Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) razorka777


razorka777
veterán

Ez a tablet kell nekem! :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#2) Syl válasza razorka777 (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem is! Nekem is! :D :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Gyónyörű ez az Xperia T. Ha az ára nem lesz nagyon eltúlozva, ez lesz a következő telóm.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#4) bogil99 válasza Syl (#2) üzenetére


bogil99
aktív tag

Azért mielőtt beleugrasz, nézd meg az ASUS -t is, érdemes (telefon/Ipod/laptop) [link]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#5) polomaa válasza bogil99 (#4) üzenetére


polomaa
aktív tag

Ez nagyon durva. :C

(#6) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Mélységes elnézést az offért, de kijelentem, hogy Sonky sajtótájékoztató - helyszíni riport-ot olvastam :))

(#7) Syl válasza bogil99 (#4) üzenetére


Syl
nagyúr

Aztabaszta! :Y

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) sdd2 válasza DeFranco (#6) üzenetére


sdd2
veterán

Már javítva lett rég a cím és változtatás is volt benne. Elnézést csak annyi cikket kell írjak, hogy f*ngani sincs időm.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9) G.Peter


G.Peter
aktív tag

Eddig nem nagyon tetszettek a tabletek, de ez nekem is bejött. Ma este volt a PHTV-ben is, és hát mit mondjak... Sonyék tudják mi kell a népnek.
Meg az Xperia T is nagyon jól sikerült. Idén telefon és táblagép fronton eddig nagyon jó a Sony. Csak így tovább :)

[ Szerkesztve ]

(#10) DeFranco válasza sdd2 (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem te hibáztál, én olvastam félre, csak jót nevettem, ezért írtam be. Nem kritika volt, csak vicc :)

(#11) sdd2 válasza DeFranco (#10) üzenetére


sdd2
veterán

Ja, azt hittem elgépeltem :)))

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#12) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Nekem a V a legszimpatikusabb. Kíváncsian várom az árát, majd csak kiderül, ha kijön! :)

(#13) sdd2 válasza pepe091 (#12) üzenetére


sdd2
veterán

Itthon nem lesz hivatalosan kapható, így csak szürkeimportos V lesz.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#14) danih


danih
addikt

Az a tok bmeg, kell!

(#15) pepe091 válasza sdd2 (#13) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

De ne már... Miééért? ugyan azt kell csinálni, mint az acro S-el? Már akkor csak abban reménykedek, hogy nem szállnak el vészesen a T árával...

(#16) sdd2 válasza pepe091 (#15) üzenetére


sdd2
veterán

Sajnos nem lessz itthon forgalmazásban. Ezt én sem értem, itthon is lenne vevőköre. A T ára igen kérdéses, remélem én is hogy ésszerű lesz és S3 ára alatt kezd, vagy max annak árával.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#17) pepe091 válasza sdd2 (#16) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Remélem hogy alatta... Az S3 170 körül van... Ráadásul az 4 magos. Durva lenne, ha ennyit kérnének érte... Remélem hogy 130 környékén lesz...
A V attól GSM boltokban lesz, nem?

Csak ilyenkor mi van a garival, ha gyártói garival veszi az ember ugyan ott van mintha szolgáltatós lenne, nem? Mármint a gari érvényesítés miatt...

(#18) szabogabor10 válasza pepe091 (#17) üzenetére


szabogabor10
veterán

150-160 körül lesz szerintem. Ennél lejjebbről nem fog kezdeni, ez egészen biztos. Valóban nem lenne reális, ha S3 szintre lőnék be.

Ha gyári garival veszel készüléket, akkor ott tartasz. De GSM bolt helyett érdemesebb szerintem közvetlenül elvinni a hivatalos szervízbe, ha gond van. Sok idő megspórolható vele.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#19) sdd2 válasza pepe091 (#17) üzenetére


sdd2
veterán

S3 4 magos, jó vicc :DDD Csak ez A Sony mondjuk a 2 maggal olyan erős mint az 4-el. :)) Plusz ennek az anyagminősége tényleg prémiumkategória, míg az S3 egy szappantartó, csúszkás, vékony, f@s műanyag ami lakkos is. :W

A magok száma meg jó kis megvezetés. Remélem lesz 12 mag és majd lesz mivel villogni :U

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#20) szabogabor10 válasza sdd2 (#19) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ettől még lehetne olcsóbb. :P

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#21) sdd2 válasza szabogabor10 (#20) üzenetére


sdd2
veterán

Lehetne de ha ugyan annyi lesz akkor is jobban megéri szerintem. Persze ha ideér tesztre elmondom majd de ott próbálgattam, fogtam és tök oké volt.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#22) pepe091 válasza sdd2 (#21) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Na, várjuk ki a végét, kár előre latolgatni, már nem sok. :D

(#23) sdd2 válasza pepe091 (#22) üzenetére


sdd2
veterán

Nekem csütörtökön a kezembe volt, működött is meg minden és nekem jobban bejött mint S3...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#24) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Most nézem. 2 napja kapható a Three-O2 párosnál a T. Feltöltőkártyás kontrukcióban £400 és £430, ami ~143 ezer és 154 ezer Ft. Ez kifejezetten kellemes. Remélem nálunk sem lesz sokkal több. Tényleg az S3 alá lőtték be az árát hála az égnek. :) O2-nál kapható az exluzív Skyfall edition, szerintem emiatt drágább ott.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#25) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Illetve a német O2-nál 541 € (~154 ezer), a német T-Mobile-nál 560 ajró (~160 ezer) szerződés nélkül (feltöltős konstrukcióban nem kapható). A szlovák T-Mobile-nál 509 € (~145 ezer), szintén szerződés nélkül. Azért nem vészes árak. Szinte biztos, hogy jövő héttől már nálunk is kapható lesz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#26) sdd2 válasza szabogabor10 (#25) üzenetére


sdd2
veterán

Októbertől kezdődik a forgalmazás, így a jövőhéten valószínűleg már kapható lesz igen. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#27) pepe091 válasza sdd2 (#26) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezazz!!!

