Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) vamzi válasza Peczek (#100) üzenetére


vamzi
őstag

Nem buta a kérdés, de csodát nem szabad várni, mivel egy 2x drágább kütyühöz próbálod hasonlítani. Összességében az anyagminőség nyilván rosszabb mit egy iPadé, és a kijelző érzékenysége is alul marad, de a sebességre és felhasználói élményre nem lehet panasza senkinek sem. Mondom ezt úgy, hogy kb 1 hónappal korábban még nem ismertem az androidot, mivel az iPhone 3G megjelenése óta apple felhasználó vagyok, még mindig. Viszont másra kell a telefon és másra a tábla.

[ Szerkesztve ]

(#102) vamzi


vamzi
őstag

Na feltettem egy matt fóliát. Elvileg asus tf101-re árulták. A kameránál és a sarkokon kellett kicsit igazítani rajta. Körben 2-3 mm rész maradt fedetlen.

Most már sokkal könnyebben csúszik rajta az ujjam. Az érzékelés nem romlott. Viszont, ha nem szemből nézzük, akkor kicsit homályos a matt felület miatt, de nem vészes. Az ujjlenyomat viszont kevésbé látszik rajta.

A semminél sokkal jobb. Amint megjelnik rá a gyári, már cserélem is. Már csak a tokot várom rá és kész a védelem :)

(#103) simonzé


simonzé
addikt

Jó látni hogy meg vagy elégedve a vásárlásoddal, nem rossz kis gép. Viszont 80e Ft körül simán bevállalnék inkább egy ipad2-t, szintén külföldről. Mondom ezt úgy, hogy abszolut Android fan vagyok, viszont ennyit nem adnék noname kínai termékért.

I don't fit in. I fit out.

(#104) vamzi válasza simonzé (#103) üzenetére


vamzi
őstag

Én apple felhasználó vagyok, de az usb miatt meg sem fordult a fejemben, hogy ipad legyen. Viszont jól megfér egymás mellett a két rendszer, egyik fanja sem vagyok, csak az iost kb 4 éve nyúzom, az androidot meg másfél hónapja.

(#105) vamzi


vamzi
őstag

Hátha van akit érint:
-kapható gyári rávaló bőrtok és fólia
-újabb frissítés érkezett rá
-megjelent rá az első egyedi rom, ami sok tekintetben is kifinomultabb a gyárinál pl mennek a gameloftos játékok és megnőtt az üzemidő.

(#106) Pepepapa92 válasza vamzi (#105) üzenetére


Pepepapa92
csendes tag

Üdv,

Én már fel is pakoltam a főzött romot a gépemre, a gép 30-án érkezett, azóta ha van ha időm használom,

Benyomások:
-az összeszerelés minősége és körbe a szürke műanyag keret nem ilyen árkategóriába illik:S
Nagyon nem tetszik.

A főzött rommal időnként elfeketedik a képernyő(ekkor látni a cikkben is mutatott megvilágítási hibákat, majd hosszan nyomom a bekapcs gombot és újraindul.
A sebessége nem a legjobb, az SGS II-mhöz képest nem olyan gyors, pedig a hardver kb ugyan az.

Akku idő: valóban bírja 2 napig, de nem 24 órás használat mellett, 1 hosszú 1 rövid film, néha netezés, meg alap játékkal bírja eddig nekem.

Nekem kicsit csalódás volt kicsivel több mint 80.000 HUf-ért,de már nincs vissza út.
Ha a belső memóriára másolok ott szokott a Win7 hibát jelezni,hogy leválasztották Stb... Főzött romnál még nem próbáltam, lehet visszateszem a gyári V3.0-s romot rá!

A Gameloft-os Men In black 3 nem megy rajta így a főzött rommal még kell csiszolni rajta:)

Gyári V3.0 ROM

Főzött ROM pedig itt található:)

Ha van kérdésetek nyugodtan írjatok e-mail-t is:)

Ha megtisztelek valakit azzal ,hogy privát üzenetben keresem, ő is legyen annyira kedves hogy válaszol!

(#107) vamzi válasza Pepepapa92 (#106) üzenetére


vamzi
őstag

Én is főzött rommal tolom, de nekem sem jött be. Meg is írtam a srácnak, hogy milyen problémákat találtam. Igen, maga a váz tényleg lehetne stabilabb, elvégre nem a legalja. Kicsit a hanszórón is gyúrhattak volna. Viszont más gondom nincs vele.

A gyári fw-vel amúgy jobban megy a gép, még ha ez némi akkuidőbe is kerül. Antutu 5200t ad custom fw.vel, gyárival meg 7000 felett. Plusz nekem jobban tetszik a gyári launcher. A mib tényleg nem megy, viszont pl a 9mm tökéletesen megy.

