Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) cor válasza Mart10000 (#300) üzenetére


cor
őstag

már bekerült normálisan DLCk közé is tegnap

blade, annyira nem is kizárt a 8mrd, csak nem 2 perc alatt csinálta az tuti:D
lényegében 2x van időkorlat- mondjuk ez se igazi időkorlát csak egyszer azt mondja h majd legközelebb- a küldikben, így ha mondjuk 10x- kipörgeti valaki máris overall-dobogós, az tuti:D

extra ball ha minden igaz 3féle van, abból a dominós sajna csak egyszeri
multiballbol detto, bár csak egyiket nevezi multiballnak

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#302) sto1911


sto1911
veterán

Hihetetlen mennyit fejlodtem miota jatszunk, most jatszottam masfelet az Iron Man-el, sokkal konnyebbnek tunik, mint regen, hamar majdnem sikerult megdonteni a rekordomat :-)

(#303) sto1911


sto1911
veterán

Lehet szavazni a kovetkezo tablara, reszemrol Spider-Man vagy Wolverine.

Jelenlegi allas:

a

Illetve egy kis fun, kivaghato-ragaszthato papirasztalok a monitor melle :D

[link]

(#304) Rendo84 válasza sto1911 (#303) üzenetére


Rendo84
senior tag

Bármelyik bundles asztal jó lesz, reméljük lesz időm és kedvem is játszani a következő asztalon. :)

(#305) cor válasza sto1911 (#303) üzenetére


cor
őstag

akk inkább Hulk v Fear, h ne ugyanebből a packból legyen mint a blade

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#306) sto1911


sto1911
veterán

blade_vegeredmeny

Gratulalunk cor-nak, nyeremenye, amennyiben igenyt tart ra, egy Sid Meier's Ace Patrol.

(#307) Rendo84 válasza cor (#305) üzenetére


Rendo84
senior tag

Grat.
Egyedül több pontot értél el, mint az összes többi együttvéve, bár nem sok hiányzott, hogy beelőzzünk. :DDD

(#308) sto1911 válasza Rendo84 (#307) üzenetére


sto1911
veterán

Igen, cor vilagszinten 10. :C en 20. lettem :)

(#309) thozoo


thozoo
tag

Gratulálok cor-nak és mindenkinek, akinek sikerült eredményt javítania. :) Most akkor melyik asztalon toljuk két hétig?

Thozoo

(#310) sto1911 válasza thozoo (#309) üzenetére


sto1911
veterán

Meg nincs eldontve, egyet kapott minden jelolt, lehet szavazni :)

(#311) thozoo válasza sto1911 (#310) üzenetére


thozoo
tag

Legyen a Hulk. :) +1

Thozoo

(#312) sto1911 válasza thozoo (#311) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor legyen a Hulk!

Wolrd War Hulk, maj 11. - maj. 25.
Startfoto:

hulk_start

Nyeremeny: 1 db Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition Steam key!

Jo jatekot mindenkinek!

(#313) Mart10000 válasza sto1911 (#306) üzenetére


Mart10000
aktív tag

A százmilliós pontokat látva hamar letettem róla, hogy bármi jó kisülhet. :D Aligha pár óra alatt sikerült elérni. :DD Legalább sikerült dobogós helyre érni. :K

[ Szerkesztve ]

(#314) cor válasza sto1911 (#306) üzenetére


cor
őstag

köszönöm, de passzolom :R :)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#315) sto1911 válasza cor (#314) üzenetére


sto1911
veterán

Semmi gond, ha erre jar ruti, megmondja, hogy Bluegiftben fel lehet-e ajanlani, es akkor bedobom oda, hatha ott elkel :D

(#316) ruti válasza sto1911 (#315) üzenetére


ruti
Közösségépítő

persze, hogy fel lehet, köszönjük a Cég nevében :)

viszont cor ugye nem "tag", beszéljétek meg, hogy menjen a Te neveden, vagy ő akarja?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#317) cor válasza ruti (#316) üzenetére


cor
őstag

mimimi?

