Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:45:22

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z1 - vissza a kamerához

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) FіkuszKukіsz válasza zermi (#2249) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Itt is van még egy pár. Ezek is viszonylag újak.

Romanes eunt domus

(#2252) SonyNex7 válasza FіkuszKukіsz (#2251) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ha bemész a témákba a telefonodon jobb felső sarokban plusz jel és ott beadja az összeset nem kell mindegyiket ide linkelni.

(#2253) zerdelyi válasza SonyNex7 (#2250) üzenetére


zerdelyi
tag

Privi ment.

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#2254) FіkuszKukіsz válasza SonyNex7 (#2252) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ok, ezentúl majd engedélyt kérek Tőled, hogy mit linkelhetek.

Romanes eunt domus

(#2255) SonyNex7 válasza FіkuszKukіsz (#2254) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nem azért szólt,vagy bunkósságból csak hogy ne írja be még 1-2 ember hogy vannak témák.
Ne értsd félre. :)

[ Szerkesztve ]

(#2256) Csabesz1


Csabesz1
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok még az android témában, mert még nem is olyan rég más op. rendszerrel nyomultam.
Érdeklődnék, hogy a Z1-re kiadott legújabb 4.3-as (14.1.G.257) rendszerfrissítéshez jó-e az összefoglalóban feltüntetett ROOT megoldás?

Üdv:Csabesz!!! :)

(#2257) SonyNex7 válasza Csabesz1 (#2256) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ezt nem tudom de a legújabb 4.3-as száma:14.2.A.0.290.Amúgy arra tippelnék hogy nem jó.

(#2258) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Miért akarja mindenki egyből rootolni a telefonját?

Főleg azt nem értem, hogy akik csak ismerkednek a droid-al azok miért akarnak egyből root jogot, mire akarják használni? :D
Erről már nem kell a gyári programokat feltétlenül törölni, mert nem lassú tőlük és nem korlátozzák a használatot. A kezelőfelület egyszerű és gördülékeny a telepíthető programok (na nem a virágbolti verziók) bőven megfelelnek mindennek.

Az persze érthető, ha egy advanced felhasználó root jogot akar, mert olyan mélyre túrna a rendszerben a tapasztalatait hasznosítva, hogy van értelme a rootnak, de egy új felhasználó miért ezzel kezdi? :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#2259) Csabesz1 válasza kigyi_23 (#2258) üzenetére


Csabesz1
csendes tag

Én csak segítséget kértem nem pedig bírálatot!
Én kérek elnézést, de azt hiszem, hogy az oldal azért jött létre, hogy egymást segítsük nem pedig kibeszéljük.

Üdv:Csabesz!!! :)

(#2260) kigyi_23 válasza Csabesz1 (#2259) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem bírállak, csak nem értem mire jó. Szeretném megérteni, hogy miért kell, hogy miért fontos egyből a root.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#2261) zerdelyi válasza kigyi_23 (#2260) üzenetére


zerdelyi
tag

Már bocs, de tényleg nem illik ilyeneket beírni. Hadd próbálkozzon rootolással, aki akar. Ha tudunk segítsünk, ha nem, békén hagyjuk. Persze bármilyen témában. Ha azt kérdezi valaki, ajánljuk-e a rootolást, ki lehet fejteni a véleményeket. Amúgy tudod a választ a kérdésre? :-l

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#2262) kigyi_23 válasza zerdelyi (#2261) üzenetére


kigyi_23
addikt

Hogy milyen zabos ma mindenki... Nem volt címezve senkinek, egy kérdést tettem fel, mert ez egy fórum én erre voltam kíváncsi!

Nem nem tudom a választ, de mivel én nem neki írtam nem is kell tudnom a választ rá.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#2263) danvrecs válasza Csabesz1 (#2256) üzenetére


danvrecs
csendes tag

Szia!

