Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) fi:zi'k válasza Armagedown (#50) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mert te minek neveznéd azt a beszólásodat? :U

Nem én vagyok a szerző, nincs semmilyen tabletem, lehet nem is lesz. De szerintem is erősen súrolja a trollkodás fogalmát az amit írtál.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#52) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nagyon részletes írás! :) Köszi!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#53) Alchemist válasza vamzi (#15) üzenetére


Alchemist
addikt

Remek összefoglalót írtál, gratula... azt viszont nem értem, hogy a laptophoz képest mi a jó abban, hogy külső egeret és billentyűzetet használsz. Vagy ezt csak speciális esetben?

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#54) Alchemist válasza vamzi (#17) üzenetére


Alchemist
addikt

Próbáltad az RDP klienst interneten (VPN) keresztül?

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#55) vamzi válasza Armagedown (#50) üzenetére


vamzi
őstag

Kérlek támaszd alá, hogy miért nem érdemes venni ilyen kütyüt 30.000Ft felett és miért érdemes venni ilyen kütyüt 30.000Ft alatt. És aláírom, hogy nem csak trollkodni jöttél, hanem csak lemaradt a lényeg a hszedből, ami megtévesztett :)

(#53) Alchemist
Annak úgy nem sok előnye van, ahogyan azt gondolhatod, de eléggé ritkák az esetek. Viszont ha csak egy egeret rádobok, akkor az egészen kényelmes megoldás.

(#54) Alchemist
Sajnos nincsen lehetőségem VPN-en keresztül tesztelni. Viszont találtam egy újabb programot, ami ha egy felhasználó akar csak csatlakozni, akkor tökéletes, mert áttolja a 3D-t is, így lehet játszani is: splashtop remote

Este fogom kipróbálni.

Viszont nagy hátránya, hogy egy időben csak egy felhasználó használhatja, szemben az rdp kliensekkel, ahol többen is felcsatlakozhatnak egy időben. Nekem kell a több felhasználós lehetőség, mert így nem kell 2 laptopnak mennie egész nap, hanem csak megy az én laptopom, és a barátnőm is meg én is táblával csattanunk fel oda, mintha csak vékonykliens lenne.

[ Szerkesztve ]

(#56) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó cikk. Grat hozzá és a gép is jó. :K

Nagy taps a megbontós résznek, bár gondolom, ha normál itteni garis lenne, nem mertük volna megbontani. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#57) vamzi válasza Cyberpunk (#56) üzenetére


vamzi
őstag

Nem én bontottam meg, megbontotta más helyettem, én csak betettem mint érdekességet a cikkbe. Viszont simán megbonthatnám ha akarnám, mert a garancia ragasztócsíkja kb 2 nap után lekopott róla de úgy, mintha soha nem is lett volna rajta :D

(#58) fi:zi'k válasza vamzi (#55) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A Splashtop-ot én is használom időnként telefonnal, de nálam már filmeknél is szaggat. Bár ez lehet inkább a router hibája. :U
Amúgy tényleg jó kis alkalmazás.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#59) vamzi válasza fi:zi'k (#58) üzenetére


vamzi
őstag

Nem szaggat, teljesen jól jön át a film. Viszont a kép minősége butított és nem kezeli az egeret. Kényelmetlen az irányítása és semmi beállítási lehetőség nincs. Még mindig azt mondom, hogy iTap rdp.

(#60) Graphics válasza korion (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem lett szétszedve a gép, az egy külföldi oldalról került át ide

Addigra már leírták. Nálam viszont tényleg a 30 ezer a lélektani határ.
Ebbe legalább férjen bele egy 1024*600 16:9-es panel / lehetőleg IPS / és számomra elég egy Allwinner SoC is.