A hangszóró problémára is fényderült. Természetesen nem a 2.0 fw-vel volt a baj, mint azt sokan sulykolták a fórumokon, hanem a hangszóró csatlakoztatása nincsen kellően elszigetelve. Ez okozta a fagyásokat is a hangszóró problémásoknál.

A tokot is megrendeltem már egy hete, mint a fóliát is.

(#108) Pepepapa92 válasza vamzi (#107) üzenetére


Pepepapa92
csendes tag

Üdv,

Nekem még olyan gondom van, hogy egy másik tabbal skype-on kerezstül video chatelni, de legalább telefonálni szeretnék, a hangminőség a mikrofonból adódóan nem a legjobb, de elfogadható, próbáltam PC-vel és az SGSII-mel is,

De a hyundai A7HD tablettel ha telefonálok iszonyatos sípoló hangja van ami hullámzik, még ha 3 szobával arrébb is viszem a gépet, Google talk-ot ha felrakom a kicsi gépre, kiírja hogy a google szolgáltató keretrendszer leált, a viber fel sem telepíti, a tango-ban meg meg sem találtam hogy hogy lehet ismerőst hozzáadni .

Tudsz ebben segíteni, vagy valami programot ajánlani, vagy egy megoldást keresni, a kis tab ajándékba lesz.

Köszi

Ha megtisztelek valakit azzal ,hogy privát üzenetben keresem, ő is legyen annyira kedves hogy válaszol!

(#109) vamzi válasza Pepepapa92 (#108) üzenetére


vamzi
őstag

Nekem semmi bajom nincs a mikrofon minőségével, sőt hangosabb volt mint a tesztlaptopé.

Sajna ebben nem fogok tudni segíteni, mert csak a skypeot ismerem, azzal meg semmi baj nincsen a t20on. Próbáld meg egy másik androidos topicban.

(#110) Pepepapa92 válasza vamzi (#109) üzenetére


Pepepapa92
csendes tag

Köszönöm!

Ha megtisztelek valakit azzal ,hogy privát üzenetben keresem, ő is legyen annyira kedves hogy válaszol!

(#111) Slundi


Slundi
csendes tag

A Pandawill épp kifogyott és csak pár hét múlva lesz. Ezért a buy.smartqme –től rendeltem meg. Az ár nagyjából ugyanaz. A Smartqme-nél a szállítás nem ingyenes, viszont adnak 30$ kupont ami kompenzálja. Ráadásul most még egy tokot és egy fóliát is adnak hozzá, ha szeretjük őket a Facebookon. Lássuk mikorra ér ide és lesz-e valami probléma…..
Köszi a sok jó infot és öleltet mindenkinek, pláne vamzi-nek

(#112) vamzi válasza Slundi (#111) üzenetére


vamzi
őstag

Akkor végülis nagyon nem jártál rosszul, mert nekem 20 dolcsimba került utólag megrendelni ezeket. És még meg sem érkeztek. Bár nem a gyártól rendeltem, hanem egy kínai webshopból. Remélem minden rendben lesz a kütyüddel és nem verik oda sehol a postán.

(#113) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok!

Megjött a tok és a fólia. Mind a kettő nagyon jó minőségű. A fólia méretei tökéletesek. A tok kialakítása is a lehető legjobb. Anyaga sokkal jobb, mint azt gondolnánk. Kellemes tapintású és pontosan illesztett. Ajánlom mindenkinek. Az egyetlen hiba a tokkal, hogy nem lyukasztották ki alul a hangszóró alatt.

Tok
Fólia

A N.O.V.A. 3 gyönyörűen fut a táblán. Analog joystickkal pedig külön élmény a játék. Az első fps amit én is élvezek.

(#114) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hú nekem ez nagyon tetszik, de sokallom az árat. :( Lehet, hogy a többi tablethez képest jó ára van, de mondjuk 50eFt-ért még én is megvenném.

Van egyébként olyan alkalmazás ami GPlay szerint nem kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

(#115) Slundi válasza Slundi (#111) üzenetére


Slundi
csendes tag

Júni 26-an meg is kaptam mindent amit rendeltem. Nem volt gond a szállítással. A tablet-hez kapott ajándék Android-os barna tasak vagány, de nem túl hasznos. Jobb a hozzá külön kapható bőr case amit külön rendeltem meg.

(#116) vamzi válasza Slundi (#115) üzenetére


vamzi
őstag

Szerintem is nagyon korrekt az a fekete case, amit lehet hozzá kapni.

Sok problémamentes órát hozzá :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.