A T-nél már kapható!!

Dominóba 150, de online vásárlással csak 134! Úgy látom megvan a karácsonyi meglepetésem magamnak... :D Király!!!

(#28) pepe091 válasza pepe091 (#27) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Bocs, a dupláért
Most már nagyon várom a tesztet. Biztos lesz nemsokára.

(#29) sdd2 válasza pepe091 (#28) üzenetére


sdd2
veterán

Hamarosan lesz.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30) szabogabor10 válasza pepe091 (#27) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem nagyon jó ára van. Mozaik M-re vállalt 2 évvel már ráadásul 100k alatt van netes rendelés esetén. Akkor asszem nálam vesztett az Ion, győzött a T. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31) deja vu válasza sdd2 (#19) üzenetére


deja vu
addikt

Ezzel eleve nagyon sokan nem értenek egyet, nyilván azért mert olyan benchmarkokat futtattak ahol nem használja ki a 4 magot, Antutu eredményeket persze nem tettek közzé. Kiváncsi vagyok az s4-re meg várjuk 28nm stb, de szerintem közel sincs a samsung közelében, megy rendesen a ferdítés a sony fanok részéről. Azért vicces, hogy szarozzák egyesek a legjobb samsung procikat, aztán lehet visszafele sül el :DDD
Egyébként miért vagy ekkora samsung hater? Tőled csak fikázni láttam a samut, pedig objektíven nézve vagy 5 éve le van maradva hardveresen a SE, a Samsung mindig jóval komolyabb hw-t pakolt a telefonjaiba.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#32) sdd2 válasza deja vu (#31) üzenetére


sdd2
veterán

Nem fikázom a Samsungot csak nem tartom értelmesnek a magok számát az egekbe emelni. HTC One S tesztet nézd meg, elvileg ugyan ez a hardver van a T-ben. Samsung is jó hardverben, stb csak hát egy S3 készülék árárt nézve az anyagminőséghez jó vicc sajnos. Pedig hardveresen erős. Hidd el egy jól kiaknázott, megfontolt 2 magos processzorfejlesztés tud olyan erős lenni mint egy gyorsan összerakott 4 magos hardver. Samsung jó csak anyagminőség náluk android vonalon nem erősség, ellenben a HTC-vel, Sony-val.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#33) deja vu válasza sdd2 (#32) üzenetére


deja vu
addikt

De akkor is ferdítés a sony fanok részéről, hogy olyan benchmarkokra recskáznak, ami nem valós, és nem használja ki az összes magot, és emiatt lehúzni a samsungot amikor valószínű a valóságban még mindig erősebb, komolyabb cucc. Abban igazad van, hogy nem megfelelő az anyagminősége a galaxy családnak, sőt gagyi. Sony telefonom van, az anyagminőség egyáltalán nem HTC kategória, a két gyártót nem említeném egy lapon minőség terén. Igaz csak egy gagyi solám van, de az xperia s-nek már már camcungosan :) hulladék a minősége, recseg ropog, leesik a hátlap, sárgul a kijelző.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#34) sdd2 válasza deja vu (#33) üzenetére


sdd2
veterán

Nem említeném én se egy lapon a HTC-t a Sony-val de csak felsoroltam a példákat, Sony anyagminőségben előrébb van mint a samu. A T ereje kiderül mikor nálam lesz, addig homály övezze ezt. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35) deja vu válasza sdd2 (#34) üzenetére


deja vu
addikt

Várom szeretettel a tesztet :) A többi meg :K Szia!

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#36) sdd2 válasza deja vu (#35) üzenetére


sdd2
veterán

Szia! :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Bekerült a J is a hamarosan kapható készülékek közé a T-Mobile-nál.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#38) koshmar válasza szabogabor10 (#37) üzenetére


koshmar
őstag

Minimum 80 ezer lesz szerintem.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39) pepe091 válasza koshmar (#38) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor nagyon túláraznák... Ha már előfizetéssel lehet 120 ért T-t venni ki a franc venne J-t 80 ért?
Szerintem 50 körül lesz. Specifikációját nézve, max. ennyit érne.

(#40) koshmar válasza pepe091 (#39) üzenetére


koshmar
őstag

Ebből indultam ki.

Az utolsó bekezdésben írja, hogy 79990 forintért lesz elérhető a Sony Centerekben.

50-ért simán meg is venném egyébként.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#41) pepe091 válasza koshmar (#40) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Sony center... Még a Media Markt-nál is drágábban adják.. :D
Szerintem abból az árból le lehet szedni 30%-ot. :)
No de majd kiderül!

(#42) koshmar válasza pepe091 (#41) üzenetére


koshmar
őstag

Oké...de nem is 50 lesz, az tuti! :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43) sdd2 válasza koshmar (#42) üzenetére


sdd2
veterán

65-70-re saccoltam eddig, de meglátjuk :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#44) pepe091 válasza sdd2 (#43) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az XXL GSM-nél kapható. A telefon tartozékok nélkül 62k. Bejött a sacc. T- nél akkor kb 60 körül lesz de max 65.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.