Lehet nagyok az elvárásaim, de innentől érezném használhatónak.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) Lazsnak


Lazsnak
tag

Bazki, elolvastam. Sosem gondoltam volna hogy egy kinai tabletre fogom azt mondani hogy "Ez kell nekem". Kompromisszum mentes vagyok altalaban, szoval legyen eros, szep meg jo meg minden, de azert mersekeltebb aron mint amivel egy samsungot dobalnak :D

Annyi a gaz hogy szeretem eloben megvizsgalni, tapizni mielott kiadok barmiert is penzt, nem vagyok ennyire bator hogy berendeljek valamit latatlanba, mert azzal semmi bajom nincs hogy kinabol berendeljek vmit.

Koszi a cikket, nagyon elveztem :R

(#62) kiskaktusz válasza Graphics (#60) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Max 30 rongy és ebbe egy IPS panel meg egy jó SoC? Keljünk már fel :)) :P

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#63) Gusztáv válasza Graphics (#60) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ennyiért még jó ideig ne fogsz kapni (IPS-t biztos nem :) ). Kíváncsi lennék, hogy ezek után szerinted mennyi egy netbook reális ára (vagy akár notebooké).

Laci

(#64) Graphics válasza kiskaktusz (#62) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már ki is néztem a cuccost, nem véletlen írtam hogy nekem 30ropi a plafon, igaz a szállítással talán belecsúszok a 31ezerbe :DDD
IPS, 1024*600, Allwinner SoC

@Gusztáv: A levegőbe nem beszélek, napi szinten követem az árakat, nem véletlen írtam annyit amennyit... A notebook-netbook árakkal pedig tisztában vagyok

A termék neve: FlashTab I8

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#65) Gusztáv válasza Graphics (#64) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ok, ez engem is meglepett, nem gondoltam, hogy ebben az árszegmensben is van IPS. Ezek a kínaiak nagyon nyomják lefelé sz árakat :C .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#66) Graphics válasza Gusztáv (#65) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyi :DDD , ha összefogunk páran még occóé haza is hozzák :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67) Gusztáv válasza Graphics (#66) üzenetére


Gusztáv
addikt

Emlékeim szerint nem vészes a postaköltség, max 20$ lehet. Ha több darabot rendelsz, azt már csak DHL szerű céggel küldik, azok meg alapból vámoltatnak. És az jobban fog fájni, mint a postaköltség (tudom, rendeltem már az Ankaka-tól). Szóval ilyeneket én csak egyesével rendelnék, sima registered mail-ként.

Laci

(#68) Gusztáv válasza Graphics (#64) üzenetére


Gusztáv
addikt

Most nézem, van ilyenből beépített 3G modemes változat is (- IPS) 155$-ért :Y. Na az se semmi.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#69) Graphics válasza Gusztáv (#68) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmm, na majd utánanézek.ez jónak tűnik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#70) msgti válasza Gusztáv (#67) üzenetére


msgti
csendes tag

Sziasztok!

Erre a nagyon jó benyomást keltő cikkre rögtön rendeltem is egyet ebből a T20asból DHL-el! :( ezek szerint kicsit elkapkodtam! :( mennyibe fog ez fájni nekem plusszba? megtudnátok mondani? köszönöm

(#71) Graphics válasza msgti (#70) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szállítás 20-30$.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72) Gusztáv válasza Graphics (#71) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért ennél jóval többe :( . Egy kis papírmunka plusz a vételár+szállítási költség után ki kell fizetni az Áfa-t. A vámot elengedik, ha nyilatkozol, hogy magáncélra vetted.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#73) Graphics válasza Gusztáv (#72) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na, érdemes nem lutrizni, jelenleg már sok bolt foglalkozik tabletekkel, elkerülhető a szívás, mert már a Speedshopnál is 29900-tól kapható a ghootab, aki pedig többre vágyakozik, pandawill, dealextreme, ankaka.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nagyon igényes teszt. Minden fontos lényeges dologra kiterjed, külön öröm olvasni, hogy nem is szól rosszul a cucc (ez az előnye megvan a SoC-nak). A felnyitás marha jópofa, örülök, hogy beleraktad. :R
Elvileg az OMAP 4-nek nem jelent problémát, de nem nézted esetleg, hogy mit bír 1080p-vel és egy értelmes lejátszóval? A komolyabb bitrátájú videók mennyire izzasztják meg?

