Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) valaki654


valaki654
tag

Még nem olvastam át rendesen, de elég részletes és hasznos írásnak tűnik. :)

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szép és jó, mennyire könnyen jött be Magyarországra? Vám, és hasonlók?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) kovgab


kovgab
aktív tag

Szép darab, bár kicsit nehéznek tűnik.

Ká Úr

(#4) vamzi válasza Graphics (#2) üzenetére


vamzi
őstag

Azt kell, hogy mondjam, hogy sokkal könnyebben, mint azt én elsőnek gondoltam. Mint írtam 10 nap alatt itt is volt a kezemben, pedig 20-25 napot ígértek.

(#3) kovgab
Igen, van súlya bőven, de egy hét alatt simán megszoktam én is és a barátnőm is.

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó teszt gratulálok. A gép felnyitása kissé meglepett :D

All→M8

(#6) malwy


malwy
senior tag

Köszönöm a cikket! Azonnal átolvasom!

(#7) SShadow


SShadow
aktív tag

Nincs ilyen 7esbe mert a 10nekem túl nagy viszont a konfig nagyon korrekt!

(#8) malwy


malwy
senior tag

Érintőképernyővel kapcsolatban érdekelne, hogy ha pl. lehúzod az értesítési sávot, akkor remeg-e, mint a kocsonya vagy stabil?

(#9) Pubilol


Pubilol
tag

Nagyon jó kis cikk, a belső elemzése pedig meglepett! Egész korrekt kis gép, hogy akadtál rá? A közeljövőben én is tervezek venni egy tabletet, de nem nagyon van idpm napokig bújni az online shopokat. :O

btw, akkor is felnyitottad volna, ha magyar garancia lenne rajta? :DDD

(#10) vamzi válasza callmeakos (#5) üzenetére


vamzi
őstag

A gép felnyitása nem az én érdemem, megtették helyettem azt mások, így feleslegesnek tartottam nekem is kinyitni. Minden esetre érdekes pontja az a cikknek, ez kétségtelen és szerintem hasznos is látni, hogy mi van benne.

(#11) Graphics válasza vamzi (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vám, illetékek?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) blueMerle


blueMerle
veterán

Mikor megláttam a logouton a címet, na mondom megint egy újabb egytucat kínai gagyi vacak. Hát, végül rá kellett jönnöm hogy nem volt igazam, ennyit talán bőven megér, és ha valóban lehet majd a későbbiekben 3g modemet is csatlakoztatni hozzá, még munkára is megfelelő lesz. Nekem mondjuk elvárás volt 4:3 arányú kijelző, így ilyesmi szóba sem jöhetett, de ettől függetlenül pöpec gép, bejön :K

(#13) vamzi válasza blueMerle (#12) üzenetére


vamzi
őstag

Nekem a 3G-re nincsen szükségem, így nem volt nálam szempont. Ha kell net a puszta közepén, akkor tetheringelek neki a telómról. De alapjában véve a laptopomat hivatott kiváltani 100%-ban, ami maximálisan sikerült is neki. Picit szokni kell ugyan a berögzült mozdulatokat, de menni fog.

Már egy hete lassan az ágy alá van bevágva a laptopom bekapcsolva és hozzá se nyúltam. Mármint fizikailag, mert a tábláról bármikor ráremoteolhatok(iTap RDP Client), ha esetleg szükségem van rá. Bármikor gimppelhetek, photoshoppolhatok, CAD-elhetek, programozhatok kényemre kedvemre anélkül, hogy a laptopomhoz kellene nyúlnom. Már csak a VLC streamet kellene megoldanom vagy valami hasonlót, hogy a filmeket is tudjam nézni a laptopomról a táblán.

(#14) Graphics válasza vamzi (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És pl Photoshopban hogy dolgozol? Egér segítségével pl?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) vamzi válasza Graphics (#14) üzenetére


vamzi
őstag

Igen, rákötök egy usb hubot arra pedig egy billentyűt és egeret és hadd szóljon. Viszont mehetne BT-on keresztül is, de jelenleg nem rendelkezem BT-s egérrel és billel.

