Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) appel válasza Atek1213 (#850) üzenetére


appel
őstag

Még egy gyári beállítások visszaállítása, és más ötletem nincs. Max szervíz.

(#852) Atek1213 válasza appel (#851) üzenetére


Atek1213
tag

Nyomtam egy visszaállítást, majd meglátjuk.

(#853) moleculez válasza Atek1213 (#846) üzenetére


moleculez
veterán

Semmit nem szedtem le.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#854) Atek1213 válasza moleculez (#853) üzenetére


Atek1213
tag

Közben kezdem kiismerni a programot..

[ Szerkesztve ]

(#855) spm


spm
tag

Sziasztok!
Voltam tegnap futni egy rövidet és használtam az Endomondo app-ot. A problémám az hogy később mikor megnéztem volna a statisztikát telefonon majd laptopon, nem szinkronzált fel semmit. Van ötlete valakinek hogy miért nem?

(#856) spm válasza spm (#855) üzenetére


spm
tag

Kedves Spm!
A helyzet megoldható egész könnyen:
Állítsd át a telefonod nyelvét valamelyik Endomondo által támogatott nyelvre és máris kész vagy.
Örülök hogy segíthettem.
Tisztelettel: Spm

Viccet félretéve a fenti lépés megoldotta a problémát, esélyes hogy ezt minden alkalommal el kell játszani?

(#857) appel válasza spm (#856) üzenetére


appel
őstag

Abból kiindulva, hogy a mostani frissítés előtt hónapokig nem volt jó az audio coach (a saját health alkalmazásban), csak bizonyos nyelveken (magyar természetesen nem), így gondolom egy pár Endomondo frissítést meg kell várni..

[ Szerkesztve ]

(#858) zhorvath válasza spm (#855) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Biztosan nem voltál wifire csatlakozva.
Kapcsolódj, indíts el egy kamu futást, majd lépj ki az edzésből. El is mentheted, mert úgy tuti, hogy azonnal szinkronizálja az előzőt is és ezt is.
A kamut meg töröld le az endomondo.com-on!

(#859) bodazo válasza zhorvath (#858) üzenetére


bodazo
tag

Így jártam én is. Nem volt nálam a telefon és az óra meg nem mentette és ment a lecsóba az edzés. Ezért nem használom az órán az Endomondot.

(#860) zhorvath válasza bodazo (#859) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Nem ment. Nekem simán szinkronizálta utólag is.
Nem is egyszer már.
Pont az a lényeg, hogy ne legyen nálad telefon. Minek egy edzéshez a telefon is, meg a Fit2 is? :)

[ Szerkesztve ]

(#861) zhorvath válasza zhorvath (#860) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Igazából itt olvasható is (alul), hogy az edzések helyileg tárolódnak, amíg nincs internet kapcsolat.

(#862) bodazo válasza zhorvath (#860) üzenetére


bodazo
tag

Na majd ki probálom megint.

(#863) bodazo válasza zhorvath (#861) üzenetére


bodazo
tag

Kösz a linket ez nagyon hasznos volt. Most már tudom miért nem látszott nálam az órán a hang beállítás.

(#864) zhorvath válasza bodazo (#863) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Szívesen. :)

(#865) Atek1213


Atek1213
tag

Közben tesztelgetem a programot. Hát még van mit finomítani rajta. A kép színe akku szintenként (10%) veszít a szintjéből. Szerintem a végeredmény nekem tetszeni fog.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#866) Atek1213


Atek1213
tag

Volna egy kérdésem!
Ki hová dugta a töltőt? Hálózati adapterbe, vagy pc-be? Van valyon valami különbség?

[ Szerkesztve ]

(#867) bodazo válasza Atek1213 (#866) üzenetére


bodazo
tag

Nekem hákozati adapteren van már a kezdetektől.

(#868) mave13 válasza Atek1213 (#866) üzenetére


mave13
őstag

Laptopról lassabban tölt.
Engem megszopatott a rendszer, nem mindegy milyen töltőt használsz (gyári Note II töltő nem jó hozzá pl., és ha teljesen lemerült, laptopról sem töltött), de egy noname 5V 2A-s töltőfej megoldotta a problémát. Gyors, problémamentes.

