széküket :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) eastsider


eastsider
nagyúr

Nálunk ilyen a konyha :D
mi is nagylanosok voltunk 2-3 éve :DD midnen hétvégén, péntektől szombat reggelig, vasárnapig...
főleg Cod2, Most Wanted, Paintball :DDD UT stb... CS, persze Quake, húú a jó kis CTF-ek :)

de jók voltak, de hát már kinőttünk :)

volt amikor a kultúrt béreltük ki, de legtöbbször valakinél összegyűltünk, egymás hegyén hátán, kb 6-7-8-an, 8 a legjobb... reggel félholtan hazamenni, és aludni egész nap...fúúú :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Wyll válasza Lenry (#22) üzenetére


Wyll
őstag

Igen, de akkor már legalább ott van az ágy, amiből épp felkeltek, és ziher hogy gyorsan bealszol rajta :))

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#25) dy_nmq válasza cilo9 (#17) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Ez egyáltalán nem vicces! Pont becélzok valakit erre zzzümmmm és tök sötét... tényleg kell pár másodperc hogy felfogjam mi van :DDD

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#26) sz0k3e_ válasza dy_nmq (#25) üzenetére


sz0k3e_
aktív tag

lekapcsolták a villanyt a terroristok :DDD

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#27) Solten


Solten
addikt

Hát ez... Überbrutál... :C A képek tökéletesen visszaadják a feelinget... :D

Saor Alba

(#28) Dili006 válasza Solten (#27) üzenetére


Dili006
csendes tag

Hát még a videó. Főleg a CoD-os résznél :) .

(#29) Solten válasza Dili006 (#28) üzenetére


Solten
addikt

Naja, a video kegyetlenül kegyetlen :)

Saor Alba

(#30) Lenry válasza Solten (#29) üzenetére


Lenry
félisten

"Moszkva felől?
-nem Moszkva, kocsma te f*sz! Honnan tudjam merre van Moszkva?"

ezek ilyen hangulatvideók, elég sok van belőle...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) Thunderzolee

Hejj! Ez jó buli lehetett. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#32) Lenry válasza Thunderzolee (#31) üzenetére


Lenry
félisten

az bizony... nem hiába várjuk mi is epekedve :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) Dohren


Dohren
tag

ugy latom mashol is divatosak a LAN party-k :)

elolvasva az eddigi irasokat, a mi helyszinuk 5*-os :D
5000 HUF / 1napra (nekunk ennyi epp eleg), de minden honapban szokot lenni rendszeresen.
a letszam 10-18 fo. 20 fotol kicsit necces az aramellatas, de az alatt semmi gond.

sajat kabelrendszer elore gyartva (asztalok mindig ugyan ugy vannak leteve), 24 portos switch, kulon server. mi foleg CS:S-t (1 ev alatt belejottem a dedikalt server beallitasokba) illetve a CoD aktualis verzioit toljuk. 2 terem van. az egyik a dohanyos a amsik nem, igy meg is van a ket ellentetes csapat :D

a kajalas is uri modon zajlik, telefon es jon a pizza futar :DD

na ennyi. akit erdekel bovebben illetve a kornyeken lakik szivesen latjuk, csak irjon elotte!

SzaCi Team

ui: sajnos mostanaban lustak vagyunk fenykepzni vagy nem jut el hozzam, hogy fel tudjam rakni :(

ui2: elnezve a regi kepeket a galeriankban, tok jol latszik a technikai fejlodes a szamitogepeken :)

[ Szerkesztve ]

''Rendszergazda vagyok. Ha beszolt, mentsen. Ha rohogni lat, mar keso...''

(#34) (baphomet)


(baphomet)
tag

Úristen, úristen, úristen ilyen is van o.O és mi lett az oldallal?

(#35) Lenry válasza (baphomet) (#34) üzenetére


Lenry
félisten

én tudjam? te csináltad :D
remélem idén is lesz kötés :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) (baphomet) válasza Lenry (#35) üzenetére


(baphomet)
tag

hát jóóóóóóóó lenne ám az a kötés :C
na majd kötésen csinálunk egy másikat ;]

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Sunk-LAN
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.