Látom senki se képes neked normálisan válaszolni, de mivel én is voltam kezdő leírom. A root nem kell ahhoz, hogy felrakd a 4.3-at! A frissítést PC Companion-on keresztül tudod megoldani, ha nem hoz fel frissítést, akkor pedig FlashTool. Flashtol leírást az első hozzászólás/összefoglalás-ban találsz, illetve ehhez szükséged lesz egy .ftf fájlra is, ezt ha jól emlékszem valaki már linkelte korábban... ezt már nem annyira tudom, hogy jó-e, meg pont az-e amire szükséged van, mert nekem nem is Z1-em van :D

[ Szerkesztve ]

(#2264) kigyi_23 válasza danvrecs (#2263) üzenetére


kigyi_23
addikt

A 4.3-as frissítés mindenki számára elérhető nem azt nem tudja felrakni, hanem a 4.3-as droidot nem tudja hogy kell rootolni. Erre nincs még megoldás írva az összefoglalóban és afelől érdeklődött, hogy ez is ugyanúgy kell csinálni, vagy az erre már nem jó?

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#2265) danvrecs válasza kigyi_23 (#2264) üzenetére


danvrecs
csendes tag

Jogos, hirtelen azt hittem, hogy frissíteni akar 4.3ra :D Bocsi :R

(#2266) Csabesz1 válasza kigyi_23 (#2264) üzenetére


Csabesz1
csendes tag

Így van. Erre lettem volna kíváncsi. Majd még benézek

Üdv:Csabesz!!! :)

(#2267) zermi válasza Csabesz1 (#2266) üzenetére


zermi
aktív tag

Jelen pillanatban még nem lehet rootolni a 4.3-as frissítést az összefoglalóban leírt módszerrel. Ma kipróltam az összes általam ismert one-click-es programot, de még egyikkel sem rootolható. Gondolom egy-két héten belül megoldják és frissítik a programot.
Az ünnepek után az összefoglalót frissíteni fogjuk, már készülget, de most nem nagyon van rá időm.

Minden kedves fórumozónak, Z1 tulajnak és a leendő tulajoknak
Áldott Békés Karácsonyt Kívánok.

[ Szerkesztve ]

(#2268) novinyul


novinyul
veterán

Kellemes karácsonyt kívánok minden fórumtársnak!:-)Kezdődhet a nagy zabálás;-)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2269) vonatospisti


vonatospisti
csendes tag

Szeretetben teljes békés Karácsonyt kívánok minden Z1 tulajnak és nem Z1 tulajnak is egyaránt! Legalább az év eme 3 napján ne legyen vita! Jó kajálást mindenkinek! mzperx kiszáll! :DD :P

(#2270) gazsibacsi1


gazsibacsi1
újonc

Sziasztok hozzáértők!

Először is Boldog Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Jézuska hozott egy z1-et, de van némi probléma vele...
Egyszerűen nem hajlandó semmiféle hálózathoz (telefon) kapcsolódni... :(
Elkéri a sim kártya kódját és semmi nem történik a továbbiakban...
Ha próbálok hálózatot keresni kiírja, hogy mik az elérhetők (azt is elég hosszú idő után), majd amikor rányomok: elindul, hogy regisztrálás Telenor HU... és egy idő múlva valami ilyent ír ki: "Nem lehet kapcsolódni a kiválasztott hálózathoz. Ellenőrizze a sim kártyát vagy a kijelölt hálózatot"
Mi lehet a baj? Megüt a guta... :W
Remélem csak én vagyok nagyon láma és nem más a bajság!
Telefon B-Tel-től származik... csak nem olyant adnak el, ami szar?!

Elnézést a kicsit hosszú rinyálásért és mindenkinek előre is köszönöm a segítségét!!!
:R :R :R

(#2271) bundis271


bundis271
csendes tag

Sziasztok! A "jézuska" nekem is hozott egy Z1-et és utána egyből rá tettem a 4,3-at. Nagyszerűen működik.

Sony Xperia Z1 - Nokia Lumia 635 - iPhone 5S 32GB

(#2272) szilasz007 válasza gazsibacsi1 (#2270) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Hülye ötlet, lopott a teló, azt le van tiltva az IMEI?

