Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rootkiller


rootkiller
őstag

Ha ez lesz a G4-ben és nem a 810 akkor az kicsit kapufa lesz, főleg QHD kijelzővel. Nem azért mert gagyi hanem mert illik má' kiadni az aktuális csúcs SoC-al.

Artengo TR 990 Pro

(#2) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Talán egy kisebb kijelzős ("kompakt") G4 variáns, ami mondjuk az előző (gyalázatosan túlárazott) G3S (Beat) ellenében már egyáltalán nem fest rosszul. Bár nem lennék meglepve, ha tényleg ilyen lenne a G4 és a valóban csúcshardvert meg a G4 Note (vagy Pro, vagy akármi más névvel illetett drágább modell) kapná meg.

Sajnos a G2 és G3 elsöprő sikere óta az LG hajlamos egymásra halmozni a baromságokat. Talán kezd nehezen fenntarthatóvá válni az, hogy csúcshardvert adjanak a konkurenciánál olcsóbban. Szóval lehet, hogy a G4 marad a régi áron, de ezért már nem jár csúcsvas, csak minimális előrelépés a G3-hoz képest.

(#3) zsoleer


zsoleer
senior tag

Valszeg g4 note vagy pro kapja majd az erosebb hardvert Snapi 810-el meg par ujitasal 4 gb ramal,sima g4 meg kap erosebb procit 808 ez is bovenn eleg lesz a QHD kijelzonek jobb kamerat es ujlenyomat olvasot tudok elkepzelni.

(#4) zsoleer


zsoleer
senior tag

Egyebkent aprilis 28.-an lesz a bemutato forras Gsmarena

(#5) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ujujjujujjj.. váltsatok SoC-t kérlek :O

(#6) Legendd válasza zsoleer (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Igen, már megírtam ezt az április bemutatót, csak később megy ki.

Mellesleg ez a Snapdragon 808 SoC szerintem igencsak nagy baki lenne. Főleg, hogy sajnos a G Flex 2 is akadozik. Pedig én a G4-től várnék egy kis durranást, főleg ár tekintetében.

Alea iacta est!

(#7) expander


expander
senior tag

nagyjabo' azert szoktak egymast kovetni, vagy valami hasonlosagot mutatni egymas kozott a telefonok verzioszamai nem? na most a G3 D85X-bol, hogy lett F5XX ? biztosan ez a g4 ? ;]

(#8) zsoleer válasza Legendd (#6) üzenetére


zsoleer
senior tag

Nem biztos hogy baki lenne g flex 2 szoftverjen meg dolgoznak lehet kesobb sokal jobb lesz, g4 lenne 3 gb ram plusz a 808 elvinni a rendszert igaz nem lenne akkor fejlodes de lehet pont ez a terv a g4 pro miatt van egy olyan erzesem hogy iden az S6 mindent vissz.

(#9) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Ennel meg a 895 is jobb lenne az legalabb kiforrott! :K

(#10) ClioRS


ClioRS
őstag

Nem vagyok Qualcomm hívő, de nem lesz sok már ez a minden cikkben leírjuk, hogy a 810 körül milyen feltételezett gondok voltak? Megerősítve nem lett, sőt, cáfolták, megjelentek készülékek, abba lehetne már hagyni....

(#11) #03372544 válasza Legendd (#6) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem pont a 810 melegedési problémái miatt akadozik?
Lehet a csúcsgépnél ezt már nem akarták megjátszani és a 808 jelenleg stabilabb.

(#12) torok6


torok6
aktív tag

Van már Snapdragon 815-is

(#13) tjb007 válasza torok6 (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincsen.

(#14) torok6 válasza tjb007 (#13) üzenetére


torok6
aktív tag

itt van [link]

[ Szerkesztve ]

(#15) ctvagyok


ctvagyok
őstag

G3 tulajok már megszokták a laggot szóval nincs probléma. Viccet félretéve ha elbírja akkor semmi gond. Jobb lett volna az m9 is ha s805 tel jött volna.

