Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) thozoo válasza sto1911 (#599) üzenetére


thozoo
tag

Gratulálok a profiknak. :) Melyik lesz a következő asztal, melyen megmérkőzhetünk velük (illetőleg távolról csodálhatjuk tudásukat :DD )?

Thozoo

(#602) sto1911 válasza cor (#595) üzenetére


sto1911
veterán

Itt van a space, meg a ket oldali lokeshez a gombok :D

1

Csak nem mukodik tokeletesen, mivel nem labakon all, hanem egy gurulos asztalon. Ha laba lesz, akkor kiraly lesz :)

Az enter meg az egyke piros gomb.

2

Meg lehetne csinalni kihuzosra is, de nem ugy mukodne, mint az igazi, szoval azzal nem foglalkozok.
Ezek mind be vannak kotve egy USB gamepad emulalo NYAKra, es usb-n a gepbe. Elvileg fel kellene ismernie a jatekbnak gamepadkent, de mivel nem igy van, ezert muszaj vagyok xpadderrel billentyuzetnek kamuzni :S

Majd rakhatok fel egy kepet mukodes kozben is, ha van ra igeny :)

A PA-val az a bajom, hogy ocsmanyul el van szinezve es el van nagyolva a grafikaja. Egyszeruen zavaroak a mosott texturak es az, hogy a szurke inkabb lila.
A VP-vel meg nagyon jol kijonnek, ha minden table T2 vagy Circus Voltaire minosegu lenne (ill. ha a DMD-vel nem kellene annyit szivni, mig beallitom....)

[ Szerkesztve ]

(#603) thozoo válasza sto1911 (#602) üzenetére


thozoo
tag

"Majd rakhatok fel egy kepet mukodes kozben is, ha van ra igeny :)"

Van! Videóra is! :K Mindenképp! Nekem nagyon tetszik!

Thozoo

(#604) sto1911 válasza thozoo (#603) üzenetére


sto1911
veterán

Annyi hibaja van meg, hogy nincs rajta ESC meg a negyiranyu gombok, tehat asztalt valasztani tovabbra is billentyuzettel kell, igy kezdeskor hatra kell nyulnom, de ez legyen a legnagyobb baja :D

(#605) thozoo válasza sto1911 (#604) üzenetére


thozoo
tag

Azért ez kibírható. Én így is irigy vagyok, ha ez megnyugtatólag hat. :P

Thozoo

(#606) cor válasza sto1911 (#602) üzenetére


cor
őstag

:Y s ezzel ki tudod ugrasztani a golyót itt fx2ben?:D
nem késik az ütő így h emulálva emulálsz vmit? :F

mondjuk mióta ssd-n van a rendszer nem tettem vissza VPt, de mivel ingyenes próbálgatod melyik asztal tetszik :P (mi az a DMD ? )
ki kellene próbálni h ugyanazon asztalon játszani PAn és VPn, s melyik a jobb :U :DDD

SW:tcw
látszik h sw asztal, azaz nem egyszerűek a küldik (eddig max 3 sikerült egy játék alatt), a multiballok kombinálhatok mint az epV asztalnál
cserébe ennek a leggagyibb a ballsave rendszere :( , s a legbugosabb asztal is
(+ van ez az ütő késés ami nem tudom mi alapján jön elő, de itt van időnként :S )

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#607) sto1911 válasza cor (#606) üzenetére


sto1911
veterán

A kiugrasztas gamepaddal is csak vagy ketszer sikerult, szoval annyira nem parazok rajta :D

Keses akkor vettem eszre, ha a grafikat olyan reszletessegen hagytam, mint a monitoron. Csak a TV FHD, a monitor meg 1650-es, es azzal mar nemelyik asztalt nem birta el a VGA. Eloszor azt hittem en is, hogy a kinai gamepad emulator miatt kesik az uto, de vegulis ez volt a baj.

Eloszor nagyon szokatlan, mert az eredeti gombok nem ugy nyomhatoak be, mint a gamepad gombjai, nem mikrokapcsolosak. Ezt is meg kellett szokni, de mar nincs kulonbseg :)

A DMD az a sarga pontjelzo kijelzo :D

VP-bol van egy giganyi cuccom leszedve talan, igy bizton allithatom, fizikailag az a legjobb. Csak sajnos nagyon tud ingadozni a tablak szinvonala. A PA meg latszodik, hogy mobilgepekre lett fejlesztve, a steames valtozat 1:1-ben egy port :( Kar erte. Termesztesen grafikailag a PBFX viszi a palmat, csak a HDR-t lehetne kikapcsolni :P

(#608) cor válasza sto1911 (#607) üzenetére


cor
őstag

akk gyakorolni kell, marvel asztalon :)

PAval annyi a baj h pénzt kérnek érte:D az a nyári 0,01/3 asztal kb a reális ár amit ér

VPből több giga? letöltötted az összes létező asztal/rom-ot vagy hogy :Y ;]

SW: ballsavert továbbra is utálom
már csak össze kellene hozni h az 5 küldi is meglegyen meg a training is, roppant bosszantó h tréningben az utolsó lövésnél nem megy fel hanem levágja köténybe a rámpáról

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#609) eami


eami
addikt

steamen 75% offot kapott az asztalok nagy része.