Icewolf || kósza ||

(#869) Atek1213 válasza mave13 (#868) üzenetére


Atek1213
tag

Nekem egy Sony töltőn van. De marhára gyorsan merül. Melóban egy ismeretlen töltőre dugom, azzal akár 2 napot is elmegy. Fura.

[ Szerkesztve ]

(#870) andrisbandi válasza Atek1213 (#869) üzenetére


andrisbandi
őstag

"1 óra alatt 35 %-ot merül"

"ha másik töltővel van feltöltve később merül le"

..... Ja Április elseje van.. :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#871) Atek1213 válasza andrisbandi (#870) üzenetére


Atek1213
tag

Valakinek leesett?

(#872) bodazo


bodazo
tag

Kiváncsi lennék rá, hogy nektek mennyire merül az óra Endomondo használata közben. Nekem sajnos elég rendesen 5 km futás,közben zene hallgatás és 50% -ot merül az óra.

(#873) appel válasza bodazo (#872) üzenetére


appel
őstag

Kinek mennyi idő az 5km ;-)
Amúgy saját alkalmazással kb. 20-25% óránként, zenével pedig a 30 felé közelít.

(#874) zhorvath válasza bodazo (#872) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Endomondo: 1 óra 5 perc biciklizés után (bekapcsolt GPS) lement 40 %-ra.

[ Szerkesztve ]

(#875) bodazo válasza appel (#873) üzenetére


bodazo
tag

5 km fél óra.Saját alkamazással csak 25-30% merül és ugyan úgy hallgatok zenét is. Biciklit csak egyszer próbáltam az Endomondoval 40 km nél lemerült 15%-ra. Az 50 km kört nem is tudtam befejezni vele.

[ Szerkesztve ]

(#876) appel válasza bodazo (#875) üzenetére


appel
őstag

Ezek szerint jól éreztem, hogy az Endomondo még gyerekcipőben jár a Gear Fit-en. Én megvagyok a sajáttal, mert szinte bárhova tovább lehet szinkronizálni, ha az az igény.

(#877) zhorvath válasza appel (#876) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Runtasticba és Endomondoba is?

(#878) appel válasza zhorvath (#877) üzenetére


appel
őstag

Tök mindegy, mert van rá akár androidos progi, akár weboldal is, ami szinkronizál különböző rendszerek között. Kollégám éppen az általad említett kettőbe nyomja (Play áruház - SyncMyTracks).

(#879) zhorvath válasza appel (#878) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Köszi a tippet!
Szabad még egy kérdést? Honnan (hogyan) nyered ki az adatot a kütyüből?

[ Szerkesztve ]

(#880) appel válasza zhorvath (#879) üzenetére


appel
őstag

Samsung Health/Beállítások/Csatlakoztatott szolgáltatások
Itt pl. összekapcsolod Runkeeperrel v. Stravaval, és onnan az említett progi bárhova átszinkeli.

(#881) zhorvath válasza appel (#880) üzenetére


zhorvath
aktív tag

:) :) :) Köszönöm!

(#882) majer_balint


majer_balint
tag

Sziasztok!

Érdekelne egy két infó, teszten nálam van egy gear fit 2 és érdekelne, hogy teljesen normális az, hogy napi szinten 200 emeleteket mászok meg ?! Amikor kb egy boltba töltöm az életem, max járkálok a városba... Néztem videókat, kb 3000 lépésnél másnál 0 emelet látható, nálam pl most 2260 lépésnél 69 emelet..

Másik dolog be van állítva, hogy jelezze az aktivitást magától, felpattanok bicajra, de semmi.. Gariba volt már a belsejét cserélték meg a hátlapot, utána hiba ugyan az, visszaküldtem megint, teszt okéval visszajött.. De szerintem ez elég nagy eltérés, nálatok hogy megy ?!

Ja és pl bicajozásnál be van állítva 0,5km-enként jelezzen rezgéssel, ez sem történik meg! Vagy ez csak ha saját magam elindítom az edzést működik ? Őszintén szólva ennyi pénzért nekem elég gagyinak tűnik a cucc, nem ehhez vagyok samsungéknál hozzászokva!

(#883) appel válasza majer_balint (#882) üzenetére


appel
őstag

Az automatikus edzés észlelés kb. 10 perc után mutatja, de ilyenkor nem túl sok adatot rögzít.
Az emelet problémára már sokszor írták hogy nekik is gond, talán más tud segíteni, akinek előjött.
A 0.5km rezgés csak akkor jelez, ha magad indítod az edzést és használja a GPS-t is.
Szólj ha találtál olyan eszközt, ami magától észleli az edzéseket és GPS-t is használja hozzá, mert akkor az engem is érdekel, de szerintem ilyet nem találsz...ennyi pénzért biztosan.