Megjegyzés: azért a gyári ROM-ban a CPU tweakek megleptek. :D

(#75) rep3at


rep3at
őstag

A teszt is és maga a cucc is elnyerte a tetszésemet :R

Forward thinking. كرر

(#76) Graphics válasza rep3at (#75) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elég kis komoly gépei vannak a SmartQ-nak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#77) vamzi válasza kolosanyi (#74) üzenetére


vamzi
őstag

Zökkenőmentesen játssza a fHD videókat. A bitrátáról nem tudok nyilatkozni, de szerintem 20Mbps-ig simán vinnie kellene. Amit próbáltam rajta az csak 6 vagy 8 Mbps-os volt. Kicsit szűkölködöm az fHD tartalmakban, mert a projektorom csak 1280x1024-t tud, tévém pedig nincsen.

A cpu tweak nagyon hasznos tud lenni. Olvasáshoz bőven elég a 350MHz a böngészéshez meg a 720-900(ehhez is csak azért nem elég a 350, mert a scrollozás nem folyamatos, hanem kicsit szenvedős és az zavar). Csak játékon veszem fel 1500-ig. Frankón lehet gazdálkodni az akkuval.

(#78) Graphics válasza vamzi (#77) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó szerkezet ez tény :) én is nézelődök most már

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#79) gyapipapi


gyapipapi
csendes tag

Üdv!

Érdekelne hogy Skype videóhívás hogy megy rajta? Szép akadásmentes képe van?
Megtetszett ez a tablet és erősen gondolkodok a beszerzésében.

Köszi!

Erik

(#80) kolosanyi válasza vamzi (#77) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, akkor jól sejtettem, jó kis vas ez az OMAP 4-es. :)

Mondjuk szerintem felesleges kézzel állítgatni az órajeleket, ha belősz egy jó governor beállítást, akkor megteszi ezt magától is, persze ez kernelfüggő. A közösségi támogatás egyébként milyen? Meg úgy általában a kínai kütyüknél milyen?

(#81) msgti válasza Gusztáv (#72) üzenetére


msgti
csendes tag

köszi a választ, már csak az lenne a kérdés ezt hol és mikor kell megtennem?
bocsi de nem rendeltem még DHL-el!

köszönöm

(#82) vamzi válasza kolosanyi (#80) üzenetére


vamzi
őstag

Nem felesleges, mert ha kívánja az app a teljesítményt, akkor meg is kapja. Konkrétan a scrollozáshoz is 1500-ra vált a proci. Viszont, ha én kényszerítem, akkor nem fog tudni magának több erőforrást kérni. Egyébként a beépített gazdálkodója is tökéletesen megfelel, van nagyon sok séma benne, amik konfigolhatók. És ha az ember bekonfigolja, akkor kb annyit kell állítgatni, mint egy laptopon: energiatakarékos, kiegyensúlyozott, teljesítmény.

A közösségi támogatás sokkal magasabb szintű lehetne, ha végre kiadnák a kernel forrását,mert akkor már készülnének is az egyéni romok. De konkrétan van olyan tagja a közösségnek, aki kivezette a sorosportot a kütyü oldalára, forrasztással rávette a gépet, hogy ne a nandról bootoljon, hanem sd kártyáról. Szóval vannak elhivatott alakok.

A smartdevices is nyitott egy külön topicot amiben hétről hétre lehet gyűjteni a hibákat/óhajokat/sóhajokat.

De van olyan topicjuk is, hogy milyen kiegészítőket szeretnénk látni a táblánk mellé a webshopjukban.

Szóval szerintem az egyik legjobban támogatott kínai brand. Ja és válaszolnak a hozzászólásokra is és javítják az fw-t is.

