Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) peti_s


peti_s
addikt

Tesztelhettél volna 1-2 játékkal is, de ahhoz képest hogy első teszt, nagyon jó lett. :) Tetszik a GPU hűtő rögzítése. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

A GPU hűtés tényleg sufni, de nagyon menő :DDD Amúgy első tesznek jó lett, gratz :)

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#3) DarthSun válasza Ranagol_5 (#2) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Gratula! Első tesztnek nagyon jó. Az OpenGl és a Glide viszont nem egy felület.A Glide, a 3Dfx saját API-ja. Akkori kártyái evvel az API-val voltak a legjobbak.
A ventirögzítés : ezt nem gondoltam volna, mikor kivettem a befőttesgumikat a konyhafiókból, hogy ilyen komoly szerepük lesz. :C :DD

(#4) snake1977 válasza DarthSun (#3) üzenetére


snake1977
őstag

Köszi skacok :DDD Igen DarthSun a te gumijaid vannak ott :K masszívan tartották a hütőkeretet és a ventillátort, szóval köszi neked is. :R

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#5) dzsambo


dzsambo
tag

Elsőnek tényleg nem rossz, sőt. :C Én egy pár képet még szívesen láttam volna, mondjuk a teszt konfigról és a kártyákról külön-külön.
A befőttes gumi nagy ötlet.

(#6) RootRulez


RootRulez
félisten

Gratula a teszthez :R
Várjuk a következőt :D

═════════════════════════════════════════

(#7) Thunderzolee

Nahát, Bacsis, hol vaaaagy?
Ezt látnod kell. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) snake1977 válasza RootRulez (#6) üzenetére


snake1977
őstag

Ha lesznek megint oldschool cuccaim, akkor lesz következő teszt. Egyenlőre a beszerzés kezdeti stádiumában vagyok. :B

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#9) csimav válasza snake1977 (#8) üzenetére


csimav
senior tag

Nekem van egy TNT 2 Pro 32 MB-os VGA-m:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#10) RICHIE[72]


RICHIE[72]
csendes tag

Frankó teszt lett! :C És megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki befőttes gumival rögzít ventilátort egy oldschool cuccra! xD :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.