Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) #70339072 válasza Milka 78 (#7349) üzenetére


#70339072
törölt tag

eh...

[ Szerkesztve ]

(#7352) #70339072 válasza Milka 78 (#7349) üzenetére


#70339072
törölt tag

most keltem még fáradt vok :)
nem vagyok normális.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#7353) Paladin1492 válasza #70339072 (#7352) üzenetére

Jó reggelt! Kellemes hétvégét !!!

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#7354) Zozzer888 válasza Stafni (#7350) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nekem átvette a mentést.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7355) xrvman válasza Zozzer888 (#7354) üzenetére


xrvman
őstag

Az a lényeg :D Köszi

(#7356) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Szép napot mindenkinek.
Stewen, szeretnék linket kérni az új brutálhoz, köszönöm előre is!

Gazember

(#7357) Stafni válasza Zozzer888 (#7354) üzenetére


Stafni
aktív tag

Hol vetted a játékot? Kelet EU-s kiegészítővel vetted? Ahogy néztem 3500-ért van a Gold a Galaxisnál. Jelenleg ott a legolcsóbb.

(#7358) xrvman válasza Stafni (#7357) üzenetére


xrvman
őstag

Steamen vettem meg amikor akciós volt 4,45€ ért, azaz 1500Ft ért. :DD

(#7359) Faterkam válasza #70339072 (#7346) üzenetére


Faterkam
addikt

Most mivaaan? Amit én letöltöttem, az csak 650Mb. az előző meg 923Mb volt :F :F :F

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7360) #70339072 válasza Mr.Franczy (#7356) üzenetére


#70339072
törölt tag

Sajnos nem vettünk észre egy óriási hiányosságot, hiányosak voltak a vegetációs elemek...

:W

ime:

de már javítottam az előbb..

és már ez az új verzió van fent...

tölthetitek...

:B

(#7361) Faterkam válasza Faterkam (#7359) üzenetére


Faterkam
addikt

Szerintem én akkor akartam leszedni, amikor még töltötted fel ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7362) #70339072 válasza Faterkam (#7361) üzenetére


#70339072
törölt tag

Valszeg...

egy érdekesség a tesztelőknek,, egy órámat cseszte ez is el..
Na mondom még egy hiba a brutálban a fák félbe vannak vágva...

aztán mivel a hiba oka nem derült ki a textúrák egyesével történő átvizsgálása utánsem, jött a brutál kivétele.

És mit látok????

a gyári is szar...

:DD

hát ezek mennek...

(#7363) Stafni


Stafni
aktív tag

A motoron kívül változtat valamit a fizikán a többi kiegészítő? Mert én nem tapasztaltam.

(#7364) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#7335) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jah, a dlc-k, azok fizetősek. Ami a patch-el jönnek, azok ingyenesek.

(#7336) Milka 78:
Nme hinném. Maximum olyan lesz, mint a gold edition, vagy ilyesmi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7365) Zozzer888 válasza Stafni (#7357) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nem, csak simán az alapot. 4€ volt (Steam) a Going East-en nagyon gondolkodom, de csak ha lesz olcsón.

Erről a Brutál mod-ról nincs valami összefoglaló kezdőknek, hogy mi ez, hogy merre, hány méter?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7366) #70339072 válasza Zozzer888 (#7365) üzenetére


#70339072
törölt tag

Összefoglaló szerűség:

alkotó: Stewen (me, myself, and I)
Tesztelők ötleadók : Az egész prohardver fórum :R

A motivációra nem térek most ki mert az hosszú, inkább csak arra mit is csinál ez az engine.

A Brutál environment HD és SOUND engin mint a neve is mutatja azt a gamer társadalmi réteget célozta meg, akinek a gyári vanília szinek, és a gugyerák hangok sem jöttek be.
Ettől függetlenűl a kalapom emelem az ets2-nek a belefektetett munkákért de sztem rossz irányba mentek el. Annyira a realisztikus megjelenítés volt a céljuk, hogy a színvak és valszeg több dioptriás szeműveget hordó főnökük utasításait követve lett ez a hányadék végeredmény. (Gondolom én barom)

Nos akinek jó a szeme hamar zavarni kezdi a mindent átható homályos látás a fényekbe, és a tejszerű horizont ami folyamatosan a képernyő közepén egy csíkban éppen azzal a sebességgel araszolna haladna tova amivel haladunk. Azonban az ember várná hogy eltűnjön de oda van ragasztva.
És a hangok?
Arra ki sem térek.