(#79) gyapipapi
Hamarosan letesztelem és leírom.

[ Szerkesztve ]

(#83) msgti


msgti
csendes tag

vamzi

Neked már a 2.0 firmware van fent?

Csak ezért kérdezem:

"v2.0 crashes multiple times a day (restarts or turns off the tablet)
also, it has physically damaged my speakers. I was playing music at half volume, it crashed as usual, upon restart music is now very quiet, "tinny" (no bass), sounds like it's vibrating on something and makes awful scratching noises.
THIS HAS HAPPENED TO OTHERS TOO, not just me.
I have reverted back to v1.2 which doesn't crash, unfortunately the speakers are now broken so I am going to have to get them replaced!"

Remélem érthető! :D
Köszi

(#84) vamzi válasza msgti (#83) üzenetére


vamzi
őstag

Igen, mióta megjött egyből frissítettem de még mindig nem fagyott le egyszer sem és a csipogó is teljesen jól érzi magát :) pedig már 2 hete nyúzom

Fogadjunk, maff hsz-e a smartqme fórumáról :) valószínűleg kifogott egy defektes darabot. Vagy pedig kitudja, hogy mit csinált vele...

(#85) msgti válasza vamzi (#84) üzenetére


msgti
csendes tag

Igen , maff volt az! :D

Na feladták az enyémet is! Erre a kiállított számlalevélen 95 USD szerepel! Na most a DHL akarja hogy csatoljam az én rendelésem (ami 317USD)! :D Hát a cég csak jót akart nekem asszem de a DHL es fiúk nem lustálkodnak! Sajnos! :(

(#86) Gusztáv válasza msgti (#85) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ezt nem a DHL akarja, hanem a vámhivatal rutinosan leszarja mit írnak a kínaiak az értékre. Nem véletlen kérnek devizaátutalási megbízást. Sajnos ők sem most jöttek le a falvédőről.

A vámügyintézésről meg a DHL fog emailt küldeni a szükséges formanyomtatványokkal. Ja arra számíts, hogy amikor jön a futár (3-4 nap) akkor neki kell kicsengetni a pénzt, és erről előre nekem nem küldtek semmi értesítést, hogy mégis mennyit kell még pluszban fizetni.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#87) Gusztáv válasza Graphics (#73) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, csak kinn sokkal fincsibb dolgok vannak :DD . Pl már van új Rockchip 3066 dual core SOC + MALI 400 MP4-el, de ezen a Flashtab I8-on is elgondolkodtam, igaz van már egy 7"-os, de nagyon vonz a IPS.

Laci

(#88) Graphics válasza Gusztáv (#87) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, tudom, nézegettem is, még ami vonzó az az Amlogic kétmagosa, IPS panellel, kb flashtab árán. Ramos névvel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#89) Gusztáv válasza Graphics (#88) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azt nem is láttam, van hozzá linked?

Laci

(#90) vamzi válasza gyapipapi (#79) üzenetére


vamzi
őstag

Kipróbáltam. A hang jó, egészen érzékeny a mikrofonja. A kamerája is olyan, mint fotózáskor. Teljesen átlagos a képe, semmi "hubazmeg" vagy hasonlók. Fényereje okés és a képe is folyamatos. A két kamera között szépen lehet váltani. A hátsó képe értelemszerűen jobb.

Véleményem szerint kapcsolattartásra megfelelő a minősége.

Gusztáv:
[link]

Viszont a leírásban csak sima mali400 van írva nem mp4

[ Szerkesztve ]

(#91) gyapipapi válasza vamzi (#90) üzenetére


gyapipapi
csendes tag

Kööszi :)
Valószínűleg ez lesz az igazi, de várok még amíg (hátha) lentebb megy a dodó ára.