(#16) Graphics válasza vamzi (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az szuper, ilyet én is terveztem, de én távoli asztali elérésként , tehát otthon megy az asztali pc-m tablettel rácsatlakozok / LogMeIn, vagy más programmal / és megoldom amit kell.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) vamzi válasza Graphics (#16) üzenetére


vamzi
őstag

Pontosan ezt csinálom én is, csak én angolul írtam, hogy remoteolok. Nem kell hozzá semmilyen segédprogram sem, mivel alapból tudja a windows, csak engedélyezni kell azt. A táblán pedig az iTap RDP Client-tel lehet felcsatlakozni...meg még vagy 1000 másikkal, de azok sebessége jóval elmarad az általam említettől. Viszont nem is olcsó, mert 4.000Ft az app a play-en. De maximálisan megéri. És folyamatosan fejlesztik. Maximális minőség mellett is teljesen vállalható a sebessége az egésznek. Egyedül sajnos játszani nem lehet, mert a 3D-t nem lehet távoli elérésben használni.

(#18) student válasza vamzi (#15) üzenetére


student
őstag

jó teszt, remek gép! :R must have!
bár mondhatnál vmi rosszat is a gépről mert ez így túl szép h igaz legyen :DDD
ha más nincs is max az ha vmi gebasz van küldheted vissza guangzhouba ;]

(#19) Graphics válasza vamzi (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz, bocsi, átsiklottam rajta :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) vamzi válasza student (#18) üzenetére


vamzi
őstag

Írtam ám. Annyival találkoztam csak az elmúlt 1 hét alatt. Van még 1-2 nüansznyi hiba, de azok szoftveres eredetűek és igazából nem okoz problémát a mindennapokban. Ezeket viszont nem tudom, hogy android hiba vagy support hiba, mindenesetre folyamatosan jelentem a SmartDevicesnak.

(#21) student válasza vamzi (#20) üzenetére


student
őstag

igen olvastam de azért ezekkel sztem együtt tudnék élni.
ha nem ijednék be csájnából való rendelésből + esetleges gariztatás maitt + hát azért ez már nem 30ks tétel instant get lenne.
ezenkivül ipad + tf killer!

(#22) vamzi válasza student (#21) üzenetére


vamzi
őstag

A garival nem vacakolnak kínában. Cserélik és kész általában a készülékeket. Az meg, hogy 1-2 hónap mire visszaér a cucc, az sajnos ilyen. Itthon sem mindig gyorsabb és hatékonyabb a garanciáztatás...sajnos. De a terv nekem is az, hogy sosem kéne visszaküldeni :D

(#7) SShadow
Ebből a márkából esetleg a Q8-t tudom ajánlani, az csak 8"-os és ugyan ez a SOC van benne csak alacsonyabb órajelen.

[ Szerkesztve ]

(#23) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Jó írás, jó kütyü. :)

A bolttal hogy voltál megelégedve? Akár pü-ben is jöhet.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24) vamzi válasza fi:zi'k (#23) üzenetére


vamzi
őstag

Hátha mást is érdekel, így ide írnám.

Mindenképpen célszerű érdeklődni rendelés előtt, hogy van-e raktáron, mert ha nincs, akkor aztán várhat az ember. Az első rendelésemmel én is így jártam. 2 hetet vártam, mire kértem a refundot, hogy rendelhessek egy másikat. De mivel úgy is egy másik táblát választottam volna akár vissza adják a pénzt, akár nem, így megegyeztem velük, hogy választok egy másik típust, a különbözet árát pedig leütöm. Tehát lényegében nem ezt fizettem ki, hanem egy Yinlips M907-t meg egy android tv boxot :D

Viszont másnap már el is postázták. A live chaten talán picit sokat kell váni, mire sorra kerül az ember, de mindenre van megoldásuk, teljesen rugalmasak, jó partnerek voltak az üzletben.

Szóval ajánlom őket.

Jajj igen, az kimaradt. Célszerű a hajnali órákban rájuk írni, mert náluk akkor van rendes munkaidő és a nappalos kollégák sokkal jobban értenek a dolgokhoz, mint az éjjeles kollégák. 9-kor nyitnak helyi idő szerint.