Nos a fenti felsorolt pár dolgot is magábafoglaló változásokat eszközöl ez a brutál engine, sok egyéb jó ötlettel, és egy kicsit elrugaszkodva a fotórealisztikus megjelenéstől egy szabadabb játékos világba ahol nem az a lényeg hogy a valaki által vélt grafikai valóságot próbálja mindenáron a játékosok felé eröltetni mint a gyári vanília színű felfogás, hanem a színhatásokkal és grafikai HD jellegű változásokkal, egy tetszetősebb szinharmóniában helytálóbb és hanghatásokban is a játékélmény fokozó működő motor megírása lett volna a cél ami ráadásul az FPS futását is megpróbálja feljavítani.

Ha valakinek bejön annak nagyon bejön, akinek meg nem az ne használja.

röviden ennyi.

(#7367) #70339072


#70339072
törölt tag

Még a 6.1-essel készített összehasonlító videó.

ez sztem önmagáért beszélt már akkor is...

[link]

(#7368) Zozzer888 válasza #70339072 (#7366) üzenetére


Zozzer888
addikt

Áh, értem, köszi:) Akkor ez engem annyira nem érint: minden teljesen le van húzva (laptop powa...), a hang meg mellékes, mivel mindig podcastokat hallgatok közben:)

De nem semmi munka lehet benne, gratula hozzá :R
(Ha lesz hozzá normális gépem, majd rálesek (konzolon szoktam játszani, gépen csak ez meg race07))

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7369) csaba17 válasza Zozzer888 (#7365) üzenetére


csaba17
senior tag

humble bundle-n 3€ a going east kiegészítő. még 2 napig akciós.

(#7370) Vakegérke válasza Zozzer888 (#7368) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a vicc, hogy Brutal-lal jobban pörög a játék, élvezhetőbb. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7371) Zozzer888 válasza Vakegérke (#7370) üzenetére


Zozzer888
addikt

És ha mégis visszatérnék majd simára, a mentésem is tudom vinni, vagy baja lesz vele?

(#7369) csaba17 : Igen, köszi, azt láttam, de így nem sokkal olcsóbb mint a játék volt, így lélektanilag sok egy dlc-ért:) Majd mindenszentekkor, vagy karácsonykor, hátha lesz 2 alatt:) (Na meg most nincs is feltöltve a PP-m, én mindig utalgatok rá, nem kötöttem össze a kártyámmal)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7372) #70339072 válasza Vakegérke (#7370) üzenetére


#70339072
törölt tag

Ezt sajnos videóval nem tudom alátámasztani,,, ugyebár megy egy FPS és amikor a gép rögzítené a filmet az is marhára visszaveszi, ráadásúl függ attól is hány AI van a közeledbe, minél több análl lejebb esik az FPS.

Annyiból tudom hogy jobb, hogy az előbb is kértem egy szervízt, f7-el,,, nos alapban brutál nélkül 31-32 ön ugrált a fraps, Brutállal meg 34-35-el.

de itt ált a kamion és épp nem jött semmi.

(#7373) fagy53 válasza #70339072 (#7372) üzenetére


fagy53
nagyúr

Üdv!
Már régen játszottam vele, mert egy ideje a kormány és köztem kb 15 km van és ez leküzdhetetlen hátrány. Emlékeim szerint tényleg pár FPS különbség volt a gyári és a Brutál között, az utóbbi javára. Egy biztos, a Brutál soha nem korlátozta a képalkotás sebességét, sőt megerősítem azt, hogy javította! :K

(#7374) #70339072 válasza fagy53 (#7373) üzenetére


#70339072
törölt tag

A célok között ez is szerepelt, noha nem itt, de máshol sokan megpróbálták ezt elvitatni.