(#92) vamzi válasza gyapipapi (#91) üzenetére


vamzi
őstag

tehát akkor nem akarsz tabletet venni? :DDD

(#93) gyapipapi válasza vamzi (#92) üzenetére


gyapipapi
csendes tag

80000 fölé nem akarok menni. Bízom abban, hogy egy hónapon belül visszaáll a "rend" :)
Akksija azóta hogy teljesít?

(#94) Graphics válasza gyapipapi (#93) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

80ezer? annyiból bőven kijössz :D, fullosat kaphatsz annyiért :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#95) gyapipapi válasza Graphics (#94) üzenetére


gyapipapi
csendes tag

Attól függ milyen postával kérem. Illetve a vámos dolgok a légi postára ugye nem vonatkoznak? Nem szeretnék váratlan meglepetéseket.

(#96) Gusztáv válasza gyapipapi (#95) üzenetére


Gusztáv
addikt

A légipostán érkező dolgot is vámoltatni kellene, csak ott van esélye annak, hogy átcsúszik. DHL és társai viszont hivatalból mindent vámoltatnak. Szóval én a helyedben úgy számolnék, hogy arra is kell Áfa-t fizetni, max kellemes meglepetés ér :) .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#97) vamzi válasza gyapipapi (#93) üzenetére


vamzi
őstag

Igazából még jobban, mert azóta használom a settingsben a proci beállításait. Most is powersave-en van és teljesen jól lehet böngészni.

Azt egyébként nem írtam a cikkbe, de az első teljes lemerítés után kikapcsolt állapotban töltöttem fel teljesen, hátha jobb lenne az aksinak. Nem tudom, hogy emiatt vagy sem, de teljesen jó az aksija, pedig olvastam már olyat, hogy 3-5 órát bír 350mhzen és mindent lekapcsolva.

Ja és egyébként egyik este levettem a fényét minimumra, mert este volt és teljesen elfelejtettem. Így már napok óta minimum fényerőn használom és fel sem tűnt :D

Ja és az összes kommentet meg mindent a T20-ról írom folyamatosan :C

(#98) gyapipapi válasza Gusztáv (#96) üzenetére


gyapipapi
csendes tag

Köszi!
Ez az ami miatt tartok tőle, mivel a 27%-os áfával 100 felett lenne a vége. Az meg eléggé csúnyán jönne ki.

(#99) Graphics válasza gyapipapi (#98) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Privátban konzultálj vamzi-val a rendelésről :)
Vagy aki már rendelt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#100) Peczek


Peczek
aktív tag

Buta kérdés: egy ilyen cuccnak milyen a minősége, meg a használhatósága mondjuk egy Ipad 2-höz képest ?

(#101) vamzi válasza Peczek (#100) üzenetére


vamzi
őstag

Nem buta a kérdés, de csodát nem szabad várni, mivel egy 2x drágább kütyühöz próbálod hasonlítani. Összességében az anyagminőség nyilván rosszabb mit egy iPadé, és a kijelző érzékenysége is alul marad, de a sebességre és felhasználói élményre nem lehet panasza senkinek sem. Mondom ezt úgy, hogy kb 1 hónappal korábban még nem ismertem az androidot, mivel az iPhone 3G megjelenése óta apple felhasználó vagyok, még mindig. Viszont másra kell a telefon és másra a tábla.

[ Szerkesztve ]

(#102) vamzi


vamzi
őstag

Na feltettem egy matt fóliát. Elvileg asus tf101-re árulták. A kameránál és a sarkokon kellett kicsit igazítani rajta. Körben 2-3 mm rész maradt fedetlen.

Most már sokkal könnyebben csúszik rajta az ujjam. Az érzékelés nem romlott. Viszont, ha nem szemből nézzük, akkor kicsit homályos a matt felület miatt, de nem vészes. Az ujjlenyomat viszont kevésbé látszik rajta.