[ Szerkesztve ]

(#16) hallerlaller válasza Sebestyen01 (#9) üzenetére


hallerlaller
addikt

Elég kevés telefon kapott 805-öst, nem értem miért nem azt alkalmazzák inkább.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#17) jacis válasza torok6 (#14) üzenetére


jacis
nagyúr

Hol?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nekem két tippem van
1: G4 s808,flex 2 s810, G4 Note saját proci
2: ez tényleg egy alvariáns,pl g4 style,beat v vmi hasonló

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19) Quqesz válasza Quqesz (#18) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja ha elb..ák a g4-et én tökön rugom Ken Hongot! :D (jó csak vicceltem,birom a palit!)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20) w333


w333
félisten

Hatalmas kapufa ha tényleg ezzel adják ki ... :(

Inkább adják ki a G2 -re a frissítést !

Én csak azt nem értem hogy miért kell így szívatni a népet ? egyértelmű hogy már nagyon régen készen van az 5.0.2 frissítés (Verzion és T-Mobile) már az OTA -t is kiadta, miért jó ez nekik ha ennyi ideig húzzák ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#21) DemonDani válasza torok6 (#14) üzenetére


DemonDani
addikt

Soha nem lesz ilyen chip. Ebbe bele kell törődni a sok "infó" ellenére.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#22) domos


domos
senior tag

810-zel laggol a cuccuk, ez vajon mit fog produkálni? G2 óta nem tudnak értelmes telefont összerakni... :(

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#23) Garada


Garada
őstag

Kijelző téren akkor sem értem őket mért kell ennyire ragaszkodni, FHD továbbra is mindenre elég.

(#24) Stauffenberg válasza domos (#22) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A G3 sem laggol már a 801-el, csak várni kellett arra, hogy kiadjanak egy összeszedett ROM-ot. Az LG mindig ott tolja el, hogy a piac kegyetlen, nem lehet lemaradni a megjelenésekkel és sokszor nem készül el időre a rendes optimalizáció, de amint lehet azért ezt pótolják.

(#25) Viktor0610 válasza Garada (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet "csak" FHD, ha a korábbi modell ennél erősebb felbontással volt kapható. :D

Samsung Galaxy A54

(#26) Balathruin válasza Stauffenberg (#24) üzenetére


Balathruin
veterán

Eddig még nem láttam akadásmenetes G3 ROM-ot, pedig mindig a legfrissebb van fent.

(#27) domos válasza Stauffenberg (#24) üzenetére


domos
senior tag

Akkor:
1.: Ne kapkodjanak, inkább adják ki két héttel később.
2.: Vegyenek fel több/jobb fejlesztőt.
3. Pakoljanak alá durvább HW-t. (lásd Samsung S6)
4. Adják ki majdnem stock droiddal.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#28) pusszycat válasza domos (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A 4. érne a legtöbbet az ügy érdekében. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) Stauffenberg válasza Balathruin (#26) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Van itt a közelemben G3 (3 GB RAM) a legutóbbi ROM-al és szerintem egyáltalán nem gáz. Folyamatos akadozásról szó sincs. Néha meg-meg röccen, de akit ez annyira idegesít, annak bármilyen telefonnal muszáj lesz egy könnyített custom ROM-ot feltennie. Van itt még a közvetlen környezetemben Note 3 és 4, HTC M8 és mindegyiken gyári ROM van, alapvetően egyik sem akadozik, erről szó sincs, de meg-meg röccenéseket bármelyiken lehet látni. Van akit ez halálosan zavar (igencsak kisebbségben vannak), meg van akit nem (ők a vásárlók 98%-a és nem ezen a fórumon koptatják a billentyűzetet, hanem használják megelégedve a készülékeiket).

(#28) pusszycat: Még a stock ROM-ot futtató Nexusok is meg-meg akadnak néha. Tapasztalat Nexus 4, 5 és 7 alapján. De még az etalonnak számító iOS esetében is el lehet csípni kis megakadásokat, csak ott az egyenletesen magas képfrissítés miatt könnyebben átlendül rajta az ember.

