Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) #10234880 válasza #70339072 (#7743) üzenetére


#10234880
törölt tag

Hellló,. aza kérdésem lenne,hogy ettől a 11.1-estől is külön lesz a hang, vagy egybe?

(#7752) #70339072 válasza #10234880 (#7751) üzenetére


#70339072
törölt tag

lesz ilyen is meg olyan is gondolom.

(#7753) Amur


Amur
addikt

Egy ideje nem játszottam sem én, sem a gyerköc.
Most bármelyikünk profiljába belépve nem látunk fuvarokat.
Az alvást már próbáltam, utána sem..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7754) #70339072


#70339072
törölt tag

S.O.S Infó kellene TSM térképes.
Merre van az a Kamionos baleset????
A 11.1-es Brutál filmhez kellene....

(#7755) Amur válasza Amur (#7753) üzenetére


Amur
addikt

Próbáltam az SOS hivással bevontatást, próbáltam bemenni egy céghez,és ott ráállni a zöld ikonra, de ott sem adott melót..
Nem raktam be új modot,csak folytattam a korábbi mentésem.
Steam biztos frissítette folyamatosan, a go east(?) gyári kieg. van fenn, meg pár mod.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7756) petrusz82 válasza Amur (#7753) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Vedd ki az összes mod-ot, és nézd meg úgy.
Ha pedig Steam-es a játék, lehet automatikusan felfrissült, és az okozza a gondot.

(#7757) Amur


Amur
addikt

találtam másik problémát is, a scaniámon nem látszik semmilyen festés, sőt a kamionkereskedésben is minden második így néz ki:
[link]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7758) Vakegérke válasza #70339072 (#7754) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha erre gondolsz, én már belefutottam, de arra már nem emlékszem, hogy hol.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7759) #70339072 válasza Vakegérke (#7758) üzenetére


#70339072
törölt tag

Ez is jó lenne, de aki tud vagy emléxik bármi érdekesre a térképen balesetek, tüntetés az kéne hogy most segítsen már ha eszébe jutna.

Addig elakadt a kisfilm forgatása :)

(#7760) Amur válasza petrusz82 (#7756) üzenetére


Amur
addikt

Kivettem az összes mod-ot úgy van fuvar, és a scaniam színe is rendbejött.
Elkezdtem egyenként visszapakolni a mod-okat hogy mégis legyen pár, de kb. az 5.után hiába vettem ki az utolsót megint eltüntek a fuvarok.. csak modoktól mentesen akar rendesen menni.. kár..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7761) donmackó válasza #70339072 (#7754) üzenetére


donmackó
őstag

A tüntetés valahol görögben, a baleset meg olaszban van. Esetleg elakadt kamionokat találhatsz a bányák bekötő útjain.

Release the cable hounds!

(#7762) #70339072 válasza donmackó (#7761) üzenetére


#70339072
törölt tag

:R

(#7763) #70339072


#70339072
törölt tag

Akkor estére ha kijavítottam ezt az egy két hibát amiről tudok elvileg már lehet majd elkezdeni tesztelni aki akarja...

Privibe jelezzétek este 8.ig akinek kell, a körül küldeném majd a linket.

[ Szerkesztve ]

(#7764) donmackó válasza #70339072 (#7763) üzenetére


donmackó
őstag

Én kérném a linket. :R

Release the cable hounds!

(#7765) #70339072 válasza donmackó (#7764) üzenetére


#70339072
törölt tag

Privibe :)

ha itt jelentekez azt estig elfelejtem :)

(#7766) petrusz82 válasza Amur (#7760) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Akkor valószínűleg az az egy okozza a problémát.
Nézd meg, hogy ahonnan letöltötted van -e frissebb változat, ami kompatibilis lesz a játékverzióddal.

(#7767) Vakegérke válasza #70339072 (#7763) üzenetére


Vakegérke
veterán

- Akarjátok-é a Brutal-t sokan tesztelni?
- Igen, akarjuk!

;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7768) Joke7773 válasza #70339072 (#7763) üzenetére


Joke7773
tag

Majd jöhet

(#7769) Vakegérke válasza Joke7773 (#7768) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Privibe jelezzétek este 8.ig akinek kell..." :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7770) Joke7773 válasza Vakegérke (#7769) üzenetére


Joke7773
tag

Ja tényleg el is felejtettem .Köszi hogy felhívtad a figyelmem

(#7771) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megkaptam a Brutal 11-et, (amit itt is köszönök,) és nyomattam pár száz kilométert.

Este fél 8 tájban indultam. Mit mondjak, az alkony valami csodás. Tankolás, pihenő. Világosban ébredtem. Huhh, épp esett, és azok a felhők... Mesés.

