Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#7100) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7102) donmackó válasza Milka 78 (#7099) üzenetére


donmackó
őstag

Az az amit írtam. A 30 tonnás liebherr ltc daru. Egy sávban nem igazán fér el, kivéve ha van leálló sáv és rámész arra is.

Release the cable hounds!

(#7103) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Most találtam meg az "utánfutó böngészőt" és rádöbbentem,hogy mennyi féle van, nomeg, hogy betonkeverőset nem láttam még saját gépemen....

Egyébként meg találtam egy jó kis topikot is:

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7104) donmackó válasza ledgeri (#7103) üzenetére


donmackó
őstag

És ezt hol találtad?

Release the cable hounds!

(#7105) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#7103) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A betonkeverős nekem volt már, de ez hogy tudod tuningolni a pótot, ez új.
Ja, béta teszter a srác, még akár lehet belőle ia valami! :C

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7106) ledgeri válasza donmackó (#7104) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Katt a képre... (bocs hogy nem írtam bele... :B )

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7107) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!

Újra elővenném a játékot, csak éppen a régen használt modok mér nem kompatibilisek vele, úgyhogy az lenne a kérdésem, ilyen modokat hol tudnék beszerezni, ami a legújabb verzióval működik?

-Valódi kamionlogók (bár láttam, jópár újat sikerült licenszelni, de még mindig nem teljes)
-Valódi company logók
-Valódi benzinkutak
-Magyar rádióállomások

Azt is megköszönném, ha általam nem említett, de általatok szívesen használt modokat is írnátok :)

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#7108) donmackó válasza freeknight (#7107) üzenetére


donmackó
őstag

Itt böngéssz.

Release the cable hounds!

(#7109) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mai napi multi...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7110) Zolka75


Zolka75
tag

Szevasztok egy kis segítség kéne tudtok nekem TANDEM módot ami rendesen működik??
eredeti játékom van nem virág bolti köszönöm lehetőleg SCANIA kellene :DD :R

Zolka, Galaxy A5

(#7111) edem96


edem96
senior tag

Hali!

Hogy lehet az MP-be kommunikálni?

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7112) ledgeri válasza edem96 (#7111) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Chat ami kb 500 méteren belül él(750-450 között láttam a maximumát), "Y"-nal hívható, vagy TS, ha pl használná valaki a Magyar szobát az hivataloson...

De ha már kommunikáció, akkor ott a duda és villantás :) ;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7113) donmackó válasza Zolka75 (#7110) üzenetére


donmackó
őstag

Tessék.

Release the cable hounds!

(#7114) Zolka75 válasza donmackó (#7113) üzenetére


Zolka75
tag

Köszönöm :R Scania R420 Truck with Tandem Trailer nek örülnék ha működne leszedem és ki próbálom az tuti :C

Zolka, Galaxy A5

(#7115) donmackó válasza Zolka75 (#7114) üzenetére


donmackó
őstag

Valószínűleg mind működik. Csak majd figyelj oda hogy melyik verzióhoz jó a mod, és a te játékod milyen verziós.

Release the cable hounds!

(#7116) #10234880


#10234880
törölt tag

Sziasztok,ahogy látom megint kijön a legujabb verzi, az 1.13-as patch, és alitolag ujdonságok lesznek benne, de nemtudni milyenek [link] . Valaki hallott erről valamit,vagy tud valami többet?

(#7117) edem96 válasza #10234880 (#7116) üzenetére


edem96
senior tag

Nem tudom milyen lesz de remélem végre bele rakják az újabb kamionokat :) Az valahogy nagyon izgatja a fantáziámat :DD

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7118) #10234880 válasza edem96 (#7117) üzenetére


#10234880
törölt tag

ahogy látom,télleg izgató hatással van a bioritmusodra :C ;]

(#7119) Baaraanz válasza #10234880 (#7116) üzenetére


Baaraanz
tag

Hogyhogy nem tudni? Oda van írva, behozzák az acsikat.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#7120) #10234880 válasza Baaraanz (#7119) üzenetére


#10234880
törölt tag

háát, én meg az angol, :D ám mi az a acsik?

(#7121) Baaraanz válasza #10234880 (#7120) üzenetére


Baaraanz
tag

a·chieve·ment
əˈCHēvmənt

noun

1. a thing done successfully, typically by effort, courage, or skill.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#7122) freeknight válasza Baaraanz (#7119) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem már vannak acsik.