[ Szerkesztve ]

(#30) Balathruin válasza Stauffenberg (#29) üzenetére


Balathruin
veterán

Sajnos a megakadásoknál néha durvábbakat is látni... Pl. a knock code feloldás másodperceket késik, durván akadva alig reagál egy kis időre a telefon a kezdőképernyőknél lapozva...

(#31) Stauffenberg válasza Balathruin (#30) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez lehet valami Lollipop specifikus probléma is, mert több nyalókás készüléken (saját Nexuson is, amin stock fut) tapasztaltam, hogy időnként a kiadott utasításra csak másodpercekkel később reagál.

BTW engem a rossz memóriakezeléssel lehet őrületbe kergetni, mikor egy másodpercre váltok át másik alkalmazásra és visszatérve újra kell töltenie a tartalmat vagy a launcher tölti újra az ikonokat, widgeteket, háttérképet, stb. Nálam a folyamatos működés azt jelenti, hogy ilyet nem művel. A hangyafasznyi apró megreccenések nem zavarnak, attól még lehet a felület görgetése meg az animáció folyamatos. Kollégám 3 GB-os G3 készülékén ilyet nem tapasztaltam és ő is meg van elégedve vele, pedig finnyás ember.

(#32) Halkow.


Halkow.
senior tag

Szegény LG szerintem azt se tudja mit csináljon... A snapdragont meg nem értem hogy sikerült így elcsesznie az új socját.Nem csodálom hogy a Samu a s6-nál kihagyta ezt a kört. Szerintem azért akarják a gyengébb procit mert gondolom az kevésbé melegszik, remélem hátha sikerül optimalizálni valamennyire a rendszert.

Szerintem az akadozás a g flex 2-nél döntő részben a melegedés miatt volt.

(#33) Sebestyen01 válasza Halkow. (#32) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Akkor miert van az hogy lehet olvasni olyan usereket akik kigyomlaltak a bloatwer szarokat es kisimult a flexuk? Nem csak az soc ott a gond... a soft is verzik!

(#34) jacis válasza Halkow. (#32) üzenetére


jacis
nagyúr

Pedig anno a G2 olyan volt mint a vaj illetve stabilitás téren is nagyot ütött.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#35) domos válasza Sebestyen01 (#33) üzenetére


domos
senior tag

Ha Flex-em lenne, es kisimulna, nagyon nem tudnám értékelni. ;]

jacis: Így van ahogy mondod, a G2 szerintem máig az egyik "legsmoothabb" telefon.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#36) Sebestyen01 válasza domos (#35) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Pedig kepes ra! :DDD

A G2 ben benne volt az Lg sava borsa, abban volt innovacio a tobbi csak ezeket akarja meglovagolni! Jelzem szarul... :K

[ Szerkesztve ]

(#37) Garada válasza jacis (#34) üzenetére


Garada
őstag

Ezért is sajnálatos, hogy nem volt képes megütni a G3 a szintjét, pedig annyira számítottam rá.

(#38) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ezt a hibát nem léphetik meg, esetleg ahogy már a többiek is mondták felettem, egy kompaktabb verzióba lehet benne.

Finn the human

(#39) xabolcsy válasza Matada2.3 (#38) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Megfogják lèpni!!!
Ebbe a helyzetbe csak az ár maradt a versenykèpesègük!
Az m9 megbukott.
S6 minden tèren verhetetlen!
Csak drága.
A s6 is 810 zel jött volna mert olcsóbb mint a saját proci, 810 kb 20e ft, a saját kb 30e.
Több millió darabnál számit, de nem kockáztattak ès nagyon jól tették!
Igy van g2 óta nincs hibátlan telójuk, olyan legenda mint a htc hd2.

(#40) Sebestyen01 válasza xabolcsy (#39) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem draga a telekomnal eleg jo aron van elorendelesben az s6/edge! Persze akinek fuggetlenul kell hat ott mindegyik csucs draga lesz!

(#41) Halkow. válasza jacis (#34) üzenetére


Halkow.
senior tag

Igen, csak ott meg elő jött egy idő után ugyebár a "sárgulás"
Az is soc miatt és a nem megfelelő szigetelés, ragasztás bízbaz miatt volt.