Nem csoda, hogy lopkodják a mester alkotásait. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7772) atomeec válasza Vakegérke (#7771) üzenetére


atomeec
senior tag

Jaja, én is alig várom, hogy leszedjem. Sokkal nagyobb az élmény azóta, hogy Stewen ránk költi/tölti (de hülye kifejezés ez így...) az idejét. Nagyon becsüljük is érte :K :R :R :R

(#7773) Vakegérke válasza atomeec (#7772) üzenetére


Vakegérke
veterán

A mester korábbi megnyilatkozásai alapján (talán) ez az egyetlen fórum, társaság az, ahol nem kritizálják, hanem értékének megfelelően becsüljük őt, és alkotásait. Jó kis brancs ez, és a mester bearanyozza alkonyodó, és pirkadó egünket. :K ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7774) alok válasza #70339072 (#7636) üzenetére


alok
csendes tag

Rendben várok, köszönöm előre is :R

(#7775) #70339072 válasza Vakegérke (#7773) üzenetére


#70339072
törölt tag

A pozitív kritika nem mindig rossz. Sztem nem a munkám hanem a személyem volt nem kívánatos.
ahol az üzemeltető a háttérben valamilyen SCS es marketinges összefüggés lehetett, nem kívánatos személy az valszeg aki közli hogy nem veszi meg ezt a terméket mert sz@r :)

mondjuk a Brutál ebben a formályában is éppen annyi embernek fog nem tetszeni mint ahánynak igen.
ilyen a fogyasztói társadalom, csak én nem rugom ki azt aki nem fogja letölteni vagy fikázza mert volt abban is részem bőven :) de talán majd akad olyan is aki éppen a Brutál miatt veszi meg eredetibe és akkor az SCS jöhet is fel hozzám "lemosogatni" ezt a nemkívánt felesleges hasznot...

(#7776) #70339072


#70339072
törölt tag

SZóval a készülő brutal11-beta-video.mp4, remélem sokan dobnak majd ettől is hátast, mert úgy lett kitalálva.
Talán ha megnézitek jobban keressük azt a felborult kamiont mert oda vonulnánk :)

az utolsó 2 snitten lessz a végleges story, addig az csak töltelék.

(#7777) Vakegérke válasza #70339072 (#7775) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán nem tűnt ki, negatív kritikáról beszéltem. Itt is akad kritika, hát persze, de senki nem szól le, és amit kapunk, annak örülünk, nem pedig pocskondiázzuk.
No meg büszkék is vagyunk, hogy beleszólhatunk a Brutal fejlesztésébe. Részemről kihúzom magam, amikor a különböző logo-kkal ékesített pótokat látom, hiszen zömében mi javasoltuk, hogy olyanok legyenek, amilyenek. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7778) fagy53 válasza Vakegérke (#7777) üzenetére


fagy53
nagyúr

"a különböző logo-kkal ékesített pótokat látom"- nana..! ;]

(#7779) ledgeri válasza Amur (#7760) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A modokat utánfrissítetted?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7780) Bati0501 válasza #70339072 (#7754) üzenetére


Bati0501
őstag

Afrikában van a repülőbaleset,de,h pontosan hol azt sajna nem tudom,csak annyi rémlik,h a sivatag közepén van.

(#7781) #70339072 válasza Bati0501 (#7780) üzenetére


#70339072
törölt tag

:R

(#7782) Paladin1492

Stewen ez az a tüntetés, amit valaki már említett. De szerintem ez baleset.Ott van valahol a nyílnél. Remélem ezt kerestétek. Elfelejtettem hogy Olaszországban van Potenza és Lecce között.

[ Szerkesztve ]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#7783) #70339072 válasza Paladin1492 (#7782) üzenetére


#70339072
törölt tag

:R

meg van a baleset, végre folytathatom a videót, olaszban van tényleg pescara utan a borult kamion...

na akkor munkára :)

a videó jó lesz? vélemények?

(#7784) Vakegérke válasza #70339072 (#7783) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó lesz, csak mutasd már. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7785) atomeec válasza Vakegérke (#7784) üzenetére


atomeec
senior tag

Feljebb már mutatta :P

(#7786) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Mentem egy kört az új Brutállal!

A tesztelt időszak: éjfél és délelőtt 11 közt volt. Eső is volt olyan 9 óra körül.

Személyes észrevételek:

Nagyon tetszik, hogy hallható már a retarder hangja.
Az esőfelhők tényleg nagyszerűen el vannak találva. Igazi jó kis haragos esőfelhők.
Szép a hajnal színvilága.

Egy apró dolog, ami kicsit bántja a szememet:

Egyébként a többi teljesen rendben van. Holnap folytatom a tesztelést!

A videó pedig elképesztően ütős!

[ Szerkesztve ]

(#7787) #70339072 válasza petrusz82 (#7786) üzenetére


#70339072
törölt tag

Na ezért képlékeny a dolog már a felhőket illetően.
Sajnos van egy bibi.
a nappali derült skybox teljesen másképpen máködik mint a viharosok.
tehetek én csodálatos felhőket nappal, szétbarmolva szétdobálja az égre semmi sem látszik belőle.
erre írták meg a nappali skybox cloud felhőit, amit random hivogat be na abban már mutatnak a felhők és ezt rádobja a nappali égboltra amikor kedve szottyan...
szóval lehet még ezen dolgozni azt látom de nehéz lesz az alap gyári nappali skyboxot feljavítani.