[ Szerkesztve ]

(#25) blueMerle válasza vamzi (#22) üzenetére


blueMerle
veterán

Cserélik és kész általában a készülékeket
Ajjjajjj látom sose volt még kínaiakkal garanciális ügyed :DDD Amíg veszel tőlük addig a lagaranyosabb ennivaló emberkék, de amint NEKIK kell fizetni...de sose tapasztald meg :)

(#26) vamzi válasza blueMerle (#25) üzenetére


vamzi
őstag

Pedig tapasztalatból írtam. Az 50.000 forintos vaku garizásánál sem kötekedtek, pedig semmi számlám róla. Ettől függetlenül remélem nem kell sokszor igénybe vennem a szolgálataikat :)

(#27) blueMerle válasza vamzi (#26) üzenetére


blueMerle
veterán

Egy tapasztalat nem tapasztalat ;)

Én közel 300 garis üggyel és 20-25 gyártóval/forgalmazóval való hadakozás után némileg tapasztaltabbnak mondhatom magam. Persze, üdítő kivételek mindig akadnak, de a nagy átlag sajnos ha baj van, nagyon elutasító ás ellenséges. Sőt, sokszor előfordult hogy egy gyártó aki mondjuk az első 10 hibás példányt gond nélkül cserélte, a következő pakknál már szóba sem akart állni velünk :(

[ Szerkesztve ]

(#28) Armagedown


Armagedown
őstag

Szerintem 30knál többet felesleges kiadni egy tabért ,annál többet nem ér egy ilyen kütyü

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#29) vamzi válasza Armagedown (#28) üzenetére


vamzi
őstag

Maximálisan egyet értek! Nem is értem minek vettem...

légyszives a trollkodást fejezd be, semmi szükség erre!

(#30) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Nagyon tetszetős gép, és minőségi teszt! :)
Viszont ki tudnál próbálni chainfire-rel pár erőforrásigényesebb gameloft (vagy bármilyen) játékot? Erősen gondolkodom én is egy hasonló masinán, de ha már beruház az ember, érdemes a legjobbak közül választani, hogy fél év múlva is elfusson rajta minden, ilyen ütemű fejlődés mellett. :D

[ Szerkesztve ]

(#31) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Jó lett a teszt, a kütyü is bejön, jöhetnének ilyen gépek itthon ilyen áron :) (Kínából gari nélkül nem merem bevállalni sajnos).

Kicsitt OFF, de felkeltette az érdeklődésemet ez az iTap RDP Client. Erről nincs kedved esetleg összedobni egy rövid cikket? :DDD Csak hogy hogy működik, hogy kellett beállítani a táblán, meg a laptopon a dolgokat, ilyesmi. Útmutatás nélkül nem szívesen állnék neki, de jó dolognak tűnik, kipróbálnám.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#32) vamzi válasza Nandivagyok (#30) üzenetére


vamzi
őstag

Sajna ennyire még nem mélyedtem bele, hogy hogyan is kell használni a cf3d-t, de ha linkelsz egy jó leírást, akkor megnézem, hogy mit tehetek.

A gta3-ról itt egy saját videó [link] az szerintem egészen szépen fut.

(#31) Tomy Yayo
A fentebbi videóban láthatod működés közben az iTap RDP Client-et. Igazából annyira egyszerű beállítani, hogy nem tudom meg ér-e egy cikket, de valammit tervezek írni róla.

[ Szerkesztve ]

(#33) kenand válasza callmeakos (#5) üzenetére


kenand
veterán

Az nem ő volt, a képek "kínai" eredetűek. ott van rajtuk a logo.

Szerintem 300USD feletti át már túl sok egy kínai tábláért. SmratQ ugyan a minőségibb közé tartozik, de a support onnan sem túl jó.

Ennyi már vámköteles bőven, de ha szerencséje van az embernek átcsúszik

tesztet köszönjük szépen.

[ Szerkesztve ]

(#34) Tomy Yayo válasza vamzi (#32) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Én is inkább windows oldalról gondoltam a beállításokat, androidos progik általában úgy vannak megcsinálva, hogy csak használni kelljen őket :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#35) dipeti válasza vamzi (#32) üzenetére


dipeti
senior tag

Grat! Nagyszerű írás!