Nézzed meg itt: http://swappa.com/esn

[ Szerkesztve ]

(#2273) novinyul válasza gazsibacsi1 (#2270) üzenetére


novinyul
veterán

Függő vagy független a telefon?Sim kártya nem-e járt le?Meg a legrosszabb amit fórumtárs leírt hogy esetleg letiltották a telefont.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2274) csabai022 válasza gazsibacsi1 (#2270) üzenetére


csabai022
tag

Szia!Első körben mindenképp nézd meg az imei számokat,hogy stimmelnek.A sim kártya alatt,a dobozon és üsd be a tárcsázóba *#06#. Ha nem egyeznek azonnal vidd vissza a boltba,és kérd vissza a pénzt.Ebben az esetben ne fogadd el,hogy majd ők megcsinálják,tuti valami "mókolt" készülék.Kérd vissza a pénzt és vegyél megbízható helyen.

(#2275) gazsibacsi1 válasza szilasz007 (#2272) üzenetére


gazsibacsi1
újonc

Köszi mindenkinek a választ!
Oldal szerint nincs letiltva... Imei számok megegyeznek. Sim kártya jó kell legyen, mert Samu s3-ban működik, előtte abban volt - ha visszateszem most is működik benne.
Elvileg független, legalábbis annak hirdették/annak vettem.
De nemsokára rámtör a sikítófrász ha nem tudom életre kelteni... :W
Még valami ötlet esetleg?

(#2276) novinyul válasza gazsibacsi1 (#2275) üzenetére


novinyul
veterán

Telenor hálózati hiba?Másik telefon kapcsolódik a telenor hálózatához?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2277) szilasz007 válasza gazsibacsi1 (#2275) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Őszintén, ha még 3 napon belül van, vidd vissza és kérj egy másikat. A többiek még jól hozzátették, hogy mit tudsz magadtól megnézni. Szerintem ez már itt tovább ment azon a ponton, amit magadtól megtudsz oldani sajnos. Kár :(

(#2278) gazsibacsi1


gazsibacsi1
újonc

Francba, hogy pont nekem kell ilyen baleknak lenni... :W :W :W

Segítségeket mindenesetre köszönöm!

És további szép ünnepeket...

(#2279) novinyul válasza gazsibacsi1 (#2278) üzenetére


novinyul
veterán

Nem a te hibád :N De van egy olyan érzésem hogy nem független telefont adtak el.Lényeg hogy a két ünnep között azonnal vissza kell vinni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2280) zermi válasza gazsibacsi1 (#2278) üzenetére


zermi
aktív tag

A szervíz infóban nézd meg, hogy tényleg független-e, a menüt e telefonban ezzel a kóddal tudod előhozni itt a sim lockot kell megnézni: *#*#7378423#*#*

(#2281) zerdelyi


zerdelyi
tag

Újabb frissítés.

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#2282) johnwillow válasza SonyNex7 (#2252) üzenetére


johnwillow
tag

Én semmiféle plusz jelet nem találok ott. ???

(#2283) soldier2 válasza gazsibacsi1 (#2270) üzenetére


soldier2
őstag

Próbáld ki a telefont egy másik SIM-el, és vsz működni fog. Elég válogatósak az új telók, egyáltalán nem ritka, hogy ami ment a régi telefonban nem megy az újban. Ha több SIM-et is próbáltál, és egyik sem jó akkor lehet kezdeni izgulni. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#2284) gazsibacsi1 válasza soldier2 (#2283) üzenetére


gazsibacsi1
újonc

Köszi megpróbálom!
De csak holnap jutok hozzá egy másik sim-hez, mert senkinek nincs jelenleg a környékemen micro sim-je...

(#2285) SonyNex7 válasza johnwillow (#2282) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Beállitások-Személyreszabás-Téma: Plussz jel fent van a jobb sarokba,katt rá és bejön a sony select ott választhatsz.

Meghozta a jézuska a memoria kártyát,Kingston 32 Gb class 10 sd adapterrel.Megvan már minden dock,gyorstöltő is, is már csak a egy tok hiányzik.Használ vki vmi jobb fajta flippeset?Case-mate slim folio?Ugy rögziti a telot hogy bele kell ragasztaniPozitiv hogy könnyen kijön belőle mert csak munkába hordanám és frankon kilehet támasztani de vajon,mennyire lehet időt álló.[link]
Video csak iphone 5 ről van de amugy ugyanaz:[link]

Ujjlenyomatmentes fóliára van tipp mert amit rárakattam jó meg minden de nagyon gyűjti őket.

Tipp: Office Suite pro 1$ 15$ helyett.

