Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) GoZoL válasza Milka 78 (#7050) üzenetére


GoZoL
senior tag

Freetrack a neve! Hát nem olyan szuper és gyári mint a track ir de sokkal olcsóbb és ugyanazt az feelinget hozza!

(#7052) _stick_


_stick_
őstag

Mi az a track ir 5 és freetrack? :B

(#7053) Vakegérke válasza _stick_ (#7052) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez többet ér a szónál. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7054) ooszi


ooszi
senior tag

Sziasztok szereztem egy Logitech Formula Force EX kormányt tudna nekem segíteni valaki beállítani, mindent csinál csak azt nem amit kéne, folyamatosan rezeg, nagyon idegesítő, hol lehet kikapcsolni.
PLS. Help

BY ooszi

(#7055) _stick_ válasza Vakegérke (#7053) üzenetére


_stick_
őstag

Nagyon jó!
Vajon egy ősrégi és olcsó logitech webcammal is évezhetően működik?
Mert akkor lemegyek érte a pinyóba :)

[ Szerkesztve ]

(#7056) macy válasza _stick_ (#7055) üzenetére


macy
addikt

Olyan kell ami tudja a minimum 30fps-t. De inkább a 60-at. Általában a Sony PS Eye kamerát szokták ajánlani hozzá.

(#7057) Sub-ZeRo válasza _stick_ (#7052) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egyszer felém jársz, ugorj be és kipróbálhatod egy G25 kombóval a track ir 5-öt. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7058) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Most éppen tart egy szavazás a nemzetközi multiplayer fórumban, hogy legyen-e sebesség limiter a kamionokban vagy sem. Ez már egy hiteles szavazás, de gyorsan megoldja a kérdést a főnök: 4 szervert indít, limiterrel, sok adminnal, inkább szimulátor jelleggel, és egy no-limit, free roam, azaz szabad szellemű, kevesebb adminnal. USA és EU külön-külön. Érdekes ötlet, egy módon tudjuk meg, jó ötlet-e.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#7059) kisselandras válasza tutuhawer (#7058) üzenetére


kisselandras
senior tag

Múlt hét óta megy a szavazás Facebokon eddig mindenki majd nem 120 limitert írt volt aki töröltetni szeretné :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#7060) Sub-ZeRo válasza kisselandras (#7059) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

80-at a népnek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7061) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7062) edem96


edem96
senior tag

Olyan probléma adódott, hogy ma újra megpróbálkoztam a multi letöltésével.... És az istennek nem engedi letölteni ezt a nyamvadt modot, mert a steam bejelentkezésnél ezt írja ki: Hibás bejelentkezés! Akármit csinálok mindig ezt rakja ki..... :W Valaki heeeeeeeeeeeeeeelp :O :O :R

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7063) tutuhawer válasza edem96 (#7062) üzenetére


tutuhawer
őstag

a steam nekem kínai, abban nem tudok segíteni, DE: letöltöm én most, megnézem, sikerül-e

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#7064) tutuhawer válasza tutuhawer (#7063) üzenetére


tutuhawer
őstag

Nekem sikerült

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#7065) edem96 válasza tutuhawer (#7064) üzenetére


edem96
senior tag

Ejjj...... Nagyon nem jó ez így...... Asszem feladom a harcot....

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7066) ledgeri válasza edem96 (#7062) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Lehet, hogy más volt, de talán elsőnek publikus profillal kell oda belépni, de már nem biztos...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7067) ledgeri válasza tutuhawer (#7058) üzenetére


ledgeri
nagyúr

http://status.ets2mp.com/ és már készek... 1-2 nap és online lesznek...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7068) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Újraindult a restacar oldala, újra kell regisztrálni, de érdemes. A restacargo külön oldalon megy már, ha van, aki ott érdekelt. Mindkét oldal hibátlanul megy a Tapatalk mobil fórum alkalmazással is.
Restacar.hu

Minden, ami ets2 és elődei, egyéb kamionos játékok, modok, letölthető tartalmak, virtuális cég, minden a multiplayerről

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#7069) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Sziasztok.
Nem lesz véletlenül új brutal verzió??