(#7375) Zozzer888 válasza #70339072 (#7374) üzenetére


Zozzer888
addikt

Erre tudsz valami infot adni?:

"És ha mégis visszatérnék majd simára - (Brutálról->alap játékra), a mentésem is tudom vinni, vagy baja lesz vele?"

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7376) #70339072 válasza Zozzer888 (#7375) üzenetére


#70339072
törölt tag

én ki be kapcsolgatom a tesztnél a brutált és problémamentesen megy, max huhog a motor hogy nincs brutal mod... :)

ja? és mentésekből töltöm be az állásokat így is, úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#7377) Vakegérke válasza Zozzer888 (#7371) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyszerű a megoldás. Indulásnál szerkesztés, kiszeded a pipát a Brutal elől, és kész. Nem nyúl semmihez, ott folytathatod, ahol abbahagytad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7378) freeknight válasza Zozzer888 (#7375) üzenetére


freeknight
őstag

Igen, a brutal csak egy mod, nem nyúl semmihez.

[ Szerkesztve ]

(#7379) Zozzer888 válasza #70339072 (#7376) üzenetére


Zozzer888
addikt

+(#7377) Vakegérke :

Köszi:) Igen, azért kérdezem, mert szól a játék, ha kiveszek valamit, de ha ennél nincs gond akkor nem aggódok miatta, had üzengessen:)

Felraktam valami Cargo Rail packot, de nem találtam semmi extra fuvart, úgyhogy le is szedtem.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7380) tutuhawer válasza #70339072 (#7367) üzenetére


tutuhawer
őstag

tetszett a videó, habár sosem játszottam a brutallal, a PC-m gyenge, épp ezért megijesztett a brutal szó, sose telepítettem a modot. Annyit tettem most , hogy rányomtam, hogy tetszik és megosztottam pár helyen, szép munka. :R

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#7381) Vakegérke válasza tutuhawer (#7380) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a gépnek brutális, hanem az élvezet, amit nyújt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7382) Zozzer888 válasza Vakegérke (#7381) üzenetére


Zozzer888
addikt

Letöltő linket szabad kérni a brutálhoz?

Amúgy a multit leszedtem, de nem akar menni, mikor belinkelem neki az ets2 könyvtárát, nem fogadja el...:S

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7383) #70339072 válasza tutuhawer (#7380) üzenetére


#70339072
törölt tag

én köszi...
:R

tapasztalat amit nem kértem, de megosztom veled, sosem gondoltam volna hogy ahány embernek tetszik majd, kb ugyan annyian meg szekálnak miatta és fikázzák :)

(#7384) #70339072 válasza Zozzer888 (#7382) üzenetére


#70339072
törölt tag

eh

[ Szerkesztve ]

(#7385) #70339072


#70339072
törölt tag

És debütáltunk a 10.1-el..

(#7386) Bati0501


Bati0501
őstag

Srácok,nem tudtok vmi vagány amcsi kamiont?
Már egy jó ideje nekem van három,de vmit még szívesen kipróbálnék,és most megnézve az ets2 "kínálatát" nem találtam újat-sok olyan van,ami a meglévő kamionom feltuningolt változata.

(#7387) Faterkam válasza #70339072 (#7385) üzenetére


Faterkam
addikt

Látom külön szedted, ez a két mód teljesen megegyezik a ma letöltött 1gb.-os 10.1.-el? mert akkor nem szedem le még 1x :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7388) #70339072 válasza Faterkam (#7387) üzenetére


#70339072
törölt tag

Igen.... teljesen,, pontosabban az első link az egybehagyott a többi a szétszedett.
az 1 GB ugyan az amit ti is töltöttetek tőlem.... HD + Sound egyben

(#7389) Sub-ZeRo válasza Bati0501 (#7386) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Várj még egy kicsit és az American Truck Simulator hátha kijön karácsony, vagy újévben. Tudom, nem most lesz az még, de a mod-ok lehet hibáznak a játékban. :/ Szóval ha türelmes leszel, akkor egy jó kis csőrös gépekkel tépheted fel az aszfaltot! :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7390) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani nekem valami működő kabinvilágítás modot?

