Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:35:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92) vipnolf válasza lordyka (#88) üzenetére


vipnolf
aktív tag

attól még h nagyobb a kijelző, a megjelenített tartalom kevesebb mert, a menüsáv elvesz belőle. van akit ez zavar, van akit nem. csak akkor nem venne el a tartalomból, ha 1376*720p lenne a kijelző.

ahogy már mondottam volt, nekem éppen hogy elégséges most a főképernyő úgy hogy nincs tele minden szeméttel. mivel a sorok száma láthatóan nem csökkent a főképernyőn ezért feltehetőleg az ikonok közti horizontális távolságon csökkentett a sony. minden ilyen csökkentés viszont a kezelhetőség rovására megy, mert közelebb kerülnek egymáshoz az ikonok widgetek. és mindezt értelmetlenül, mert ahogy írtad, nem lett kisebb a telefon mint az S. ugyanakkora. na mindegy, számomra értelmetlen ez a gombsor eltüntetés.
és nem ez az egyetlen dolog van ami szúrja a szemem a készülékkel kapcsolatban.
ami inkább abszolút kérdés nálam: az SL-nél meg tudták csinálni úgy az optimalizálást, hogy smooth és röccenésmentes legyen a cumó. itt miért nem? a főképernyő lapozgatása közbeni laggolás az egyik legidegesítőbb jelenség, ami egy az egyben az android fossága. viszont azt már láthattuk, hogy optimalizálással el lehet tüntetni.

van egy olyan sejtésem, hogy ez is olyan lesz mint anno a GB-vel kiadott kütyük. hogy valójában már ICSnek kéne rajta lenni, de GBvel kapod meg. na erre meg tuti inkább a JB-t faragják és az ICS csak rá lett moddolva.
reméljük:)

a sáv:
szerintem nagyon jó ötlet volt a sonytól a világító sáv megvalósítása. azonnal tudod hová kell tenni az ujjad ha a gyorsgombokat akarod megnyomni. nekem sosem volt gondom vele az első pillanattól kezdve. használható és nem mellesleg valóban dizájnossá teszi a telefont.

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.