Gazember

(#7070) Milka 78 válasza Mr.Franczy (#7069) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kérdezd a szellemi szerzőtől ;)

(#7071) edem96


edem96
senior tag

Hát urak..... Ekkora forgalmi dugót még nem láttam.... Annyira szétlaggoltatta a gépem hogy az valami eszméletlen..... Fél órán keresztül tötymörögtünk.... Aztán inkább kiléptem

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7072) ledgeri válasza edem96 (#7071) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha multi, akkor Europort!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7073) edem96 válasza ledgeri (#7072) üzenetére


edem96
senior tag

Még egy órával késöbb is voltak ilyen gondok http://youtu.be/oCjN8HH7l2s

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7074) macy


macy
addikt

H-váltóhoz melyik beállítást használjátok?

(#7075) ooszi


ooszi
senior tag

Sziasztok szeretnék érdeklődni, hogy működik a Multiplayer mod, ha igen hogy kell használni vagy belépni vagy mit kell letölteni?

BY ooszi

(#7076) nemeth989 válasza ooszi (#7075) üzenetére


nemeth989
senior tag

Letöltöd bejelentkezel a Steam fiókba, amelyiken az ETS2 van regizve. Telepíted, futtatod és ennyi :). Működik elvileg minden rendesen, a legfrissebb verzióval.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#7077) ooszi válasza nemeth989 (#7076) üzenetére


ooszi
senior tag

oké köszönöm

BY ooszi

(#7078) Sub-ZeRo válasza macy (#7074) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Scánia féle felező alsó, felső soros. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7079) macy válasza Sub-ZeRo (#7078) üzenetére


macy
addikt

Ja, én is azt állítottam be tegnap. Próbáltam azt amelyiknél a 3-as helyén van az 1-2, meg a 7-8. Rendesen gondolkodnom kellett, hogy most akkor mit is kell nyomni a következő fokozathoz :D
G27-vel azért kicsit más az élmény mint Momoval.

[ Szerkesztve ]

(#7080) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Üdv!
Dobozos játék kódja aktiválható Steamen?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#7081) Vakegérke válasza gyurkikrisz (#7080) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7082) Sub-ZeRo válasza macy (#7079) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha megszokod, akkor másféle váltóval nem akarsz majd menni. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7083) Joke7773


Joke7773
tag

Sziasztok ET 2-n a 19 szintnél elment a hang :W . Ez csak egyedi hiba vagy nem ? Van rá gyógyír ????

(#7084) Milka 78 válasza Joke7773 (#7083) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Gyári vagy virágbolti verzió?

(#7085) donmackó


donmackó
őstag

Megoldható valahogy hogy, 180°-os kormánynál a kamion kormánya is csak 180°-ot forduljon. Tehát balra és jobbra is 90°-ot. Elég idegesítő hogy tekerek rajta 30°-ot és 2-őt fordul a kormány a kamionban.

Release the cable hounds!

(#7086) Milka 78 válasza donmackó (#7085) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kormányzás non lineáris(vagy valami hasonló) koppig jobbra.Nem 100%-os,de javít valamit.

(#7087) donmackó válasza Milka 78 (#7086) üzenetére


donmackó
őstag

Ok megpróbálom.

Release the cable hounds!

(#7088) Joke7773 válasza Milka 78 (#7084) üzenetére


Joke7773
tag

Virágbolti.Már gondolkoztam rajta hogy megveszem a kölyköknek

(#7089) Vakegérke válasza Joke7773 (#7088) üzenetére


Vakegérke
veterán

A csudába, annyira olcsó, hogy ezen nem érdemes gondolkodni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7090) Milka 78 válasza Joke7773 (#7088) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor meg is van a gyógyír...tessék beruházni,mert halál olcsó😉

(#7091) Balázs9503


Balázs9503
tag

Sziasztok!