Hulk
lendületes ami jó, cserébe nem nagyon látni h mit mivel hogy aktiváltam (szorzó, extra- és multiball), végre a kickbacket a jól megszokott rendszer szerint kapni
a skillshot viszont borzalom
a miniflipper megint sarkalatos pont lehet, nehéz, de legalább játszható, nem úgy mint a v12é volt
szokás szerint megint napokig üldözhetem az első-játékos (reflex+szerencse)eredményem :( :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#318) Rendo84 válasza cor (#317) üzenetére


Rendo84
senior tag

Kb ugyan ezt tudnám én is elmondani az asztalról, + a szerencse faktor elég magas, nekem legalább is, elég gyakran megy le a golyó középen. :F
Minden esetre nekem bejön elsőre, TOP 5 asztal közé nálam be fog férni. :K

[ Szerkesztve ]

(#319) eami


eami
addikt

tényleg jó kis asztal :)

(#320) cor válasza cor (#317) üzenetére


cor
őstag

közben rájöttem már erre-arra :D
a 2. achi, ill a Final Missionhoz kell a 3 ököl meg a 4 hős képe
a szorzóhoz a bumpert kell etetni
extra ball, a 10x szorzó után, ill a pöttyös random award-al, ami amúgy is jó dolgokat ad
arena alias miniflipper, hát ez csak arra jó h idegesítsen:D, pontokat se igazán ad, ha kész van se történik semmi, én ide tettem volna egy extra ballt :U
a kilövést továbbra is borzalomnak tartom, nem is látom melyiket kellene eltalálni, s olyan minimális intervallumban kell kilőni h áhh, sz'al ez nem jó na :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#321) sto1911


sto1911
veterán

Nem nagyon volt a heten idom jatszani, gondoltam most felnezek, legalabb posztolok egy eredmenyt - nem igazan lepodtem meg :D

hulk

(#322) Rendo84 válasza sto1911 (#321) üzenetére


Rendo84
senior tag

Nagyon durva ez a 2 milliárd. :)

Aki szokott Pinball-ozni, legyen már szíves felvenni steam-en, akinek nem probléma. :R

(#323) sto1911 válasza ruti (#316) üzenetére


sto1911
veterán

Ez megoldodott vegul?

Mert a kod meg nalam van, ill. adhatom vele a masodik reszt (standalone kieg.) is, mert gondolom arra se faj senki foga :D

(#324) ruti válasza sto1911 (#323) üzenetére


ruti
Közösségépítő

hát ha nem küldtétek el a kódot Bluerainbow-nak, hogyan oldódott volna meg? :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#325) sto1911 válasza ruti (#324) üzenetére


sto1911
veterán

Az a kerdes, hogy kinek a neven menjen, ill. hogy cor hogyhogy nem tag? Ill. hol nem tag? Azt a reszt en sem vagom :)

De akkor atkuldom neki a kodokat :)

(#326) ruti válasza sto1911 (#325) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Te már játszottál Bluegiften, cor még nem, ezt nevezem én "tagnak"

Te nevedben menjen a felajánlás, vagy cor nevén? ha ő úgysem szeretne BG-n játszani, akkor célszerű a Te neveden.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#327) sto1911 válasza ruti (#326) üzenetére


sto1911
veterán

Ok, igy mar ertem. Irtam is mar Bluerainbownak.

(#328) sto1911


sto1911
veterán

Huzzon bele mindenki, vasarnapig meg van ido, ne feledjetek, a nyeremeny egy Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition Steam key!

1

(#329) cor válasza sto1911 (#328) üzenetére


cor
őstag

az enyém szerintem ennyi marad, bár... :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#330) sto1911 válasza cor (#329) üzenetére


sto1911
veterán

Egyezzunk meg abban, hogy amit 500M felett teljesitesz, azt kivonjuk az 500-bol :DD

(#331) sto1911


sto1911
veterán

Nem szavaz senki? :D

(#332) eami válasza sto1911 (#331) üzenetére


eami
addikt

na mivan, senki nem nyomta még le cort? :-D

legyen egy tábla újra : epic quest

(#333) cor válasza sto1911 (#331) üzenetére


cor
őstag

akkor most a múltkori Wolverine ötletre egy pötty

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#334) thozoo válasza cor (#333) üzenetére


thozoo
tag

Én is inkább új pályát szeretnék, jöhet akár a Wolverine is.