(#610) sto1911 válasza eami (#609) üzenetére


sto1911
veterán

:C Akinek nincs meg valami, gyorsan szerezze be! :)

(#611) thozoo válasza sto1911 (#610) üzenetére


thozoo
tag

Gyorsan be is szereztem, ami hiányzott, így innen ki is szedtem magam.

Remélem, még nem késő.

Thozoo

(#612) cor válasza sto1911 (#610) üzenetére


cor
őstag

a két 4es pakkot (SW, marvel) sztem én is beszerzem holnap

de ez a WD asztal amilyen sokáig coming soon volt annyira gagyika is lett, demo alapján, sztem :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#613) eami válasza cor (#612) üzenetére


eami
addikt

ha szeretnétek asztalt még a mostaninál is olcsóbban (-20% 300HUF/EUR), akkor este 8-ig írjátok össze mondjuk ide és maross intézi :))

persze ha valaki még ennél is olcsóbban tud akkor bátran jelezze :DDD

[ Szerkesztve ]

(#614) sto1911


sto1911
veterán

clonewars_allas

(#615) eami válasza eami (#613) üzenetére


eami
addikt

na? senki másnak nem kell már olcsóbban asztal?

sto1911: neked érvényes még az a walking dead?

(#616) sto1911 válasza eami (#615) üzenetére


sto1911
veterán

Igen, az meg nincs meg.

(#617) eami válasza sto1911 (#616) üzenetére


eami
addikt

akkor dobj egy privátot marossnak :)

(#618) sto1911 válasza eami (#617) üzenetére


sto1911
veterán

Ok.

(#619) cor


cor
őstag

most mire lehet szavazni :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#620) eami válasza cor (#619) üzenetére


eami
addikt

ami még nem volt?:D walking dead? :))

(#621) sto1911


sto1911
veterán

Clone Wars vegeredmeny:

CloneWarsVegeredmeny

Gratulalunk mindenkinek!

Eleg jo asztalnak tunik, bar nem tudtam sokat jatszani vele, ill. szerintem engem meg szivatott is rendesen :S

(#622) sto1911 válasza cor (#619) üzenetére


sto1911
veterán

Mi maradt meg ki? :DDD

(#623) cor válasza eami (#620) üzenetére


cor
őstag

az még ingyen se kéne ;]

batman :DDD
am tényleg miért csak marveles táblák vannak, s dc meg semmi :F :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#624) eami válasza sto1911 (#622) üzenetére


eami
addikt

szerintem az alapok közül nem volt még minden. Nagy kár hogy nem vezettük ezt külön :|

(#625) cor válasza sto1911 (#622) üzenetére


cor
őstag

a később csatlakozóknak, mint pl én, az első 2 versenytábla: Earth Defense, Epic Quest
de am tényleg kifújt az összes bundli tábla most már

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#626) sto1911 válasza cor (#625) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem jo az Earth defense is, vagy valami ujabb. Az EQben reszt vettem.

@Mart: mi nem volt meg? Nem tudom lecsekkolni, dobjatok be, ami hianyzik.

[ Szerkesztve ]

(#627) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Nem volt még minden. :N Nincs ellenemre, de kapásból pl. a Fantastic Four, Civil War vagy Moon Night jut így eszembe, ami még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#628) Mart10000


Mart10000
aktív tag

+ Ghost Rider, Star Wars: Darth Vader, Episode VI, Starfighter Assault Doktor Strange. :K Legújabbakat nem említve. :D Így hirtelen ennyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#629) sto1911 válasza Mart10000 (#627) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi, akkor a Moon Knighthoz mit szoltok?

(#630) eami válasza sto1911 (#629) üzenetére


eami
addikt

nekem ok :) csak jobb lesz mint a clone wars :DDD

[ Szerkesztve ]

(#631) sto1911 válasza eami (#630) üzenetére


sto1911
veterán

:D Be tud valaki dobni egy startfotot? En csak reggel tudnek.