(#884) xedos válasza majer_balint (#882) üzenetére


xedos
addikt

Az emelet számolása nálam is szar, a többi rendben műkődik. Pár napja tekertem és 1km-enként jelzett.

(#885) pusihusi


pusihusi
addikt

Samsung Samsung Gear Fit 2 SM-R360 Szíj-Szíasztok hol lehet kapni MO.?

Üdv. Feri!!

(#886) xpsyx válasza xedos (#884) üzenetére


xpsyx
tag

Nálam is eddig normálisan működött, de ma valahogy hirtelen 20 emeletet megmásztam, mikor max a napi 10 emelet se mindig szokott meglenni, és az tuti reális :S

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#887) bodazo válasza majer_balint (#882) üzenetére


bodazo
tag

Szia

A barométer részét le tudod tesztelni. Menj a Beállítás-Gear adatai- Eszköz névjegye-Szoftververzió ezt nyomd meg 5-ször egymás után. Majd üsd be ezt a kódot: *#0*#
Ez egy teszt mód lesz ahol sok mindent ki tudsz próbálni, köztük a barométert is. Teszt közben ha egy helyben vagy és az érték nagy intervallumban ugrál akkor a barométer nem jó. Lehet hogy elkoszolódót vagy vizes és tisztitani kell. A szenzor valamelyik szíj becsatlakozása alatt van.
Be linkelem az oldalt is ahol a kódot néztem. [Szervíz kódok]

(#888) pusihusi


pusihusi
addikt

pusihusi
(PH! addikt)
Samsung Samsung Gear Fit 2 SM-R360 Szíj-Szíasztok hol lehet kapni MO.? :F :F :F

Üdv. Feri!!

(#889) iceQ! válasza pusihusi (#888) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez engem is érdekelne

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#890) doddencs válasza pusihusi (#888) üzenetére


doddencs
senior tag

próbát megér

[ Szerkesztve ]

(#891) pusihusi válasza doddencs (#890) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#892) iceQ! válasza doddencs (#890) üzenetére


iceQ!
addikt

Már küldtem nekik egy mailt, remélem válaszolnak

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#893) pusihusi válasza iceQ! (#892) üzenetére


pusihusi
addikt

Én is :K :K

Üdv. Feri!!

(#894) Cuccok válasza pusihusi (#893) üzenetére


Cuccok
tag

Nekem kb 3 nap alatt jött meg rendelés után.

(#895) I3u11it


I3u11it
csendes tag

Sziasztok, par napja vettem egy fit 2ot, eddig problema nelkul mukodott,de ma este amikor racsatlakoztattam a telefonra, minden kepernyo elsotetult, vagy azt irja hogy nem lehet betolteni a lapokat. Meg egy pulzust sem tudok merni vele. Barkinek valami otlet? Koszonom a segitseget

[ Szerkesztve ]

(#896) Atek1213 válasza I3u11it (#895) üzenetére


Atek1213
tag

Nekem volt hasonló. De egy gyors újraindítás segített. A két gomb egyszerre nyomva hosszan. Azóta semmi.

(#897) xpsyx


xpsyx
tag

Be lehet állítani valahogy, hogy a Gear Fit2 automatikusan frissítse az iPhone-nal (Samsung Gear Fit app) az adatokat?

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#898) pusihusi válasza iceQ! (#892) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem válaszoltak, már meg is rendeltem. 10000-be került.

Üdv. Feri!!

(#899) Heraldry


Heraldry
tag

Tudja vki hogy a voice coach-ot hogyan lehet kikapcsolni? (Nekem futásnál elég lenne a kilométerenkénti rezgés.)

Nincs olyan hogy "felhő" csak olyan van, hogy valaki másnak a számítógépe... - "I love the way the Earth rotates... It really makes my day."

(#900) Potyi70


Potyi70
tag

Van tippetek/megoldásatok, hogy tudnám a leggyorsabban elérni a BT kapcsolatot? Nekem hosszú a beállítások-kapcsolat-bt-be... nem lehet kezdőképernyőről (értesítési sáv) elérni? Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.