A semminél sokkal jobb. Amint megjelnik rá a gyári, már cserélem is. Már csak a tokot várom rá és kész a védelem :)

(#103) simonzé


simonzé
addikt

Jó látni hogy meg vagy elégedve a vásárlásoddal, nem rossz kis gép. Viszont 80e Ft körül simán bevállalnék inkább egy ipad2-t, szintén külföldről. Mondom ezt úgy, hogy abszolut Android fan vagyok, viszont ennyit nem adnék noname kínai termékért.

I don't fit in. I fit out.

(#104) vamzi válasza simonzé (#103) üzenetére


vamzi
őstag

Én apple felhasználó vagyok, de az usb miatt meg sem fordult a fejemben, hogy ipad legyen. Viszont jól megfér egymás mellett a két rendszer, egyik fanja sem vagyok, csak az iost kb 4 éve nyúzom, az androidot meg másfél hónapja.

(#105) vamzi


vamzi
őstag

Hátha van akit érint:
-kapható gyári rávaló bőrtok és fólia
-újabb frissítés érkezett rá
-megjelent rá az első egyedi rom, ami sok tekintetben is kifinomultabb a gyárinál pl mennek a gameloftos játékok és megnőtt az üzemidő.

(#106) Pepepapa92 válasza vamzi (#105) üzenetére


Pepepapa92
csendes tag

Üdv,

Én már fel is pakoltam a főzött romot a gépemre, a gép 30-án érkezett, azóta ha van ha időm használom,

Benyomások:
-az összeszerelés minősége és körbe a szürke műanyag keret nem ilyen árkategóriába illik:S
Nagyon nem tetszik.

A főzött rommal időnként elfeketedik a képernyő(ekkor látni a cikkben is mutatott megvilágítási hibákat, majd hosszan nyomom a bekapcs gombot és újraindul.
A sebessége nem a legjobb, az SGS II-mhöz képest nem olyan gyors, pedig a hardver kb ugyan az.

Akku idő: valóban bírja 2 napig, de nem 24 órás használat mellett, 1 hosszú 1 rövid film, néha netezés, meg alap játékkal bírja eddig nekem.

Nekem kicsit csalódás volt kicsivel több mint 80.000 HUf-ért,de már nincs vissza út.
Ha a belső memóriára másolok ott szokott a Win7 hibát jelezni,hogy leválasztották Stb... Főzött romnál még nem próbáltam, lehet visszateszem a gyári V3.0-s romot rá!

A Gameloft-os Men In black 3 nem megy rajta így a főzött rommal még kell csiszolni rajta:)

Gyári V3.0 ROM

Főzött ROM pedig itt található:)

Ha van kérdésetek nyugodtan írjatok e-mail-t is:)

Ha megtisztelek valakit azzal ,hogy privát üzenetben keresem, ő is legyen annyira kedves hogy válaszol!

(#107) vamzi válasza Pepepapa92 (#106) üzenetére


vamzi
őstag

Én is főzött rommal tolom, de nekem sem jött be. Meg is írtam a srácnak, hogy milyen problémákat találtam. Igen, maga a váz tényleg lehetne stabilabb, elvégre nem a legalja. Kicsit a hanszórón is gyúrhattak volna. Viszont más gondom nincs vele.

A gyári fw-vel amúgy jobban megy a gép, még ha ez némi akkuidőbe is kerül. Antutu 5200t ad custom fw.vel, gyárival meg 7000 felett. Plusz nekem jobban tetszik a gyári launcher. A mib tényleg nem megy, viszont pl a 9mm tökéletesen megy.

A hangszóró problémára is fényderült. Természetesen nem a 2.0 fw-vel volt a baj, mint azt sokan sulykolták a fórumokon, hanem a hangszóró csatlakoztatása nincsen kellően elszigetelve. Ez okozta a fagyásokat is a hangszóró problémásoknál.

A tokot is megrendeltem már egy hete, mint a fóliát is.