(#632) eami válasza sto1911 (#631) üzenetére


eami
addikt

nem hiszem :| én már próbáltam felvenni mindenkit, de mindig van egy kis difi kettőnk között :(

(#633) Lucas Kane válasza sto1911 (#631) üzenetére


Lucas Kane
tag

Én ennyit látok:

(#634) cor válasza Lucas Kane (#633) üzenetére


cor
őstag

ennyi tényleges eredmény van ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#635) eami válasza Lucas Kane (#633) üzenetére


eami
addikt

nálam is ennyi :K

meg persze Cornál látok 1,5mrd ;]

(#636) Lucas Kane válasza eami (#635) üzenetére


Lucas Kane
tag

Te már a holnapi eredményt is látod? :))

(#637) cor válasza eami (#630) üzenetére


cor
őstag

miért nem volt jó a sw-tcw :F :DDD
"munkás", nehéz asztal, nehezítve a Final missionál a stornózással ( :O )
amit első naptól utálok benne az a ball saver, kb ugyanannyiszor árt mint ahányszor hasznos
ill ami érthetetlen h ezek a oldalra kiszálló golyó bugok h maradtak benne, az asztal rögtön észreveszi s kapsz másik golyót, de eleve miért repül ki :F
másik bugocska meg h 2. küldi (cloak of akármi) után nekem sűrűn zöld maradt a golyó
:U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#638) Lucas Kane válasza cor (#637) üzenetére


Lucas Kane
tag

Én kb 4 menetet játszottam vele, de a ball save engem is kikészített, annyira agresszív volt.
A zöld golyó megmaradás meg valószínűleg feature és nem bug. :DDD

(#639) eami válasza cor (#637) üzenetére


eami
addikt

amúgy toltam pár kört a walking deadel is és nem kicsit felhúzott hogy legalább 2 missionnél is úgy indított hogy levágta a golyót. Nyilván utána harmadiknál már vártam hogy hova vágja le, de akkor is milyen már ez.. valahogy úgy nézett ki hogy az asztal jobb oldalán mission unlock, errefel a bal kar irányából levágja középre a golyót és mindeközben átvált multiballos nézetbe is :\

(#640) eami válasza eami (#639) üzenetére


eami
addikt

jut eszembe, csináltam is egy kis videót az talán a második szerencsétlenkedésemről :DDD

(#641) Agyzuzo válasza eami (#640) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem őrülsz meg tőle hogy minden kis pontot kiír neked? Én direkt lekorlátoztam, hogy csak az 500.000 felettieket írja ki a táblán.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#642) csaba951 válasza eami (#640) üzenetére


csaba951
veterán

Ha megnézed a videót, akkor nagyon sokszor látni, hogy egyszerre nyomod meg a bal és jobb kart. Szerintem ez rossz szokás! De majd Cor megmondja rá a tutit! :D

(#643) eami válasza csaba951 (#642) üzenetére


eami
addikt

igen, igyekszem nem egyszerre nyomkodni, de mostanában csak akkor játszottam pfx2vel ha már túl fáradt voltam bármi máshoz. Olyankor meg már türelem is kevesebb van :D

(#641) Agyzuzo: kell a siker látszata :DDD amúgy engem nem különösebben zavar. De lehet kipróbálom majd valami magasabb alsó limittel, hátha jobban fekszik úgy nekem is.

(#644) ruti válasza csaba951 (#642) üzenetére


ruti
Közösségépítő

rossz szokás az egybenyomás, kb. fél másodperc különbséggel kell rányomni a második karra :)
eleve középtájra tartó golyónál az egybenyomás a halálos ítélet, ha fáziskéséssel kontrázol rá a 2. karral, csodákra leszel képes

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#645) cor válasza eami (#640) üzenetére


cor
őstag

;]
nem nagyon irkálnám le én is amit a többiek, de egye fene, nem egyszerre használjuk a 2 ütőt mert az nem jóóó :DDD
ami nekem még fura h meg se próbálod a kickback-et kirakni oldalt :Y (már ha ennél az asztalnál azt ott kell, de sztem igen)
(ill ami demonál is feltűnt, oldalt amit le tud pattogni a golyó az számomra gagyi)

MK asztal, hát általában nem jó omen ha már első nap megszerzem mind2 achit...
- a bladeben is zavart ez az uv vakító golyó

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#646) sto1911 válasza eami (#624) üzenetére


sto1911
veterán

Vezettuk amugy a mar jatszott asztalokat, a nyitotemaban benne van.

(#647) sto1911


sto1911
veterán

Nem indul a jatek :O

Vasarnap meg ment, most meg missing executable-el elszall inditaskor :S Mar letoltottem ketszer, megcsinaltam amit a Steam support ir, most jon le harmadszorra...

Bakker, mashol azt irjak, uj steam accal szedjem le, aztan a rendessel jatsszam, mert vagy a Steam vagy a PBFX csapat elszurt valamit :S

[ Szerkesztve ]

(#648) eami válasza sto1911 (#647) üzenetére


eami
addikt

AMD gaming evolve, raptr kliens, playfire, meg a többi közül melyik fut? én pár hete futottam ebbe bele és talán a raptr/AMD akasztott be neki. amint kileptem belőle gond nélkül ment újra.

[ Szerkesztve ]

(#649) sto1911 válasza eami (#648) üzenetére


sto1911
veterán

Egyik sem megy :S

(#650) csaba951 válasza sto1911 (#649) üzenetére


csaba951
veterán

Csak nem te is Avast-ot használsz??? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.