G3-nál meg jött a hőtágulás "keret repedés" mondjuk más gyártónál is fordult már ilyen elő, csak remélni tudom hogy idén nem lesz különösebb gond :)

(#42) Stauffenberg válasza Sebestyen01 (#40) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az LG G3 hajdani nyitóáránál bő 50 ezer forinttal drágább a sima Galaxy S6 a Telekomnál. Az oké, hogy egy nagyobb előfizuhoz komoly kedvezmény jár,de akkor meg a G4 abban is jóval olcsóbb lehet.

Ha a G4 a G3 nyitóárán jön, akkor az én előfizumhoz kb 105.000 Ft körül adják, míg a Galaxy S6 már 155.000 Ft-ról indul felfelé.

Ez hatalmas kökönbség, harmaddal drágább az S6.

(#43) xabolcsy válasza Sebestyen01 (#40) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Egy telefont mindig független Magyar áfás árral nèzünk!
Be hozza a t azt a kedvezmènyt hidd-el!
Flottához ezèrt nem jár kèszülèk kedvezmèny, feltöltős áron adják! Akkor meg minek írjak +2 èvet alá. :Y :W

(#44) papi77 válasza DemonDani (#21) üzenetére


papi77
addikt

Egyébként,már több helyen is írtak róla,hogy nem lesz ilyen!
820 lesz év végén...

Az első: NOKIA 1611

(#45) Sebestyen01 válasza papi77 (#44) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ev vegen mi... ez hulyeseg!

(#46) tjb007 válasza papi77 (#44) üzenetére


tjb007
nagyúr

Inkább a jövő év első felében. Év végére még csak 620 lesz.

(#47) Stauffenberg válasza xabolcsy (#43) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Egy telefont mindig független Magyar áfás árral nèzünk!"

Miért is? Ha amúgy is van egy előfizetésem ami után kövér kedvezmény jár, akkor miért érdekeljen a független ár? Az esetemben a 7990 Ft havidíjhoz 155.000 Ft készülékár tartozik a Galaxy S6-hoz a 229.900 Ft helyett. Ez 72.000 Ft spórolás, pedig csak annyit tettem, hogy az Extreme Digital helyett a Telekom webshopból rendeltem a telefont és aláírtam 2 évet. (Úgysem vándorlok, annyira kartell árak vannak mindenhol, hogy 200 Ft különbség miatt nem váltok szolgáltatót).

"Be hozza a t azt a kedvezmènyt hidd-el!"

Nem értem. Te teljesen ingyen telefonálsz? A független telefonodhoz nem használsz az égvilágon semmilyen előfizetést? Mit vesz vissza a Telekom? Kiszámolnám, hogy te 2 év alatt mennyivel fizetsz több havidíjat hűségidő nélkül, mint én, aki aláírja.

A 7990 Ft-os csomagom hűségidő nélkül 10.990 Ft, ami két év alatt 72.000 Ft, ezt hozzáteszem ahhoz, hogy ha függetlenül venném a telefont, az 74900 Ft-al kerülne többe, ami így 2 év alatt 146.900 Ft többlet költséget jelentene. Megfordítva: 146.900 Ft-ot spórolok csak azzal, hogy aláírom a hűséget 2 évre.

Ezen mit hoz be a Telekom a 2 év hűséggel és hogyan?

Persze egy fapados 3490 Ft-os díjcsomag mellé nehéz értékelhető kedvezményt tenni, de még erre is jár 30.000 Ft mínusz a független árhoz képest.

(#48) papi77 válasza tjb007 (#46) üzenetére


papi77
addikt

Gsm arena írta,hogy év végén lesz kész!
Az meg egy más téma,hogy mikor jelenik meg vele az első készülék...:)

Az első: NOKIA 1611

(#49) Sebestyen01 válasza Stauffenberg (#47) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Erre gondoltam en is csak nem akartam kifejteni! Egyeseknek sim nelkul megy a telo ugy tunik vagy dominoval 500mb/ 1k konstrukcioban :DDD

(#50) tjb007 válasza papi77 (#48) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igén, év végén mennek ki a minták a partnereknek, de ez még messze nem jelenti azt, hogy kész is van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.