Thozoo

(#335) sto1911


sto1911
veterán

Gratulalok cor-nak, ill. a tobbi resztvevonek! Nyeremeny egy Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition Steam key!

hulk_vegeredmeny

(#336) sto1911


sto1911
veterán

Kovetkezo tabla a Wolverine, maj 25. - jun. 8., startfoto:

wolverine_start

(#337) sto1911


sto1911
veterán

A Heroes Within kinek van meg? Megeri beszerezni?

(#338) Mart10000 válasza sto1911 (#337) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Megvan, de eddig a pillanatig egyelőre csak a Han Solon van eredményem a többin még a demo verzióban játszottam. Megvannak a maga fejtörői. Szerintem nem fogsz csalódni. Ha gondolod biztonság kedvéért játsz néhányszor a próbaverzióban. Aki szereti úgyis beszerzi. :C Összességében bejött.

[ Szerkesztve ]

(#339) Mart10000 válasza sto1911 (#335) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Már a milliárdot látva feladtam. :D

(#340) Mart10000 válasza sto1911 (#336) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Itt se vezetek, majd sokáig. :DDD

(#341) eami válasza Mart10000 (#339) üzenetére


eami
addikt

ezért kellene valami olyan tábla amin cor már egyszer nyomta velünk :) nagyobb kihívás lenne mindenkinek :DDD

(#342) cor válasza sto1911 (#335) üzenetére


cor
őstag

;]
én átadnám a 2.nak, amennyiben játszik is ilyen játékkal ;) :P

Wolverine
amennyire tetszett Hulk, ez annyira nem :(
egyelőre pozitívumot nem is nagyon tudnék írni róla...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#343) sto1911 válasza cor (#342) üzenetére


sto1911
veterán

Reszemrol ok, peti911?

Hulkkal jatszottam vagy 2-3 jatekot, nem tudom milyen asztal, de hogy itt minden masodik lovesre beadja a hulye nindzsakat, az kicsit idegesito :D

(#344) Rendo84


Rendo84
senior tag

Engem az idegesít a legjobban, hogy elég sűrűn esik le a golyó minden irányban, ráadásul néha nem is miattam.
Összességében nem egy rossz asztal.

Hulk-ról annyit, hogy soha nem voltam még ennyire szerencsétlen, mint ennél az asztalnál. Rendre egy golyóval 200M simán megvan, a maradék 3-4 golyó pedig egymás után leesik mint a huzat.
Cor: Ha sikerül megcsinálni mind a 4 küldit, utána mi történik, illetve mit kell csinálni? Eddig egy játék alatt csak 3 küldim volt meg max. :F

(#345) Lucas Kane válasza sto1911 (#343) üzenetére


Lucas Kane
tag

Ehh, nekem megvan a Civ V, és azzal sem játszottam túl sokat, szóval én is szívesen továbbadom. :)

(#346) cor válasza Rendo84 (#344) üzenetére


cor
őstag

Final Missionhoz kell a 4 főhős lezúzása, meg a 3 ököl-küldi elindítása (skaar ship, meg a 2 rámpa gyűjtögetéssel amit kinyit), ha ezek megvannak akkor szokásos módon indítható.
Ott meg kapsz 4 golyót, s lényegében ugyanaz mint a skaar multiball, a teljes sor nyilat ki kell lőni + még párat a másodikból s akkor kinyílik az aréna, belövöd a maradék labdát s megnézed a vége animációt, s kész. Ha véletlen kimegy 3 , akkor is megmutatja az animot, csak nem jár érte annyi pont.

sto1911
majd belejössz hha egyszer kész akkor nem lövöd oda többet :DDD

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#347) sto1911 válasza Lucas Kane (#345) üzenetére


sto1911
veterán

Rendo84?

(#348) Rendo84 válasza sto1911 (#347) üzenetére


Rendo84
senior tag

Nekem anno a 3. rész bejött még régen, gondolom a 4. rész sem lehet rossz, így én szívesen elfogadnám ha nem gond. :R
Cserébe a következő asztalnál felajánlok majd egy játékot az első helyezettnek, ami annyira titkos, hogy még én sem tudok róla melyik lesz az. :DDD

(#349) sto1911 válasza Rendo84 (#348) üzenetére


sto1911
veterán

Megbeszeltuk, kuldom a kodot! :C

(#350) sto1911


sto1911
veterán

Wolverine helyzetjelentes: Keleten a helyzet valtozatlan! :D

l

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.