Tényleg kellenének új kamionok, elég unalmas a felhozatal. Minimum egy Mercedes Actros MP-IV-et el tudnék viselni.

(#7123) atomeec válasza #10234880 (#7120) üzenetére


atomeec
senior tag

Teljesítések. Teljesítmény "jutalmak". Ha beírjátok angolul, úgy sem lesz egyértelmű...

Lesz majd bizonyos helyzetekre feloldható teljesítés. Ad egy kis pluszt a játékhoz, hogy lesznek ilyen jellegű "küldetések", amit meg lehet csinálni játék közben céltudatosan. Pl. Fedezd fel az összes várost. Legyen 20 kamionod. Ilyesmik. A fenti jutalom szó azért van idézőjelben, mert konkrétan nem kapsz semmit, elmondhatod, hogy te meg tudtad csinálni :)

(#7124) #10234880 válasza atomeec (#7123) üzenetére


#10234880
törölt tag

Ahha, igy már érteni , köszii :R

(#7125) freeknight


freeknight
őstag

Tényleg lesz új Actros: steam community . Ráadásul úgy látszik, sikerült beszerezni hozzá a Mercedes licenszet is, úgyhogy most már teljes lesz az eredeti márkalista :)

(#7126) Peathee


Peathee
aktív tag

Ma is raktak ki új képeket az American Truck Simulatorból...
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem a grafika továbbra is khmm sz*r.
Azt a játokot se a látányért fogjuk szeretni :)

(#7127) Sub-ZeRo válasza Peathee (#7126) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ugyan az a motor, mint 6 éve, csak a hdr belekerült. De annyi különbség viszont lesz, hogy az ATS-ben nem annyi poligonból állnak a modellek, mint az ETS2-ben, így, elméletileg, sokkal kisebb gépigényes lesz. De viszont, olyan szép is a modell. Lásd képek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7128) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#7127) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A próféta szóljon belőled,máskülönben épithetik be a CF/SLI támogatást😈

(#7129) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#7128) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt úgy sem fogják, mert az engine nem tudja kezelni.

Amúgy meg ők írták még az ATS kezdetének az elején, mikor bejelentették, hogy lesz ilyen játék.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7130) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kezdő multisoknak segítség Angol nyelven, 30 perces videóban.

Viszon haladóknak is ad egy tippet:
Ha nem látnátok a munkakeresőben mnkát, akkor a dokumentumok mappában a multihoz használt profilban (is) van egy Config file, amit meg kell nyitni, és ott van egy g_force_economy_reset, annak az értékét át kell írni 1-re.
El kell indítani a játékot, ami visszadob a bázishelyre (mindaddig, míg az érték 1-es..) aztán kilépni, majd újraindítani, úgy, hogy 0 van értéknek megadva, és megint lesz elérhető munka. kvázi reset.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7131) Faterkam


Faterkam
addikt

Aki használja a Brutal 8.-cas verzióját, (és/vagy előbbit) az 1.12.-es patchel és zavarja az elcsúszott betöltőkép, az tegye a következőket:
Az User/felhaszn.név/document/eurotruck2/mod mappában a ZX-Brutal-Environment-HD-sound-engine-81-white-by-Stewen. scs fájl végét írja át .zip-re és pl Totalcommanderben simán 2x katt rá, ezután a \material\ui\loading\ könyvtárban a bar_pics könyvtárat törölje és/vagy nevezze át pl: bar_pics_ utána a brutal kiterjesztést visszaírhatod .scs-re! Ha valami nem érthető, szóljatok, nálam így megy a Brutal, és nincs betöltőkép hiba!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7132) Feribacsi555 válasza ledgeri (#7130) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Van egy sokkal bonyolultabb lehetőség arra, hogy lehet újra munkát találni :)
A: Pihenőben aludni egyet
B: F7 + enter

(#7133) Vakegérke válasza Faterkam (#7131) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam a total simán megnyitja az scs-t, nem kell szórakoznom az átnevezéssel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7134) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Egy fontos kérdésem lenne a fórumtársak felé!

