Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Stauffenberg válasza xabolcsy (#43) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Egy telefont mindig független Magyar áfás árral nèzünk!"

Miért is? Ha amúgy is van egy előfizetésem ami után kövér kedvezmény jár, akkor miért érdekeljen a független ár? Az esetemben a 7990 Ft havidíjhoz 155.000 Ft készülékár tartozik a Galaxy S6-hoz a 229.900 Ft helyett. Ez 72.000 Ft spórolás, pedig csak annyit tettem, hogy az Extreme Digital helyett a Telekom webshopból rendeltem a telefont és aláírtam 2 évet. (Úgysem vándorlok, annyira kartell árak vannak mindenhol, hogy 200 Ft különbség miatt nem váltok szolgáltatót).

"Be hozza a t azt a kedvezmènyt hidd-el!"

Nem értem. Te teljesen ingyen telefonálsz? A független telefonodhoz nem használsz az égvilágon semmilyen előfizetést? Mit vesz vissza a Telekom? Kiszámolnám, hogy te 2 év alatt mennyivel fizetsz több havidíjat hűségidő nélkül, mint én, aki aláírja.

A 7990 Ft-os csomagom hűségidő nélkül 10.990 Ft, ami két év alatt 72.000 Ft, ezt hozzáteszem ahhoz, hogy ha függetlenül venném a telefont, az 74900 Ft-al kerülne többe, ami így 2 év alatt 146.900 Ft többlet költséget jelentene. Megfordítva: 146.900 Ft-ot spórolok csak azzal, hogy aláírom a hűséget 2 évre.

Ezen mit hoz be a Telekom a 2 év hűséggel és hogyan?

Persze egy fapados 3490 Ft-os díjcsomag mellé nehéz értékelhető kedvezményt tenni, de még erre is jár 30.000 Ft mínusz a független árhoz képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.