(#7788) Paladin1492 válasza #70339072 (#7783) üzenetére

Igen igen jó lesz. Várjuk nagyon.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#7789) atomeec válasza #70339072 (#7787) üzenetére


atomeec
senior tag

Akkor ezt már nekem nem is kell megírni. Az éjjel nekem bejön, esővel még nem találkoztam, de a nappal nálam nagyon túlszaturált, HDR fehérség, nem tudom. Mármint most csak az égről beszélek, a többi rendben van. :B De még én is játszok, nézelődöm :) :R

(#7790) #70339072 válasza atomeec (#7789) üzenetére


#70339072
törölt tag

ez nekem is feltünt az új hdr-el.
azt is jobban kielemzem.

(#7791) #70339072


#70339072
törölt tag

Nos igazat adok a többségnek ez a délelőtti skybox a hajnalt és az alkonyt kivéve tényleg gáz, ezért visszaraktam a régi brutálos délelőttös esőnélküli boxokat (mer az esős egyöntetűen mindenkinek bejött)
és cloud rétegeket...amiket csak nappal random dobott a progi.

Valszeg a délelőttös skybox hanyagolva lesz, azonban a randomos délelőtti cloud-okkal érdemes lehet foglalkozni, majd a 7 végén azokra ráülök.

!!! MÁR TÖLTHETI MINDENKI ezt a javított verziót a priviben megadott linken!!!!!!

A méret nem változik mert ugyan akkora textura fileok ugyan akkorákra cserélődnek.

És kivi lennék a beégős fehér hdr-re hogy így az is eltünt e?

ha igen akkor két légy csapodott egy csapással.

(#7792) #10234880 válasza #70339072 (#7791) üzenetére


#10234880
törölt tag

És eza végleges már? vagy még tesztverzi?

(#7793) #70339072 válasza #10234880 (#7792) üzenetére


#70339072
törölt tag

a végleges majd a 1.13-as ets2 patc megjelenése és azok beinvertálása után válik. kitudja mikor tehát sztem van idő.

mint azt észrevettétek a logon fel is van tüntetve hogy azzal is kompatibilis pedig még meg sem jelent :)
tehát a kiadása a körülre várható élesben reméljük arra összeáll brutálosra ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

(#7794) #10234880 válasza #70339072 (#7793) üzenetére


#10234880
törölt tag

oké,.köszi infót

(#7795) ledgeri válasza #70339072 (#7793) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kezdheted véglegesíteni: Kijött a x.13!

A kép link is

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7796) ledgeri válasza ledgeri (#7795) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Öhm... Vagy csak elszoktam, vagy tényleg nem normális, hogy az ai gagyin viselkedik:

-Autópályán, mikor felhajtok ő satufékez, hogy beengedjen.
-2*2-esen, ami lámpás, folyékonyan megy el, ha nem nekem van zöld, viszont ha nekem akkor 200 méterről is elenged
- autópályán gyossávba, velem szembe spawnol, majd 4 kerék-kormányzottan gyorsulva beáll a rendes kerékvágásba
- így élvezi a korforgalmat?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7797) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Akkor már inkább ez..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7798) #70339072 válasza ledgeri (#7795) üzenetére


#70339072
törölt tag

mire ez hozzám is eljut....???

elkezdtük véglegesíteni, de sztem azért még lesz egy kis idő.

(#7799) petrusz82 válasza ledgeri (#7796) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Jól érzed, egy ideje már ilyen. De mintha csak a TSM map-on jelentkezne.

(#7800) kozi71 válasza ledgeri (#7795) üzenetére


kozi71
senior tag

Hát nálam nem működnek az achievements.
Viszont azt írja steam pár napon belül jön a 14-es patch amiben lesznek nagyobb javítások.

The rest of the changes is relatively limited and non-critical, these are only very local "diffs" implemented on top of the previous stable 1.12 and 1.11 versions:

Code

Steam achievements
Added functionality to unbind keys/buttons/axes in game ui
Added cruise control grid option
Cruise control speed limited to truck speed limit speed (if enabled)
Quickload and quicksave
Bindable keys/buttons for increasing and decreasing of radio volume

Data

Fixed speed limits in some countries (Belgium, France, Poland, Slovakia)
Fixed license plate generation in some cities (Graz, Klagenfurt, Ostrava)

From this point of view this update should not break too many mods, but your mileage may vary. If you are playing the game with mods, it is always a good idea to make backups of your profile folder structure to safeguard older save game files, and be aware of means to revert back to earlier version if you deem it desirable. This is actually very easy on Steam - we are using the system of Steam betas for keeping older releases of the game accessible.

Retail variant of this game update, of course without the Steam Achievements, will be made available in a couple of days.

For the next game update to version 1.14, the changes in code and game data will be much bigger. We are merging in changes to the game world, especially the northern parts that need to be altered for having good connections to the future region of Scandinavia. A lot of game and engine code has been changed, and 1.14 will roll in various improvements that the programming team has queued up for release over circa past 3 months. And last but not least, finally the new Euro 6 DAF truck tractor is almost ready, with the last round of iterations based on feedback from DAF Trucks N.V. getting us very close to desired quality. Testing all this mix of changes and additions is a complex procedure, please have patience with us!

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.