Olvastam az scs blog oldalán, hogy az 1.11-es patch tartalma szerint átlehet tenni a székhelyünket másik városba illetve az adott garázst el is lehet adni.

Hogy tudom ezt megcsinálni?

(#7135) Zozzer888 válasza Teodor52 (#7134) üzenetére


Zozzer888
addikt

Sziasztok!

Ma sikerült megvennem ezt a játékot, és gondoltam belehenkölöm ezt, de nem nagyon akar elindulni, azt írja, a Steam működése leáll.

Mi lehet a gond?

szerk.: Bocsi, nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7136) macy válasza Zozzer888 (#7135) üzenetére


macy
addikt

Próbáld meg ezt.

(#7137) Zozzer888 válasza macy (#7136) üzenetére


Zozzer888
addikt

Köszi:) Sajnos ezzel se akar menni:S Kitudom választani a székhelyet, aztán ugyanúgy kilép hibaüzenettel. Steammel van valami nyűgje.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7138) Zozzer888 válasza Zozzer888 (#7137) üzenetére


Zozzer888
addikt

Na, ha elindítom a rendes játékot, és onnan lépek át, úgy megy a mod:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7139) Faterkam válasza Vakegérke (#7133) üzenetére


Faterkam
addikt

Ehh, nem az a lényeg, nálad jó a betöltőképe a brutalnak? :DDD

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7140) ledgeri válasza Feribacsi555 (#7132) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A-t próbáltam, online, offline, próbáltam a kereskedőt meglátogatni, online-offline, B-ről nem is tudtam, hogy az is lehetne, de még nem is alkalmaztam... (ha ütöttek, újratöltöttem, ha ütődtem, akkor meg viseltem...), mielőtt láttam a vidit, valamiért csak az első fuvar után láttam pár munkát, de ha a diszpécserhez mentem mindig több volt.

Most csak, hogy lássam, megnyitottam a fájlt, nem írtam át vagy ilyenek, és a legközelebbi inditáskor (amikor rendesen elindult a multi) akkor mindent úgy láttam, ahogy kellett.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7141) Vakegérke válasza Faterkam (#7139) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már jó, mert alkalmaztam az általad leírt eljárást. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7142) petrusz82 válasza Teodor52 (#7134) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Én speciel nem próbáltam még székhelyet áttenni, opciót sem látok rá, amire rá lehetne kattintani. De próbáld meg úgy, hogy üres a garázs. Hátha.

(#7143) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mintha a multit látnám szerverpeak-kor, Europort felé..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7144) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

http://blog.scssoft.com/2014/09/the-first-news-about-design.html?m=1

Bocsi, telóról vagyok, de ez izgi lesz!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7145) Teodor52 válasza petrusz82 (#7142) üzenetére


Teodor52
senior tag

Szia!

Sikerült!

Garázs igazgatása>sofőrök>saját magad>áthelyezés és az a város lesz a székhelyed ahová áthelyezted magad.Az üres garázst meg eladhatod.Úgy fogod észrevenni hogy a bal felső garázs kép alján van ugye a fejlesztés és felette az eladás.

Természetesen ahová átszeretnéd helyezni magad legyen az adott városban saját garázsod.

(#7146) #10234880


#10234880
törölt tag

Sziasztok! Nos megrendeltem a ETS2 Goldot ami holnap jön meg. És kérdésem a következő. Hogy eza a Gold ez egy korábbi verziójú játék.pl. 1.3-as , amibe még tegyük fel nincs benne pár nyelv. pl. magyar. Vagyis,ha leszedem ezta 1.12-es patchot és felfrissitem erre, akkor benne lesz az addigi kijött minden uj dolog és plusz ottlesznek a nyelvek is? Vagyis akkor fogom tudni használni magyarul is, és eddigi minden uj kijött cuccal a játékot?Remélem érthető eme kérdés, és valaki tud rá válaszolni.

(#7147) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#7144) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak hogy az érdeklődést felkeltsem:

(De még Sub-ZeRo Úr linkje él..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7148) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#7147) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Állat lesz!! ;] Már alig várom! :DD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7149) #10234880


#10234880
törölt tag

Valaki valamit erre : (#7146) ?

[ Szerkesztve ]

(#7150) rocket válasza Teodor52 (#7145) üzenetére


rocket
nagyúr

Kamion is atkerul?

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.