(#108) Pepepapa92 válasza vamzi (#107) üzenetére


Pepepapa92
csendes tag

Üdv,

Nekem még olyan gondom van, hogy egy másik tabbal skype-on kerezstül video chatelni, de legalább telefonálni szeretnék, a hangminőség a mikrofonból adódóan nem a legjobb, de elfogadható, próbáltam PC-vel és az SGSII-mel is,

De a hyundai A7HD tablettel ha telefonálok iszonyatos sípoló hangja van ami hullámzik, még ha 3 szobával arrébb is viszem a gépet, Google talk-ot ha felrakom a kicsi gépre, kiírja hogy a google szolgáltató keretrendszer leált, a viber fel sem telepíti, a tango-ban meg meg sem találtam hogy hogy lehet ismerőst hozzáadni .

Tudsz ebben segíteni, vagy valami programot ajánlani, vagy egy megoldást keresni, a kis tab ajándékba lesz.

Köszi

Ha megtisztelek valakit azzal ,hogy privát üzenetben keresem, ő is legyen annyira kedves hogy válaszol!

(#109) vamzi válasza Pepepapa92 (#108) üzenetére


vamzi
őstag

Nekem semmi bajom nincs a mikrofon minőségével, sőt hangosabb volt mint a tesztlaptopé.

Sajna ebben nem fogok tudni segíteni, mert csak a skypeot ismerem, azzal meg semmi baj nincsen a t20on. Próbáld meg egy másik androidos topicban.

(#110) Pepepapa92 válasza vamzi (#109) üzenetére


Pepepapa92
csendes tag

Köszönöm!

Ha megtisztelek valakit azzal ,hogy privát üzenetben keresem, ő is legyen annyira kedves hogy válaszol!

(#111) Slundi


Slundi
csendes tag

A Pandawill épp kifogyott és csak pár hét múlva lesz. Ezért a buy.smartqme –től rendeltem meg. Az ár nagyjából ugyanaz. A Smartqme-nél a szállítás nem ingyenes, viszont adnak 30$ kupont ami kompenzálja. Ráadásul most még egy tokot és egy fóliát is adnak hozzá, ha szeretjük őket a Facebookon. Lássuk mikorra ér ide és lesz-e valami probléma…..
Köszi a sok jó infot és öleltet mindenkinek, pláne vamzi-nek

(#112) vamzi válasza Slundi (#111) üzenetére


vamzi
őstag

Akkor végülis nagyon nem jártál rosszul, mert nekem 20 dolcsimba került utólag megrendelni ezeket. És még meg sem érkeztek. Bár nem a gyártól rendeltem, hanem egy kínai webshopból. Remélem minden rendben lesz a kütyüddel és nem verik oda sehol a postán.

(#113) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok!

Megjött a tok és a fólia. Mind a kettő nagyon jó minőségű. A fólia méretei tökéletesek. A tok kialakítása is a lehető legjobb. Anyaga sokkal jobb, mint azt gondolnánk. Kellemes tapintású és pontosan illesztett. Ajánlom mindenkinek. Az egyetlen hiba a tokkal, hogy nem lyukasztották ki alul a hangszóró alatt.

Tok
Fólia

A N.O.V.A. 3 gyönyörűen fut a táblán. Analog joystickkal pedig külön élmény a játék. Az első fps amit én is élvezek.

(#114) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hú nekem ez nagyon tetszik, de sokallom az árat. :( Lehet, hogy a többi tablethez képest jó ára van, de mondjuk 50eFt-ért még én is megvenném.

Van egyébként olyan alkalmazás ami GPlay szerint nem kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

(#115) Slundi válasza Slundi (#111) üzenetére


Slundi
csendes tag

Júni 26-an meg is kaptam mindent amit rendeltem. Nem volt gond a szállítással. A tablet-hez kapott ajándék Android-os barna tasak vagány, de nem túl hasznos. Jobb a hozzá külön kapható bőr case amit külön rendeltem meg.

(#116) vamzi válasza Slundi (#115) üzenetére


vamzi
őstag

Szerintem is nagyon korrekt az a fekete case, amit lehet hozzá kapni.

Sok problémamentes órát hozzá :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.