A videón nagyon meglepődtem, nem gondoltam, hogy ENNYIRE fürge a cucc.
Én a tabletet nagyon luxus terméknek tekintem, szóval saját zsebből nem valószínű, hogy veszek egyet, de jó látni, hogy jó irányba halad a dolog.

A videót mindenképpen tedd bele az írásodba! :R

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#36) vamzi válasza Tomy Yayo (#34) üzenetére


vamzi
őstag

Pedig a windows oldalról csak pár kattintás, míg kliens oldalról tengernyi beállítás .

(#33) kenand
Valóban kezd kicsit sok lenni az ár egy kínai tábláért, de maximálisan megéri. A support pedig véleményem szerint jobb mint bármelyik kínai tábláé. Ha pedig elérhetővé teszik a kernel forrását, akkor eléggé együttműködők. Majd meglátjuk mi lesz belőle, mert eléggé friss még atábla.

(#35) dipeti
Már be is dobtam :R

[ Szerkesztve ]

(#37) kenand


kenand
veterán

TI OMAP 4460 bár 2 magos Cortex A9 vido részben kicsit gyengus : VR540, sajana az már nem mai darab.

Árában a Smart Q8 nekem jobban bejötte az csak 220USD, ugyan ezzel a CPU-val, igaz kisebb képernyővel.

[ Szerkesztve ]

(#38) Silent77


Silent77
veterán

Ez kapóra jött, köszönöm! :R
Még nem olvastam át, de hamarosan!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39) vamzi válasza kenand (#37) üzenetére


vamzi
őstag

Ez így igaz, viszont nem hc gamingre vettem, a mali 400-nál meg ez talán jobb választás. Egyébként eddig nem találkoztam olyan helyzettel, amiben meglátszott volna az igp kora. Persze fél év múlva még találkozhatok.

(#40) korion válasza callmeakos (#5) üzenetére


korion
senior tag

Engem is meglepet a szétszedés!
nagyon jó gép,és élvezetes írás!
de nekem még nagyon drága..

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#41) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Elsőre nem tűnik rossznak, bár hogy igazán jó vétel legyen, olcsóbb is lehetne (mit is várok 230-as dollárnál..)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#42) boy56 válasza callmeakos (#5) üzenetére


boy56
csendes tag

A gépet nyilván nem a teszt szerzője nyitotta fel, azok kínai képek, magyar kommenttel. :)
Teljesen patent kis gép. Jó a cikk is. Gratulálok.

(#43) cigulg


cigulg
csendes tag

Nem írtál még a vám és az illeték áráról!
Mennyit számolnak fel?

(#44) JoeYi válasza vamzi (#13) üzenetére


JoeYi
őstag

ES file explorerben feltudod mountolni a laptopod mappáit és onnéttól kezdve letudod játszani a tableten a filmeket. Már ha elég izmos a wifid

(#45) boy56 válasza z0d1AK (#41) üzenetére


boy56
csendes tag

Na igen, ezt sem szabad figyelmen kívűl hagyni.
Lehetne ez olcsóbb is, ha a forint erősödne kicsit ...

(#46) vamzi válasza cigulg (#43) üzenetére


vamzi
őstag

Az aktuális árakat az alábbi képen láthatod.

(#47) Gusztáv válasza cigulg (#43) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nem igazán ezeken kell pörögni, mert magánembernél, 1 db-nál simán elengedik. Viszont a 27% mindig behajtják és az a komoly összeg :( . Úgy már egyből 100e a gép, és akkor talán már nem is annyira jó vétel.

Laci

(#48) vamzi válasza JoeYi (#44) üzenetére


vamzi
őstag

Köszi szépen, ez így teljesen jó megoldás :R

(#49) Matthu


Matthu
aktív tag

Nagyon meggyőző a cucc és az írás is remek!

(#50) Armagedown válasza vamzi (#29) üzenetére


Armagedown
őstag

áh értem , aki nem ért veled egyet valamiben az troll , érdekes ember vagy ...

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.