(#7391) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Felraktam a brutal modot, vélemény:

- A színek élénkebbek, kellemesebb így az ember hangulata
- hangok "besza-behu", nagyon jók
- Laptopon játszom, minden minimumra húzva (felbontás 1920*1080), de így feljebb tudtam venni. (Renderelési százalék 25->50%-ra). Nem az igazi, de játszható. Majd elszórakozok a beállításokkal, csak beszerzek valami fps számláló cuccot. De egyértelműen többet bír így a gép.
- A "sima" verzióban mikor felső nézetbe váltottam begyorsult, majd belassult a kép, a brutal modban nincs ilyen gond.

A baloldali a "sima", 25%-os rendereléssel, a jobb oldali a brutál, 50%-os rendereléssel. Azért nem elenyésző a különbség.

Szóval köszi mégegyszer, tényleg nagyon brutál :C :R

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7392) - = Zk = - válasza Bati0501 (#7386) üzenetére


- = Zk = -
félisten

[link] hm ?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7393) ooszi


ooszi
senior tag

A Brutal az Brutálisan jó cucc, ajánlom mindenkinek, csak gép kell hozzá, az integrált vga-m low-on eldocog a régi monitoron 17col puttonyos. A havernal jatszotam vele 24 colos monitoron nagyon király volt, erre én is vettem egy 23 colos monitort, de racsesztem, nem birja a gépem a 1980-1020 as felbontast. Vehetek videokártyát. Szopás sün.

BY ooszi

(#7394) donmackó válasza #70339072 (#7385) üzenetére


donmackó
őstag

Köszi a szétválasztott modot. Én a sound packot nem használom mert, ha hangszórón nyomom remeg az ablak a mélynyomótól, fülessel meg egy idő után elkezd fájni a fülem. De a grafikus résszel teljesen meg vagyok elégedve. Köszi :R

Release the cable hounds!

(#7395) #70339072 válasza Zozzer888 (#7391) üzenetére


#70339072
törölt tag

FPS számlálónak én a Fraps-ot használom.

:R

[ Szerkesztve ]

(#7396) #70339072 válasza donmackó (#7394) üzenetére


#70339072
törölt tag

:R

Én köszi,,, te is ahhoz a réteghez tartozol akiket most megcéloztam, ugyanis kissé önző volt egybegyurva erőltetni és óriási konkurencia a sok hanganyaggal bíbelődő programozó testvérnek, velük szemben ez diszkrimináció volt. így azonban viheti az is akinek csak a grafika kell, és élvezheti.

meg az is viheti a hangot akinek nem kell a grafikus motor mert a r3d-t használja vagy a redexpertet ami ugyebár mindent levert.

:D

(#7397) rocket


rocket
nagyúr

Multiplayer nem mukodik modokkal?

Elinditom es azt irja profil betoltesnel, hogy "a betolteni kivant mentes jelenleg nem elerheto modokat tartalmaz" es az osszes modot irja amit singleplayerben hasznalok.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7398) ledgeri válasza rocket (#7397) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem, nem...

(ami érthető is mert mindenkinek kéne a saját gépén rendelkezni mindenki modjával, hogy az le legyen generálva a másik oldalon...[bár mondjuk a kliens oldali textúrák határeset lehetne, de így is, ha hivatalos DLC-t használsz, akkor akinek nincs meg pl festés egy alapszínű kamiont lát...])

Szóval vagy új profil, vagy modtalaníts ;] (csak akkor amíg multizol, addi a sofőrjeid nem végeznek munkát, majd single-ben is megakadnak [megoldása cserélj kamiont, majd ülj vissza single-ben])

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7399) Vakegérke válasza Zozzer888 (#7391) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ugye megmondtam? :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7400) rocket válasza ledgeri (#7398) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem sokkal utana rajottem en is, azert koszi :)

Az uj profil nem megoldas, az elejen 1 varost lehet valasztani, csak gyors fuvarral tudnak penzt szerezni, de az meg nincs, aludni se lehet, hogy legyen, mert nincs meg sajat kamionom, SP-ben meg nem akarok ezzel jatszani.
A regi profilbol a modok kivetelevel vissza rakna allandoan a garazsomba, azt meg nem seretnem, ugyhogy egyelore hagyom :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.