Most hogy ki jött az javítás és látom hogy most már a játék menüjében is konkrétan az arcába tolja az embernek hogy jobb lenne ha aktiválná steam-en a játékot. Nekem dobozos verzióm van tudom hogy azt is be lehet aktiválni a kérdésem viszont az volna hogy ehhez ugyan úgy meg tudom venni a DLC-ket is - tudom nem nagy valami de annyira nem drágák (a Going East kivételével mert az meg van). Ja és az eddigi játék mentésemet át tudom valahogy rakni, mert annak nem szívesen intenék búcsút, de gondolom később a multihoz teljesen újat kell indítani. Másra gondolom nem kell figyelni! (Mielőtt steam-ről telepíteném a másikat le kell szednem ha jól gondolom)

Bocsánat ha már lerágott csont ez a téma, de úgy voltom vele inkább megkérdezlek titeket.

Köszönöm a segítséget! És jó gurulást kívánok mindenkinek! :) :DD

Üdv.

(#7092) tutuhawer válasza Balázs9503 (#7091) üzenetére


tutuhawer
őstag

Hey
A mentett játékod az a dokumentumok mappában van, azaz rádióállomások, beállítások és a profiles mappa, ott a mentés. Azt érdemes biztonságos helyre másolni amúgy is, nem csak újratelepítéskor. Amely újratelepítés úgy néz ki, hogy uninstall indít, aztán a steamet indítod , a kulcsot ott beírod, ahova kell, aktiválod (előbb a teljest, aztán a DLC-t), és magától le is tölti , kész. Visszateszed a mentett játékot és kész. Az újabb letölthető tartalmakról annyi jut eszembe, mintha mondták volna, hogy csak steam verzió lesz, mert az a menő vagy valami ilyesmi

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#7093) ledgeri válasza tutuhawer (#7092) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért kell a steam, hogy valami alapján lehessen követni, hogy ki lép fel... (gondolom...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7094) tutuhawer válasza ledgeri (#7093) üzenetére


tutuhawer
őstag

a multiplayerhez igen, és a hivatalos nagykutyák mondták, hogy az eladásokat könnyebb kezelni, ha csak steam felületre kell megcsinálni.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#7095) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Megvettem az új heavy dlc-t! Nem nagy eresztés, de az RS traktor nagyon veszélyes, mert jó széles. :C :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7096) Sikoly85 válasza Sub-ZeRo (#7095) üzenetére


Sikoly85
csendes tag

Akkor javaslom neked a jazzycat féle trailer pakkot. Abba találkoztam már 85 tonnás rakománnyal is amit magyar mapon izgalmas vinni:D Még meg említeném a túl magas rakományokat is amit magyar mapon nem ajánlatos vinni az alacsony felül járók miatt.

(#7097) donmackó válasza Sikoly85 (#7096) üzenetére


donmackó
őstag

Én még csak 30 tonnás liebherr daruval találkoztam benne, de azt is izgi volt vinni a görög szerpentinen. Nem egyszer vissza gurultam mert, megálltak előttem és nem bírt a Scania elindulni a dombon. ;]

Release the cable hounds!

(#7098) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#7095) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hány tonnásak azok? (Jó lehet annak ami megvette, és multizna, és azt kapja, mert a többiek csak a trailert látják...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7099) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Jazzycat-es motyóval vigyázni kell,mert van egy daru vontatmány ami beleakad a forgalmi lámpákba és minden kereszteződésben meg kell közepezni a sávokat.A kompba is beleér,de oda még be lehet erőszakolni.A Magyar Map-en,meg szinte mindenhova beakadnak a nagyobb vontatmányok mind az M7-esen,mind a városban a körút környékén.

(#7100) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#7098) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Helikopter 3.
Lánctalp 11.
D-50 fúró 8.
RS-66 traki 13.
Gázvezeték alkatrész 24.
Jacht 6.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.