[ Szerkesztve ]

(#2286) feketepeti válasza novinyul (#2279) üzenetére


feketepeti
aktív tag

A nem fuggetlen idegen kartyaval keri a feloldo kodot.

A jelekbol sanszosabb az IMEI tiltas, vagy egyeb hiba.

(#2287) gti16v


gti16v
őstag

na haló!
pc-n frissítettem a telót.
T-s....azt írta minden rendbe,és kapcsoljam be.....hát azóta sem kapcsol be...(maxon volt az akku)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#2288) gti16v


gti16v
őstag

jó lett :F

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#2289) Thorus


Thorus
aktív tag

Valaki tudja, hogy mennyi a minimális áram amitől elkezd tölteni a dokkoló, mert számítógépem usb portjáról nem indítja meg a töltést ami 500mA, viszont a gyári töltővel egyből elkezdi tölteni.

#2285 SonyNex7:Ha valami jó tokot keresel én a Krusel Kiruna bőr tokot ajánlom. Van feketében, meg barnában. Minőségi kézzel készített azt ha van otthon felesleges bőrápoló krém még használni is lehet hozzá.

[ Szerkesztve ]

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#2290) soldier2 válasza Thorus (#2289) üzenetére


soldier2
őstag

Ha nem tévedek, menüből kikapcsolható, hogy töltsön USB-ről. Lehet az a gond nálad is.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#2291) gti16v


gti16v
őstag

Reggelt!
Mit is kéne észre vennem 4.3 as frissitésnél?

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#2292) szilasz007 válasza Thorus (#2289) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ha a dokkoló leírását nézed, ott van egy piktogram, mely mutatja számítógéppel nem megy, csak a fali 220-as adapterről.

[ Szerkesztve ]

(#2293) zermi válasza szilasz007 (#2292) üzenetére


zermi
aktív tag

Nekem megy a töltés a dokkolóban a számítógép USB portból.

#2291 gti16v:
A 4,3 frissítésbe a kisebb hiba- és teljesítmény javulásokon kívül az alábbiak kerültek bele:

- szebb és gyorsabb grafikai élmény az Android 4.3-nak köszönhetően,
- teljesítmény és a felhasználói felület optimalizálása,
- a Sony összes saját alkalmazása (Üzenetek, TrackID, MyXperia, Mini alkalmazások, stb.) frissül, még szebbek és jobbak lettek,
- a Sony média alkalmazásai (WALKMAN, Album és Filmek) is frissültek,
- új Xperia Themes alkalmazás, mely segítségével egyedi témák tölthetők le és használhatók az Xperia készülékeken.

[ Szerkesztve ]

(#2294) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Én a mágneses töltőkábelt a multimedia lejátszó előlapi USB-ről használom amióta meg van elvileg a dokkoló is csak ennyiből áll nem?

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#2295) JanoXP válasza SonyNex7 (#2285) üzenetére


JanoXP
aktív tag

miért van az, hogy megadom a dombornyomásos AMEX kártyám számát és azt írja ki, hogy a vásárlási pénznem nem támogatott? Holott az összeget forintban írja ki...

(#2296) Kokapu válasza SonyNex7 (#2285) üzenetére


Kokapu
tag

Gyorstöltőről tudnál írni pár szót, és esetleg linket megosztani?
Köszi!

Xiaomi Mi Note 10 light, Sony Xperia Tablet Z, Kindle Paperwhite 2

(#2297) JanoXP


JanoXP
aktív tag

nah, ez sem 225 Ft (Office Suite Pro)... van webkártyám, amikor beállítottam, akkor levont kapásból 300 Ft-ot róla (ne kérdezzétek, miért, talán regisztrációs díj), majd a 225 Ft-ot levette a Pro verzióért... Nem nagy tételek, csak nah...

(#2298) zermi válasza JanoXP (#2297) üzenetére


zermi
aktív tag

Ha ez az első vásárlásod, akkor a levont 300 Ft-ot visszakapod.

(#2299) JanoXP válasza zermi (#2298) üzenetére


JanoXP
aktív tag

és valóban... most jött az üzenet, hogy Storno... De ez mi?

(#2300) zermi válasza JanoXP (#2299) üzenetére


zermi
aktív tag

Kártya hitelességi vizsgálatának (próba vásárlás) díja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.